mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 19:00 
Cytuj  
Masakra te posty ' w dziale ' tesco, jak ludzie ciezko probuja udowodnic, ze "tesco wcale nie jest AŻ takie złe" i, że chyba będzie mozna pograć "cały miesiąc" ;d

rozumiem, ze komus sie podoba ogolnie, ale zakladanie, ze sie pogra tylko miesiac jest słabe... to juz chyba lepiej poczekac na f2p.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 19:05 
Cytuj  
masakra to kurwa ty jednak jestes.
nikt nie probuje nikomu nic udowodnic, bo pisza tam ludzie, ktorzy GRAJA w bete. jednym sie podoba, innym nie.
zakladam, ze pogram miesiac i bedzie w sam raz. nie wiem co w tym slabego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 19:10 
Cytuj  
Nic, absolutnie nic.
Tak samo nic słabego jest w tym aby komuś kto szuka czegoś więcej odradzić ewentualny zakup :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 19:12 
Cytuj  
bardziej chodzilo mi w sensie - sami sobie próbują udowodnic, ze nie jest taka zla gra, a nie komus.
no dla mnie mmorpg to gry z zalozenia na znacznie dluzej, na miesiac to szkoda zachodu.

'jednym sie podoba jednym nie', no wilasnie imo nie do konca. Odczytuje to, ze niektorym podoba sie tylko troche, ale i tak polecą kupic.

Przy takim stanie rzeczy to o 'mesjaszu mmorpg' mozna tylko pomarzyc.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 19:15 
Cytuj  
oyciec: ale to raczej dokladnie opisujemy co sie podoba a co nie, co jest zjebane a co nie.
i co chwila ktos powtarza, ze jest beta wiec zeby samemu ocenic, bo CIEZKO udzielic jednoznacznej odpowiedzi.
do bety nie jest problemem sie dostac w tej chwili, wiec mozna poswiecic te paredziesiat minut i zobaczy.
chociaz tak naprawde, niestety trzeba pograc pare h zeby zrobic lvl10 - i to jest spierdolone na maxa w tej becie, bo powinni dac /level10 i tyle.
ja sobie nic nie probuje udowodnic - natomiast ciesze sie, ze udalo mi sie przemeczyc i doszedlem do pvp.
teraz moge oceniac i podejmowac decyzje kupic czy nie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 19:22 
Cytuj  
ale o czym ty high piszesz? wychodzi mmo jednym sie podoba innym nie, kazdy ma prawo do opini jak i zakupu, czesc ludzi tez czyta opinie zeby sie zdecydowac ale chyba lepiej zeby czytala opinie ludzi ktorzy grali? sa negatywne i pozytywne. ty pewnie sciagnales i odpaliles na 1 min zeby moc powiedziec gralem i robic dywagacje psychologiczne o udawadnianiu czegos komus. no i mesjasz no i jeszcze ja ci powiem ze to nie jest next gen mmo ale na sile probuje sobie udowodnic ze chcem w to grac az mi sie w glowie zakrecilo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 19:22 
Cytuj  
Dobra jak tam dopizgasz cos fajnego to uzyczysz mi konta i sie przekonam lub nie hehe.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 19:35 
Cytuj  
postac na 12 mam ranger/ranged sin i na 9 dzis na 10 sorc/sumoner/ranger pisac tu nie bede bo szkoda jak chcesz wpadnij na ts ale moge ci dac porownaiie z rusta hmm powiedzmy akcja jak czekasz przed drzwiami az koles drzwi otworzy zeby mu wyjebac albo jak pizgasz ze bolt rifla a koles nie wie skad nie wie jak to wszystko sie da jest hide, luskanie wrogow milion kombinacji skilli dla mnie nie ma och ach mimo ze napalony na mmo jestem ale jest chec gry i to duza i podparta rzeczami ktore w grze chce robic i daja mi fun. zreszta nvm .


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 19:36 
Cytuj  
LEARN TO USE COMMAS! ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 19:37 
Cytuj  
nie sciagnalem, nie gralem i nie zamierzam. Nie bede drążył tematu, wyrazilem sie na temat ogolnej sytuacji.

osobiscie uwazam, ze wydawanie kasy na tego typu gry oddala od dobrej gry.

Cytuj:
na sile probuje sobie udowodnic ze chcem w to grac az mi sie w glowie zakrecilo.

A nie mowilem? :P


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 19:47 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
nie sciagnalem, nie gralem i nie zamierzam. Nie bede drążył tematu, wyrazilem sie na temat ogolnej sytuacji.

osobiscie uwazam, ze wydawanie kasy na tego typu gry oddala od dobrej gry.

Cytuj:
na sile probuje sobie udowodnic ze chcem w to grac az mi sie w glowie zakrecilo.

A nie mowilem? :P


jakim cudem? bo co, bo jak nie zarobia na teso to wydadza twojego mesjasza mmo? zreszta pewnie nawet jakby wydali to ty i tak bys nie zgaral bo bys nie wiedzial :) i widzisz ktos kto ciebie czyta pewnie mysli ze w teso grales godzinami. ja rozumiem high sam w pracy tez sie okrutnie nudze i spam leci niemilosierny ale chociaz nie pisze o fpsach bo raz ze nie lubie dwa ze sie nie znam. w co ty grales high dluzej niz kilka miechow? w sensie mmo. i do czego tam doszedles w sensie co osiagnales.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 19:50 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
osobiscie uwazam, ze wydawanie kasy na tego typu gry oddala od dobrej gry.


ale ty kumasz, ze kazdy ma troche inny gust i moze oczekiwac czegos innego od 'dobrej' gry?

i co wyraziles? jebnales jedno zdanie z dupy, nawet nie odnoszac sie do konkretnych rzeczy.
jak ja ci napisalem, ze insurgency chujowe to piany wystarczyloby na maly brodzik.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 19:59 
Cytuj  
@Highlander

Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:00 
Cytuj  
o pieszczoch gra , to moze kupie i ponerdze w weekendy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:08 
Cytuj  
Gdyby wyjebali abo to by wszyscy kupili jak gw2.. i przestali grać. ;p


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:13 
Cytuj  
Alda, tylko że w TESO jest jak w WoW - do 10lvl praktycznie solo. Zawsze mogę poczekać i pizgać craft.

Co do poważniejszego omówienia tematu. To TESO jest warte co najmniej dania szansy i bez dyskusji. Nie wiem co jest dalej ale od lat nie poczułem chęci grania, że seriale na bok, kobietę wysyłam na gry na fejsie i pykam wieczorkiem.
Fun mam i to porównywalny do early game w WoW - gdzie cały =O= napierdzielał na US serwerach, a reszta na forum spuszczała się na widok naszych screenów i filmików i zazdrościła że Astax jako jedyny nie dostawał zjebów za swoją masakryczną ortografię :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:15 
Cytuj  
A niby skad ktos ma pomyslec, ze gralem w to godzinami? jak ja praktycznie nic na samej gry nie powiedzialem tylko o podejsciu ludzi.

Robicie niby to samo co ja, lecicie chwalic kazde mmo co wyjdzie. Ja akurat nie lece interesowac sie kazdym fpsem, te najbardziej popularne i chujowe mam raczej gdzies, a wyciagnac chce te o ktorych nikt nie slyszal, bo nie maja marketingu. I imo zainteresowanie grami fps innymi niz mainstream wzroslo i sytuacja wsrod fpsow sie poprawia. Imo w mmo podobnie to funkcjonuje.

Juz dawno mmo mnie za bardzo nie interesuje sie bo wychodzi wszystko tak jak z riftem, nawet nie zdazylem dolevelowac do konca to juz wiekszosc zdazyla quitnac. Wiem, ze ni mam po co sie w to bawic, bo bedzie tak samo.

Osiagnac cos w mmorpg? Szczerze to jakos nigdy nie odczuwalem tego w ten sposob bym musial byc top high super geared w supcio gildii. Ja wlasnie nie chcialbym traktowac mmo jako wyscigu.

Mendol- tak, kumam i rozumiem opinie typu konkretnie- lubie/nie lubie. Ale nie rozumiem w stylu "w sumie to srednie to jest ale i tak kupie". Wedlug mnie to zle podejscie. A insurgency to akurat po prostu tutaj podciales skrzydla, gdzie akurat giera zebrala glownie dobre opinie. Brzmisz kompletnie jak znawca tematu, gdy tak naprawde nie grasz w gry tego typu.

Nie ma co drazyc tematu. Ja tak to postrzegam. Nie zgadzacie sie to ok.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:18 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ja akurat nie lece interesowac sie kazdym fpsem, te najbardziej popularne i chujowe mam raczej gdzies, a wyciagnac chce te o ktorych nikt nie slyszal, bo nie maja marketingu.


A co ty, na stażu w Satchi&Satchi jesteś i napierdalasz szepty?

A kto powiedział, że niektóre mainstreamowe produkcje są do dupy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:20 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Alda, tylko że w TESO jest jak w WoW - do 10lvl praktycznie solo. Zawsze mogę poczekać i pizgać craft.

Co do poważniejszego omówienia tematu. To TESO jest warte co najmniej dania szansy i bez dyskusji. Nie wiem co jest dalej ale od lat nie poczułem chęci grania, że seriale na bok, kobietę wysyłam na gry na fejsie i pykam wieczorkiem.
Fun mam i to porównywalny do early game w WoW - gdzie cały =O= napierdzielał na US serwerach, a reszta na forum spuszczała się na widok naszych screenów i filmików i zazdrościła że Astax jako jedyny nie dostawał zjebów za swoją masakryczną ortografię :D


nie mam szczescia do bet , a chyba nie ma open atm ? :)

a zreszta jebac , jak grasz to kupie retaila i bedziemy botowac jak w swg hehehe


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:21 
Cytuj  
Alda - tylko wiesz, że to już nie te czasy nie? :) Casual to max na co mnie stać hehe

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.