mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 106
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 17:43 
Cytuj  
sorx za posta jak na flamesach ale nie moge patrzec na takich zaklamanych kurwa ludzi


_________________
Z ciemnosci w mrok, a z mroku w noc.
Noc moim dniem, a inni snem.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 18:11 
Cytuj  
Coz Vhailor, gratuluje kultury. Ty jestes adminem duzej sieci, fajnie. Gratuluje. Czyli pracujesz za czyjes pieniazki i sie obijasz. A ja prosze ciebie jako pracodawca place takim lebkom jak ty. Zanim moja firma sie rozwinela to sam zajmowalem sie administracja sieci, organizowaniem sprzetu itp. No i domysl sie teraz na czym polega roznica miedzy moja wiedza a twoja. Zreszta po co ja sie znizam do tlumaczenia czegokolwiek ludziom twojego pokroju.. zupelnie jak dyskusja z 5 letnim dzieckiem.
Fapuse

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 18:30 
Cytuj  
A ty Toll tez dobry jestes. Rozkrec swoj markowy komputer i zobacz co w nim siedzi. Ten sam syf z gieldy wyobraz sobie!
Zlozymy sobie gownianego kompa i bedziemy dumni ze CL dziala? No jasne ze bedziemy, a teraz mi wytlumacz co to ma wspolnego z tym na jakim serwie bedzie stal? Ja tam nie wiem ale chyba w kompleksy popadasz, CL lezy a ludzi na SC nie przybywa, co?
BTW - jak myslicie jakie realne wymagania ma POL? Nawet jesli zalozymy ze non-stop gra 1000 osob?
Fapuse

*

Posty: 103
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 18:45 
Cytuj  
Dobry post Fapuse.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 19:00 
Cytuj  
Fapuse,
Zawsze było najłatwiej własną ignorancję zamienić na czyjś brak kultury. Nie jestem takim chamem, jak myślisz. Po prostu nie toleruję glupoty.
A tak na marginesie: nie jestem adminem sieci. I zapewniam - nie ty mi placisz.

_________________
Vhailor [The Outcasts]
Siege Perilous
Shadowlords

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2002-01-24 19:01 ]</font>

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 19:03 
Cytuj  
lol fapuse masz dziwna argumentacje.. kazdy dla kogos pracuje i uzywanie kto w ktorym miejscu lancucha pokarmowego siedzi to troche bledne kolo. A porownujac twoja wiedze, ktory kiedys sie tym zajmowal a teraz hmm /wkoncu nie wiadomo co robisz/ nadzoruje to smiem twierdzic, ze jednak ci biedni admini,ktorych nazwyasz lebkami maja wiedze o wiele od ciebie wieksza.
A to ze jestes tym gowniarzem, ktory stoi za moimi plecami i potakuje na wszystko co mu powiem nie czyni cie lepszym :/
a co do tych 2k to moze za 2k zlozycie server tylko po co jak bedzie sie wykrzaczal co 2 dni i na weekend jak poprzedni jak juz cos robic to zrobic dobrze albo wogule nie robic..
i jeszcze dodam, ze niekoniecznie gracze osi maja satysfakcje i sie ciesza /niektorzy zapewne hehe / ale tak szczerze to szkoda mi tych wszystkich ludzi, ktorzy stracili szmat czasu na robienie postaci a teraz moge tylko plakac na forum. Prawde mowiac jestem milo zaskoczony postawa graczy cl, ktorzy chca postawic server na nogi oby to njie bylo czcze gadanie i zeby na deklaracjach sie nie skonczylo. A jak juz to zeby zrobic juz to na powaznie a nie znowu amatorsko tyle ze niestety ale pasjonaci zawsze sa amatorami :sad:..
hmm btw zapraszam na osi tam serv nie padnie i nie stracicie wszystkiego po roku grania tyle ze 10$ ale nie sadze, zeby dla takiego fapusa byl to problem..


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 19:04 
Cytuj  
O geez! jak wy wszyscy marudzicie... gmowie z cl olewaja graczy, chociazby dlatego ze nie chce im sie ani razu napisac na tym temacie... to raz; inna sprawa - server i klutnie o ceny: NIE SLYSZALEM O WIEKSZYCH LAMERACH!!!! "ja jestem adminem", "a ja adminem bylem kiedys - teraz jestem szefem", "sam jestes debil i nie znasz sie na cenach", "nie to ty jestes debil i ty sie nie znasz", "[cenzura]", "[cenzura nie doszla]" WOW! jakie eleganckie, inteligientne, wprost wspaniale, a jeszcze jakie kawaly puszczaja... Bogowie! poratujcie ich odrobina rozumu... i to jeszcze niby obydwoje chca dobrze, zeby cl wstal... i jeszcze ten post jekiegos debila co pod swoja ksywa zarzucil swoje kiepskie zdjecie - ten temat to PARANOJA!!!
Pozdrawiam wszystkich ktorzy czytaja topic i sie nie wypowiadaja, sorr, ale ja juz nie moglem...

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 19:21 
Cytuj  
Cytuj:

idz dalej zajmowac sie tym swoim gownem i nie nawywaj tak innych serwerow.
glupi gowniarz



i na co mi to bylo ?
tylko skad informacje, ze sprzet nie jest markowy i ze stoi w kafejce ?
...
ah, juz wiem. kolega z CL to powiedzial, a oni wszystko wiedza najlepiej.
geniusze...


Posty: 13
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 19:25 
Cytuj  
Wy to macie zdrowie

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:40 
Cytuj  
Toll masz jakis kompleks GM ? nie mozesz przezyc ze na sc gralo mniej typa ? chyba cos op tym swiadczy ze na CL XXX typa mialo konta ...

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:43 
Cytuj  
alez ty glupoty opowiadasz.
matko...
ale jak zwykle panowie z CL wiedza wszystko najlepiej, bo na bierzaco pytaja sie swoich kolegow, zamiast sprawdzic samemu.
na to sa za madrzy.
geniusze...

*

Posty: 126
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:48 
Cytuj  
Toll z twojego ostatniego posta nic nie wynika tak jak z wiekszosci ,ktore w pocie czola piszesz zeby zwiekszysc swoje konto... idz juz sobie ,bo naprawde nikt cie tu niechce.Sa inne sposoby zeby nabijac posty idz sobie na Flames i zaloz jakis nowy topic to moze ci wpadnie kilka wiecej.

*

Posty: 166
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:54 
Cytuj  
re up :
Panie Toll,po raz 3 z rzedu mowi pan dokladnie to samo-"jak zwykle panowie z cl..." , prosimy o odrobine inwencji.Inna sprawa ,ze takie komentarze nie maja zadnej wagi merytorycznej.Po co wiec marnowac swoj cenny czas na bzdury,na pewno moznaby go poswiecic na dopieszczenie sc.Wszystkim wyszlo by to na dobre-zarowno graczom sc ,jak i osobom przywiazanym do pamieci cl'ki.


Posty: 10
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:12 
Cytuj  
A moze zablokujemy mownice w sejmie to nas wysluchaja i cl znowu zacznie dzialac :grin: :grin:

*

Posty: 84
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:13 
Cytuj  
A ja i tak wierze, ze CL wstanie. A jak ktos (tak jak Toll) zazdrosci CLce tego ze gralo na niej ostatnio zawsze powyzej 200 osob to jego problem. A co do klimatow w stylu "ja wiedzialem, ze tak bedzie" i namawianiu nas na OSI to nie wiem czy to kogokolwiek przekona.... ja gralem na OSI (krotko bo 2 miesiace ale garlem) i dla mnie PRAWDZIWA UO to to co bylo na CL.Co do sprzetu to jesli to ma byc 2 procki ok 1.5 ghz., RAID, 2 dyski scasiowe i ok 512-1 ghz. ramu to nie opowiadajmy bzdur, ze to kosztuje 20 tys. bo na gieldzie ( tak tak Fapuse mial racje zajrzyj do swojego firmowego kompa i zobacz co w nim siedzi a nie patrzysz na naklejke DELL Toll) mozna to zlozyc za sporo mniejsza kaske. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy na powstanie Clair`s Lair czekaja tak jak ja i jestem pewny, ze spotkamy sie na CL3 juz wkrotce.


Posty: 3
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:28 
Cytuj  
Panowie, panowie... po co te klotnie
Radze uspokoic troche dyskusje bo obawiam sie ze zapominamy o podstawowym temacie. Pohamujmy wiec emocje i zajmijmy sie tym o co nam naprawde chodzi.
Osobiscie wierze ze jeszcze CL nie umarlo... wiec nie tracmy nadziei. Co do wszelkich oskarzen pod adresem GMow to uwazam je za totalnie bezpodstawne. Gram na CL moze nie dlugo ale napewno tresciwie i zdazylem sie nauczyc ze naszym GMom sie ufa. Ci ludzie wiedza co robia. Pamietajcie ze to dzieki ich pasji gramy (i grac bedziemy!). Ja w nich wierze...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:42 
Cytuj  
Teraz dla odmiany ja nie wytrzymalem.

Kali: skad masz takie rewelacyjne informacje... gdzie stoi SC? Na pewno nie ode mnie, a i z GM'ow wie tylko czesc hihihi.
Pozatym kobieta (nawet jesli transwestyta) rzucajaca kurwami... pfuj :sad:

Fapuse: kolezko, nie ty jeden zaiwaniales po serwisie z bedacych na tym forum i powiem Ci jedno... za chinskiego Boga nie skaldalbym zadnego serwera z czesci kupionych na gieldzie - zwlaszcza po obecnej pogodzie. No ale Ty wiesz lepiej. I nie chodzi tu o markowosc - bo i to i to made in tajwan (drobne roznice w okresie testowania sprawnosci sprzetu firmowanego przez dany koncern to drobiazg *zlosliwy usmiech*) ale o awaryjnosc tego co kupisz na gieldzie i mozliwosc dalszego serwisowania - kupujesz skaldaka - oddajesz jak cos sie zwali czesc na dwa tygodnie do serwisu i albo za wlasne kupujesz nastepna a tamta potem czeka albo masz dwa tygodnie z glowy. Kupujesz HP i masz tego samego dnia za odpowiednia kwote Pana, ktory rozkreci wymieni i ruszasz dalej. I to jest roznica - jesli juz mowimy o byciu zawodowcem, a takich skladaczy sprzetu jak ty proponujesz to zrobic... to bym ozlocil... ilu dzieki nim klientow dostaje z prosba o pomoc :smile: naprawde jestem Ci wdzieczny.

Asmadael: Pewnie ze na SC gralo i gra mniej typa ale 80% z nich lepiej zna ultime i opcje jakich dostarcza ta gra niz 80% analogicznego typa z CL i niestety mowie to z doswiadczenia z graczami z CL, ktorzy przychodza do nas o dziwo przychodza... wbrew slowom niektorych z was, a czesc nawet zostaje.

Caldemeyn: jak ktos takijak Toll - gracz OSI moze zazdroscic jakeimus darmowemu serwerkowi - bez wzgledu na to czy to SC, czy to CL czy to DZ? Na OSI jest zupelnie inaczej sa inne realia ekonomiczne inna ilosc graczy i inne relacje miedzy nimi. To co mieliscie na CL i to co mamy na SC i to co maja ludzie na DZ to sa jedynie namiastki - lepsze lub gorsze - raczej inne po prostu tego co zrobiono na OSI - to dokladnie porownanie najlepszego roweru gorskiego z "ukraina" - inna sprawa ze ja wole ukraine, albo Harleya z junakiem - i to i to motor, ba junak nawet niezly, no ale jezdzi sie jednak inaczej. Uwierz mi Toll nie ma czego nam ani wam zazdroscic.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:45 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-24 19:21, Toll napisał:
i na co mi to bylo ?
tylko skad informacje, ze sprzet nie jest markowy i ze stoi w kafejce ?
...
ah, juz wiem. kolega z CL to powiedzial, a oni wszystko wiedza najlepiej.
geniusze...


tak? to wytlumacz mi co znaczy 'sprzet markowy' no czekam.


_________________
Z ciemnosci w mrok, a z mroku w noc.
Noc moim dniem, a inni snem.

*

Posty: 166
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:52 
Cytuj  
Ech ,dajcie spokoj.Powiedz mi Kali ,jak to o co pytasz ma sie do topicu?
Nie chodzi przeciez a kolejna "dyskusje" o wyzszosci sharda x nad y-przykre doswiadczenie uczy ,ze wszystkie takie dyskursy koncza sie na flames :sad: .Live & Let die.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:58 
Cytuj  
Szerszen --> ja nie mam na mysli wypowiedzi Toll`a jako gracza OSI (jesli gra i mu sie to podoba to tylko i wylacznie jego sprawa, ja go rozumiem). Ale zauwaz, ze na forum wypowiada sie jako GM SC (jak chce zeby traktowac go jako OSI playera to niech sobie zmieni tekst pod nickiem :smile: Pozdrawiam :smile:
Axel Caldemeyn biedny rybak z Jhelom

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.