mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

na kogo oddasz głos w następnych wyborach ?
PO 11%  11%  [ 13 ]
inna partia 89%  89%  [ 108 ]
Liczba głosów : 121
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 10:43 
Cytuj  
Pojebało was z tą monarchią. :) Ja tam się nie zgadzam na monarchię i chuj, przegraliście.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 11:06 
Cytuj  
wow, PO ma 7 glosow. To o 15 za duzo.
Obwolamy Korwina krolem i bedzie smiesznie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 15:07 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Pytanie dla kogo dobra. Powiedz mi czemu ta dyktatura miałaby być lepsza niż to co mamy obecnie? Tylko nie idealizuj ;)

Przeciez to oczywiste, ze mam na mysli przypadek idealny ;]
A w praktyce... No coz, mamy demokracje ;]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 16:17 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Mirtul napisał(a):
Inteligenta dyktatura > demokracja

Pytanie dla kogo dobra. Powiedz mi czemu ta dyktatura miałaby być lepsza niż to co mamy obecnie? Tylko nie idealizuj ;)

dyktatura wcale nie jest taka zla, przykladem jest taka Libia, gdzie ludziom do tej pory zylo sie calkiem dobrze


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 16:26 
Cytuj  
To prawda. Klanowi Kadaffiego zylo sie dobrze.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 16:30 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To prawda. Klanowi Kadaffiego zylo sie dobrze.


Nie niszcz jego światopoglądu wyniesionego z "poradnika rebela"


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 16:46 
Cytuj  
Co jak co, ale żyło się im lepiej niż ludziom w Polsce. Jeszcze lepiej by mieli, gdyby Kadafi zdążył odpalić swój projekt z nawadnianiem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 19:28 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To prawda. Klanowi Kadaffiego zylo sie dobrze.

lol, znasz kogos z libii ? czy w tvn tak powiedzieli ?


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 19:41 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
lol, znasz kogos z libii ?

A ty znasz? Ja nie znam. W każdym razie oglądając jakieś filmy z libii to raczej wdziałem tam syf, dziadostwo i pustynię, jak w większości krajów regionu. Na tej podstawie nie zaryzykowałbym stwierdzenia, że ludziom żyło się tam dobrze. Ofk zostaje jeszcze kwestia definicji "dobrze", w moim rozumieniu to poziom życia w krajach zachodniej europy. Dyktatury z reguły są dobre tylko dla dyktatorów ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 20:14 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To prawda. Klanowi Kadaffiego zylo sie dobrze.

lol, znasz kogos z libii ? czy w tvn tak powiedzieli ?


a co myslisz ze dykator kraju ktory wydobywa i eksportuje rope i jego rodzina klepala biede? przez iles tam dziesiatkow lat? geez to nie biznes z odzieza zimowa. widze ze wrociles to moze sprzedaz mi w koncu te merole warte 100k za pol ceny bo bym kilka kupil.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 20:21 
Cytuj  
chodzi raczej o to ze ludziom ogolnei zylo sie tam calkiem ok nie tylko samemu dyktatorowi i jego rodzinie, i tak znam kilku libijczykow, taki plus studiowania - ze poznaje sie roznych ludzi na imprezach, od wietnamczykow przez hiszpanow na brazylijczykach konczac

jak bedziesz plakal zalewajac swojego mesia wacha po 6zl pomysl o biednych libijczykach u ktorych kosztuje w tym samym czasie 30gr ...

minus ogromnego socjalu jaki jest w krajach takich jak libia to taki ze ludziom nie chce sie tam doslownie nic robic, brak kultury pracy, wszystko co sie tam buduje buduja inzynierowie z europy heh


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 20:38 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
chodzi raczej o to ze ludziom ogolnei zylo sie tam calkiem ok nie tylko samemu dyktatorowi i jego rodzinie, i tak znam kilku libijczykow, taki plus studiowania - ze poznaje sie roznych ludzi na imprezach, od wietnamczykow przez hiszpanow na brazylijczykach konczac

Jesteś pewien, że na tej imprezie rozmawiałeś z libijczykiem a nie np. z kolesiem z emiratów? :]
Widać w głowach im się poprzewracało z tego dobrobytu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 20:46 
Cytuj  
No on na kurtke 400PLN nie ma, wiec nawet w Libii ludzie sobie radza lepiej od niego.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 21:00 
Cytuj  
mmorpg... gadka tutaj jest typowo polska, nic nie wiem na temat to zrobie jakis osobisty podjazd niech zobacza jaki jestem super .... blendamed, wykurwiaj na onet pisac komentarze

chodzilo mi o to ze w libii zylo sie lepiej niz przedstawialy polskie media ... ofc nie ma ich co porownywac z jakimis niemcami albo szwajcaria, ale z taka polska/litwa mysle mogli by konkurowac


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 21:14 
Cytuj  
Mysle, ze spokojnie libijscy beduini moga konkurowac z polskimi kasztanowymi ludkami vel rl pro gamerami bez kurtek.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 13:52 
Cytuj  
9 osób za PO? Chyba z przekory...


_________________
O.o

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 16:10 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
embe napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Huragan napisał(a):
Piszpan pewnie zaglosowal na PO w tej ankiecie :)


zaczynam tracic wiare ale ciezko powiedziec. przykladowo wygra palikot i co dalej? krach na gieldzie ? druga grecja? palikot jest za masami a tymi niestety trzeba sterowac. mi by najbardziej pasowala monarchia albo jakis system jednowladzy ta cala wolnosc to obluda i tak a tak to przynajmniej moznaby bylo dac komus w lape legalnie :)


pierdoły zasłyszane z... nie wiem ska, jak PiS obejmował rządy to giełda i BCC bardzo pozytywnie przyjęła, więc to nie ma żadnego wpływu.


ja jebie embe nie trzeba nic slyszec wystarczy pomyslec. a co do ankiety jeszcze to powiedz w koncu na kogo mozna glosowac, ta zajebista 3 sila ta "inna partia" .


No przeciez prawde napisal. PIS objal w 2005, a w 2007 miales gorke na gieldzie, drugiej Grecji w tym czasie tez nie zrobili, a mogli zapozyczyc sie duzo mocniej, bo czemu nie?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 16:24 
Cytuj  
Tak się patrząc na polską scenę polityczną ,to nie ma na kogo głosować.

Dualizm PiS - PO , chorągiewka na wietrze Palikot, Miller z SLD, no i nigga pls Pawlak *sigh*

Chyba na Polską Partię Pracy zagłosuje patrząc się na to jaki mam wybór lol

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 16:27 
Cytuj  
sula napisał(a):
Tak się patrząc na polską scenę polityczną ,to nie ma na kogo głosować.

Dualizm PiS - PO , chorągiewka na wietrze Palikot, Miller z SLD, no i nigga pls Pawlak *sigh*

Chyba na Polską Partię Pracy zagłosuje patrząc się na to jaki mam wybór lol


o kuzwa tylko nie oni :lol: To by byla porazka, prawie jak wybranie Donka na 3cia kadencje a komora na druga :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 16:31 
Cytuj  
Z drugiej strony byłoby śmiesznie jakby mieli tak z 5-6 % i by robili zawieruchę w sejmie heh

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.