mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Następna strona

Pad jest:
do wszystkiego 10%  10%  [ 7 ]
do fpsow 3%  3%  [ 2 ]
do gromenia noskilii z pc 11%  11%  [ 8 ]
dla murzynów z afryki 58%  58%  [ 42 ]
random answer o niahu, bo musi byc w kazdej ankiecie 18%  18%  [ 13 ]
Liczba głosów : 72
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 20:56 
Cytuj  
Highlander - biorąc pod uwagę, że PC i konsola to identyczny kalkulator który potrafi jedynie szybko dodawać, to tak, gry na konsoli aktualnie od gier od PC różnią się już jedynie sterowaniem. Tylko i wyłącznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 21:02 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS. Hehe (odnośnie viewtopic.php?f=19&t=43168 ): "Problem z nim w X Rebirth bierze się stąd, że twórcy chcieli dostosować grę do obsługi padem. Pogoń za łatwym sterowaniem kontrolerem doprowadziła Egosoft na skraj przepaści. W tej grze interfejs jest bezsensowny, trudny i nieczytelny."



Nie, osobna wersja na PC i konsoli sie rozni. To tworcom jesli juz niechce sie robic osobnych wersji, przez co cierpi wersja PC, bo zostaje wykastrowana.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 21:06 
Cytuj  
w tym cytacie jest wyraźnie napisane - sterowanie. Wszystkie zmiany miały zwiazek ze sterowaniem.

Łączę się w bólu, ale to wina twórców, że im "się nie chciało" jak sam napisałeś.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 21:12 
Cytuj  
Roznica w sterowaniu rzutuje na wiele innych kwestii, są inaczej zaprojektowane, inaczej napisane, dostosowane, uproszczone.

Jak widac, przez zmiane sterowania cala gra moze byc zjebana. Nie splycaj tego tylko do sterowania, bo za sterowaniem idzie wiecej aspektow gry.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 21:39 
Cytuj  
akurat średnio się to odnosi do fpsów - wszelkie uproszczenia (wywalenie rocket jumpów i innych pajacowych sztuczek) moze tylko podnieść imersję czy realizm rozgrywki.
Z resztą sie zgadzam - nie wyobrażam sobie np. granie w gry excelowskie na padzie (eve online).

Zauważ jedno - ja tylko nie zgadzałem się pitolniem bez sensu w stylu: na konsolach nie da się grać w fpsy, fpsy na konsolach są dla noskilli, pajacy, etc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 21:59 
Cytuj  
Nikt od dawna tego nie pisze, sam robisz obrone czestochowy.

I nie pierdol o realizmie jak wiekszosc graczy tak naprawde nie chce realistycznej gry.
imo wlasnie zajebistosc gier tkwi wlasnie w ich nierealnosci. A nierealistycznosc fpsow wlasnie pozwala na to by byly bardziej ciekawe, bardziej rozbudowane.

Twoja imersja w nowych fpsach polega na tym by wcisnac klawisz do przodu i celowac. fpsy to gatunek, ktory zostal bardzo mocno wykastrowany. I mozesz sobie pierdolic. Czesc ludzi w ogole quitnela ten gatunek.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 22:07 
Cytuj  
immersja...
realizm...
lul.

Ostatnia gra FPS o ktorej moglybm tak powiedziec byl(y) STALKER(y). Chyba zapomnieli o wersji na konsole jednak.
Ciewkawe jak doszlo do tego skandalicznego zaniedbania - pewnie noskille z rosji nie ogarnialy trudnosci gameplayu na padzie. :]


again...

realizm.... immeresja... kal of djuty... konsole... killzone... cala reszta skryptfestow z QTE mylnie nazywanych FPSami lub 'grami akcji'... kurwa... :/

smutne...
marek... idz se na gola... plz.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 22:32 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nikt od dawna tego nie pisze, sam robisz obrone czestochowy.

I nie pierdol o realizmie jak wiekszosc graczy tak naprawde nie chce realistycznej gry.
imo wlasnie zajebistosc gier tkwi wlasnie w ich nierealnosci. A nierealistycznosc fpsow wlasnie pozwala na to by byly bardziej ciekawe, bardziej rozbudowane.

Twoja imersja w nowych fpsach polega na tym by wcisnac klawisz do przodu i celowac. fpsy to gatunek, ktory zostal bardzo mocno wykastrowany. I mozesz sobie pierdolic. Czesc ludzi w ogole quitnela ten gatunek.


mam zacząć cytować posty z zaledwie wczoraj?
nie wiem co chce większość graczy. Daj wyniki do jakichś sondaży please, jeżeli tak jesteś pewny zdania wiekszości.
Jeżeli większość fpsowych PC-ciarzy chce rocket jumpów i innych cyrkowych sztuczek w fps-ach to nie wierzę, ze nie ma ani jednego developera ktory wszedłby na ten wielki i obiecujący rynek...
Rynek fps-ów jest potężny każdy znajdzie coś dla siebie. Jak nie może znaleźć, starzeje się, ma inne priorytety to quituje - normalne. Zobacz ilu z tego forum quitnąło mmorpgi - jakieś 95%...

Zresztą powtórzę to co napisałem w poprzednim poście: mi chodzi tylko o wasze bezsensowne pierdolenie i napinanie się. Na konsolach da się grać w fpsy, ba osobiscie uważam, że akurat w fps-ach pad jest zdecydowanie trudniejszym kontrolerem od opanowania.

kabra - jak nie potrafisz sklecić zdania z sensem to nie przestawaj klikać na monstery.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2013, 22:43 
Cytuj  
wiekszosc graczy jak wiekszosc ludzi to debile i mnie to jebie.

popularnosc nie jest dla mnie wyznacznikiem.
i nie nie znajde niedlugo nic dla siebie, jak starocie poumieraja. Fpsy sa prawie takie same.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 08:40 
Cytuj  
Wychodzi na to, że konsolowcy grający w fpsy to prawdziwe kanapowe hardcory. Nie dosc, że kontroler pod względem wydajności pozwala na mniej, to jeszcze trudniejszy do opanowania. A sama rozgrywka mniej efektowna i efektywna. Ale za to na kanapie:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 08:54 
Cytuj  
mysz jest dla peasantow z Polski.


_________________
.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 10:53 
Cytuj  
grasz na padzie w wowa - masz poziom trudnosci jak w vanilla. problem solved, slupki 200% w gore, podziekowania dla wyspiarza.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 20:54 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Wychodzi na to, że konsolowcy grający w fpsy to prawdziwe kanapowe hardcory. Nie dosc, że kontroler pod względem wydajności pozwala na mniej, to jeszcze trudniejszy do opanowania. A sama rozgrywka mniej efektowna i efektywna. Ale za to na kanapie:)


wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda. Ja rozumiem, że po odbębnieniu 8h za biurkiem nie marzysz o niczym innym tylko by usiąść za biurkiem w domu. Ale po 30-tce to mija.
Po drugie wydajność w fpsach jest mniejsza, a już np. w ścigałkach czy bijatykach większa - więc nie rozpędzaj się z tą efektywnością i efektownością bo bardzo łatwo mozna cię zapędzić w kozi róg. Gdzie właśnie siedzisz.
Czekam na ynteligentną ripostę, która niechybnie się zbliża. Podpowiem: pad jest dla leszczy z UK, pad jest dla noskilli, pad jest dla cyrkowców, na padzie nie da sie grać. Wybierzcie opcje 1/2/3/4 oszczędzicie klawiaturę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 21:08 
Cytuj  
Nie, pad jest do konsol i jest zajebistym kontrolerem do konsol:)
Tylko Ty jesteś jakiś pierdolnięty i myślisz, że kogokolwiek to obchodzi:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 21:23 
Cytuj  
Ja na padzie zrobilem syna!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 21:31 
Cytuj  
jesli tym sobie tlumaczysz ze jest czarne to mam dla ciebie zla wiadomosc


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 21:40 
Cytuj  
rotfl aldatha..

oyciec - nie pad jest dla noskillowych cyrkowców. Kontynuuj błazenadę pls. Do nicka ci z IQ ameby.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 22:21 
Cytuj  
Znowu motasz żeby wyszło na Twoje, współczuję rodzinie :o

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 22:32 
Cytuj  
@marek
Wygoda? No ok, tu nie ma wątpliwości - pad jest lepiej dostosowany do salonu. Pad w łapy, tyłek na fotel,kanapę. I to jego jedyna "przewaga" w FPSach. Więc nie rozpedzaj z innymi gatunkami, bo ja o nich nie wpominalem.
Sprawa wygląda tak, że jak wlaczam quake, czy Black Opsa to po to, żeby w niego GRAC, a nie zeby siedzieć na fotelu i sie tym jarac. Na fotelu to ja se mogę książkę poczytać, film obejrzeć.
Jak widzisz wszysko sprowadza sie do priorytetów. Są ludzie co lubią grać, są tacy co lubią siedzieć na fotelu:)
Swoją droga to ty musisz mieć strasznie niewygodne krzesło przy biurku.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 lis 2013, 22:32 
Cytuj  
w sumie trochę dziwne, że jeszcze tuska nie wyciągnął

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.