mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 18:55 
Cytuj  
Super. Jezeli dla Ciebie oceny sa wyznacznikiem inteligencji to git-fasola. Dziwne tylko, ze to wlasnie takie osoby sobie nie moga potem poradzic w zyciu bo caly czas rodzice ich pchaja.
Nie znam Cie, moze jestes rzeczywiscie super-inteligentnym czlowieczkiem, ale z Twoich slow wnioskuje ze jestes tylko bucem.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 18:57 
Cytuj  
Noo Deni trafiles do sygnaturki Asmaxa grats! Przed toba tylko jednej osobie sie to udalo <lol>


_________________
Obrazek

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 18:58 
Cytuj  
nie wolno spytać! ale wież mi że sie do tego forum klasyfikuje.
a co do mądrosci po raz kolejny - na zakonczenie podstawówy miałem średnią 5.5 i max ilosć punktów na teście kompetencji
P.S mnie rodzice pchać nie muszą, bo sobie dobrze radze sam i jak robie cos ponadprogramowego to sam sie na to zgłaszam - i nie jestem bucem z rodzicami nauczycielami, bo takich to bym sam najchętniej wytępił
P.S.2 mi nie chodzi o oceny - zebyscie ich widzieli w normalnym dniu to by wam wystarczyło żeby uwierzyc że to w większosci idioci


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 cze 2005, 19:15 przez Deni, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:01 
Cytuj  
Deni napisał(a):
nie wolno spytać! ale wież mi że sie do tego forum klasyfikuje.
a co do mądrosci po raz kolejny - na zakonczenie podstawówy miałem średnią 5.5 i max ilosć punktów na teście kompetencji


rofl , you have made my day friend :)

LOL , moze ktos ci kiedys wytlumaczy ze miec dobre oceny w szkole to jedno a byc madrym to zupelnie dwie rozne rzeczy ... Moze kiedys to zrozumiesz jak wyjdziesz z wieku dojrzewania . Ja znam ludzi ktorzy w szkole mielie wiekszosc 3 a teraz wlasnie koncza prawo lub medycyne bez wiekszych problemow .. Lol no ale dzieki za ten temat , poprawiles mi humor :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:01 
Cytuj  
A ja po zakonczeniu podstawowy mialem 37 w kablu i 21 cm penisa. :<
I co z tego?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:03 
Cytuj  
popatrz do mojego posta, gdy ty to pisałeś ja tamtego edytowałem - nie chodzi to o same oceny, a ja oceny przedstawiam jako najbardziej powierzchowne wyniki (gdybym miał rodziców nauczycieli to by była inna sprawa, ale na szczęście nie są)
P.S. Asmax! nie zezwalam na wykorzystywanie moich tekstów :P


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 cze 2005, 19:05 przez Deni, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:04 
Cytuj  
"Wieżymy" Ci. Ale nad ortografia pracuj, to moze bedziesz mial srednia 5,65:<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:06 
Cytuj  
gdy jestem wkurzony albo pisze szybko w tekstach nie-oficjalnych nie zważam na ortografie
Asmax - zobacz wyzej - nie zezwalam


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 cze 2005, 19:06 przez Deni, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 2
Dołączył(a): 1.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:06 
Cytuj  
1. Panie inteligencie, właśnie widze jak się Twoja inteligencja objawia w ortografii - "wież", "nie-oficjalnych" - przymiotniki pisze się łącznie.
2. Jesteś idiotą, gdyż sam sobie schlebiasz - niedowortościowana ciota i buc.

To tyle z mojej strony.
p.s: czytałem to forum, nie byłem zarejestrowany. Ale jak Cię przeczytałem to musiałem się zarejestrować i coś napisać. ;)


Ostatnio edytowano 1 cze 2005, 19:07 przez chudzio, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:07 
Cytuj  
Deni napisał(a):
nie wolno spytać! ale wież mi że sie do tego forum klasyfikuje.
a co do mądrosci po raz kolejny - na zakonczenie podstawówy miałem średnią 5.5 i max ilosć punktów na teście kompetencji
P.S mnie rodzice pchać nie muszą, bo sobie dobrze radze sam i jak robie cos ponadprogramowego to sam sie na to zgłaszam - i nie jestem bucem z rodzicami nauczycielami, bo takich to bym sam najchętniej wytępił
P.S.2 mi nie chodzi o oceny - zebyscie ich widzieli w normalnym dniu to by wam wystarczyło żeby uwierzyc że to idioci

Po twojej wypowiedzi wnioskuje ze masz 13-14 lat, zapewne 1 gimnazjum...
Wiesz.. mialem kiedys kolezanke tez w gimnazjum, miala zajebiste oceny ogolnie wzorowa uczennica ale jak bys chcial z nia pogadac to.. jedyny jej temat to kosmetyki i ciuchy (warto dodac ze jest obrzydliwie bnogata). Nie spotkalem jeszcze tak pustej laski jak ona...


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 cze 2005, 19:08 przez Sniegu, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:07 
Cytuj  
Deni napisał(a):
Asmax - zobacz wyzej - nie zezwalam


To fascynujace.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:07 
Cytuj  
popatrz wyzej - właśnie jestem w takim stanie (wkurzony i na dodatek szybko pisze bo mi sie spieszy)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:08 
Cytuj  
To troche sie uspokoj bo z sercem na starosc bedziesz mial klopoty:<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:09 
Cytuj  
Człowiek jeden dzień nie zagląda na forum i jakie topicy traci. Deni- gratuluję znajomości( same dresy), nie wiem gdzie mieszkasz, ale to chyba trochę dziwne że znasz samych "ziomów", nieprawdaż?? I gratuluję ocen- uważaj w gimnazjum nie będzie tak łatwo! :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:09 
Cytuj  
to nie to forum mnie wkurzyło tylko coś innego - ale prywatne - normalnie jest cięzko wyprowadzic mnie z równowagi
kozas - niestety są takie miejscowości(a ściślej szkoły) gdzie trafić na dresa itp. jest łatwo, nawet b.łatwo, a jak pisałem nie wszyscy sa ziomy


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 cze 2005, 19:58 przez Deni, łącznie edytowano 3 razy
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:10 
Cytuj  
lol niech juz ktos to przeniesie do Flames :) A ty deni lepiej daj sobie juz spokoj i nie pograzaj sie jeszcze bardziej .. Gwarantuje Ci ze jak juz skonczysz gimnazjum to zaczniesz dostrzegac swoje bledy w liceum :) Albo ci w tym pomoga znajomi z klasy hehe :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:12 
Cytuj  
Kozas - ja jestem w gimnazjum,
już wcześniej powiedziałem co do moich błędów
część tych "ziomów to "pół-ziomy" - są ciut mniej wkurzający i potrafia czasem sie ubrać w coś innego niż dres - naszczęście w innych klasach jest ich mniej, nawet znacznie


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:19 
Cytuj  
Dobra, spoko nie gorączkuj się tak :) Sam mówisz że w innych klasach jest mniej ziomków itp. to co z nimi nie możesz pogadać?? Ograniczasz kontakty do swojej klasy?? Ale dobra, dajmy sobie spokój z tym tematem, nie chcę wtykać nochala w twoją prywatną sprawę. A i tak poza tym ciekawe jak wyobrażasz sobie sesje RPG kolesi w przedziale wiekowym 10-40 lat, do tego mieszkających na być może na krańcach Polski tego nie wiem:) Oświeć mnie:)


_________________
Obrazek

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:23 
Cytuj  
poprzez gg (ale to chyba nie wypali), w każdym razie z innych klas znam mało osób, a o podobnych zainteresowaniach żadnej
P.S. myślałem że stworzę mały topik o sesjach a tu co? - 40 postowe flames i ile osób się tutaj zwaliło - przez chwilę to przypominało czat nie forum


_________________
Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:25 
Cytuj  
zakladajac ze znajdziesz druzyne (co graniczy z cudem) zo zastanawiam sie kto bedzie tak ambitny zeby poprowadzic wam cokolwiek :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.