mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 15:54 
Cytuj  
Obrazek

Polecam "dinozaurom" (chlip):
http://starzaki.eu.org/~disney/nostalgi ... /index.php

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 16:39 
Cytuj  
Ależ ja nikogo z Jana Pawła II nie robię. Szczerzę mówiąc to ani za bardzo nie jestem wierzący, a już w ogóle praktykujący (ostatni raz w kościele byłem ~3 lata temu na ślubie brata).
Podchodzę do tego z bardzo dużym dystansem a mimo to muszę przyznać, że papież był jedną z osób która zwróciła uwagę innych na losy polaków, który zapoczątkował wszelkie przemiany w Polsce. I gdyby nie on to obalenie komunizmu i wywalenie ruskich zajęłoby nam kilka lat więcej.

Komunizm to ustrój który zwalcza się sam - wcześniej czy później sam upada.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 16:47 
Cytuj  
Ashton jestem ciekaw po co piszesz na tym forum...gdyż gdy będziesz chciał pomocy, porady, info....to po tym co tutaj napisałeś już nie dostaniesz...ale tobie to...to jeden ch*


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 5 kwi 2005, 10:52 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 17:03 
Cytuj  
wydaje mi sie, że dostanie (ewentualną) "pomoc" szybciej niż Ty.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 17:17 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Ashton jestem ciekaw po co piszesz na tym forum...gdyż gdy będziesz chciał pomocy, porady, info....to po tym co tutaj napisałeś już nie dostaniesz...ale tobie to...to jeden h*


szdze ze dostanie bo to ze ma takie poglady jakie ma (mimo iz moze dzieciece) to sa ludzie ktorzy potrafia oddzielic personalne rozmowy takie jak ta i pomoc komus w calkowicie innej sprawie nie majacej doczynienia z tym.
Ale widze ze niektorzy lubia sabie tylko poflameowac dla zasady ..... (no offence ale tak to wyglada)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 17:21 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
wydaje mi sie, że dostanie (ewentualną) "pomoc" szybciej niż Ty.


Jeśli tak twierdzisz, masz przecież większe doświadczenie w tym...
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?p=120510&highlight=#120510


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 5 kwi 2005, 10:57 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 17:35 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
MagPS napisał(a):
Ashton jestem ciekaw po co piszesz na tym forum...gdyż gdy będziesz chciał pomocy, porady, info....to po tym co tutaj napisałeś już nie dostaniesz...ale tobie to...to jeden ch*


szdze ze dostanie bo to ze ma takie poglady jakie ma (mimo iz moze dzieciece) to sa ludzie ktorzy potrafia oddzielic personalne rozmowy takie jak ta i pomoc komus w calkowicie innej sprawie nie majacej doczynienia z tym.
Ale widze ze niektorzy lubia sabie tylko poflameowac dla zasady ..... (no offence ale tak to wyglada)


Trzeba na kimś nabić te posty, bo te kilkanaście to aż wstyd...
A co do meritum twojej wypowiedzi, jednak sądze że jedno z drugim się łączy...ale to tylko moje zdanie.....


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 5 kwi 2005, 10:52 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 17:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
gdyby nie on to obalenie komunizmu i wywalenie ruskich zajęłoby nam kilka lat więcej.

Komunizm to ustrój który zwalcza się sam - wcześniej czy później sam upada.

Tak jak na Kubie albo w korei północnej prawda?
Lub kryty tak jak w Chinach lub w Rosji...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 18:26 
Cytuj  
MagPS, hmm zauwaz ze ja malo tutaj pytam, nie kazdy jest noob, moron, i nie umie znalezc informacji, pozatym wiecej tutaj staralem sie pomuc komus niz pytalem o pomoc (chociaz i tak malo tego i tamtego ;))

Zauwaz ze jestem tu zarejestrowany od 2002 roku, gram w mmo od roku dwutysiecznego, i choc od dluzszego czasu mam przerwe gralem w wiecej mmo niz ty kiedykolwiek :)

btw, jezeli myslisz ze ja nie bede sie staral sie pomoc wiekszosci osob ktore mnie zjechaly to sie mylisz (jedynie asmax to picz, ale on sam sobie daje rade ;p)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 18:41 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
Tak jak na Kubie albo w korei północnej prawda?
Lub kryty tak jak w Chinach lub w Rosji...


W Chinach mamy podprogowy Komunizm? :o

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 19:56 
Cytuj  
Tak słyszałem :P
Edit:Wiem wiem nie znam sie :P
Ale chodziło mi głównie o ta pierwsza linijke :)

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 20:27 
Cytuj  
w sumie to w Chinach to mają komunizm tylko z wolnym rynkiem ;) - bo ich gospodarka raczej by długo już nie pociagneła na "oryginalnych zasadach" komuny :roll:

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 20:31 
Cytuj  
Wolnym rynkiem tego do konca nazwac nie mozna ;-). Otwarty na zagranicznych inwestorow ktorzy wykorzystuja biednych Chinoli za smieszne pieniadze, a taki przecietny Ching Chang ktory mieszka na 10m2 nic sobie nie otworzy nie wazne ile kasy by mial.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 23:24 
Cytuj  
hehehe stąd ten "zalew" chińszczyzny (i nie mówie o jedzeniu :P)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 14:54 
Cytuj  
A ja tak z innej beczki, ale wiąże się z tematem/ Posłuchajcie (autentyk!)
Jakoś niedawno usłyszałem od kolegi takie coś. W poznaniu w parku na lawce siedzial so jakis pijaczek. Było już prawie za 20 dziesiata. Dzialo to się w sobote. No wiec akurat wtedy umarl papiez. Pijaczek sie o tym dowiedzial i powiedzial "a dobrze ze zdechl" paru mlodych ludkuw uslyszalo to. Pobili go na smierc...
I co kto gorzej zrobił? Wedlug mnie ci mlodzi chlopaki. Czemu?
Pijaczek po pierwsze był pijany, po drugie takie wyzwyska wedlug religii katolickiej to grzech lekki, a w swietle prawa to tylko wykroczenie.
Zabujstwo to juz grzech ciezki, karany dożywociem...
Przypominam ze to autentyk nic nie zmyslilem. Choc mysle ze to nie musi byc odosobniony przypadek...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 15:00 
Cytuj  
zmyślone...

po pierwsze.. skąd się pijaczek dowiedział... Prawie za '20 dziesiąta' to moment śmierci papieża który został ogłoszony później...
po drugie relacja (jeśli prawdziwa) pochodzi od tych, którzy pobili, a Ci mogą mówić co im tylko slina na język przyniesie...
po trzecie skąd ta informacja, skoro wszystkie media zajmują się teraz czymś innym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 18:33 
Cytuj  
Eh,eh,eh. Mieszkam niedaleko poznania wiec znam tam kilku kumpli. Nie dowiedzialem sie tego z mediuw, tylko wlasnie od jednego z nich. No moze troche godzine zle podalem, moze bylo to kilka minut puzniej, kiedy to ludzie zaczeli o tym gadac.( Poznan to dosc duze miasto i taka wiesc BARDZO BARDZO szybko sie rozeszla) Nie chcesz- nie wierz


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 18:51 
Cytuj  
imho powinni go tradycyjnie spalić na stosie :/

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 18:57 
Cytuj  
Cytuj:
mediuw


zgadzam sie...

a skąd pijak śpiący na ławce by się dowiedzial że papież zginął???

chyba że od tych 3uroczych dresów <lol>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 19:34 
Cytuj  
Spiacy??????????????????????????????Kto ci takich glupot nagadal?????????????????????? Bo ja napisalem ze SIEDZIAL na lawce, nie wiem moze so pil jakiegos browca czy co. Nastepnym razem jesli chcesz podyskutowac przeczytaj UWAŻNIE albo nie niech lepiej ktos inny ci przeczyta, bo widac ci troche nie wychodzi


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.