mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:17 
Cytuj  
Jesli robi to w topiku o dupie maryny to troluje jak huj :)


_________________
Sathorn#2230

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:17 
Cytuj  
...ale kto tu tak robi jesli o D3 chodzi? ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:19 
Cytuj  
Tez nie bardzo kojarze takiego fanboja co by zasmiecal kazdy topik wpisami "kocham D3" czy cos w tym guscie...


_________________
Sathorn#2230

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:19 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
...ale kto tu tak robi jesli o D3 chodzi? ;]



Piszę ogólnie o fanbojach na tym forum nie odnosząc się konkretnie do żadnej gry żaby nie było potem że warna dostanę, nie jesteś tu od dzisiaj, mało ludzi tak robiło/robi?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:21 
Cytuj  
Generalnie widzialem zachwyty nad grami ale tylko wtedy jak ktos zostal "wywolany do tablicy", tak zeby ktos wszedl do PoE na przyklad i tam mowil ni z gruchy ni pietruchy "ze tak wogole to po huj sie tu smeracie fiutami nad tym crapem skoro D3 jest uber" to nie, nie widzialem.


_________________
Sathorn#2230

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:23 
Cytuj  
Szczerze? nie przypominam sobie zeby w ostatnich czasie cos takiego sie dzialo na wieksza skale zeby faktycznie przeszkadzalo. Kiedys w sumie gdzie sie dalo co niektorzy wpieprzali WoW'a, teraz moze Iniside wciska gdzie popadnie GW2, ale po za tym to nie ma jakiegos nagminnego trollowania.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:24 
Cytuj  
Nadal zresztą nie dostałem odpowiedzi gdzie jest odpowiednie miejsce aby skrytykować dana grę, i mówię tutaj o własnej opinii nt danej gry którą mogę wyrazić nie będąc zaraz zaatakowanym i zmieszanym z błotem przez fb danej gry bo powiedziałem coś nie tak nt ich ukochanej gry, co oczywiście też wtedy nie jest odbierane jako trolling tylko jaki obrona przed "trollem" który się "ośmielił" takie coś zrobić.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:27 
Cytuj  
W pewnym sensie Roball ci odpisal, gra ci sie nie podoba to o tym normalnie napisz, a Tobie moze sie dostalo z "rykoszetu" po tym co odwalal Kabraxis. Przeciez nie przesadzajmy ze juz zadnej gry nie mozna skrytykowac i trzeba to robic we flamesach...

...co najwyzej w tych grach ktore sa na falli aktualnie u robala jak Diablo czy DayZ ;D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Ostatnio edytowano 7 maja 2012, 09:28 przez Ravushimo, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:27 
Cytuj  
Hmm dobre pytanie, jak by się tak zastanowić to najlepszym miejscem bylyby "ogolne" ale zaraz bys zostal zjechany ze do dzialu D3 masz isc. Druga opcja to zalozenie topiku "dlaczego D3 jest hujowy" w dziale d3. No ostatecznie pozostaje napisanie czegos z sensem w jakims aktywnym topiku ale raz, no dwa. W koncu ludzie tu czytaja prawie wszystko i wszyscy sie znaja wiec jak raz cos takiego powiesz to juz reszta wie ze Blood nie lubi Diablo. NIe ma sensu sie nad tym roztrzasac...


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:31 
Cytuj  
jesli ludzie potrafia dyskutowac to w kazdym temacie odnosnie konkretnej gry mozna sobie rozmawiac o tym czy gra jest fajna czy chujowa.
w dziale star wars, rifta i paru innych nigdy nie bylo z tym problemu.
o ile wszyscy 'rozmawiali' w wydzielonym topiku do placzu i narzekan.
problem pojawia sie jesli nadgorliwcy zaczynaja smrodzic wszedzie dookola.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:34 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
zaboleq napisał(a):
D2 nawet nie przeszedł. Wiec krytyka D3 z ust osoby co D2 nie przeszła - sorry ale bez komentarza :).


Ja przeszedłem D1/D2 , DLA MNIE D3 jest hujowe i go nie kupię, ludzie kupią D3 bo to w końcu diablo i blizzard.

I żeby nie było że bronie Kabry, kazdy na tym forum wie jak go "kocham".



Blood spoko, nie kupisz, nie chcesz marnować kasy bo gra Ci się nie podoba etc. Ale gadanie, że gra jest chujowa i że ludzie kupią bo to Blizz i Diablo właśnie jest złe i niefajne bo samo napisanie tego nie jest rzetelną krytyka a Kabra tak pisał tylko wulgarniej. Poza tym, nie trzeba o tym wspominać w kazdym topicu i krytykować ludzi, którzy grę kupią. Co komuś do tego na co ktoś wydaje pieniądze?

Ok, napisałeś co Ci się nie podoba i to jest spoko. Nie pamiętam teraz w jaki sposób to napisałeś i nie mogę tego teraz znaleźć więc nie odniosę się do tego bezpośrednio. Jak możesz to zapodaj tego posta.

Jest jednak pewna różnica między rzetelną krytyką a zwykłym bluzganiem na grę i trollingiem. Wyzywanie blizza od chuji i jeżdzenie po grze jak tylko się da to nie jest rzetelna krytyka tylko trolling.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:41 
Cytuj  
Mnie tam nawet nie mierzi jak ktos jezdzi po Blizzie, bo naprawde wiele wiele ich decyzji mi sie nie podoba i to w jakim kierunku ida, ale sa tez granice. Imo to i tak - jesli wezmiemy pod uwage wielkie studia - jedna z mniej skurwionych w branzy marek.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:52 
Cytuj  
A mnie tam fruwa czy Blizz to zlo wcielone czy Aniolki Charliego, nikomu nie obiecywali ze beda nam wszystkim dogadzac wiec zalu o cokolwiek do nich miec nie moge, jak mi sie cos nie spodoba w ich grach to po prostu nie kupie i tyle. Tak jak nie kupilem DFO, Tery, GW2 (tu bardziej z braku hype i czasu niz dlatego ze mi sie nie podoba) i paru innych tytulow. Ale do glowy mi nie przychodzi chodzenie do ichnich topikow i mowienie im jakimi sa debilami ze w takie badziewie graja - nawet tak nie mysle... generalnie obchodzi mnie to jak zeszloroczny snieg.


_________________
Sathorn#2230

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 10:12 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Nadal zresztą nie dostałem odpowiedzi gdzie jest odpowiednie miejsce aby skrytykować dana grę, i mówię tutaj o własnej opinii nt danej gry którą mogę wyrazić nie będąc zaraz zaatakowanym i zmieszanym z błotem przez fb danej gry bo powiedziałem coś nie tak nt ich ukochanej gry, co oczywiście też wtedy nie jest odbierane jako trolling tylko jaki obrona przed "trollem" który się "ośmielił" takie coś zrobić.
Na innych forach nie masz działu flames, dlatego tematy z whinem, po prostu papką jadu i nienawiści polegającą na dosrywaniu sobie wzajemnie przez obie strony (a nie rozmowie o grze); są w działach danych gier.

Oczywiście jak wpiszesz "diablo jest chujowe i mi się nie podoba" w dyskusjach ogólnych o d3, to myślę, że tomu Ci tego nie wyjebie (do czasu aż nie będziesz pisał 5 postów na minutę odpowiadając każdemu z danego działu i przy okazji nawiązując do tego jakie to "diablo jest chujowe i mi się nie podoba"). Przecież Kabry wymiociny nie zostały usunięte po jednym złym poście tylko tygodniach napieprzania tej samej, zdartej płyty. Z gw2 też tak powinno być - każdy ma swojego moderatora i jak Ci się nie podoba jego robota to PM ;)

To jest dla mnie normalne, że wydzielili takie pierdoły do tematu flames. Wyobraź sobie temat o książkach, serialach, albo filmach. Jakby tam robić taki rozkurw tematu batalią czy lepszy jest harry potter czy twilight, to myślę że 99% czytających chciałoby wydzielenia tego syfu do topiku we flames, albo nawet do śmietnika - dlaczego tak nie może być tutaj i od razu odwołuje się do batalii fanboje vs racjonalni krytycy? To jest po prostu pieprzenie nie na temat.


_________________
Duh, winning

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 10:43 
Cytuj  
Tu jest to co napisałem

Cytuj:
Zgadzam się, dupy nie urywa, przeszedłem wszystkimi postaciami i czuję się znudzony bardziej niż nakręcony na D3.


Cytuj:
znudzony już byłem jak zrobiłem to po raz pierwszy, ale myślałem że może to klasa którą grałem więc zagrałem wszystkimi, serio to wolę już starego TQ odkurzyć niż grać w D3 , jak już napisali, Blizz spóźnił się o parę lat, jest wiele innych gier H&S na horyzoncie lepszych niż D3.

Ot wyszła im średnia gra, tyle.



Po czym tomu musiał wykasować parę postów "nadgorliwców" broniących zażarcie gry.

viewtopic.php?f=90&t=26214&start=920

Co najśmieszniejsze Tomu napisał

Cytuj:
Macie temat we flames do obrzucania sie. I zwroccie uwage, ze Kabraxis nie syfi tu, nie badzcie gorsi od niego.
to tak on topic :p


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 10:47 
Cytuj  
roball napisał(a):
Moge Ci powiedziec co takim miejscem nie jest - kazdy przypadkowy thread o D3 gdzie non stop pojawia sie trolling niskiej jakosci.
Byly rozmowy o tym, ze sety sa brzydkie, ze artstyle komus nie pasuje, ze mechanika mogla byc lepiej przygotowana i nie mow mi prosze, ze ktos to kasowal bo 'jest fanbojem'. Jesli racjonalnie potrafisz przedstawic swoje argumenty zamiast pisac "diablo3 hój" to jestem przekonany, ze nikt nie bedzie kasowal takich postow.


Nie chodziło mi o kasowanie moich postów tylko o to jak reagują fb na każdą jakąkolwiek krytykę co zresztą widzisz w przytoczonym wątku pietro wyżej.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 10:47 
Cytuj  
Nom, niestety. Fanboje zaczeli u siebie wiekszy burdel robic nie hejterzy. 5minut i ochloneli.

Czyscilem na biezaco bo akurat bylem na miejscu i nie mialem czasu, ale normalnie to takie cos trzeba wydzielic - gdyby chociaz to byla dyskusja, a nie totalne szczyny.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 11:37 
Cytuj  
No to Blood spoko, napisałeś w normalnym tomie, że Ci się nie podoba nie obrażając przy tym nikogo - to jest normalna krytyka. Powiedziałeś, że wolisz TQ a ja wręcz odwrotnie i to jest normalna dyskusja. Kabra niestety tak nie potrafił i dlatego dobrze się stało, że ostatecznie dostał warna czy coś tam innego.

Można grę krytykować w topicu gdzie dyskusja własnie tego dotyczy ale trzeba robić to z rozsądkiem i nie próbować wmówić każdemu, że gra jest denna i ten kto w nią gra jest debilem :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 11:47 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kabra niestety tak nie potrafił i dlatego dobrze się stało, że ostatecznie dostał warna czy coś tam innego.
.


Alez potrafi... poprostu nie z kim dyskutowac na poziomie tutaj...
no bo z kim? Z cheaterem, ktory botowal w D2 na potege? Czy ze stadem ludzi, ktorzy przy jakiejkolwiek probie bardziej "technicznej" rozmowy, powtarzaja mantre "ale potworki zajebiscie lataja", czy moze z druga czescia stada, ktora ma przygotowane wypowiedzi devsow i "blizzard obiecal" calkowicie ignorujac to ze wycieli polowe features w tym PvP. Czy z sobtaineren dla ktorego Diablo ma fabule lepsza niz Torment?

Bitch please....
Jakby bylo z kim i o czym to bylaby rozmowa. Tak wiec skoncz z siebie robic matke terese bo to jest bardziej zalosne niz cala moja "tworczosc" razem wzieta.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 11:57 
Cytuj  
Kabra ale serio, masz jakiś problem ze sobą?

Co ma to, że bootowałem w D2 do tego aby normalnie pogadać o D3? Mam swoje zdanie o tej grze, którego może zmienię jak pogram kilka tygodni po release. Na pewno jednak nie będzie to taki hejt, jaki ty wygenerowałeś w swoich postach. Cały czas probujesz ludziom wmawiać swoją rację, obrażasz innych . Nie próbujesz normalnie dyskutować. Nie wiem co Cię boli, serio.


Ja napisze, że mi grafa i animacja się podoba, że system run idealny nie jest ale poki co podoba mi sie i dalej moze bedzie lepiej, ze gra wcale nie jest taka prosta bo owszem, normal nie sprawi ze sie zmeczysz ale wyzej - jak najbardziej. Ty wtedy napiszesz, że jest chujowa i tylko debil uważa inaczej, ze żal ci ludzi, którzy to kupią i blizzarda bo to szmaty i dziwki, ze gra jest tak prosta, że powinna dostać oznaczenie 3+, że dla ludzi ułomnych etc. Takie były twoje posty o D3. No i oczywiście PoE jest genialne.

Żeby nie być gołosłownym, poniżej twoje przykładowe wypowiedzi na temat D3.

Cytuj:
O problemie z driverami:
Bo maja chujowych programistow? Bo im sie nie chce? Bo maja na ciebie wyjebane? Itd... Itp.... wybierz sobie odpowiedz.. kazda z powyzszych i jeszcze pare innych bedzie prawidlowa.

Ogólnie:
Ja hejtuje bo profanacje legendy i skurwienie zajebistej marki powinno sie hejtowac. Nawet sobie nie wyobrazacie ile zla wyrzadzi Blizzard D3 branzy (RMAH) i grom online ogolnie. DLC wycinane z gry w dzien premiery to przy tym maly pikus. Jesli to gowno osiagnie sukces komercyjny (a osiagnie) to wel...

Jedyna normalna odpowiedz w tym temacie potwierdza w 100% moje zdanie - deal with it ze jaracie sie slasherowa wersja Simsow. Bo wlasnie takie gry Blizzard robi. Tyle w tym temacie. Hype to hype. "Dostal odpowiedz, po co sie dopisujecie?" Dostal twoja odpowiedz, ktora moim zdaniem jest chu...

Och juz przestan bo sie zawstydzimy.... Ty i banda bezmozgisz fanbojkow > niejedna komedia. Pozatym ja przynajmniej siedze ze znajomymi a ty siedzisz sam jak pizda i mi odpisujesz. Sam sie zastanow kto ma lepiej. :) Serio... post byl na zasadzie.... "chcecie zobaczyc bande zjebow i idiotow na f...

i jedna z jakże wielu wisienek:

Mialem juz sie z banda skretynialych fanbojow nie klocic ale komentujac post ragny:

1. Fabula zapowiada sie tak samo 'epicko' i 'mrocznie' jak w D3. demony zagrazaja miastu! O ja pierdole. Miazga i zlo. Tu i tu fabula to generic bullshit dla nastolatkow, z tym ze T2 i T1 ma do siebie dystans o fanula jest podana w sposob groteskowy chwilami co jest zamierzone.

2. Cukeirkowate moze i bardziej za to jakosc tekstur lepsza niz w D3. I to o wiele. Mapki outdoor tez bardziej szczegolowe. O wiele lepiej wyglda ta pierwsza mapa w T2 niz pierwsza mapa w D3 z jedna rozpackana tekstura i jednym drzewem co 20 metrow i to cala dekoracja. Sry ale Krwawe Wrzosowisko z D2 wygladalo lepiej. :)

3. Drzewka talentow w dalszym ciagu >>> ZEROWA KUSTOMIZACJA POSTACi W D3 bo przynajnie mam wybor.

4. Hacki do D3 JUZ SA. Nie trzeba nawet tych dwoch tygodni. Mimo bety na klucze, DRMow, online only i PRu Blizzarda jak to oni nie walcza z tym i setki innych wkurwaijacych rzeczy.

Fanboy more plx.


Oczywiście jest tego znacznie więcej - zero rzetelnej krytyki tylko sam jad i obrażanie innych.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 7 maja 2012, 12:08 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.