mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 22:16 
Cytuj  
Nie nie jestem dwulicowym frajerem, probowalem kilka razy dac tej grze szanse po prostu i niestety czytajac takie wymadrzajace posty Twoje (bo jest ich ostatnio chyba z 50) te szanse maleja.

Tanczysz jak Ci blizzard zagrywa i jeszcze probujesz napisac na tym forum ze jest inaczej, czlowieku nie rob z siebie blazna juz, naprawde. A najlepiej idz wyceniac itemy do bazaru, hahaha.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 22:19 
Cytuj  
roball napisał(a):
Haha no tak, RMAH czyli uniwersalna wymowka dla niezaradnych cip.

Serio nauczcie sie grac w gry.


Serio skoncz pierdolic. Cala gra sie kreci wokol AH (RMAH glownie) i twoje zaklinanie rzeczywistosci tego nie zmieni bo akcje Blizzarda mowia same za siebie. Deszczokurwajadzie bez gustu i wlasnego mozgu.

Niech jeszcze przyjdzie nestorek i nam kolejny raz napisze jak to D2 ssalo i bylo niegrywalne i wogle bad design i jay wilson czlowiekiem dekady, jak to story i postacie w D3 sa zajebiste (Look! More Hidden Footprints!... GLORIOUS!) i gra jest mroczniejsza niz D2, ktore wogole bylo kolorowe i dla dzieci i wogole nie mialo klimatu. A na deser niech mi pierdolnie eleborat jak to w D2 nie bylo customizacji postaci i replayability bo trzeba bylo punkciki wbijac i go od tego glowa bolala a w D3 ma 1323 4356 656 kombinacji buildow, szkoda tylko ze na inferno po dwa na klase sa viable a i tak na 100% trafi ci sie cheesy Elite Pack ktory cie zoneshotuje zza ekranu bo pan wilson uwaza ze to jest 'fun'.

Plz napisz mi to nestorku bo sie chce jeszcze dzis posmiac.

Naprawde z usmiechem na ustach obserwuje fora o Diablo i to co sie dzieje wokol tej gry bo wszytko co przewidywalem okazalo sie prawda - ba! gra jest nawet chujowsza niz przewidywalem bo nie przewidzialem az takiej bezczelnosci Blizzarda w robieniu playerbase i fanbase w chuja.
A ja lubie miec racje i teraz z tego korzystam. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 22:27 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
roball napisał(a):
Haha no tak, RMAH czyli uniwersalna wymowka dla niezaradnych cip.

Serio nauczcie sie grac w gry.


Serio skoncz pierdolic. Cala gra sie kreci wokol AH (RMAH glownie) i twoje zaklinanie rzeczywistosci tego nie zmieni bo akcje Blizzarda mowia same za siebie. Deszczokurwajadzie bez gustu i wlasnego mozgu.

Niech jeszcze przyjdzie nestorek i nam kolejny raz napisze jak to D2 ssalo i bylo niegrywalne i wogle bad design i jay wilson czlowiekiem dekady, jak to story i postacie w D3 sa zajebiste (Look! More Hidden Footprints!... GLORIOUS!) i gra jest mroczniejsza niz D2, ktore wogole bylo kolorowe i dla dzieci i wogole nie mialo klimatu. A na deser niech mi pierdolnie eleborat jak to w D2 nie bylo customizacji postaci i replayability bo trzeba bylo punkciki wbijac i go od tego glowa bolala a w D3 ma 1323 4356 656 kombinacji buildow, szkoda tylko ze na inferno po dwa na klase sa viable a i tak na 100% trafi ci sie cheesy Elite Pack ktory cie zoneshotuje zza ekranu bo pan wilson uwaza ze to jest 'fun'.

Plz napisz mi to nestorku bo sie chce jeszcze dzis posmiac.

Naprawde z usmiechem na ustach obserwuje fora o Diablo i to co sie dzieje wokol tej gry bo wszytko co przewidywalem okazalo sie prawda - ba! gra jest nawet chujowsza niz przewidywalem bo nie przewidzialem az takiej bezczelnosci Blizzarda w robieniu playerbase i fanbase w chuja.
A ja lubie miec racje i teraz z tego korzystam. :)


Przyjdzie roball i ci napisze zebys spierdalał. Może nawet w kilku zdaniach!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 22:29 
Cytuj  
iniside napisał(a):

Przyleci roball na skrzydłach z edycji kolekcjonerskiej D3 i ci napisze zebys spierdalał. Może nawet w kilku zdaniach!


Fix'd ~


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 22:40 
Cytuj  
No podsumowanie tej jakze pieknej dyskusji:

http://memegenerator.net/Jay-Wilson-Diablo-3
http://www.quickmeme.com/Jay-Wilson/popular/1/?upcoming

Niektore sa.... just rotfl.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 22:42 
Cytuj  
http://www.quickmeme.com/meme/36a69h/

Czyzby ten pan pracowal tez w ArenaNet?!?

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 22:48 
Cytuj  
roball napisał(a):
Haha no tak, RMAH czyli uniwersalna wymowka dla niezaradnych cip.

Serio nauczcie sie grac w gry.

Przecież na inferno jedyny sposób na grę to taki dps żeby mob padł w 2-3 sekundy, inaczej leżysz. Skąd weźmiesz itemy, które na to pozwolą to twoja sprawa. Może oświecisz nas, czego uczyć się w tej grze bo imo nie ma tam żadnego miejsca na tzw. skila.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 23:48 
Cytuj  
Havok napisał(a):
roball napisał(a):
Haha no tak, RMAH czyli uniwersalna wymowka dla niezaradnych cip.

Serio nauczcie sie grac w gry.

Przecież na inferno jedyny sposób na grę to taki dps żeby mob padł w 2-3 sekundy, inaczej leżysz. Skąd weźmiesz itemy, które na to pozwolą to twoja sprawa. Może oświecisz nas, czego uczyć się w tej grze bo imo nie ma tam żadnego miejsca na tzw. skila.


Pierdolicie i tyle. Ja barbem zabijam moby nawet na enrage, tak samo beliala a sprzetu z kosmosu nie mam. Po prostu niektorzy a cipy i tyle. Ja tam w znajomych widzę DH(Hi roball!), cofarmią A3 albo i A4 swoimi dh/wizzami/barbami i nie płaczą, jak Mark24. A kabra to niech doi kutangi jednorozcom w wyrmshire a nie pierdoli w kółko o tym samym.

A Mark24 to już fail na maxa po tym, jak wtopił real kase i nadal sobie nie może poradzić. Od razu zmienił front i teraz psioczy, jakie to diablo jest ujowe. Oj Mark, jak prawdziwy polaczek teraz się zachowałeś.

Wasze pierdolenie o rmah/gah/nerfie dropów etc, to płaczki cipek po tym, jak ktoś je co dopiero, no wiecie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 00:11 
Cytuj  
zaba nie pierdol i idz boterze na swój stawik walić gruche skroo sadzisz ze jest ok.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 01:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ja tam zgadzam się z Kabrą.

Dostaliśmy potężny nerf dropów, pod przykrywką i obietnicy tego, że nawet w Hell może wypaść item ilvl63.

Rare packi dostały enrage

trochę żałosne.


:wtf: Z tego co mi wiadomo to mieli dać 2% szansy na ilvl63 w act 1 a nie żadnym Hell'u lol, a packi miały enrage już przed patchem

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 01:20 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pierdolicie i tyle. Ja botem zabijam moby nawet na enrage, tak samo beliala a sprzetu z kosmosu nie mam. Po prostu niektorzy a cipy i tyle.

fixed :roll:

Ja nie mówię, że się nie da grać i farmić tylko, że do tego trzeba mieć dobry sprzęt, co z kolei sprawia że żaden "skill" czy taktyka się nie liczą. Nie ma taktyk na poszczególne typy mobów, bo rare packi defacto różnią się tylko grafiką. O jakich umiejętnościach można mówić jesli każdy pack będzie a) teleportował sie graczowi na ryj, b) poruszał się szybciej, c) nawalał montarem z połowy mapy d) wszystko naraz :roll:

**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 01:32 
Cytuj  
havok spierdolili gre i taka jest prawda

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 04:08 
Cytuj  
Jezu co za placz.
"Trzeba miec gear, trzeba miec gear na inferno. a skilla ta gra nie wymaga zadnego!"
Zaraz poszukam co niektorych wczesniejszych postow, jak to gineliscie na normalu/nightmarze, ktorego mozna czyscic na golasa praktycznie.
Jak sie posiada wartosc mikrowania na poziomie 0 to nic dziwnego, ze taki mortal jest problemem. Notabene trzeba byc chyba handicappnietym, zeby mortal komus sprawial problem.
a co do innego gowna to kazda klasa ma jakiegos oh shit buttona + dasha.

Jak to jest, ze zawsze whine wychodzi od scrubow, ktore gowno zrobily i gowno widzialy? to samo od lat jest w wowie - cala czolowka poprostu gra swoje i nie ma z niczym problemu, ale scruby zawsze powhineuja, ze a to za nudno, a to za trudno, a to sie nie da przejsc, a to za latwo(sic!)


@Mark24

1. Elite packi zawsze mialy enrage timer, ktory wynosil 6minut i powstalo po to, zeby scruby nie zabijaly mobow przy waypointach/wyjsciach z zony metoda schodze-strzal-wchodze.

2. Money sink boostniety pieciokrotnie? oczywiscie, ale tylko dla scrubow - niech placa jak nie potrafia grac.

3. Zmuszanie na zakupy w RMAH? Kurwa, ja rozumiem jakby byl w grze sklepik blizzardowy z generowanymi przez nich itemami to bym uwierzyl w taki Smolensk, ale nie - to sa itemy innych graczy na litosc boska. I wiesz jaka jest geneza tego RMAH? Blizzard zdaje sobie sprawe jak bardzo chujowa jest wieksza czesc playerbase(przeciez sprzedaz itemow/boostow ratingu, czy lvlu itp istnieje od zawsze) wiec dal do gry opcje RMAH z adnotacja 'tutaj debilki mozecie sobie kupic to czego sami zdobyc nie mozecie, a przy okazji gracze zaradni jak i my sie nachapiemy'.
Ja na RMAH nie kupilem nic, zarobilem okolo 500zl, nie bawilem sie w 'kupie tanio, drogo sprzedam', nie kupilem ani jednej sztuki zlota, a mimo wszystko mam w miare dobry gear i gra mi sie dobrze. Powiesz, ze mialem szczescie bo mi polecial mega zajebisty item? Niestety nie, nie mialem takiego szczescia jak niektore scruby, ktorym na pierwszym akcie polecial weapon 1.2k dpsu i sprzedaly go za miliard euro. Poprostu gralem swoje, a itemy lepsze czy gorsze lecialy same(srednio sprzedaje itemy na RMAH za max 4 euro).

W diablo3 jest jak w pokerze - teoretycznie kazdy moglbym byc pro pokerzysta, bo przeciez gra jest losowa, a jej zasady balana, lecz mimo wszystko nie brakuje fishow, ktorzy oddaj pieniadze za darmo. Moze powiedziec, ze maja poprostu szczescie i dlatego wygrywaja, ale przy masowej rozgrywce szczescie zaczyna byc coraz to mniejszym odsetkiem(tak samo w d3, moze komus pasc jeden item, ktory opyli za 250 euro i na tym zakonczy sie jego kariera, podczas gdy inni beda sprzedawac dziennie 10-15 itemow po 3-4 euro).
Wiec czym sie wyrozniaja? Sa poprostu zaradni, obrotni, zaangazowani, maja dobry przeglad pola itp i identyczna sytuacja wystepuje w diablo - kto gra swoje i ma jakis plan na ta gre, ten bedzie tzw WINNING playerem.

I bron boze nie flame'uje tutaj scrubow. Malo tego, chwala im oraz fishom, ze istnieja!. To dzieki nim robie kase i to dzieki nim zarowno poker jak RMAH wogle istnieje. Bo przeciez gdyby kazdy byl zaradny i obrotny to sprzedajacych na RMACH byly by TYSIACE, a kupujacych ZERO, przez co ta cala maskarada by poprostu padla.



@Kabraxis
Naprawde bardzo dobre porownania dajesz z Diablo 2. Zapewne nawet nie liznales Hella bo pojecie masz czysto(a moze brudno?) gowniane, ale tak:

- chwala droprate'om w Diablo2! Byly tak zajebiste, ze tpowalo sie przez pol mapy skipujac po drodze WSZYSTKO, tylko po to zeby zajebac konkretnego bosa w 30sekund i potem rinse and repeat. Nie zapominajmy, ze dropy byly przypisane do konkretnych bosow oraz ze ich dropchance czesto wynosil 0.3% i to, ze mogles grac rok majac mega pecha i twoja zajebista tarcza by ci nie poleciala)

- och ta powtarzalnosc w d2 i fun, i zero grindu i wogle double rainbow - najpierw boosty na baalu, a potem botowanie 90/92-99, badz opcja dla hardkorow grindowanie lvla tygodniami

- ah ta customizacja postaci i mozliwosci rozwoju - GO GO 1 wlasciwy build, albo jestes UP i to dosc mocno



@ALL

I wkoncu na koncu jedno wazne stwierdzenie do placzkow - gracie kurwa w zla gre poprostu. Czy grajac w NFS tez plakaliscie, ze nie mozna jezdzic motorami, a w GTA grac kobieta?
To jest do cholery DIABLO, wiecie jak wygladalo wczesniejsze Diablo(i srsrly, bez tekstow ze d3 nie ma nic wspolnego z d2 blablablalblablabla), wiecie tez na czym polega sam gatunek, ktory reprezentuje Diablo. Jakiego rodzaju 'skilla' oczekujecie od gry, gdzie masz 5 umiejetnosci i poruszasz sie myszka? Sorry, zapomnialem... przeciez zarowno Torchlight2 jak i PoE posiadaja mega skillowe bunny hoppy i jeszcze trudniejsze uppercuty - normalnie e-sport.
Farma gearu sie nie podoba? Ojojoj, wszedzie placze, ze teraz gry sa robione dla casuali, i uproszczone, i wszystko dostajesz bez zadnej pracy czy wysilku, a jak pojawia sie gra, ktora wymaga od nas jakiegos wladu wlasnego to znowu placz w druga strone sie zaczyna ojojoj

Chcecie trudna gre, w ktorej to skill sie liczy, a nie gear i na dodatek jest za darmo i nie trzeba za nia placic na RMAH? Prosze bardzo: http://www.solgryn.org/game.php?title=IWBTB
Tylko nie wymyslajcie sobie nowych wymowek jak nie bedziecie potrafili przejsc pierwszego ekranu oke?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 04:41 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Jezu co za placz.
"Trzeba miec gear, trzeba miec gear na inferno. a skilla ta gra nie wymaga zadnego!"
Zaraz poszukam co niektorych wczesniejszych postow, jak to gineliscie na normalu/nightmarze, ktorego mozna czyscic na golasa praktycznie.(...)

Jeśli stwierdzenie faktu to dla ciebie płacz to ok. Być może jestem kiepskim graczem bo przy DH mam problemy z montarem zwłaszcza w zamkniętych pomieszczeniach. Możesz nagrać filmik jak z dajmy na to z dps 2000 skilowo bijesz w zamknięciu mobki z teleportem/przyciąganiem/montarem, chętnie obejrzę i poduczę się od lepszego :).
I nie unoś się tak, złość piękności szkodzi.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 05:54 
Cytuj  
1. Elite packi zawsze mialy enrage timer, ktory wynosil 6minut i powstalo po to, zeby scruby nie zabijaly mobow przy waypointach/wyjsciach z zony metoda schodze-strzal-wchodze.

ROTFL!!!! :wtf:
To taki sposób kiedykolwiek działał? Buhaha - wejść na 0.3s do środka pierdolnąć strzała przy DPS 35k (za załóżmy 20k) jak 3 moby mają łącznie 5mln HP i selfhealing (jak wyjdziemy z zony) na poziomie 100k HP/s...

Havok - no i co? obiecali, że itemek ilvl63 będzie można wydrobić w pierwszym akcie inferno z prawdopodobieństwem 2%, zapomnieli za to dodać, że ogólny drop rate obniżają 10 razy, a ten ilvl63 który nam wypadnie w I akcie będzie miał najbardziej beznadziejny zestaw affixów ever.. Pisałem, że ostatnio wypada taki chłam jakiego przed patchem nie widziałem.

Zaboleq - zapuszczaj bota, pokaż roballkowi swoją zarodność.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 08:33 
Cytuj  
Szamotula, pieknie napisane. Ale niestety to "perly przed wieprze", nikt ani tego nie doceni ani nie przyjmie do wiadomosci.


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 09:32 
Cytuj  
Mozecie sobie pisac co chcecie, ale oparcie gry h'n's na linearnym progressie to najwiekszy design fail jaki mozna kurwa wymyslic. To nie tytul MMO, to gra hack'n'slash.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 10:22 
Cytuj  
ci co nie wyciagneli zadnego hajsu z RMAH biadola najwiecej

HEHEHE


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 10:55 
Cytuj  
RMAH to fail, mam bid na 9,5€, po paru h ktoś dał 25€, po godzinie odświeżam, patrze a tam znów 9,5€
WTF?!!?!!?
BLIZZ ZUODZIEI

edit: blizz oddaj kabel


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 12:09 
Cytuj  
roball napisał(a):
they see me trollin', they hatin'
Graty roball, o takim Diablo wszyscy marzyliśmy. :roll:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.