mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 09:23 
Cytuj  
gdzie modelki ja pytam? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 09:26 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
To i tak postep z 1x1m

Poszerzam horyzonty.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 09:37 
Cytuj  
Obrazek

:D

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 09:39 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Post highlandera wyglądał tak:
"mam super pracę, super znajomków z pracy - pieniadze nie są dla mnie w ogóle ważne".


Pierwsze zdanie z postu Highlandera w tym temacie:

Highlander napisał(a):
Dla mnie wazne jest to, ze robie co lubie i dostaje za to dobra kase.



Marek znowu dyskutuje ze swoimi urojeniami i kompleksami? Smutne w chuj.


Raz to za mało.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 09:50 
Cytuj  
czy ja mu w dalszym ciagu dyskusji nie napisalem, ze poprzestal i zadowala sie tym co juz osiagnal wytykajac brak dalszych ambicji? Najlepiej nie zrozumiec, wyrwac cos z kontekstu. Co za nieogary ;)
Zreszta Niah dyskusja z toba o pracy czy pieniadzach to jak ze slepym o kolorach. Nie da sie niestety ciebie tez wwalic do ignore :/

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 11:48 
Cytuj  
To smutne Marku, ze na post Highlandera o tym, ze lubi swoja prace i jest zadowolony ze swoich zarobkow zareagowales w taki sposob.

High opisywal na forum swoje przygody zwiazane z praca, przekwalifikowaniem sie i rozwojem - nic nie wskazuje na to zeby brakowalo mu ambicji.

To pokazuje tylko, ze sam jestes mocno sfrustrowany i niezbyt szczesliwy ze swojej sytuacji zawodowej/zyciowej. Wlasciwie jest to chyba oczywiste dla ludzi obserwujacych to forum. Z jednej strony starasz sie wszystkich przekonac, ze dobrze zarabiasz i zyjesz jak krol w UK - w co drugim temacie zmierzamy do klasycznego "no to wklejamy PITa". To nie dziala tak, ze jak przekonasz ludzi w internecie, ze jestes szczesliwy to staniesz sie szczesliwy. Z drugiej strony starasz sie wmowic ludziom zadowolonym ze swojej pozycji/pracy, ze popelniaja zyciowy blad.

Pisze to calkowicie bez przekory i dolaczam sie do tego co napisal mrynar, ze warto by bylo skorzystac z pomocy psychologa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 12:15 
Cytuj  
Jakbys spedzal 1/3 swojego zycia w robocie, do ktorej chodzisz tylko z powodu pieniedzy, tez bylbys sfrustrowany;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 13:31 
Cytuj  
Z jednej skrajnosci w druga. Nie napisal, ze zamierza na tym przeswietnym stanowisku dopracowac do emerytury wiec musi byc frustratem.
Niech bedzie - jestem taki frustrat, ze mam ambicje za kilka lat zupelnie rzucic prace i pozwolic innym na mnie pracowac.
Mam nadzieje, ze mi sie uda ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 13:49 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Jakbys spedzal 1/3 swojego zycia w robocie, do ktorej chodzisz tylko z powodu pieniedzy, tez bylbys sfrustrowany;)


no ja pracuje dla pieniedzy jakbym nie musial to bym nie pracowal :) inna bajka ze czasem wole isc do pracy niz siedziec w domu bo moge sobie pograc ponudzic sie a w domu nie ma lekko. moge posciemniac ze lubie swoja prace bo cos tworze bo ludzie sa zadowoleni jakas tam satysfakcja jest ale nie ma co ukrywac jakbym nie musial to bym to jebnal.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 14:07 
Cytuj  
ale piszpan... Uważasz, że nie ma ludzi, którym ich praca rzeczywiście się podoba i by jej nie rzucili nawet mając kilka baniek na koncie?
Prowadziłem firmę i wiem, że to nie dla mnie - nie jara mnie użeranie się z klientami. Za to praca sama w sobie daje mi kupę satysfakcji i dzięki niej nie zwariuję z nudów (miałem taki okres, że żyłem z oszczędności i to byłą straszna chujnia). Wbrew temu co twierdzi mareczek nie ma jednej recepty na szczęście. On lubi żyć w cygańskiej dzielnicy ja bym tam tygodnia nie wytrzymał.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 14:14 
Cytuj  
Piszpan - trafiles do jednego koszyka ze mna. Frustrat!

Tez wole czasami isc do pracy niz siedziec w domu. Z tych samych powodow - dwojka dzieci potrafi byc duzo bardziej meczaca.

moze jako kamerzysta w p0rn biznesie moglbym robic dla samej satysfakcji ;) Chociaz na dluzsza mete to tez pewnie sie nudzi..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 14:18 
Cytuj  
@tczewiak kompletnie mylisz pojecia. gdybys mial kase zwiedzalbys swiat, ruchal modelki, angazowal sie w akcje charytwatywne, ruchal modelki, realziowal jakies fajne startupy, ruchal modelki, moglbys robic praktycznie wszystko i napewno bys sie nudzil. to nie jest zycie z oszczednosci. ja tez jak czasem sobie zrobie wolne i siedze w domu ti po paru dniach mam pierdolca bo jestem stress addicted. jak mi w firmie wszystko sie uklada nie ma problemow jest kasa itd itd to zajoba dostaje bo w chuj nudno. jak z kolei sa problemy to narzekam ze przeciez mam tyle stresow :) jakby nie musial pracowac bys cos robil napewno nawet moglbys sobie programowac . praca to praca i tyle. artysta moglby powiedziec co innego (ale teraz mlodzi to w sumie tez glowni dla kasy tak samo jak aktorzy serialowi) . owszem sa ludzie, jednostki ktorzy np lubia swoja prace przykladowo stroza. bo lubia i tyle. generalnie chyba to jednak zalezy po prostu od czlowieka ale stwierdzenie ze chodze do pracy bo lubie a kasa to rzecz drugorzedna jednak mocno na wyrost. bo teraz powiedzmy tczewiak masz zajebsita robote ale gdyby ktos ci zaproponowal jakas chujowa robote (typu poprawianie po kims kodu) ale za 200k na miech ojro to bys nawet sekundy nie pomyslal zeby odrzucic. i tyle w temacie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 14:26 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
no ja pracuje dla pieniedzy jakbym nie musial to bym nie pracowal :)


Odkrycie roku:)
Z praca jest jak z podstawowka - jakbys nie musial, to bys nie chodzil;) Ale z drugiej strony byli tez kumple i masa fajnych wspomnien zwiazanych ze szkola.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 14:57 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
teraz powiedzmy tczewiak masz zajebsita robote ale gdyby ktos ci zaproponowal jakas chujowa robote (typu poprawianie po kims kodu) ale za 200k na miech ojro to bys nawet sekundy nie pomyslal zeby odrzucic

Pomyślałbym. Za 200k€ bym nie odrzucił kodowania, ale...
Patrząc realnie - za rzeźbę w gównie za 25kzł już bym odrzucił bez mrugnięcia okiem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 15:01 
Cytuj  
200k euro/miesiac? Malo.., Tczewiak musi pomyslec...
Nie no, znow sie usmialem :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 15:02 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ruchal modelki, angazowal sie w akcje charytwatywne, ruchal modelki,


to musialoby byc bardzo pasjonujce zycie!

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 15:44 
Cytuj  
Kasa się musi zgadzać, rodzinę trza utrzymać, dom trzeba spłaci, paliwo zalać...reszta to tylko dodatki. :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 17:41 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Z drugiej strony starasz sie wmowic ludziom zadowolonym ze swojej pozycji/pracy, ze popelniaja zyciowy blad.


Tak, tego nie rozumiem zupelnie. Chcialem powstrzymac sie od pojazdu po Marku ale to co on pisze to brzmi to bardzo 'polsko', polaczkowato. Osobiście uważam za pewnego rodzaju sukces jeśli ktoś nieźle zarabia robiąc to co lubi, czy to będzie fizjoterapeuta, fotograf, kucharz czy ktokolwiek. Bardzo mnie cieszy, że komuś coś sie udaje niż próbuję kogoś sprowadzać w dół.

5 lat pracowałem przy czymś w czym myslałem, że będę mógł się chociaż rozwijać i kiedyś lepiej zarabiać. Tak się nie stało. Odkąd się przebranżowiłem to mogę powiedzieć, że był to zajebisty wybór. Bardzo odżyłem przez te ostatnie 1,5 roku. W końcu nie wstaje do roboty z myślą 'o kurwa' i nie licze minut do wybicia 16:00 itp. Różnica jest dla mnie bardzo duża. Po prostu znalazłem 'coś dla siebie' , i tyle.

Teraz to tylko pilnuje by 'nie zardzewieć' i żeby nie babrać się w jakimś starym syfie. Czego chyba pilnuje każdy rozsądny w tym zawodzie. A z powodu dobrej sytuacji na rynku mamy dość spore pole do wyboru.

I obecna praca mocno mi zajmuje myśli, gdybym mial sie nudzic jak wczesniej to by mi odpierdolilo ;p

@Tomu, myśle, ze na początku października możemy iść na browara ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 17:51 
Cytuj  
Ogolnie to Ci wszyscy ludzie wystepujący na konferencjach IT z pewnością robią to tylko i wyłącznie dla pieniędzy.

Tylko, że jak sie ich zaczepi po ich wystąpieniu to ciekawe, że co prawda pracują już czasem 10-15 lat ale dalej ich ten temat potrafi jarać.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2016, 17:54 
Cytuj  
Widocznie są indoktrynowani jak ci z amway. :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.