mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 09:24 
 
najgorzej jak ktoś kogoś nazywa złodziejem a wyzywany myśli że ktoś go obraża :P


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 09:54 
 
Heh Desh ;]

Poproszę o zamknięcie tego tematy, gdyż jego nazwa mnie obraża.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 10:21 
 
Kup sobie motor i napisz, ze nienawidzisz puszkarzy, to Xanth zamknie;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 10:22 
 
candidoser napisał(a):
Kup sobie motor i napisz, ze nienawidzisz puszkarzy, to Xanth zamknie;)


+1


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 13:43 
 
Czy możecie nie flejmować we flejmsach ?


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 14:14 
 
Niech ktos wysle PMa do Xantha - watek trzeba zamknac bo to juz przesada. Przy okazji warM, kiss i hug dla Aenimy!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 14:57 
 
Hamstwo i wurgalnosc!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 15:10 
 
zaboleq napisał(a):
Praktycznie każdy ma coś mądrego do powiedzenia, tylko osoby pokroju Asmaxa, Kabry, Whitnesa czy ich alty i koledzy zawszę podłożą nawet mały ogień pod topic i sie zaczyna forumowa drama i flame.


1. Pamiętałeś o mnie! <3

2. Nigdy nie postuje z alta, mam chyba jednego co ma 10 postów bo hasła zapomniałem kiedyś na to konto, mail się zgubił itd ;/ Nie boję się w RLu dostać w mordę za poglądy, to mam się bać przed pixelami? WTF.

3. Zgadzam się z żabą (!). Jeżeli teraz można dostawać warny/bany za FLAMES, to powinno to zostać ogłoszone, i wyraźnie napisane za co. Czy to Żaba, czy ja, czy Xanth - Tak długo jak nikt regulaminu forum nie łamie, nie powinien dostawać warna od tak. Tymbardziej WE FLAMES. Jak już to IMO:

Ogłoszenie, że od dzisiaj za XXX można otrzymać warna/bana i ewentualne podanie przykładu (w tym wypadku Zabolqa). Nie powinien otrzymać warna, bo PRAWO NIE DZIAŁA WSTECZ. I tyle. W skrócie - Nie fajnie.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 15:32 
 
WithnesS prawda, niestety teraz nawet potrollować w flames nie mozna. Często trolle(w tym ja) piszą z głową i to nie jest tak, że od razu za wszystko warny i bany. Owszem, ze wszedobylskie bluzgi w topicu w nornalnym dziale warn byłby ok ale to wypada poinformować userów, że nagle zasady na forum zaczynają działać a nie po X latach nagle do dupy nogami wszystko jest wywrócone..


Oczywiście kocham zarówno Withnesa, Kabre, Huragana i wszystkich , bo razem tworzymy jedną wielką rodzinę na tym forum !

Zgłosiłem topic do zablokowania, bo jego temat mnie obraża a moderacja nadal nic.


Huragan i Kabra mieli rację w sumie ostatnio...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 15:35 
 
Sprzedaj Xanthowi jakis kabel tanio. Moze zadziala.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 16:00 
 
zaboleq napisał(a):
Zgłosiłem topic do zablokowania, bo jego temat mnie obraża a moderacja nadal nic.

Tylko dwa zdania. 99% postow w tym dziale kogos obraza. Ale nazywanie kogos przestepcą bez wyroku sądu jest niezgodne z prawem i na to tu zgody nie bedzie. EOT.

X.

PS. I nie mam zamiaru ani chęci moderować wstecz.
PS2. Powolywaczom na regulamin proponuje sie z nim zapoznac, nic sie nie zmienilo, bylo tylko poblazanie. Za dlugo. A dzial Flames nigdy nic w regulaminie nie zmienial.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 16:07 
 
Nazywanie idiota, bez opinii lekarza raczej rowniez nie jest zgodne;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 16:11 
 
...Do tej pory chociażby Zabolqa co drugi użytkownik nazywał złodziejem o kabel za 5 zł, co prawda (przynajmniej ja) w formie starego żartu i mema. Jakim cudem, akurat teraz - nagle ktoś stwierdza że starczy i przesada? Jeżeli serio, mają być jakieś nowe zasady we Flames - to IMO napisać topic z nimi i podpiąć. I tyle. A takie coś jest po prostu dziwne i z dupy.

Tym bardziej że na forum jest Trade Board, i przynajmniej ja - Chciałbym wiedzieć jeżeli faktycznie wynikł taki smród z Kabrą jaki wynikł, bo zdarza mi się go używać. Każdy sobie sam wyciągnie wnioski, i ja tam akurat wątpię aby Kabra był scammerem. Tym bardziej, że na samym Trade boardzie milion razy były spamy w topicach tak zwanych scammerów - I nikt tego nie sprawdzał etc. Teraz nagle wielkie oburzenie itd? Dalej uważam, że to nie fajne.

Edit:

Cytuj:
Zasady korzystania z forum mmorpg.pl

-FLAMES: ataki osobiste, dyskriminujace lub ofensywne wypowiedzi nie beda tolerowane i groza kasacja posta lub nawet usunieciem z forum.
Dzial przeznaczony dla ostrzejszych rozmow znajduje sie tutaj: -> Link <-


Może jestem idiotą, ale serio nie rozumiem. Albo powinna być rozpiska co wolno a co nie, albo wychodzi na to że Flameowanie jest zabronione we Flames, które jest do Flameowania.

W samym tym topicu, mamy wycieczki osobiste po Żabie oraz ofensywne wypowiedzi. Nie jestem pewien jak z dyskryminacją, ale nie chcę mi się przeglądać. Tak naprawdę, zapewne każdy Topic można pod to podciągnąć. To co, kasujemy dział - czy ustalamy spójniejsze zasady?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 30 maja 2012, 16:17 przez WithnesS, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 16:32 
 
Młody jestem, ale pamiętam tylko jedną awanturę, której świadkiem do końca nie byłem. Mianowicie aferę z Markiem24 z pojazdami osobistymi, wrzutami na żonę itd. Topicu sam nie widziałem, bo już został wtedy wywalony, ale tyle słyszałem. Ale to była jedyna jak dotąd awantura którą pamiętam odkąd na forum siedzę. Jeżeli chociaż w 50% to co słyszałem było prawdą, to faktycznie moderacja dobrze zrobiła wyrzucając go. Teraz nastała nowa sytuacja, z tą akurat się nie zgadzam więc to piszę. Tym bardziej, że:

Cytuj:
nic sie nie zmienilo, bylo tylko poblazanie. Za dlugo.


Ten fragment pokazuje, że więcej takich sytuacji będzie. Ok, ale chyba wtedy wypadałoby powiedzieć co jest zakazane a co nie? Ja do regulaminu mogę się dostosować, jeśli będzie rzetelnie i logicznie przedstawiony. Do " nie opisanego widzimisię" trochę gorzej.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 16:49 
 
jak nie rozumiesz to ogranicz sie do czytania :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 17:27 
 
WithnesS napisał(a):
Ok, ale chyba wtedy wypadałoby powiedzieć co jest zakazane a co nie?

2 posty temu sam zacytowales. Czego w tym nie rozumiesz?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 17:47 
 
Xanth napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Zgłosiłem topic do zablokowania, bo jego temat mnie obraża a moderacja nadal nic.

Tylko dwa zdania. 99% postow w tym dziale kogos obraza. Ale nazywanie kogos przestepcą bez wyroku sądu jest niezgodne z prawem i na to tu zgody nie bedzie. EOT.

X.


Publiczne znieważanie też jest niezgodnie z prawem. Dlaczego jest na to zgoda?
Bo jak rozumiem nazwanie kogoś złodziejem = be, wyzwanie od idiotów - cacy?
Publiczne nazwanie kogoś durniem, idiotą czy imbecylem bez jest tak samo niezgodne z prawem jak nazwanie kogoś złodziejem. To nawet ten sam paragraf...

Więc może Xanth wyjaśnij, które obelgi uważasz osobiście za zabronione, a które za dozwolone. Potem umieść to w regulaminie forum - i dopiero wtedy zacznij to egzekwować - w końcu wybrali cie tu byś sprzątał, więc rób to co do ciebie należy...

No i dlaczego gdy Zaboleq był wyzywany od złodzieji - żadnej reakcji nie było? A nie widziałem nigdzie wyroku sądu który uznał go winnym. Dlaczego?

A może zamiast nagle i znienacka wymyślać jakieś swoje durnowate prawidła i wprowadzać je w życie - zapoznaj się z łaski swojej z regulaminem tego forum, i zacznij go po prostu egzekwować.

Kurwa (dozwolone?) zacznijcie wybierać normalnych modów, bo co jakiś czas prawa moda dostaje jakiś filip z konopii, palma mu z radości wali w łeb i zaczyna chłopak się miotać, bo wstał lewą nogą, bo kogoś osobiście nie lubi, lub "bo tak".

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 19:02 
 
Cytuj:
Witaj zaboleq,

Wysłane przez Ciebie zgłoszenie dotyczące postu "Rzabolek - najwiekszy
idiota na forum po TheManie." w wątku "Rzabolek - najwiekszy idiota na
forum po TheManie." zostało zamknięte przez moderatora lub administratora.
Jeśli masz jakieś pytania, to skontaktuj się z Xanth za pomocą prywatnej
wiadomości.


A topic nadal nie zamkniety. I tak Xanth, ten topic mnie obraza po części bardziej niz to, ze ktos sobie robil czasami jaja z kabla (czesc obrazala umyslnie). Więc jak już moderujesz dział flames, to wywal stąd ten topic i inne, które obrażają kogokolwiek.

Zamknij topic, otworzymy sobie nowy o tym, jaka to moderacja panuje teraz na mmorpg.pl

I tak, ludzie maja prawo się wkurwić. W grecji też rząd pozwala na w chuj wiele. I potem ktos sie dziwi, ze grek wkurwiony bo mu wszystkie przywileje zabierają - to po co dawali? Bo rządzili idioci?

Z tym nazywanie złodziejem..... Nazwanie mnie idiotą to też zniewaga. Po częsci pewnie tez dyskryminacja etc. Tak czy inaczej wywal go bo chociażby Cię o to proszę jako moda.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 19:10 
 
WithnesS napisał(a):
Młody jestem, ale pamiętam tylko jedną awanturę.


imo od 2005 roku (wczesniej mnie tu nie bylo :<) najbardziej ubawilem sie czytajac tematy :

memberlist.php?mode=viewprofile&u=6630

polecam kazdemu, kto jeszcze nie mial okazji sie zapoznac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 19:19 
 
zaboleq napisał(a):
Tak czy inaczej wywal go bo chociażby Cię o to proszę jako moda.

Wedle zyczenia.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.