mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:24 
Cytuj  
no wiem wiem , zycie , ale godzinke sie znajdzie , dwie , trzy , moze osiem hehehe


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:26 
Cytuj  
Czas zawsze się znajdzie. Tylko że w dzień to u mnie krucho.
W firmie zapierdol, pozwalniałem do zera i trzeba jakoś dać radę. Zmiany w podatkach w styczniu zmasakrowały trochę budżet i już nie mogę się opierdalać :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:27 
Cytuj  
highlander: no jak nie rozumiesz to ja ci nic na to nie poradze. bo w przeciwienstwie do fpsow, teso mozna podzielic na kilka czesci - i w ten sposob oceniac.
i jest to prawidlowe podejscie. bo dla mnie pve jest srednie, za to pvp dobre. ale zeby ocenic do konca to musze faktycznie pograc jeszcze te 2 weekendy i wtedy bede wiedzial.

i w jakiego typu gry nie gram? fpsy? teraz faktycznie nie, ale ladnych pare lat temu gralem w chuj w fpsy.
to, ze ty jestes mlody i wtedy byles zajety ogladaniem bolka i lolka, to tez nie moja wina :)
insurgency moze sobie zbierac super opinie, co nie mialo wplywu na moja, po tym jak zagralem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:29 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
A co ty, na stażu w Satchi&Satchi jesteś i napierdalasz szepty?

A kto powiedział, że niektóre mainstreamowe produkcje są do dupy?

Nie jestem na stażu, po prostu ja licz ena swojego mesjasza fps kiedys hehe

Nikt nie powiedzial, ze wszystko jest be, ale często. W przypadku mmo bedzie trudniej niz z fpsami, bo trzeba wiecej pieniąchów na takie gry, wiec tym bardziej imo lepiej 'głosowac portfelem'

Mendol- tak, utrzymuj sobie dalej jak to nie rozumiem i łykaj każdy badziew. Co to ma do rzeczy, ze kiedys grales w chuj. Ja teraz gram w chuj, a kiedys gralem w pyte wiecej i co? lol. No grom takim jak insurgency to podcina skrzydla bo to gry male. Praktycznie nie chcesz grac w takie gry teraz, wiec nie wiem po co Ci to bylo i tyle.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:34 
Cytuj  
ale czemu nie chce? co ty pierdolisz juz teraz, nazarles sie czegos na noc? :)
kupuje, testuje, jak mi sie podoba to gram. jak mi sie nie podoba to nie gram.
jak zalapie faze to pizgam pare miesiecy, np. w czolgi, albo w dayz.
widocznie dzisiejsze fpsy nie maja nic fajnego do zaoferowania, zeby przyciagaly na dluzej.

w teso musze pograc dluzej i bedzie wszystko jasne. poza tym jak na razie to polowa ludzi jeszcze go w ogole nie kupila.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:46 
Cytuj  
idź czekać na swojego mesjasza fps na golu - to jest forum o mmorpg


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:47 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nie bede drążył tematu


Hint: wyrażenia takie jak "nie będę drążył tematu", "eot z mojej strony", "nie mam nic więcej do powiedzenia", "nie będę na ten temat więcej dyskutował" nie służą do zapowiedzi kolejnych wyjebanych w kosmos quality wall of textów. :f


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:49 
Cytuj  
No mowiles jakie Rising Storma fajne i chuja grales. Bodajze przy TF2 to samo, wiec wtf wracaj do czolgow i tam zostan, w ogole chyba nie łapiesz z czego jest glownie fun w fps juz. ;p o dayz to tez Qyciec z Ciebie ciagnie beke ;p

Dobra w skrocie, wiekszosc z Was quitnie bardzo szybko. Embe itp. dalej beda grali np. w Wurm. Jakbym mial wydac na mmo, wydalbym na eve czy dfo lub jakies cameloty/repopolucje, ktore zapowiadaja sie lepiej niz jakies 'skoki na kase'

Razoth - nie ma co drazyc tematu =/= eot z mojej strony, a uzylem tylko tego sformulowania. Liczylem na obopólna zgode, ze nie ma co juz gadac. Jak tak nie mam racji to czemu kazdy ma lekki ból dupy, ze ktos ma inne zdanie.

tczew - wracaj do swoich męskich final fantastów.


_________________
.


Ostatnio edytowano 10 lut 2014, 20:53 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:53 
Cytuj  
Highlander napisał(a):

Razoth - nie ma co drazyc tematu =/= eot z mojej strony, a uzylem tylko tego sformulowania. Liczylem na obopólna zgode, ze nie ma co juz gadac.
tczew - wracaj do swoich męskich final fantastów.


Highlander napisał(a):
Nie bede drążył tematu


Highlander napisał(a):
Nie bede drążył


Highlander napisał(a):
Nie bede


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:54 
Cytuj  
nie bede... za bardzo :p


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:55 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Dobra w skrocie, wiekszosc z Was quitnie bardzo szybko.


Dokładnie, wszyscy o tym dobrze wiemy. Ostatni raz, kiedy np. z Aldą czy X-em grałem to był CoH.
Quitneliśmy może po 1-2 miechach może ciut dłużej? Ale zdrowo napierdalaliśmy. Reszta quitneła szybciej. Później był HoN, to już nas było więcej. Tomu gadał i gadał i gadał, Kra i Alda i Roball + rzadziej wchodzący. Jakiś Cypis był. Ale wszyscy wiedzieli że quitniemy.

Tylko nikt jakoś się nie masturbował na widok jakiegoś mesjasza fps, multi czy whatever. Too gay.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 20:58 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
No mowiles jakie Rising Storma fajne i chuja grales. Bodajze przy TF2 to samo, wiec wtf wracaj do czolgow i tam zostan, w ogole chyba nie łapiesz z czego jest glownie fun w fps juz. ;p o dayz to tez Qyciec z Ciebie ciagnie beke ;p


w rs gralem tyle ile mialem czasu. w tf2 nakurwialem duzo, nie moja wina, ze twoim wyznacznikiem ile kto w co gra jest tylko steam, ktory najwidoczniej ma problemy z prawidlowym zbieraniem info przez iles tam lat.
ja nie lapie? kurwa co tu jest do lapania chlopie? zastanow sie.
z czego ciagnie beke? ze gralismy pare miesiecy? a ty sie napaliles, pograles 2 dni i olales? jebnij sie w czaszke ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 21:01 
Cytuj  
mendol; aha, rozumiem, ze w tf2 grales w wersje non steam lol

pieszczoch: ja to bym chcial sie pomasturbowac ale na razie nie ma do czego. Pogrywalem ostatnio np. csgo... ale pare updatow imo zjebalo te gre...


_________________
.


Ostatnio edytowano 10 lut 2014, 21:02 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 21:02 
Cytuj  
nie cwoku, w tf2 gralem w chuj dawno temu (jeszcze zanim pojawily sie te dropy itemkow, customizacja itd. itp.) i w pizdzie mam czemu steam nie pokazuje tego teraz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 21:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie cwoku, w tf2 gralem w chuj dawno temu (jeszcze zanim pojawily sie te dropy itemkow, customizacja itd. itp.) i w pizdzie mam czemu steam nie pokazuje tego teraz.

tez wtedy gralem i mi zliczalo, wiec nie grales :D


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 21:04 
Cytuj  
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 21:06 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ta Twoja mala ilosc postow jest tez niestrawna, nie pamietam od dawna bys chociaz raz cos konkretnego napisal. Logujesz sie tylko po to by mi 'pojechac' czy jak?


jak nie mam nic do powiedzenia, to nie pierdole po proznicy, tez moglbys czasami sprobowac - cale forum byloby ci wdzieczne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 21:18 
Cytuj  
Tak od Ciebie płyną same konkrety na temat zawsze :roll:


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 05:29 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Mendol napisał(a):
nie cwoku, w tf2 gralem w chuj dawno temu (jeszcze zanim pojawily sie te dropy itemkow, customizacja itd. itp.) i w pizdzie mam czemu steam nie pokazuje tego teraz.

tez wtedy gralem i mi zliczalo, wiec nie grales :D

High wiem ze ty młody jesteś i nie pamiętasz, ale zliczanie godzin to nie byl ficzer który na steamie pojawił się na starcie, długo był traktowany jako beta i wiele userow miało resety. Sam w podstawowym tfie miałem przegrane ponad 200h, a na profilu mam chyba 15.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 lut 2014, 14:12 
Cytuj  
O, widze High ma znowu epicki bol dupy:) Za miesiac wychodzi Titanfall - to dopiero zaspamuje forum zalami.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.