mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 11:18 
Cytuj  
@sula- nie filozofuj bo biednie ci to wychodzi :). Nie obchodzi mnie co forumowa elyta pisze na forum o grze w która nawet nie gra tylko sobie posty nabija i robi drame. Nikt nie bierze na poważnie tego co pisze i ja mam takie same podejście. A kto ze mną gra czy nie to już nie wasz problem na szczęście :). Ale róbcie drame dalej forumowi specjalisci :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2012, 22:32 
Cytuj  
Kapitan_Pimpol napisał(a):
Cheating w angielskim ma dwojaki wydzwiek. Oszukiwanie jako takie i cheatowanie, spolszczone slowo okreslajace uzywanie cheatow.


No to w angielskim ma dwojaki wydźwięk, ale drugi wydźwięk to "spolszczone" słowo?
Wat.

http://www.thefreedictionary.com/cheating

Pierwszy link z google. Nas interesuje ten fragment: A computer application, password, or disallowed technique used to advance to a higher skill level in a computer video game. - Bot się pod to idealnie wpisuje.

Kapitan_Pimpol napisał(a):
Czyli ingerancja w kod gry aby np za posrednictwem jednego guzika stac sie niesmiertelnym, przechodzic przez sciany, dopalic sobie milion golda itp. Botowanie nie zalicza sie do cheatowania, a do oszukiwania (mimo ze w angielskim to jest to jedno i to samo slowo). Wniosek z tego taki ze Zarri nie ma racji, a ty probujac byc madrym wyszedles na debila... tadam


Czyli ja mówiąc, jak to nie masz racji że czepiasz się słówek w języku angielskim aby odwrócić kota ogonem jestem debilem. A ty próbując jakoś wmówić mi znaczenie polsko-angielskie słów w polskim "slangu" gamingowym masz rację? MAKES SENSE. Ale nawet tą piłeczkę chwycę, a co. Grałeś kiedyś w jakiegoś shootera online? Na pewno grałeś. Wiesz co to aimBOT? Jest to coś, co każdy nie oszukujący gracz nazywa CHEATEM/HACKIEM. A robi dokładnie to samo co bot zabolqa - Wykonuję za niego czynność, której sam nie jest w stanie/nie chce mu się wykonać. Ale aimBOT to też zapewne nie jest cheat...Eh. Skończ już, serio. Ładnie Cię Razoth w sumie podsumował, wykładając Ci argumenty w długim poście czarno na białym - bez żadnego flamebaita. I już nie wiedziałeś co napisać, hyh? ;)

lathspell napisał(a):
Wytłumacz mi na chuj blizzard używa enumeratywnego wyliczenia zabronionych działań? Dlaczego rozdziela pojęcie cheats/hacks/bots?


Czy to serio tak trudno zrozumieć? Podpisywałeś kiedyś jakąkolwiek umowę w swoim życiu? Taką na 5+ stron? Po co mają one te 5+ stron, przecież wystarczyła by jedna...Wyobraź sobie, że grając w gry Blizzarda musisz podpisać taką samą umowę. A jako, że dotyczy ona rzeczy, które tak naprawdę nie istnieją - Blizzard musi wyraźnie wymienić wszystko co mu nie pasuje, zawrzeć wiele zmiennych etc. Aby właśnie takie kwiatki jak zaboleq czy Kapitan_Pimpol się nie przyczepiły. Bo przecież jakby pisał tylko o cheatach i hackach, to bot już tym nie jest - i jest 100% ok! Inaczej się przecież nazywa ;) Więc napewno jest legalny! A co! Jest bardzo stare powiedzenie(?), że tylko szulerzy kłócą się miedzy sobą czym jest oszustwo - uczciwy gracz w karty wie doskonale. Idealnie odnosi się do tej sytuacji.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 00:10 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
@sula- nie filozofuj bo biednie ci to wychodzi :). Nie obchodzi mnie co forumowa elyta pisze na forum o grze w która nawet nie gra tylko sobie posty nabija i robi drame. Nikt nie bierze na poważnie tego co pisze i ja mam takie same podejście. A kto ze mną gra czy nie to już nie wasz problem na szczęście :). Ale róbcie drame dalej forumowi specjalisci :).

czym ty kurwa jesteś?

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 10:43 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
(...) bla bla (...)


ogarnij sie, serio :cry:

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 10:55 
Cytuj  
chyba ty

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 14:54 
Cytuj  
@Junkier

Twoim największym koszmarem, debilku :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 20:52 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
zaboleq napisał(a):
@sula- nie filozofuj bo biednie ci to wychodzi :). Nie obchodzi mnie co forumowa elyta pisze na forum o grze w która nawet nie gra tylko sobie posty nabija i robi drame. Nikt nie bierze na poważnie tego co pisze i ja mam takie same podejście. A kto ze mną gra czy nie to już nie wasz problem na szczęście :). Ale róbcie drame dalej forumowi specjalisci :).

czym ty kurwa jesteś?


Jemu sie pewnie wydaje, ze ksieciem... zakletym w zabe;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 21:03 
Cytuj  
Czekam na pocałunek do Kabry :P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 21:43 
Cytuj  
I co ja mam teraz powiedziec? Zrobiles (o ile screen to nie fake) postac z moim nickiem w grze video i grales nia pewnie kikaset godzin caly czas patrzac na ten nick. I pewnie myslisz ze mi 'dosrales' a tymczasem masz na moim punkcie chyba obsesje co zreszta bylo juz widac wielokrotnie tuu na forum 'ale bo kabra....' i w wywiadzie z huraganem 'ale bo kabra...'.

Czekam az nazwiesz swoje dziecko 'Kabraxis' i jak juz 'wyleweluje' to wrzucisz tu zdjecia z osiemnastki i skan dowodu osobistego, sliniac sie przed kompem z mina 'ale mu teraz dosram'.

GZ for you. Rzeczywiscie jest to wisienka na torcie mojego trollingu i rzeczywiscie pozwala to spojrzec we wlasciwiym swietle na wszytkie twoje posty 'nie obchodzi mnie co na tym forum piszecie'.

Geeezz.....
wlasnie skonczylem ogladac: http://www.youtube.com/watch?v=ul4CZrnEFxU
Powinienes byc pierwsza ofiara.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 cze 2012, 21:47 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 21:45 
Cytuj  
Czyli wychodzi na to, że Kabraxis jest botem? ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 22:02 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
I co ja mam teraz powiedziec? Zrobiles (o ile screen to nie fake) postac z moim nickiem w grze video i grales nia pewnie kikaset godzin caly czas patrzac na ten nick. I pewnie myslisz ze mi 'dosrales' a tymczasem masz na moim punkcie chyba obsesje co zreszta bylo juz widac wielokrotnie tuu na forum 'ale bo kabra....' i w wywiadzie z huraganem 'ale bo kabra...'.

Czekam az nazwiesz swoje dziecko 'Kabraxis' i jak juz 'wyleweluje' to wrzucisz tu zdjecia z osiemnastki i skan dowodu osobistego, sliniac sie przed kompem z mina 'ale mu teraz dosram'.

GZ for you. Rzeczywiscie jest to wisienka na torcie mojego trollingu i rzeczywiscie pozwala to spojrzec we wlasciwiym swietle na wszytkie twoje posty 'nie obchodzi mnie co na tym forum piszecie'.

Geeezz.....
wlasnie skonczylem ogladac: http://www.youtube.com/watch?v=ul4CZrnEFxU
Powinienes byc pierwsza ofiara.


Kabra, widać że jesteś też jakims pseudo filozofem a'la sula albo mark24.

Nazwałem tak tą postać, bo uznałem że fajnie będzie cię oglądać, jak farmisz/bootujesz/giniesz na tych rare packach w grze, której nienawidzisz :P. Na poczatku wydawało się to smieszne a potem jakoś przestałem zwracać na to uwagę i dalej cieszyłem się grą, ot taki eksperyment. Udany czy nie, wychodzi na to że grasz w diabolo, najbardziej zjebaną grę ever.

Kabra, ja może pierwszą ofiarą ale za to ty strzelasz. Ostatecznie wyszło na to, że jesteś totalnie zjebanym psycholem, czyli prawidłowo :E.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 22:06 
Cytuj  
Gratuluje poczucia humoru.


_________________
Obrazek

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 01:01 
Cytuj  
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.