mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 15:46 
Cytuj  
Ooglnie polowa przykladow z dupy i bez zastanowienia.

Nalezy tez rozroznic to czy cos komus tylko przeszkadza czy tez szkodzi.

Z tymi podatkami chodzilo mi o to ze ktos swiadomie naraza swoje zdrowie dla wlasnej przyjemnosci ale za ewentualne zle skutki zaplaci reszta (ktorą jeszcze mogl dodatkowo podtruwac).

Co do pokolenia mlodych bla bla to ja akurat jestem z pokolenia chyba juz starszego i doskonale pamietam tych palaczy co zaczeli palic tylko dlatego ze inni/wiekszosc palila a teraz dorabiaja sobie teorie ze teraz pokolenie niedojebane bo nie palace/pijace.

A Agat bez furii Motyla Noga!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 16:30 
Cytuj  
Palenie fajek w przedsionku pomiędzy piętrami, tam gdzie jest zsyp do śmieci, to jest kurewstwo którego nie zniosę, bardziej niż jaranie na balkonie.

Nie rozumiem mendolenia, w którym piszę że ludzie śmierdzą w kolejce i to to samo co smród fajek na balkonie. Trzeba być totalnym betonem, żeby w tych kategoriach myśleć. Co to ma w ogóle do rzeczy? jebie Ci fajkami w domu, bo jakiś frajer się odpala na balkonie i smrodzi sobie i Tobie - nie wspominam o tym, że Cię nieumyślnie albo umyślnie co niektórzy trują i możesz od tego wykitować. Nie ma tutaj żadnego odniesienia co do smrodu ludzi trolli w kolejkach po jajka.

A jak ktoś jebie Ci w sklepie Mendol w którym stoisz w kolejce, to zmień sklep - oh wait, masz tylko jeden tam gdzie mieszkasz, gdzie obok proszków leży również chleb.

Kolejnym debilizmem, jest wprowadzenie ustawy o nie paleniu w miejscach publicznych, a w koszach na śmieci jest specjalnie wzmocniona blaszka tuż przy dziurze do wrzucania śmieci, aby elegancko petować i zgnieść peta.

Obrazek

To są właśnie te zajebiste Wasze kontrasty. Generalnie, macie gówno do gadania Ci co palicie i smrodzicie ludziom nie palącym, a jak już macie coś do powiedzenia, to i tak za jakiś czas zostaniecie stłamszeni czy przez Państwo, czy przez inne organy.

Życzę Wam wszystkim palącym, abyście płacili za paczkę fajek 40PLN zarabiając 2500PLN, natomiast nikomu nie życzę konającej matki w szpitalu która przez 40 lat paliła papierosy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 16:37 
Cytuj  
Ojej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 16:41 
Cytuj  
Nie no luz, żadnej ojej :) tylko takie są fakty ;P.

A największą bekę mam z tego, że moja matka do śmierci paliła i ukrywała się po kontach w szpitalu :) czysta głupota, która im starsi ludzie są tym głubsi, taka prawda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 16:45 
Cytuj  
Chodziło o te kosze na śmieci.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 16:49 
Cytuj  
No bo to jest kretynizm.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 17:06 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
natomiast nikomu nie życzę konającej matki w szpitalu która przez 40 lat paliła papierosy.


chujowa sytuacja, przerabialem to od kwietnia do grudnia 2013. przez ten czas zdazylem sie tak napatrzyc na tych wszystkich ludzi, ze jestem wyleczony z palenia - nawet okazyjnego - do konca zycia. co i tak zapewne nic mi nie da, bo pracuje w farbach / lakierach. gg

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 17:21 
Cytuj  
sobek no ale serio nie kumam, przeszkadza ci ze ktos jara fajki kolo ciebie to walisz posta na forum mmo? moze jeszcze ze smartfona... idz z nim pogadaj wstaw jakas bajeczke, postrasz go, zamontuj klime.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 17:30 
Cytuj  
Damien napisał(a):
Nalezy tez rozroznic to czy cos komus tylko przeszkadza czy tez szkodzi.
Z tymi podatkami chodzilo mi o to ze ktos swiadomie naraza swoje zdrowie dla wlasnej przyjemnosci ale za ewentualne zle skutki zaplaci reszta (ktorą jeszcze mogl dodatkowo podtruwac).
Co do pokolenia mlodych bla bla to ja akurat jestem z pokolenia chyba juz starszego i doskonale pamietam tych palaczy co zaczeli palic tylko dlatego ze inni/wiekszosc palila a teraz dorabiaja sobie teorie ze teraz pokolenie niedojebane bo nie palace/pijace.
A Agat bez furii Motyla Noga!


nalezy tez rozroznic tczewiaka i sobtainera od reszty.
przeczytaj co napisal tomu, potem pomysl ile kasy z akcyzy wplywa do budzetu a potem pierdol o skutkach dla reszty. to z kasy palaczy jestes leczony.
ja pamietam, ze inni, mniejszosc, wiekszosc palila bo papierosy wtedy smakowaly zupelnie innaczej.
i jak widac, jak ktos za mlodu nie pil i nie palil, to teraz jest niedojebany i smeci.

ojajebie, sobtainer, jaki ty jestes kurwa glupi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 17:37 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i jak widac, jak ktos za mlodu nie pil i nie palil, to teraz jest niedojebany i smeci.


ojajebie mendol, ty rowniez, tylko ze ty jeszcze masz 20 lat wiecej wiec w Twoim przypadku to jest zalosne.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 17:49 
Cytuj  
ja pamietam czasy papierosow bez filtrow. Nie do pomyslenia dzisiaj.

Moim zdaniem cale to oburzenie jest niepotrzebne. To czy ktos pali czy nie to jego osobista sprawa. Jak ktos ma za sasiada palacza i mu to nie pasuje to niech sie kuzwa przeprowadzi w inne sasiedztwo. To jego balkon i moze sobie tam kopcic ile wlezie.

Placzki z was gorsze niz z czczewiaka.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 17:53 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
przeczytaj co napisal tomu, potem pomysl ile kasy z akcyzy wplywa do budzetu a potem pierdol o skutkach dla reszty. to z kasy palaczy jestes leczony.


lol co za głupek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 17:53 
Cytuj  
Nadal uwielbiam camele bez filtra ale u nas nie dk dostania :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 17:54 
Cytuj  
sobtainer: jak mam 20 lat wiecej, to jeszcze jest szansa, ze ze starbuksowego gowniarza, swiat cos jeszcze wystruga.
ale szanse maleja z dnia na dzien, wiec musisz sie pospieszyc.


marek: problem polega na tym, ze taki tczewiak czy sobtainer, jedyne co co potrafia to pluc sie na forum.
nawet nie pomysla o tym, zeby pojsc do sasiada i pogadac, poprosic. bo w polsce? jak to, przeciez jeszcze mi w pysk jebnie.
ot internetowe pokolenie pizd.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 17:55 
Cytuj  
ja ze swojego balkonu tez moge srac na balkon nizej? bo jestem u siebie i jak sie nie podoba sasiadowi, to ma wypierdalac w inne sasiedztwo? nigga plz.

zyj i daj zyc innym, z podejsciem "mam na wszystkich wyjebane" tylko stracisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 17:57 
Cytuj  
mnie cieszyla popularnosc e-fajek, kumpel jak palil na siedzeniu pasazera w aucie to nawet nie czulem i to jest dla mnie ok.
chujowo ,ze slyszalem, ze maja znikac z rynku.

ogolnie palacze do gazu, sąsiad siedzi w oknie i niemal codziennie mi smrodzi. Wkurwia mnie i jest to szkodliwe.

a jak niby palacze choruja z powodu swojego zamilowania, a reszta sie na to sklada to jest ok?
I czemu niby koniecznie to ja mam zwracac uwage? Czemu ktos sam nie moze o tym pomyslec?


_________________
.


Ostatnio edytowano 25 kwi 2014, 17:59 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 17:58 
Cytuj  
deadrael: ale ja tak zyje i zawsze tak postepowalem :)
a jak cos mi nie pasowalo, to nigdy nie bylo problemu zeby zalatwic polubownie z sasiadem.
tutaj tylko zlewam z tego pierdolenia.

tzn. highlander, ze jednak fpsy niczego cie nie nauczyly i nie zrobiles odpowiedniego zwiadu na mapie.


Ostatnio edytowano 25 kwi 2014, 17:59 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 17:59 
Cytuj  
mendol jestes typowym przykladem debilnego sasiada, ktory patrzy czy ktos zaparkowal z innego bloku na "jego" parkingu. oczywiscie patrzy na to wszystko z poduszka na parapecie i psem.

Uwielbialem george sandy, palilem 10 lat z kawalkiem i do dzisiaj mnie kusi kawa z fajka. Co do rozmowy z sasiadem o tym, jak jego fajki smierdza, skad wiesz ze tego nie zrobilem a tutaj sobie troluje takiego zgreda i buca jak Ty? :)


Ostatnio edytowano 25 kwi 2014, 18:01 przez Sobtainer, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 18:00 
Cytuj  
tez wierze, ze z 99% ludzi mozna sie dogadac, jesli podejdziemy do sprawy normalnie, a nie roszczeniowo.

nie spojrzalem tez, ze odpisuje markowi, to zmienia postac rzeczy. ja nie mieszkam z cyganami w jednym budynku.

sobtainer - hint - mendol trolluje. luzuj poslady.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 18:01 
Cytuj  
sobtainer tego nie kuma, wiec nie ma co mu podpowiadac, bo i tak nie zrozumie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.