mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2003, 15:57 
Cytuj  
Zniesiono NDA na SWG, co oznacza, ze beta testerzy bez obaw juz moga sie dzielic swoja wiedza na temat gry, ktorej premiera odbedzie sie za niecaly tydzien.

Juz teraz mozna znalezc troche prawdziwych informacji o grze na oficjalnych forach, forach IGN i oczywiscie u nas.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2003, 19:40 
Cytuj  
A co ma EQ wspolnego z SWG ?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2003, 19:52 
Cytuj  
Wydawce i grupe odbiorcow.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2003, 19:59 
Cytuj  
Cytuj:
2003-06-20 20:52, konrador napisał:
Wydawce i grupe odbiorcow.


Uwazasz ze w Eq graja glównie 16 letnie dzieciaki ? ;P Czy moze za wspolna grupe odbiorcow uwazasz "carebearsow" ?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2003, 20:21 
Cytuj  
Jedno i drugie :(

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2003, 20:34 
Cytuj  
sa jeszcze idioci w srednim wieku ktorzy nie potrafia przestac zbierac co popadnie zwiazane z sw...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2003, 20:52 
Cytuj  
... i ogladac bajek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2003, 07:36 
Cytuj  
Jak zwykle mylisz sie kon , ludzie nie przejda do SWG z EQ...
Dyskusje na ten temat byly dawno temu 90% nie lubi w ogole klimatu SW.

Wiekszym zaintersowaniem w swiecie eq cieszy sie WoW.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2003, 12:50 
Cytuj  
Jak zwykle mylisz sie kon

rofl.
Czy ja mowilem, ze ktokolwiek z EQ bedzie do SWG przechodzil? Nie. O czym mowisz? Nie wiem.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2003, 16:04 
Cytuj  
Kon ciekawi mnie skad wiesz ze w EQ graja dzieci w wieku szesnatu lat. Ja osobiscie znam 4 osoby ponizej 20 roku zycia a troche ludzi poznac zdazylem.

Nie mow ze EQ i SWG maja ta sama grupe odbiorcow bo to bzdura. Z moich znajomych ktorzy grali w bete SWG 90 % zostaje przy EQ.

A co do carebearsow to troche mnie to urazilo prawde mowiac. Gram w EQ bo mi sie podoba a jak chce pograc pvp to odpalam Q3 albo W3. Tam jest pvp. Bardzo smieszne wygladaja ludzie ktorzy grajac w DaoC, uwazaja sie za zajebistych graczy pvp. Widok mocno groteskowy ( no offence, tylko fakt ). To tak jak ja gralem przez 2 lata w D2 z nastawieniem wlasnie na pvp. Tam mialem sukcesy i myslalem ze jestem dobry. Gowno prawda, skill sprawdza sie w fpp albo rts a nie rpg.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2003, 17:21 
Cytuj  
Kon ciekawi mnie skad wiesz ze w EQ graja dzieci w wieku szesnatu lat.(...)

Ale ja nie mowilem, ze graja w to tylko dzieci w wieku szesnastu lat. Zapewne graja w to takze dorosli o mentalnosci szesnasto-letniego dziecka oraz maly odsetek ludzi w miare normalnych, ktorym taki typ rozgrywki po prostu odpowiada.

Nie mow ze EQ i SWG maja ta sama grupe odbiorcow bo to bzdura.

Ok, poprawie sie. Maja podobna grupe odbiorcow, do ktorej najlepiej trafia sadzenie kwiatkow i bicie monsterkow.

[wyklad o pvp]

Sure... Sorry, ale jak mi gracz EQ zaczyna o pvp prawic, to nic procz smiechu nie moge z siebie wydobyc.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2003, 17:59 
Cytuj  
Q3CPM albo W3. Wybierz i zagraj to zobaczymy co potrafisz. No chyba ze ty tylko DaoC a tam przeciez "skill" sie "baardzo" liczy.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2003, 18:14 
Cytuj  
Cytuj:
Nie mow ze EQ i SWG maja ta sama rupe odbiorcow bo to bzdura.

Ok, poprawie sie. Maja podobna grupe odbiorcow, do ktorej najlepiej trafia sadzenie kwiatkow i bicie monsterkow.


lol macho sie znalazl, brutalny PK wielbiacy PvP ktory w nic nie gra...
ty taki niedzielny gracz jestes heh


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2003, 18:27 
Cytuj  
Q3CPM albo W3. Wybierz i zagraj to zobaczymy co potrafisz. No chyba ze ty tylko DaoC a tam przeciez "skill" sie "baardzo" liczy.

Nie gram w gowniane gry, wiec niestety w W3 ani Q3 CePeM nie pogramy D: W DAoC tez nie gram, nie wiem skad ten pomysl...
Carnal, skad ty mozesz wiedziec gdzie sie skill liczy jak grasz w EQ? Proponuje EOT, jak zagrasz w MMORPG z PvP z prawdziwego zdarzenia, to wtedy dopiero bedziemy mieli o czym dyskutowac.

lol macho sie znalazl, brutalny PK wielbiacy PvP ktory w nic nie gra...
ty taki niedzielny gracz jestes heh


FIU FIU, wiele ciekawych rzeczy mozna sie o sobie dowiedziec na tym boardzie... Skad ty mozesz wiedziec co ja robie i w co ja gram? Wez sie po raz kolejny nie osmieszaj...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2003, 18:43 
Cytuj  
konrador to moj pleveling slave ,ja mowie DING m8 a kon GRATZ m8 i w ten sposob przednio spedzamy czas w wirtualnym swiecie~

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2003, 19:41 
Cytuj  
Kon, kiedys na forum glownym napiales ze "teraz to tylko DaoC" - dlatego pomyslalem ze w to grasz.

EoT.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2003, 20:02 
Cytuj  
Nie grasz w gowniane gry? Wlasnie widze ze jedyny mmorpg w ktorego grasz to flamowanie z kimkolwiek kogo uda ci sie zirytowac na mmorpg.pl... Konus po prostu znalazl sobie muda PvP :razz: :razz: :razz:

Hmmm czekaj czekaj znaczy sie ty grasz w "cos" ale nie piszesz o tym "czyms" w co grasz (OMG konspiracja, normalnie x-file :razz: ) tylko krytykujesz wszystko o czym nie masz pojecia... hmmm ciekawe. I ty mowisz innym ze sie osmieszaja... jeszcze ciekawsze :wink: wnioski pozostawie czytelnikom :wink:

Z konusem niestety jest sie raczej ciezko flamowac bo on bardzo wierzy w to co sam mowi, nawet jezeli sie jego argumenty obali, wtedy przepisuje to samo tylko w innej formie (wychodzi spisywanie lekcji :razz: ), poza tym bardzo mu zalezy na tym (nno odpowiedz mozna znalezc juz po 15 minutach? )

Niewazne, tak czy inaczej *apel do konuska* sluchaj, oszczedz chociaz newsy sa na samej glownej stronie... pozwolmy moze kazdemu moderatorowi pisac o grze ktora sie zajmuje? i tak wiem ze pisze w powietrze ale przynajmniej mam czyste sumienie ze wyciagnalem do ciebie reke :grin:

Nic, tyle ode mnie, warm regardsy all :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2003, 20:10 
Cytuj  
Kon, kiedys na forum glownym napiales ze "teraz to tylko DaoC"

Mozliwe, ze jak komus nowemu polecalem MMORPGa. Nadal uwazam, ze w tej chwili jest to jedyna malo zbuggowana pozycja z grafika na czasie i w dodatku ciagle odswiezana...

*carebear stare attack w wykonaniu Tuxedo*

:razz: Nudzisz :razz: ze :razz: :razz: nie :razz: :razz: chce :razz: :razz: mi :razz: sie :razz: :razz: :razz: odpowiadac :razz: :wink:.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-06-21 21:21 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2003, 21:24 
Cytuj  
No a w co niby grasz? i jak dlugo?

Na razie to jesetes dobry w nabijaniu postow.

I to ty sie osmieszasz poslugujac sie ciagle tymi samymi argumentami i haslami.
Ty jestes jak Lepper, tylko ze on ciagle powtarza "Balcerowicz musi odejsc!".
Juz wszyscy wiedza ze konrador nie trawi eq nie musisz tego w kazdym poscie powatrzac.


edit:
FIU FIU, wiele ciekawych rzeczy mozna sie o sobie dowiedziec na tym boardzie... Skad ty mozesz wiedziec co ja robie i w co ja gram? Wez sie po raz kolejny nie osmieszaj...

Bo co? tylko ty masz tu monopol na nabijaniu sie z innych?
jak zwykle kon, pierdolisz trzy po trzy tylko zeby cos napisac i zeby twoje bylo na wierzchu.

_________________
[65 Storm Warden]Telumeh (Wood Elf) <Britannic Lore>
Pozdrowienia dla nowego lokalnego błazna:
McLAREN'a!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-06-21 22:29 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2003, 22:35 
Cytuj  
Witamy w oficjalnym, korespondencyjnym fan-klubie konradora!


Wlasnie stales sie jego pelnoprawnym czlonkiem nr 57, co upowaznia Cie do wyrobienia karty klubowej oraz kontaktowania sie z innymi czlonkami klubu *[1].
Prosimy o doglebne zapoznanie sie z trescia przedstawionego ponizej regulaminu poprzez przeczytanie go ze zrozumieniem *[2].

1. Klub powstal w celu zaciesnienia lacznosci pomiedzy konradorem oraz jego licznymi fanami, ktorzy dzieki dobrodziejstwom internetu beda mogli kontaktowac sie ze soba i wymieniac pogladami za posrednictwem poczty e-mail. W niedlugim czasie planowane jest uruchomienie listy mailingowej, ktora usprawnilaby wymiane informacji pomiedzy czlonkami klubu *[3].

2. Uczestnictwo w klubie jest calkowicie bezplatne.

3. Czlonkami klubu moga zostac jedynie wyroznione przez jego zalozyciela osoby, ktore w specjalny sposob na czlonkostwo sobie zasluzyly *[4].

4. Czlonkostwo w klubie jest dozywotnie. Wszelkie proby zrezygnowania z czlonkostwa w klubie beda ignorowane.

5. Mozliwe jest zdobycie karty klubowej z podpisem oraz pieczatka zalozyciela, ktora jednoznacznie potwierdzalaby czlonkostwo w klubie. Aby wyrobic karte klubowa nalezy skontaktowa sie droga e-mailowa z zalozycielem klubu w celu uzyskania numeru konta, na ktore nalezy wplacic nieznaczna sume pieniedzy potrzebna do pokrycia kosztow wyrobienia karty klubowej.


[1] - adresy e-mailowe czlonkow klubu zostana podane do wiadomosci na zyczenie zainteresowanego
[2] - w przypadku problemow ze zrozumieniem regulaminu po pojedynczym przeczytaniu, prosimy o ponowne zapoznanie sie z jego trescia.
[3] - czlonkowie klubu zostana poinformowani droga listowna w razie jej ewentualnego uruchomienia.
[4] - poprzez jednorazowe, zdecydowanie dzialanie, lub dluzsze starania w okresie nie dluzszym niz 30 dni roboczych.


Z powazaniem,
Twoj Konrad

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.