mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 59  Następna strona

Na ktorą liste oddasz głos?
Prawo i Sprawiedliwość 23%  23%  [ 21 ]
Platforma Obywatelska 9%  9%  [ 8 ]
Partia Razem 1%  1%  [ 1 ]
KORWiN 28%  28%  [ 26 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe 1%  1%  [ 1 ]
Zjednoczona Lewica 1%  1%  [ 1 ]
"Kukiz'15" 8%  8%  [ 7 ]
Nowoczesna 14%  14%  [ 13 ]
Inna lista 2%  2%  [ 2 ]
Pierdole nie głosuje 13%  13%  [ 12 ]
Liczba głosów : 92
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 09:25 
 
hehe wyszedl mi korwin prawie na maksa lol :)

http://www.barometrwyborczy.pl/#!/results/561628481da53ed208b1b016

fajne to ogolnie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 09:33 
 
Ten barometr jest z dupy bo bierze pod uwagę skrajności poglądów.
Przykładowo dalsza integracja unijna, która jest negowana przez rebel-partie, a powinna mimo wszystko postępować w tym co zaniedbano, czyli wyrównywanie standardów życia, integracja służby zdrowia, ubezpieczeń społecznych, socjalu, warunków pracy, jakości tworzenia i wprowadzania prawa itd.
Dlaczego przeciwnik PO ma popadać w skrajność i wychodzić z EU ?

Druga sprawa, ekologia i kwestia ocieplenia klimatu, można się nie zgadzać z pomysłami EU odnośnie gazów cieplarnianych czy kosztownych procesów jakie wymyślili, ale dymiące fabryki, smrodzące diesle i śmietniki w lasach pasuje likwidować, a jest to wrzucone do jednego wora obecnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 09:46 
 
embe napisał(a):
Ten barometr jest z dupy bo bierze pod uwagę skrajności poglądów.
Przykładowo dalsza integracja unijna, która jest negowana przez rebel-partie, a powinna mimo wszystko postępować w tym co zaniedbano, czyli wyrównywanie standardów życia, integracja służby zdrowia, ubezpieczeń społecznych, socjalu, warunków pracy, jakości tworzenia i wprowadzania prawa itd.
Dlaczego przeciwnik PO ma popadać w skrajność i wychodzić z EU ?

Druga sprawa, ekologia i kwestia ocieplenia klimatu, można się nie zgadzać z pomysłami EU odnośnie gazów cieplarnianych czy kosztownych procesów jakie wymyślili, ale dymiące fabryki, smrodzące diesle i śmietniki w lasach pasuje likwidować, a jest to wrzucone do jednego wora obecnie.


Ale to nie problem tego barometru tylko to ty po prostu od dłuższego czasu pierdolisz takie kretynizmy co do tej unijnej integracji że głowa boli a Szumi by bił brawa.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 09:50 
 
krzyk napisał(a):
mrynar napisał(a):

Petru to sztuczny, medialny twor. Czlowiek bez zadnego zaplecza. Znam go od poczatku jego kariery politycznej. Jakies tam talenty chlop ma, szczegolnie w promowaniu siebie. Pamietam jak sie podawal za asystenta Balcerowicza, a Balcerowicz go nie kojarzyl. :)


Tyle że ja w tych wyborach postanowiłem, że nie będę głosował na partię/polityka tylko na program. Do Petru mi najbliżej ze względu na mój liberalizm światopoglądowy i gospodarczy.

już.


OHHHHHHAAAAAAHAAAAAHAHAHAAHA

Albo jak to mawiają latynosi... JAJAJAJAHAJAJAJAJAJAJAJAJA!!!!!!

No po prostu skisłem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 09:52 
 
luzik. korwin wezmie udzial w debacie i z 5% zrobia sie 2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 09:58 
 
Nefastus
Czyli tez jesteś za tym by integracja unijna była prowadzona jak do tej pory, czyli odajemy nasza produkcje, nasz handel, jesteśmy tanią siłą roboczą, jak chcecie wielkie korporacje i by lepiej zarabiać to wybudujcie im wszystko, dajcie zwolnienia ze wszystkiego, a jak się nie podoba to można u nas pracować za niższe stawki.

Jeszcze raz ci napisze, jestem za wolnym rynkiem, żadnych socjali i uregulowań, rynek sam sobie poradzi.
Żyjemy w europejskim tworze gdzie wszystko jest regulowane, nie ma wolnego rynku w produkcji i handlu, nie mamy nawet własnego handlu, nawet malutkie dyskonty stawiają sieci zagraniczne.
Jesteśmy krajem konsumentów w EU i taniej siły roboczej.

Jak chcesz to zmieniać jeśli to co wymieniłem w poprzednim poście funkcjonuje w core EU, a ty negujesz ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 10:13 
 
embe napisał(a):
Ten barometr jest z dupy bo bierze pod uwagę skrajności poglądów.
Przykładowo dalsza integracja unijna, która jest negowana przez rebel-partie, a powinna mimo wszystko postępować w tym co zaniedbano, czyli wyrównywanie standardów życia, integracja służby zdrowia, ubezpieczeń społecznych, socjalu, warunków pracy, jakości tworzenia i wprowadzania prawa itd.
Dlaczego przeciwnik PO ma popadać w skrajność i wychodzić z EU ?

Druga sprawa, ekologia i kwestia ocieplenia klimatu, można się nie zgadzać z pomysłami EU odnośnie gazów cieplarnianych czy kosztownych procesów jakie wymyślili, ale dymiące fabryki, smrodzące diesle i śmietniki w lasach pasuje likwidować, a jest to wrzucone do jednego wora obecnie.


To nie problem barometru tylko braku partii o zrównoważonych "poglądach" IMHO. Sam uważam, że pełna integracja to jedyne sensowne rozwiązanie w kontekście długofalowym (10-30 lat), czyli okresie który mam wrażenie mało kto bierze pod uwagę. Jednocześnie nie zgadzam się ze sporą częścią debilizmów które teraz są popularne w UE, tylko, że nie da się UE zmienić, albo łykając wszystko jak pelikany, albo obrażając się na UE, że integracja zaszła za daleko etc. A tylko takie podejście prezentują teraz nasze partie.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 10:15 
 
candidoser napisał(a):
Program:) To jest program na teraz, przed wyborami. A po wyborach...
IMO oprocz tego co jest mowione, wazne tez kto to mowi.


+100 :wink:

embe napisał(a):
Jak chcesz to zmieniać jeśli to co wymieniłem w poprzednim poście funkcjonuje w core EU, a ty negujesz ?


Zmienić to nie jest problemem, trzeba tylko chcieć, a tego żadna partia z obecnych w sejmie nie chce (no może JarKacz trochę chce, co pokazał biorąc Zytę na MF).
Dogonić zachód pod względem dobrobytu wciąż można, trzeba tylko mieć przywódców myślących głową a nie kieszenią.

embe napisał(a):
Druga sprawa, ekologia i kwestia ocieplenia klimatu, można się nie zgadzać z pomysłami EU odnośnie gazów cieplarnianych czy kosztownych procesów jakie wymyślili, ale dymiące fabryki, smrodzące diesle i śmietniki w lasach pasuje likwidować, a jest to wrzucone do jednego wora obecnie.


Tylko że wymienione przez Ciebie rzeczy to ułamek kosztów tego, co powodują te chore pomysły UE odnośnie gazów cieplarnianych i to jest clue.

A tu kolejny pokaz tego, kto rządzi w UE. Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że niemiecki interes narodowy ma wektor przeciwny polskiemu interesowi narodowemu i z tym w głowie podchodzić do planów integracji UE.

http://www.tvp.info/20701880/niemcy-sta ... srodowisko


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 8 paź 2015, 10:27 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 10:22 
 
Primo, nie jestem za żadną "integracją" unijną. Nie jestem za federalizacją państw unijnych ani za kretynizmem socjalizmu czyli odgórnych nakazów co do wyboru jak np ubezpieczenia czy pracodawcy i jego propozycji płacy.

To że jesteś teraz zwyczajnym marksistą to dla jest niezłą beka.

Jeszcze zaproponuj żebyś przyjęli "uchodźców".

Oh wait, ty ciągle to propsujesz, myśląc (a raczej nie) że niby byśmy w jakiś sposób skosili kasę z euro budżetu. Problem w tym że aby myśleć o jakichkolwiek dotacjach dla tej holoty, to każdy z nich by najpierw musiał przeżyć 6 lat w Polsce na bezpośrednim koszcie podatnika.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 10:33 
 
Nefastus
Żyjesz w matrixie, wolny rynek i pełna swoboda w EU to sci-fi, nie możemy się oderwać od unii, a pozostawanie w unii jako kraj drugiej czy trzeciej kategorii nie jest w naszym interesie bo to nie pociągnie długo.
Wskaż mi alternatywę gdzie będziemy mogli mieć wolny rynek bez obciążeń dotacyjnych, socjalnych, regulowanej produkcji, handlu itp, niestety tylko EU, w której jesteśmy.

Core EU korzysta ze wszystkiego co ty nazywasz marksizmem i szumlewiczem, więc według ciebie Polska powinna być rebelem unijnym nie chcieć tego samego dla siebie ?

Dzięki takim jak ty nigdy w tym kraju nie osiągniemy poziomu core EU bo tego nie chcecie z niewyjaśnionych powodów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 12:51 
 
@embe
nie masz pojęcia co się dzieje w europie

@piszpan
Prawie idealne odpowiedzi :)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 14:50 
 
embe - lata świetności EU już sa za nami. EU ma sens jedynie wtedy gdy się rozszerza. Rola EU kończy się w momencie jak rynek został zdobyty, miejscowa konkurencja wykończona, produkty core EU dominują, drenowanie w pełni na pierdylion sposobów.
Imho EU pociagnie w najbardziej optymistycznym scenariuszu jeszcze dekadę. Bardziej prawdopodobne, ze już w ciagu najbliższych 5 lat zaczną się pierwsze wyłomy. Rysy się cały czas pogłębiają.
Oczywiście najlepiej dla Polski byłoby gdyby EU dalej się rozszerzała - ale na to praktycznie nie ma szans. Jaki widzisz kierunek? Ukraina? Nie. Turcja? Już nie chce. Jugosławia, Serbia, Mołdawia? Wątpię.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 16:15 
 
o korwin poza sejmem jednak, 4%.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 16:26 
 
lolGazeta zrobila swoj test!, a co: :)

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... m.html?i=8

Mi wyszedl PSL lol, ponoc zawsze wychodzi PO, PSL albo Nowoczesna.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 16:32 
 
Ciekawe czemu, może ktoś tak, a nie inaczej odpowiadał.

Ja mam.
Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 16:34 
 
mi też wszędzie KORWIN wychodzi...szaleństwo jakieś ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 17:04 
 
mrynar napisał(a):
lolGazeta zrobila swoj test!, a co: :)

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... m.html?i=8

Mi wyszedl PSL lol, ponoc zawsze wychodzi PO, PSL albo Nowoczesna.


Mi nowoczesna PL.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 17:06 
 
Mark24 napisał(a):
mrynar napisał(a):
lolGazeta zrobila swoj test!, a co: :)

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... m.html?i=8

Mi wyszedl PSL lol, ponoc zawsze wychodzi PO, PSL albo Nowoczesna.


Mi nowoczesna PL.


Raczej .nowoczesna :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 18:38 
 
Niah napisał(a):
Mark24 napisał(a):
mrynar napisał(a):
lolGazeta zrobila swoj test!, a co: :)

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... m.html?i=8

Mi wyszedl PSL lol, ponoc zawsze wychodzi PO, PSL albo Nowoczesna.


Mi nowoczesna PL.


Raczej .nowoczesna :lol:

Niedługo będzie #nowoczesna albo Lubięto!nowoczesna :wink:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 19:37 
 
Dajcie spokój po wyborach nikt nie będzie pamiętał że coś takiego było.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 59  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.