mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 16:21 
Cytuj  
Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 16:21 
Cytuj  
Mrynar, stary kon a posluguje sie retoryka rodem z podstawowki, GZ.
To jeszcze wyjasnij mi co jest takiego zabawnego na zdjeciu, ktore wkleiles?
Tak czy siak ladujesz u mnie w lozy dla debili tego forum zaraz za kabraxisem:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 16:24 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Obrazek



Wygląda jak niezły świr, poza tym że chujowo się ubiera to rozwalają mnie jego diabelne brwi.
Kto to jest? :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 16:27 
Cytuj  
Sprawdz nazwe obrazka....


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 16:28 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Mrynar, stary kon a posluguje sie retoryka rodem z podstawowki, GZ.
To jeszcze wyjasnij mi co jest takiego zabawnego na zdjeciu, ktore wkleiles?
Tak czy siak ladujesz u mnie w lozy dla debili tego forum zaraz za kabraxisem:)


Ta, to by lepiej pasowało:

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 18:10 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Masz wolna wole, ale bog (i szatan tez) moze ingerowac w twoje zycie. Mozna sie tez pomodlic o taka ingernecje (w tym wypadku akurat do matki boga):


Pod Twoją obronę
uciekamy się,
święta Boża Rodzicielko,

naszymi prośbami
racz nie gardzić
w potrzebach naszych,

ale od wszelakich złych przygód
racz nas zawsze wybawiać,
Panno chwalebna i błogosławiona.



Trzymales kiedys kciuki za kogos, zdarzylo ci sie nie przejsc drogi po kocie, badz chuchnac na znalezionego grosika?
Jesli kiedykolwiek wykonales w/w czynnosc mimo wiedzy, ze tak naprawde trzymanie kciukow nie sprawi ze znajomy wygra milion to w tym momencie kolejny twoj post traci jakikolwiek sens.

Ty zamiast ogarnac, ze religia moze czlowiekowi pomoc w sposob inny niz namacalny odwolujesz sie strikte to materialnych rzeczy. Przypomina mi sie pewna odpowiedz uczonego, aby zamknac ryj jakiemus wierzacemu, ktory z nim dyskutowal. Zapytal, czy gdyby byl chory to pomodlil by sie, czy wzial lekarstow. Po tych slowach usmiechnal sie czujac satysfakcje, ze nauka gora bo laska powiedziala, ze zdecydowanie lekarstwo by wziela na pierwszym miejscu.

Czy trzymanie za kogos kciukow da mu cos namacalnego czy moze tylko uczucie, ze ktos mu kibicuje? Czy osobie za ktora sie modlimy da ta modlitwa cos namacalnego, czy moze ta osoba poprostu ucieszy sie jak sie dowie ze inni o niej mysla?
Czy mowienie sobie w duchu 'wszystko pojdzie dobrze, wszystko bedzie ok' naprawde zaklina przyszlosc tak, ze musi wyjsc na twoje? Nie, ale kurwa czujesz sie pewniem, dodajesz sobie otuchy i to samo robia ludzie modlitwa.

Udowodnione jest, ze nastawienie tak ustawia nasza glowe, ze ogranizm lepiej pracuje i to wlasnie czyni modlitwa - polepsza nasze nastawienie, bo WIERZYMY ze ktos nad nami czuwa.



Zapominasz tez wlasnie o tym, ze bycie w krk do 15roku zycia moze dzieciakowi otworzyc oczy na cos tak ogolnikowego jak DUCHOWOSC. Czy rodzic moze dziecko uczulic na duchowosc i kwestie wiary? Mysle, ze moze, ale wiekszocs tego nie zrobi, przez co dzieciak jedyne co bedzie wiedzial to, ze BOGA nie ma - wkoncu tak sie prezentuje 80% ateistkow. Zwykli krzykacze, ktorzy maja chujowe pojecie o wiarze, religii i stanach ducha.
Ja sam nie zlicze kwesti o ktorych zaciagalem naprawde konkretna wiedze, bo zostalem wtajemniczony w swiat duchowy wlasnie przez ten jebany kosciol, ktorego teraz nie toleruje - to dzieki temu zaczalem sie interesowac buddyzmem, szamanizmem, wierzeniami rdzennych ludow, zaczalem odkrywac stany medytacji i glebokiego duchowego skupienia.
No i co najwazniejsze dla mnie - to wlasnie dzieki takiemu, a nie innemu biegowi moze zycie zostalo totalnie przewartosciowane, i bron boze te wartosci nie maja nic wspolnego z kosciolem, a raczej z dalece idaca empatia i moralnoscia. I do tej pory to przewartosciowanie traktuje jako najlepsza rzecz jaka mnie spotkala w zyciu do tej pory.


Zamiast wyszukiwac absurdow w ksiegach, ktore maja tysiace lat zastanow sie nad tym, co wlasnie mowia inni czyli, ze tutaj chodzi o przekazywanie podstawowych wawrtosci moralnych za pomoca barwnych opowiastek.


I nie pierdol o ludziach, ktorzy maja mega problemy z odnalezieniem sie po 'brainwashu' katechety. To sa poprostu ludzie glupi, ktorzy lykaja wszystko i to nie wina kosciola, gdyby byli wychowywanie w wierze w krasnale ogrodowe to pewnie tez by tego swiatopogladu nie potrafili odrzucic do grobowej deskia, a tego ze posiadaja chujowe geny - ot niektorzy juz tak maja, ze ich poziom myslenia racjonalnego jest na poziomie 80 latka.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 18:13 
Cytuj  
hehe, Oyci3C lubie ten odcinek SP 8)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 18:53 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Sprawdz nazwe obrazka....


Nazwa jest mylaca, przeciez to jest prof. Bralczyk:

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 22:07 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Miec pretensje do kogos, ze ochrzcil dziecko, lol.
Ja tez swoje ochrzcilem (najwieksza beka z tych ich karteczek do spowiedzi - sam sobie podpisalem). Slub koscielny tez mam - zonie zalezalo, mi bylo wszystko jedno, zwlaszcza, ze cywilny jest jeszcze bardziej zjebany i kompletnie bez klimatu.

A na kościelnych ślubach to orki z elfami się napierdalają?
Nie wiem jak u was, ale u mnie jak kilka lat temu powiedziałem ministrantowi żeby mnie z listy wykreślił, to od tej pory spokój z wizytacjami. Tylko jehowi zostali do zabawy...mają niski poziom akceptacji dla krwawych ofiar ku chwale JHWH, bluźniercy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 22:16 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
candidoser napisał(a):
Miec pretensje do kogos, ze ochrzcil dziecko, lol.
Ja tez swoje ochrzcilem (najwieksza beka z tych ich karteczek do spowiedzi - sam sobie podpisalem). Slub koscielny tez mam - zonie zalezalo, mi bylo wszystko jedno, zwlaszcza, ze cywilny jest jeszcze bardziej zjebany i kompletnie bez klimatu.

A na kościelnych ślubach to orki z elfami się napierdalają?
Nie wiem jak u was, ale u mnie jak kilka lat temu powiedziałem ministrantowi żeby mnie z listy wykreślił, to od tej pory spokój z wizytacjami. Tylko jehowi zostali do zabawy...mają niski poziom akceptacji dla krwawych ofiar ku chwale JHWH, bluźniercy.


Odkąd otworzyłem drzwi Jehowym nago już nie przychodzą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 22:17 
Cytuj  
Aż taki stary jesteś? ;/


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 22:17 
Cytuj  
Nie, dwie młode dupy były i nie wiedziały gdzie się podziać i jak spierdalać ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 22:26 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie, dwie młode dupy były i nie wiedziały gdzie się podziać i jak spierdalać ^^

Przeprowadziłeś deflorację?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 22:26 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie, dwie młode dupy były i nie wiedziały gdzie się podziać i jak spierdalać ^^


no właśnie o to pytał


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 22:32 
Cytuj  
No nie chciały niestety possać :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 22:34 
Cytuj  
Oyciec prawie jak ;d

Obrazek


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2013, 05:02 
Cytuj  
Mjuzik jest http://www.youtube.com/watch?v=KaOEVHQoHzM


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2013, 05:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja nie mam wyjscia bo musze mlodego ochrzcic :)


ooo, to nie wiedzialem, ze katolicyzm w Polsce jest juz obowiazkowa religia :) Koniec swiata....
Myslalem, ze Mendol jest bardziej oswiecony, ale jak widac ciemnota i zabobonnosc jest wszedzie, nawet na mmorpg.pl :(

polecam: http://www.youtube.com/watch?v=YX6eoRTaoUc


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2013, 09:19 
Cytuj  
nie przesadzaj z tym mysleniem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 sty 2013, 09:46 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
A na kościelnych ślubach to orki z elfami się napierdalają?


Zalezy jaki kosciol


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.