mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 10:29 
Cytuj  
Dosyc dlugo zajelo mi czytanie tego watku ale przeczytalem :/
Ja jestem w RAT wiec w sumie chuj m,nie obchodzi co bedzie w =O=, aczkolwiek ostatnio nawet myslalem zeby zlikwidowac RTA i tylko niech bedzie O, ale teraz juz wiem ze nigdy tego nie zrobie :sad:
Moje spostrzezenie, uwagi :
1. Konrador
To ze sie czepia to w jakiejs czesci jest prawda, ale tytlko to.
2. Astax
Tu troche wiecej. Ne lubie grac z Astaxem bo moim zdaniem uwaza,to co juz ktos napisal, ze jest najlepszy na SP, a wcale tak nie jest. Bylo juz pare razy tak ze prosilem o pomoc to niestety niemoglem sie doczekac od Astaxa, a doczekalem sie od zalagowanego "newbiasa" Kojota, Konradora, Vhailora czy chocby nawet MadMaxa ktory ma ping ok 300 (o to chyba tez chodzi w zgraniu guildi):(
Nastepna sprawa, juz predzej bym sluchal Qyv, ktory tez ma jakos poukladane w glowie, uwazam ze gra lkepiej niz Astax w pelnym znaczeniu (pomoc, styl).
Next punkt......jezeli mamy nie zabijac orkow i innych RPerow to jak my "NEWBIASY" mamy sie cwiczyc ? Mam atakowac jakiegos Jove ktory rozjebuje mnie w 5sek ? To mam byc cwiczenie... ?
hmmm...to narazie tyle jak mi cos jeszce wpadnie do glowy to moze napisze :sad:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 10:32 
Cytuj  
Hehe, topic fajny i mozna by nawet rzeczowo o nim pogadac ale temat zabili dyskutujacy juz jakies 2 strony temu stosujac argumenty seksualne :grin:

A co do sesji... to ciagle ja masz? Ile on u Ciebie trwa??? OMG, dluzej niz okres mojej zony... :wink:

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 10:45 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-11 10:32, Karol66 napisał:
A co do sesji... to ciagle ja masz? Ile on u Ciebie trwa??? OMG, dluzej niz okres mojej zony... :wink:


Tak jeszcze we wtorek czeka mnie i kilku innych wybrancow egzamin ustny z psychologii, polaczony z dokladna analiza naszych osobowosci (to taka nagroda za wredne pytania na wykladach:).


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 12:43 
Cytuj  
Heheh:> Sorka ze sie wtrace:] Moja sesja juz trwa 3 tyg. i zapowiada sie na jeszcze 1 tydzien;]]]] Tak to jest jak sie w chuja przycina zamiast chociaz notatki z wykladow sobie skombinowac:]

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 13:31 
Cytuj  
A niech was wszystkich szlak... ucieliscie chlopakom watek :sad:

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 16:01 
Cytuj  
wlasnie kurwa :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.