mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 12:41 
Cytuj  
ja tu jeszcze zadnej opinii nie napisalem o d3 bo nie ma sensu, wiec wypraszam sobie. ja tu tylko troluje kabraxisa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 12:43 
Cytuj  
Nie wiem czy tu czy gdzies indziej. Wiem, ze napisalem tylko, ze "rekord sprzedazy to zaden argument" i od razu taaaaka morda ;) choc moze faktycznie dodajac Cie do reszty ekipy przesadzilem ;p


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 12:46 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
choc moze faktycznie dodajac Cie do reszty ekipy przesadzilem ;p


nie przesadziłeś


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 12:51 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Highlander napisał(a):
choc moze faktycznie dodajac Cie do reszty ekipy przesadzilem ;p


nie przesadziłeś


a ty najlepiej idz do tematu "Gdzie puścić kasiorę?:)" dobrze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 12:59 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Blizzard już nawet nie próbuje ukrywać azjatyckości w D3, w dniu dzisiejszym Augus z Azura's Wrath... Tzn Barbarzyńca:

Obrazek

Aczkolwiek Augus wygląda imo jednak trochę mniej mangowo, niż Barb.



Hahaahahah, Nie wierzylem poki nie zobaczylem materiału od blizza. Mam nadzieje ze nie działa to na całe party ;]

Ogladalem rano ten panle o game arcie z GDC, chwalili sie swietnymi artworkami (naprawde niezłe są) i niezłą filozofią, ciagle nawiązując do gothic d1 rpg style etc. A tu jakies kamehameha wyskakuje.
No i sam fakt ze nie bardzo chwalą się tymi tier 13+ setami mowiąc o definicji klas, a raczej o ustapieniu definicji na rzecz (pseudo)zajebistości.

Szkoda.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 13:05 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Niah napisał(a):
Highlander napisał(a):
choc moze faktycznie dodajac Cie do reszty ekipy przesadzilem ;p


nie przesadziłeś


a ty najlepiej idz do tematu "Gdzie puścić kasiorę?:)" dobrze?


że co?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 17:14 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Sam do trolli nalezysz btw. I jeszcze ktos Ci dal moderatora.

kabry, zaboleq, roballe, soby w kolko tylko D3 dobrze lub zle, nie sledze tego forum. Pisze co mysle, natomiast wasze opinie sa chuja pomocne.


Gdyby kabra nie trollowal każdego tematu z D3 to opinie były by pomocne. W tej chwili nie ma co liczyć na normalną dyskusję bo nasz gust jest zjebany a gust kabry jedyny słuszny. Mozna by normalnie podyskutować ale nie we flames tylko w odpowiednim temacie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 17:24 
Cytuj  
zeby mi roball usunal kazdego posta choc troche krytykujacego d3? mimo, ze nie twierdze, zee jest to zla gra.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 17:54 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bede sobie kupowal itemki na RMAH, bede sie swietnie bawil 'przechodzac' gre po raz n'ty i tyle mi w zupelnosci wystarcza.


super, to przynajmniej cie na forum juz nie bedzie :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 18:26 
Cytuj  
Jak ty pierdolisz, nigdy tu nie chcialem nikomu zaimponowac, jebie mnie to. I sry jak tu pisalem o oprawie graficznej to pewnie tez bys mi wyjebal z tematu o diablo 3. Jak ktos fanbojuje i do tego jest moderatorem to nie da sie rozmawiac... I z czym klamie? Na razie nie kupilem i nie wiem czy to zrobie, jesli bede mial z kim grac to moze, sam z siebie na pewno nie. Dzis sprawdzilem drugi raz bete i bardziej sie szala przechyla, ze to jednak nie dla mnie. Nie mialem nic za bardzo do ciebie, i nie mialbym gdyby nie ta z dupy napinka.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 18:34 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Jak ty pierdolisz, nigdy tu nie chcialem nikomu zaimponowac, jebie mnie to. I sry jak tu pisalem o oprawie graficznej to pewnie tez bys mi wyjebal z tematu o diablo 3. Jak ktos fanbojuje i do tego jest moderatorem to nie da sie rozmawiac... I z czym klamie? Na razie nie kupilem i nie wiem czy to zrobie, jesli bede mial z kim grac to moze, sam z siebie na pewno nie. Dzis sprawdzilem drugi raz bete i bardziej sie szala przechyla, ze to jednak nie dla mnie. Nie mialem nic za bardzo do ciebie, i nie mialbym gdyby nie ta z dupy napinka.


A jak ktoś kurwa na chama próbuje hejtować grę doszukując się wad w każdym szczególe to już normalnie trzeba z takim typem dyskutować(Kabraxis)? Raz napisać - okay. Ale 10 razy to samo, że OLABOGA jaka ta gra będzie gówniana to już po prostu wkurwia i ma się tego dosyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 18:37 
Cytuj  
Ja nie pisze tu o kabraxisie. Wiem ,ze robi gimele w kazdym temacie jak padnie tylko slowo o D3. I sie nie dziwie, ze denerwuje innych. Imo czekal na D3 jak na swietego gralla i sie przeliczyl i teraz lamentuje. Zreszta jego tez wymienilem sposrod tych co smieca i trudno wyciagnac obiektywne wnioski o D3. Podobnego rejdża nieco mialem przy BF3, ale szybciej mi przeszlo ;d


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 18:55 
Cytuj  
Jedyny trolling jaki tutaj sie odbywa jest z tego gatunku: http://files.sharenator.com/LOL_I_TROLL ... 225553.png

:(


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 19:47 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ja nie pisze tu o kabraxisie. Wiem ,ze robi gimele w kazdym temacie jak padnie tylko slowo o D3. I sie nie dziwie, ze denerwuje innych. Imo czekal na D3 jak na swietego gralla i sie przeliczyl i teraz lamentuje. Zreszta jego tez wymienilem sposrod tych co smieca i trudno wyciagnac obiektywne wnioski o D3. Podobnego rejdża nieco mialem przy BF3, ale szybciej mi przeszlo ;d


Gra jeszcze nie wyszla. jak moze mi przejsc. :)

Cieszta ze jest PoE i mam w co grac bo dopiero bylby rage. : )


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 21:14 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ja nie pisze tu o kabraxisie. Wiem ,ze robi gimele w kazdym temacie jak padnie tylko slowo o D3. I sie nie dziwie, ze denerwuje innych. Imo czekal na D3 jak na swietego gralla i sie przeliczyl i teraz lamentuje. Zreszta jego tez wymienilem sposrod tych co smieca i trudno wyciagnac obiektywne wnioski o D3. Podobnego rejdża nieco mialem przy BF3, ale szybciej mi przeszlo ;d


Będzie napierdalał z wypiekami na twarzy tak samo jak wow - w skrytości. ": )"


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 20:10 
Cytuj  
http://www.jinx.com/p/diablo_iii_mistre ... d&s=diablo mysle, ze mozna w ciemno brac.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 20:37 
Cytuj  
fap fap

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 20:51 
Cytuj  
Obrazek

brazzers.


_________________
.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 21:15 
Cytuj  
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4427709215#1

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 13:34 
Cytuj  
Pisze tutaj, bo IMO nie warto zakładać nowego topicu, a i dyskusja może łatwo przejść we Flame.

Powstał dział Diablo 3 (któremu byłem przeciwny). Ok. Nie robi mi to różnicy, jako że na razie nie planuję Diablo 3 zakupić, i dział może sobie istnieć. Tak jak dział od FFXI mi nie przeszkadza, tak nie będzie mi przeszkadzał dział Diablo 3. Ale moje pytanie:
Gdzie według nas, userów jest ta granica? Które gry zasługują na dział, a które nie? Czy waszym zdaniem są na horyzoncie inne gry, które powinny dostać własny dział?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.