mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 243 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 12:51 
Cytuj  
mendol, focus c-max. powiedzonko "ford gowno wort" juz dawno przestalo obowiazywac, czasy sie zmieniaja.

taka fiesta st to imo samochod roku 2013.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 12:57 
Cytuj  
hm, o tym nie myslalem.
zona jezdzi focusem kombi i w sumie fajny samochod.
dzieki za pomysl.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 13:02 
Cytuj  
toz pisze wam wyraznie mini van.

ja gdybym mial kupowac to:

1. mesio b klasa.
2. corolla verso
3. seat albo bodajze turan (taki brzdyki mini van od vv)

pomysl ze jak za pare lat auto ci znudzi zeby nie bylo problemu z odsprzedaza.

inna bajka zastanow sie serio czy potrzebujesz mini vana bo duzo lepszym imho rozwiazaniem jest np. audi allroad w kombi (nazwy nie pamietam ale kiedys chcialem cos takiego kupic). albo kup sobie takiego nissana murano zlotego z bajeranckimi felgami i bedziesz flexowal :) za te 30-40k kupisz niezla wersje.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 13:07 
Cytuj  
no w sumie tez racja, dzieciaki coraz wieksze, wiec mini van niekoniecznie.
ten murano nie wyglada tak najgorzej.
audi jakos mnie nie przekonuje, seat tez nie.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 13:32 
Cytuj  
Jesli ma byc młode, dobrze wyposazone, w miare tanie w utrzymaniu i pojemne auto to kup sobie 3-4letnie mondeo w kombi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 15:00 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no w sumie tez racja, dzieciaki coraz wieksze, wiec mini van niekoniecznie.
ten murano nie wyglada tak najgorzej.
audi jakos mnie nie przekonuje, seat tez nie.


z murano wiedzialem :) mojej zonie tez sie wlasnie podoba. skoro juz nie minivan to pomysl o mesiu e klasie w kombi tak rocznik od 2005 cos wzwyz cena nie jest jakas kosmiczna a autko wyglad wygoda itd. miod. tylko nie wiem jak z parkowaniem pod blokiem u was w lodzi u mnie w miescinie rodzinka lumpow potrafila ujebac lusterko albo klamke i mi przyniesc ze znalezli pod samochodem i dopraszac sie znaleznego jak proponowalem czekolade dla dzieciakow to nie mama mowila zeby pan dal na flaszke :P clae szczescie ze tam krotko mieszkalem i mialem srednie auto.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 15:08 
Cytuj  
Ciemny napisał(a):
Jesli ma byc młode, dobrze wyposazone, w miare tanie w utrzymaniu i pojemne.


hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 17:08 
Cytuj  
ma byc szybkie, mlode, ekonomiczne, bezpieczne i tanie w naprawach.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 17:44 
Cytuj  
I dobrze wyposażone :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 18:10 
Cytuj  
i ladne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2014, 22:33 
Cytuj  
Z minivanow to tylko opel zafira .w smiesznych pieniadzach mozna 6-8 latka w zajebistym stanie dostac,mocny silnik,tanie czesci i latwy w naprawie do tego calkiem dobrze wyposazony.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 cze 2014, 06:23 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Z minivanow to tylko opel zafira .w smiesznych pieniadzach mozna 6-8 latka w zajebistym stanie dostac,mocny silnik,tanie czesci i latwy w naprawie do tego calkiem dobrze wyposazony.


Niestety, co do Opli to mam odmienne zdanie. Parę lat temu miałem przez nich obsługę flotową i powiem tylko tyle, że więcej ich nie chcę. Awaryjność, problemy z serwisem itd. Ze względu na spory upust skusiłem się nawet na Antarę dla siebie ale szybko pożałowałem - od samego niemal początku kłopoty z elektryką, zawieszeniem. To był chyba pierwszy wóz jaki sprzedałem przed upływem roku. Gereralnie wystrzegam się wszystkiego z koncernu GM tj. Opli, Chevroletów itp. Znajomy lekarz ma od 10/2013 Insignię i już 3 razy z nią był w serwisie - niby auto dobrze wyposażone, ładne i wygodne ale jakość wykonania już nie ta co kiedyś.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2014, 08:57 
Cytuj  
jak w smiesznych pieniadzach to volskwagen sharan tylko ze juz nie minivan a raczej normalny van.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 16 cze 2014, 09:01 
Cytuj  
Daj spokój z sharanem mój ojciec wyjebal w to auto raz tyle co jest warte w naprawy


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2014, 11:12 
Cytuj  
wszystko zależy jak się trafi, znajomy z passatem siedzi na warsztacie nonstop, a drugi ma niby awaryjne renault i jest ok

Co do minivanów to jechałem chwile bo sąsiad kupił toyote verso 6 lat 90tyś full opcja za 24k, zarabiste autko, niemcy niech się schowają teraz z autami swoimi,
ojciec teraz kupił citroena c4 picasso 6 lat 77tyś full wypas opcja 22tyś, byłem sceptyczny do citroena ale wygoda i funkcjoinalność bije wszelkie inne podobne, z wyglądu też miłe,
z takich ciekawych co oglądałem ostatnio to jeszcze mazda 5, fajne suwane tylne drzwi, mega wygodny przez to,

autka 6-7 letnie to taniocha teraz bo tego sporo na rynku, na zachodzie właśnie takie roczniki są wymieniane najczęściej, polecam auta z belgii, francji i z włoch, często można trafić na takei co nie widziało nigdy nawet śniegu, a tym bardziej polskiej mieszanki solno, chemicznej w zimie


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 cze 2014, 11:34 
Cytuj  
patrzac na roczniki, przebiegi i marke (toyota) to cos podejrzanie niskie te ceny.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2014, 11:36 
Cytuj  
Po lekarzach z niemiec.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2014, 11:43 
Cytuj  
cena z kartki w komisie i po negocjacjach różni się sporo, jak ktos ma blisko to polecam komis rudawa pod krakowem, w samym kraku albo jakieś klepane albo ceny z kosmosu, a tam na placu setka auta i co tydzien parę nowych, wszystko z belgii z pewnymi papierami gdzie wpisywane sa przebiegi autka itd

aha i oba autka benzyna 1.8 przez co ciut taniej

( edit: toyota 7lat )


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 cze 2014, 12:03 
Cytuj  
jak pewne papiery, to gratuluje zakupu, polecam jeszcze umowe z AXA do kompletu;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2014, 12:10 
Cytuj  
a właśnie odnośnie OC, mam porównanie bo wcześniej ubezpieczałem zafire 1.8 full zniżki bla bla 460zł w mBank, teoretycznie nie ma nigdzie taniej, a w komisie dostałem umowę partnerską w alianze direct, 1zł/dzień za OC, czyli już 100zł taniej, jednak dzwonie do nich by uzupełnić dane i po rozmowie z konsultantem mam polise na tego citroena za 322zł/rok ( oc+holowanie do 100km+ochrona opon ), jak coś to polecam bo to śmieszne kwoty wychodzą ( oc+nw+ac 750zł ).


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 243 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.