mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 15:51 
Cytuj  
E tam nieroby.
A skoro już jesteśmy na takim offtopie, że rozmawiamy o różnych pracach to zapytam tutaj: czy informatycy są potrzebni w morzu i istnieje w ogóle coś takiego jak marynarz informatyk? :P Widziałem, że w tym roku na AM w Szczecinie otworzyli kierunek informatyki, w sumie od zawsze myślałem o pływaniu, ale zdecydowałem się jednak na infe. Opcja połączenia tego byłaby zacna. Ktoś coś wie? ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 15:51 
Cytuj  
Sa plusy i minusy. Uzerki z dzieciakami w szkole jest dużo, a jeszcze więcej z rodzicami. Czasami jak mam 5h pod rząd to przychodze wyjebany jak bym jebal łopata 8h. :> Po pierwszym miesiacu pracy musialem isc na l4, stracilem glos na tydzien:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 15:55 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Sa plusy i minusy. Uzerki z dzieciakami w szkole jest dużo, a jeszcze więcej z rodzicami. Czasami jak mam 5h pod rząd to przychodze wyjebany jak bym jebal łopata 8h. :> Po pierwszym miesiacu pracy musialem isc na l4, stracilem glos na tydzien:)


Dlatego uczyłem tylko dorosłych. Nie mam cierpliwosci aby pracowac na pszczolkach i konikach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 15:55 
Cytuj  
nie no fakt, taka robota wypala. I nie mozna sobie kurwić pod nosem ;)

Moj znajomy jest na doktoracie dziennym na Polibudzie, 2k stypy chyba i chodzi sobie do roboty na iles tam godzin i dostaje 1,5k. A ja glupi myslalem, ze dzienny doktorat to normalne studia są ;)


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 15:59 
Cytuj  
@Sargeras - skoro nei wiesz czym sie zajmuje inzynier po IŚ to po prostu stul pizde, w skrocie ci tylko powiem ze po moim kierunku ma sie nieograniczone uprawnienia budowlane w zakresie sanitarnym

@Highlander - ofc netto, ludzi ktorzy rozmawiaja o zarobkach brutto nie szanuje ;)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:00 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Nyx napisał(a):
Sa plusy i minusy. Uzerki z dzieciakami w szkole jest dużo, a jeszcze więcej z rodzicami. Czasami jak mam 5h pod rząd to przychodze wyjebany jak bym jebal łopata 8h. :> Po pierwszym miesiacu pracy musialem isc na l4, stracilem glos na tydzien:)


Dlatego uczyłem tylko dorosłych. Nie mam cierpliwosci aby pracowac na pszczolkach i konikach.


Lepsze to niz gnic w gimnazjum^^


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:03 
Cytuj  
O ile sie orentuje to maja upierdolic kase na doktoracie ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 16:04 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
meterrr napisał(a):

@Highlander - ofc netto, ludzi ktorzy rozmawiaja o zarobkach brutto nie szanuje ;)


Podawac swoja pensje brutto to jak mowic o dlugosci penisa razem z kregoslupem :F(czyje to tak swoja droga?;p)

Templair napisał(a):
O ile sie orentuje to maja upierdolic kase na doktoracie ...

T.


Ehe, bylo o tym niedawno. Doktorancie strasznie nie pruli ze jak oni teraz beda zyc;p

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 23:16 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Mnie odpowiada bardzo pracować 18h lekcyjnych w tyg i dostawać 2k na rękę bedąc narazie stażystą, czyli najniższy szczebel + drugie tyle wyciągnąć na korepetycjach:>

Wyjście do pracy o godzinie 7.00 i wrocic juz o 10.00 priceless :)


kiedys nie bylo tak rozowo, stazysta mial 800 i gowno mogl wyzyc z jednego etatu :P


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 23:27 
Cytuj  
Cytuj:
Widziałem, że w tym roku na AM w Szczecinie otworzyli kierunek informatyki, w sumie od zawsze myślałem o pływaniu, ale zdecydowałem się jednak na infe. Opcja połączenia tego byłaby zacna. Ktoś coś wie?


Możesz projektować strony internetowe i mieszkać na kutrze rybackim.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 00:56 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
nieroby! ;d

najlepiej uczyc Wfu w LO i kazac sobie mowic "profesorze" ;]

chyba nie jest latwo sie dostac gdzies do roboty na nauczyciela, tak swiezo po studiach, przeciez tylu tych studentow... no i na poczatku jest ultra noob, pozniej mianowany i dyplomowany. A ultra noob chyba prawie nic nie dostaje ;d


nie jest tak trudno , zwlaszcza w wiochach gdzie dostajesz sute dodatki i nawet nierzadko mieszkanie+doplaty . Wywalczyli niezle podwyzki , stazysci wlasnie najwiecej czyli sto procent , karta nauczycielska gwarantuje mase przywilejow , malo godzinowo pracujesz i masz w chuj wolnego (ferie , wakacje itp..)

zapotrzebowanie jest duze bo jest obowiazek nauczania ang od pierwszych klas podstawowki , a na filologiach malo ktory chce byc nauczycielem i uczyc , dzieci potrafia zalezc za skore a zycie na wsi to nie jest szczyt marzen dla wiekszosci mlodych ludzi , mimo ze paradoksalnie nauczyciele zarabiaja tam duzo wiecej niz w miescie

jak nie jestes hiper kreatywny i slabo ogarniasz zarzadzanie czasem to nie robota dla ciebie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 01:13 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
E tam nieroby.
A skoro już jesteśmy na takim offtopie, że rozmawiamy o różnych pracach to zapytam tutaj: czy informatycy są potrzebni w morzu i istnieje w ogóle coś takiego jak marynarz informatyk? :P Widziałem, że w tym roku na AM w Szczecinie otworzyli kierunek informatyki, w sumie od zawsze myślałem o pływaniu, ale zdecydowałem się jednak na infe. Opcja połączenia tego byłaby zacna. Ktoś coś wie? ;)


Tylko na offshorach cos zwanego Dynamic Positioning, jestes specjalnym oficerem (DPO) od tego i zgarniasz (o tym pozniej) kase prawie jak kapitan. Studia informatyczne w niczym Ci nie pomoga, robisz w chuj drogie kursy i masz papier. Aha, no i oczywiscie musisz miec papier oficera wachtowego (3,2/O)

Pare lat temu byl na to niezly boom i Ci ktorzy sie wkrecili maja latwa kase, dobre kontrakty . Teraz wszyscy sie na to rzucili, ludzi od DP juz nie potrzeba, a Ci ktorzy juz sa maja systematycznie zmniejszana pensje.

Informatyk na statku? Moze na jakims badawczym i raczej bylbys zaokretowany w obsludze hotelowej. Idz sobie na Nawigacje/Mechaniczny albo na informatyke na polibudzie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 01:16 
Cytuj  
Jestem na infie na Polibudzie w Poznaniu, za rok inżynierka, więc powoli trzeba myśleć co dalej. Skoro nie morze to może w takim razie wojsko - to też jest zajebista robota jakby tak patrzeć długodystansowo.
Chociaż zawsze mogę wrócić do rodzinnego miasta i uczyć matmy/informatyki w szkole :P (znam kilka przypadków, gdzie informatycy uczyli matmy w szkole, chociaż początkowo mi się to też wydawało dziwne to po tych 2,5 roku studiów myślę, że wiedza matematyczna starczyłaby w 200%, żeby uczyć w liceum).

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 01:18 
Cytuj  
No to sorry, ale po polibudzie na statku nikt Ci nic nie bedzie mial do zaoferowania. Wojsko tez dobra sprawa, idz do jakiejs oficerskiej i mozesz cos myslec jako informatyk.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 08:34 
Cytuj  
Asmax po jakim czasie możesz przejść na emeryturę?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 11:42 
Cytuj  
Mam wyjebane, pracuje dla zagranicznego armatora. Grosza tym skurwysynom nie oddam. Można płacic na warunkach pracy za granicą w warunkach szczególnych - ale po co. Lepeiej sobie wplacac co miesiac na konto po 1000zł i wyjdziesz na tym duzo lepiej.

A wiek to jest AFAIR 55 lat (25 lat przepracowane - co jest zjebanym przepisem, bo wszystko na morzu liczone jest w miesiacach).


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 12:08 
Cytuj  
Przestan na magicznym kole w jaskini zla krecic swoimi wyplatami to szybciej odlozysz i nie bedzie trzeba tyle lat robic ;)

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 13:05 
Cytuj  
Rzucilem na dobre 3 dni temu.

;]


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 13:08 
Cytuj  
A ja w srode -1500 :(

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 13:10 
Cytuj  
Jutro sie odegrasz. HEHE


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.