mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 19:09 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
tczewiak napisał(a):
GW2 tak samo jak GW1 to będzie gówno.
W takim razie wymień chodź jedno mmo, które wychodzi w tym roku i nie będzie gównem.



wszystkie będą

Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 19:14 
Cytuj  
planetside 2!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 19:19 
Cytuj  
PS2 bedzie w przyszylm roku/\.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 19:21 
Cytuj  
Hype Mendola na fpsa?;) nie wierzę normalnie ;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 19:24 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
W takim razie wymień chodź jedno mmo, które wychodzi w tym roku i nie będzie gównem.

Nie będzie takiego. Wszystkie obecne mmo posysają. Dobre gry skończyły się na UO :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 19:25 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Hype Mendola na fpsa?;) nie wierzę normalnie ;)


gralem w wiekszosc fps'ow, ktore wyszly :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 19:41 
Cytuj  
nie przepadam za kabra ale atherius jest gorszy bo nawet nie ma wlasnego zdania ani opini co sam potwierdzil w kilku postach. wole zjebanego do bolu fanatyka a'la kabra niz bezpciowego mamzdanie jakkoledzy atheriusa.

/lets the war begin.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 19:43 
Cytuj  
swietna sprawa te fpsy w wersji mmo , zadnego zmudnego levelowania czy tez gonienia kolegow zeby sie pobawic wspolnie , ani zdrowia ani czasu na to :) , mam nadzieje ze PS2 to bedzie gra gdzie wpadne , postrzelam , pogadam na vent i wyloguje sie po godzince-dwoch


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 20:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bo wszedzie marudzisz i piszesz pierdoly.


nie marudzi, tylko mendoli ;)


_________________
mark24 - inactive.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 20:37 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
swietna sprawa te fpsy w wersji mmo , zadnego zmudnego levelowania czy tez gonienia kolegow zeby sie pobawic wspolnie , ani zdrowia ani czasu na to :) , mam nadzieje ze PS2 to bedzie gra gdzie wpadne , postrzelam , pogadam na vent i wyloguje sie po godzince-dwoch

Też się cieszę ,że coś takiego powstaje.

Nie dlatego ,że sam chcę w to grać - bo raczej nie będę (no pewnie obczaje i może mnie wciągnie ,ale wątpie) ,ale dlatego ,że sporo jest osób ,którym się albo nie chcę albo ich znudziło albo nie mogą albo uważają ,że jest to strata cennego czasu - levelować czy tam robić tzw. "progress" postaci w mmorpg-ach ,a chcą w mmo grać.

Dawno uważałem ,że jest potrzebna inna kategoria gier do tego ,bo próba łączenia progresu i braku / b.szybkiego progresu jednocześnie we współczesnych mmorpg-ach to jak godzenie wody z ogniem i nic z tego dobrego nie wynika.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 20:50 
Cytuj  
sula napisał(a):
próba łączenia progresu i braku / b.szybkiego progresu jednocześnie we współczesnych mmorpg-ach to jak godzenie wody z ogniem i nic z tego dobrego nie wynika.

Brzmi jak GW2. Czyli wg ciebie będzie fail? :-?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 21:18 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
sula napisał(a):
próba łączenia progresu i braku / b.szybkiego progresu jednocześnie we współczesnych mmorpg-ach to jak godzenie wody z ogniem i nic z tego dobrego nie wynika.

Brzmi jak GW2. Czyli wg ciebie będzie fail? :-?

Nie to będzie duży sukces. Bardzo ciężko przewidzieć jak duży sukces. Potencjał jest spory.

Z tym ,że nie wszystkie mmorpg-i mogą być e-sport-em.

Zresztą odnosiłem się do postu Aldathy ,a w GW2 o ile nie chcesz ograniczyć się do instancjowanego team pvp ,to mniej lub bardziej "musisz" levelować ,a przynajmniej większość będzie myślała ,że musi nawet jeżeli mechanika gry będzie dawała boosta levela czy co to tam ma być

Po prostu jestem za tym ,żeby powstawały gry bardziej "profilowane" pod pewne preferencje zamiast próbowania robienia "gry dla wszystkich" jak to WoW i podobne próbowały -bo to ślepy zaułek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 21:25 
Cytuj  
Przestańcie offtopikować.

Kabraxis - ja zawsze kojarzyłem cie z fanbojowaniem wowa i lekkim upośledzeniem w stylu wall of crytext. Czasami napiszesz coś sensownie, ale tylko czasami. Jesteś idealną pożywką dla tego forum bo masz w sobie czynnik "care". Ogólnie mógłbym śmiało powiedzieć, że jesteś intelektualnym zerem, gimnazjalistą z głeboką depresją, osobą "wykluczoną" która chce być fajna i poważana w e-świecie bo w realu failuje - ale nie powiem tego, bo mi cie szkoda troche :)


_________________
OrleOko czuwa...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 22:25 
Cytuj  
Sorry Kabraxis, ale to ty rozpierdalasz kazdy topic swoja postawa upartego osla, co ma wszystkich za idiotow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2012, 23:59 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nakurwiaj tutaj plx. .


Macie tu fotke Kabraxisa...... czekala u mnie na HDD pare miesiecy na taki topic i sie doczekala :)

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 01:24 
Cytuj  
Lol jakim failem trzeba byc zeby wrzucac fotke randomowego kolezki jako moja i jeszcze sie chwalic ze trzyma sie zdjecia obcych ludzi na dysku pare miesiecy.

Geez.... huragan lecz sie chlopie bo chyba dla ciebie internet to jest too serious business.

PS. NIE MASZ mojej fotki i nigdy nie bedziesz mial chyba zebys ja dostal poza netem od jakiegos mojego znajomego irl. Chyba ze wygrzebiesz jakies zdjecie szkolne ktore ktos z klasy wrzucil na nk czy jakis inny syf to wtedy zdobedziesz moja fotke w wieku lat 18 - GZ.
Nie masz takze mojego GG (no chyba ze sobie wziales jak mialem jescze dostepne tu na forum), naszej klasy (bo nie posiadam), fejsbuka (bo nie posiadam) ani twiterra i innych gowien i nie mam w zwyczaju wrzucac swoich zdjec do neta bo nie widze potrzeby.
Jedyne co mozesz zrobic to wpisac kabraxis w google i wrzucic zdjecie jakiegos randoma co rowniez sobie wzial nick z ksiazki. Bardzo prawdopodobne ze nawet to polak nie jest.

To tak w kwestii wyjasnienia.

PS2. To: http://www.facebook.com/kavaraxis
to tez nie jestem ja, uprzedzajac fakty i oszczedzjac ci poszukiwan.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 01:43 
Cytuj  
Dodam tylko jeszcze huragam ze w sumie zawsze mnie irytowalo twoje dreczenie dziaciakow, ktore czasem sie tu na forum wypowiadaly a potem wklejanie fotek itd... nie wie mco ci to daje ale przypuszczam ze czujesz sie po czyms takim lepszy czy cos..... coz kazdy ma swoje fetysze.

Napisze tylko ze ja na twoim miejscu uwazalbym z czyms takim bo w koncu trafisz na kogos kyto zna swoje prawa i prawo wogole (albo np jego ojciec czy matka zna i nie da dziecku robic krzywdy) i komu sie bedzie chcialo cie udupic i bedziesz mial przez to nieprzyjemnosci - a po co.

To co robisz czasem na tym forum to wg mnie spokojnie mozna podciagnac pod wyludzanie i gromadzenie informacji o osobach prywatnych w celu ich dreczenia/osmieszania publicznego o to podchodzi pod "cyberstalking", ktory jest czescia definicji "stalkingu" a ten jest w Polsce przestepstwem wg Kodeksu Karnego.
I to ze ten ktos wczesniej umiescil fotki w necie nie ma tu zadnego znaczenia.

Tak wiec przyjacielska rada - uwazaj co robisz w necie i "uwazaj z kim tanczysz". :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 02:21 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Tak wiec przyjacielska rada - uwazaj co robisz w necie i "uwazaj z kim tanczysz". :)


nie strasz nie strasz bo sie zesrasz :) Dobrze o tym wiesz ze to twoja fotka.....nie denerwuj sie... chyba nie powinni cie teraz przerabiac jak czczewiaka :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 02:47 
Cytuj  
Ja cie nie strasze, ja cie grzecznie informuje ze nie masz do czynienia z 15latkiem i ze mna pewne rzeczy ci nie przejda. Co z tym zrobisz ty to juz twoja sprawa.
A fotek wygrzebanych z serwisow spolecznosciowych sobie mozesz wklejac ile chcesz dopoki nie sa moje - tyle.

Zreszta rozmowa jest czysto akademicka bo nie masz zadnych realnych mozliwosci zdobycia mojego zdjecia tak wiec wklejaj sobie do bolu.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2012, 05:34 
Cytuj  
Heh ponoc topic mial byc dla Atheriusa...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.