mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 00:56 
Cytuj  
w sumie to... zycie jest jak poker ;P wiec mozna porownac pokera do wowa :P

a co do D3, to jakto ma wygladac z battlenetem czy multi? Nie sledze na biezaco.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 00:58 
Cytuj  
No niby ma być płatny, sądzę że to będzie coś blisko związane z abonamentem jak w WoWie. Jeżeli tak będzie, to nie tylko dostaniemy wypas gierkę ale tez i zaplecze do grania w necie. Ciekawe jak rozwiążą sprawę chitowania, patrząc na WoWa i konkretne bany raczej czitów w D3 nie będzie.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 01:00 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No niby ma być płatny, sądzę że to będzie coś blisko związane z abonamentem jak w WoWie. Jeżeli tak będzie, to nie tylko dostaniemy wypas gierkę ale tez i zaplecze do grania w necie. Ciekawe jak rozwiążą sprawę chitowania, patrząc na WoWa i konkretne bany raczej czitów w D3 nie będzie.

lol?
To niech mnie w pryszczate dupsko pocaluja.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 01:01 
Cytuj  
No oficjalnej informacji na ten temat nie ma, chodzą tylko spekulację.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 01:04 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No oficjalnej informacji na ten temat nie ma, chodzą tylko spekulację.




Ęęęęę

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 01:05 
Cytuj  
No przepraszam Was bardzo, ale sądzicie że BN będzie darmowy po tytule jakim jest WoW? bo ja nie sądzę.
Nachapali się w WoWie, nachapią się w D3 i w SC2, na SC2 macie przykład 3 wersji gry, w Diablo też coś wymyślą, nie bój żaby.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 01:06 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No niby ma być płatny, sądzę że to będzie coś blisko związane z abonamentem jak w WoWie. Jeżeli tak będzie, to nie tylko dostaniemy wypas gierkę ale tez i zaplecze do grania w necie. Ciekawe jak rozwiążą sprawę chitowania, patrząc na WoWa i konkretne bany raczej czitów w D3 nie będzie.

huh a jednak to czego sie obawialem. W SC2 tez ma byc abonamencik?

W przypadku D3 w sumie jakby to bylo tansze niz mmo, a moim zdaniem tak powinno byc, bo chyba ta gra na multi nie jest w stanie zaoferowac tyle co mmo to support by sie przydal. Chociaz chyba w D2 zle nie bylo? Szczerze wolalbym kupic gierke pozniej ewentualnie dodatek pozniej. Bo czy z tych pieniedzy wraz z patchami powypuszczaja jakies zajebiste rzeczy ?;p

w CoHu, Dawn of Warach itp. starczy gierke kupic :P Mi by sie wydawalo, ze az tak wielu na platny BN sie nie pokwapi, chyba ze rzeczywiscie jakies mega profity mamy miec z tego.


_________________
.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 01:10 
Cytuj  
A za co chcecie placic? Mozecie mi to powiedzic?
Chyba nie za mozliwosc podlaczenia sie do was kilku randomowych gosci, aby zrobic wspolnie dany akt.Przeciez BN nie bedzie oferowal nic nowego.Mozliwe, ze wyglad chata lub inny pomysl na pokoje bedzie.Hostowanie gier zostanie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 01:10 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
No niby ma być płatny, sądzę że to będzie coś blisko związane z abonamentem jak w WoWie. Jeżeli tak będzie, to nie tylko dostaniemy wypas gierkę ale tez i zaplecze do grania w necie. Ciekawe jak rozwiążą sprawę chitowania, patrząc na WoWa i konkretne bany raczej czitów w D3 nie będzie.

huh a jednak to czego sie obawialem. W SC2 tez ma byc abonamencik?

W przypadku D3 w sumie jakby to bylo tansze niz mmo, a moim zdaniem tak powinno byc, bo chyba ta gra na multi nie jest w stanie zaoferowac tyle co mmo to support by sie przydal. Chociaz chyba w D2 zle nie bylo? Szczerze wolalbym kupic gierke pozniej ewentualnie dodatek pozniej. Bo czy z tych pieniedzy wraz z patchami powypuszczaja jakies zajebiste rzeczy ?;p

w CoHu, Dawn of Warach itp. starczy gierke kupic :P Mi by sie wydawalo, ze az tak wielu na platny BN sie nie pokwapi, chyba ze rzeczywiscie jakies mega profity mamy miec z tego.


No wiesz, patrząc na cooperative i dość mocno rozwinięty system walki z bossami to BN będzie wypierdolisty. Zobaczymy, pewno więcej się dowiemy po premierze SC2.

Motopompa napisał(a):
A za co chcecie placic? Mozecie mi to powiedzic?
Chyba nie za mozliwosc podlaczenia sie do was kilku randomowych gosci, aby zrobic wspolnie dany akt.Przeciez BN nie bedzie oferowal nic nowego.Mozliwe, ze wyglad chata lub inny pomysl na pokoje bedzie.Hostowanie gier zostanie.


Właśnie chyba będzie taka możliwość :)

P.S
Pierwszy raz na tym forum jak chciałem podyskutować to to dostałem w mgnieniu oka ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 01:19 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
A za co chcecie placic? Mozecie mi to powiedzic?

w sumie nie wiem, nowe klasy? nowe kontynenty? questy? battlegrundy? mounty? gowno? penis enlargement? :P


_________________
.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 01:28 
Cytuj  
Cytuj:
w sumie nie wiem, nowe klasy? nowe kontynenty? questy? battlegrundy? mounty?

Juz wam sie jebie w glowach od tego WoWa.
Diablo bedzie darmowy jedynie czego mozna sie spodziewac to platnych dlc&shit.
Jak macie inne zdanie to patrzcie moj 1 post na tej stronie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 01:30 
Cytuj  
Juz dawno nie gram w wow. I mam nadzieje, ze bedzie jak mowisz.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 01:39 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Cytuj:
w sumie nie wiem, nowe klasy? nowe kontynenty? questy? battlegrundy? mounty?

Juz wam sie jebie w glowach od tego WoWa.
Diablo bedzie darmowy jedynie czego mozna sie spodziewac to platnych dlc&shit.
Jak macie inne zdanie to patrzcie moj 1 post na tej stronie.


Nie wierze. Po płatnej zmianie płci w WoWie/Imienia i bóg wie czego jeszcze po prostu w to nie wierze.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 21.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 12:31 
Cytuj  
Cały czas porównujesz D3 do WoW'a a to dwie różne gry... abonamentu za BN nie będzie i koniec kropka.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 12:53 
Cytuj  
Cytuj:
Cały czas porównujesz D3 do WoW'a a to dwie różne gry... abonamentu za BN nie będzie i koniec kropka.


E tam różne ;] na jednakowo niskim żenującym poziomie są te produkcje.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 15:04 
Cytuj  
Żenujący to jest poziom twojej argumentacji.

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 09:16 
Cytuj  
nawet w którymś z wywiadów dev-owie wspominali o tym że zastawiają się nad płatnym BN


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 09:35 
Cytuj  
wow, tak to czytam i się zastanawiam gdzie Wy byliście w okresie wysypu informacji nt Starcrafta II i Diablo III (było takich parę tygodni po Blizzconie, że pojawiało się sporo materiałów: filmiki, screeny, wywiady).
o, choćby takie coś (pierwszy lepszy link z google.pl):
http://www.gram.pl/news_8g3lGum3_W_przy ... latny.html

a tu wejdzie taki, z nastawieniem: nie będzie płatny i chu* a kto inaczej twierdzi to zjeb

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 10:26 
Cytuj  
A mi nie bedzie przeszkadzal platny bn jezeli cos dostaniemy w zamian. Jezeli to bedzie tylko i wylacznie taki bn jak do tej pory i bedzie trzeba za to placic, to moze byc spory fail, jednak patrzac z drugiej strony, moze dzieci sobie pojda w pizdu i taki kanal POL bedzie wygladal ok :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 13:55 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
A mi nie bedzie przeszkadzal platny bn jezeli cos dostaniemy w zamian. Jezeli to bedzie tylko i wylacznie taki bn jak do tej pory i bedzie trzeba za to placic, to moze byc spory fail, jednak patrzac z drugiej strony, moze dzieci sobie pojda w pizdu i taki kanal POL bedzie wygladal ok :)

tak se tlumacz
teraz dzieciaki to male cwaniaki i pare dyszek to dla nich nic
a w zasadzie gorzej te spokojniejsze nie beda grac a przebija sie wlasnie takie male cwane kutasy x)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.