mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 15:14 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-13 13:19, Polko/Aen napisał:
A co to za zwierze to EQ????

pewnikiem cosik suxorskiego
(nie moglem sie kufa powstrzymac)


EQ to taka gra :smile:

Czy jak to sie wyraziles suxorskiego ? hmmm wszystko ma zady i walety ale zadnej rzetelnej informacji na tym boardzie nie dostaniesz :smile: jedni beda mowic na minus a drudzy na plus proste :smile: Jak w koncu zrobie ta stronke ktora od ponad 2 lat sie staram to bedziesz mogl zajrzec i sie dowiedziec :smile:

_________________
Tuxedox Crystalblaze
Epic, almost Sorcerer (59lvl)
Devout follower of Tunare
of Tarew Marr
Warmly thinking about ED,
Geting seduced by Enrapture (literaly)
Master of most trades (tak krocej)

Cytuj:
2002-02-13 15:27, Tuxedo napisał:
Cytuj:
2002-02-13 15:13, Karol66 napisał:
Mi juz skoda slow wiec Cie niestety rozczaruje i EOT


I dobrze... bo ty bys znowu powtorzyl to samo a ja probowalbym znowu wytlumaczyc co mialem na mysli :smile:

co to EOT ?



Cytuj:
2002-02-13 15:16, Tuxedo napisał:
No i dobrze, jest jak w naszym rzadzie :cool:



(posty przeniesione)


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Beast dnia 2002-02-13 15:42 ]</font>

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 15:29 
Cytuj  
Dla mnie wszystko jest proste bo kazda zaleta wychodzi na wade a wady zostaja wadami - i ogolnie wsio do dupy ...

zainteresowani znaja moje zdanie i to bardzo dobrze ... szanuje tych co go nie probuja zmieniac i zlewam tych co sie staraja

(BTW to kiedy mam za Carolem w ogien skoczyc??)


_________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Stupidity should be rewarded with death ...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 15:31 
Cytuj  
Cytuj:
Dla mnie wszystko jest proste bo kazda zaleta wychodzi na wade a wady zostaja wadami - i ogolnie wsio do dupy ...

Vanitas, vanitatum et omnia vanitas ? :razz:

Cytuj:
(BTW to kiedy mam za Carolem w ogien skoczyc??)


Nie wiem, spytaj go kiedy bedzie skakal :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 15:31 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-13 15:16, Tuxedo napisał:
*ciach*
*ciach*
*deletes*


Tuxedo rozumiem ze mozesz miec duzo do powiedzenia ale postaraj sie to robic w jednym poscie a nie 5 osobnych!

Ps. A EOT to rzecz ktora juz dawno powinnienes zrobic... :grin:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 15:37 
Cytuj  
Cytuj:
Tuxedo rozumiem ze mozesz miec duzo do powiedzenia ale postaraj sie to robic w jednym poscie a nie 5 osobnych!

Jakbym z tych 3ech ktore pisalem w jednym momencie zrobil jeden to wszyscy ludzie na modemach wczytujacy te strone by mnie przekleli :smile: Poza tym to jakos na zywo idzie... wiec...

Cytuj:
Glupich glupota nie boli.

Nie wiem do czego to...

Cytuj:
Ps. A EOT to rzecz ktora juz dawno powinnienes zrobic...

Co dalej mi nie tlumaczy co to EOT...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 15:43 
Cytuj  
A kto wysummonowal to Beastie???

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


_________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Stupidity should be rewarded with death ...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 15:53 
Cytuj  
EOT to chyba znaczy, ze pan 666 juz nie ma ochoty prowadzic z toba polemiki :grin:.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 16:00 
Cytuj  
To jest nowy model bestyji z autosummonem :razz:

A EOT dalej nie wiem co znaczy... uhm to moze "enough off topic"...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 16:02 
Cytuj  
Blisko... kombinuj dalej :grin:

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 17:19 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-13 15:09, Tuxedo napisał:

Tak na poczatek, powiedz mi... czy tytul ci PRZYPADKIEM czegos nie sugeruje ? moze powinienem usiasc ze slownikiem jez. Polskiego i napisac znaczenie "tylko" albo "do" ?


A czy kurwa rozumiesz co to forum DAOC a nie EQ? Poza tym musisz miec najebane troche pod deklem zeby pisac priva messy na public boardzie - ale to duzo tlumaczy.

Cytuj:


Dalej, tak bardzo pieknie sie popisales... a tak wogole to ile keepow ile keepow juz przed wami padlo ?


"ile keepow ile keepow" - czkawka czy nerwy?



Cytuj:


Wiesz tvc i tvs nie wiem nawet nie wiem co to jest...


Nie wiesz? Jak to - przeciesz wszystko wiesz i to lepiej od innych.




Cytuj:


Jak widzisz to sa pytania dotyczace tej gry... jak sie ochrania priestow i casterow u was... wiesz no trudno ze chce ci sie wymiotowac jak czytasz moje posty ale jakbys sie chwile poswiecil i poczytal to moze bys ZROZUMIAL co mialem na mysli a nie w czambol powtarzal po Carol'u...



Pytan ucza w szkole podstawowej - skoro nie wiesz jak wygladaja to ... wiek/niedoksztalcenie?

Wymadrzanie to nie pytanie.

Cytuj:


O komentarzu mojego IQ... heh czyzby zaczynalo brakowac argumentow ze takich uzywasz ?




Zal mi Ciebie. Zastanow sie nad swoja postawa i zachowaniem, jezeli nie widzisz w tym nic nienormalnego to looknij w lustro - moze dojdziesz do wniosku ze warto wybrac sie do pewnej instutucji.
Pewnie i tak nie zrozumiesz co mam na mysli wiec.... milego pierdolenia dalej.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 00:19 
Cytuj  
Cytuj:
A czy kurwa rozumiesz co to forum DAOC a nie EQ? Poza tym musisz miec najebane troche pod deklem zeby pisac priva messy na public boardzie - ale to duzo tlumaczy.

Dlaczego na mnie jedziesz za wchodze na inne boardy skoro sam to robisz ? heh wiesz z zalozenia jak kogos krytykujesz to pewnie nie robisz tego samego, nie ?
Poza tym prosze cie... powiedzmy delikatnie, bez nadmiaru testosteronu...

Cytuj:
"ile keepow ile keepow" - czkawka czy nerwy?

znużenie...

Cytuj:
Nie wiesz? Jak to - przeciesz wszystko wiesz i to lepiej od innych.

Probojesz sie do mnie czepic ale widze ze nie wiesz o co... oprocz tego ze chcialem podyskutowac o strategii ? WOW ale swinia ze mnie...

Cytuj:
Pytan ucza w szkole podstawowej - skoro nie wiesz jak wygladaja to ... wiek/niedoksztalcenie?

Wymadrzanie to nie pytanie.

hmmmm nie pomyslales o czyms takim jak odnosnik z jednej rzeczy na druga ?

wiek/niedoksztalcenie ?

to cos jakbym mowil ze mam w polonezie kola ktore odkreca sie srubokretem gwiazdkowym a ty zloscil na mnie bo masz duzego fiata i u ciebie sa dziurki na plaski srubokret...-moj boze ale ja cie obrazilem normalnie chyle czolo i chodze za toba na kolanach... jak moglem dopuscic sie takiego...

Cytuj:
Zal mi Ciebie.

za co ? za to ze chcialem mowic o strategii w DAoC ? nie no, masz racje... nie jestem godzien...

Cytuj:
Zastanow sie nad swoja postawa i zachowaniem

dobrze prosze ksiedza :grin: :grin: :grin:

Cytuj:
jezeli nie widzisz w tym nic nienormalnego to looknij w lustro - moze dojdziesz do wniosku ze warto wybrac sie do pewnej instutucji.

Patrze codziennie (wiesz niektorzy sie gola i czesza co rano...), a te instytucje poradzilbym raczej tobie chociarz za ta agresje... do internetu...

Cytuj:
Pewnie i tak nie zrozumiesz co mam na mysli wiec.... milego pierdolenia dalej.

Nno, dalej nie rozumiem po co tak skaczesz jak ta wsza na grzebieniu... skoro raz dyskusja byla miedzy mna a kim innym a dwa nie czytasz nawet textu ktory flammujesz... co ciekawie o tobie swiatczy... prawda ?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 02:01 
Cytuj  
Cytuj:
Dlaczego na mnie jedziesz za wchodze na inne boardy skoro sam to robisz ? heh wiesz z zalozenia jak kogos krytykujesz to pewnie nie robisz tego samego, nie ?
Poza tym prosze cie... powiedzmy delikatnie, bez nadmiaru testosteronu...


Ja wchodze na inne boardy? Ty naprawde jestes chory... Nie postuje poza daoc i flames.

Cytuj:

Probojesz sie do mnie czepic ale widze ze nie wiesz o co... oprocz tego ze chcialem podyskutowac o strategii ? WOW ale swinia ze mnie...



Wiem o co - o bezsensowane piepszenie. Od dluzszego czasu nie jestes w stanie zrozumiec jak ktos moze/smie grac w cos innego niz Ty, i odwieczne porownywanie PvP z PvM. Juz zaczelo sie to kiedys na boardzie o UO i wtedy milo ze nikt nie najezdzal na Ciebie to nbie zrozumiales. Ile razy mozna to samo tlumaczyc? 10? 20? Powiedz ile. Ja uwazam ze jak ktos nie pojmuje po 2 3 razie to jest idiota. Jestes idiota? Jak nie to nie zachowuj sie jak idiota. Co Ty mozesz wiedziec o strategii w daoc?? Tylko tyle co sobie wymyslisz - ale to nie ma nic wspolnego z tym jak to jest na prawde. Wiec po co te macenie wody , chcesz rozmawiac o strategi to zacznij grac. Nie grasz - zamknij pysk i opowiadaj o strategi na boardzie EQ.

Cytuj:

hmmmm nie pomyslales o czyms takim jak odnosnik z jednej rzeczy na druga ?


A moim zdaniem Twoje posty nie byly zapytaniem/zaciekawienim/zglebieniem informacji tylko porownaniem/wymadrzaniem.

Cytuj:
za co ? za to ze chcialem mowic o strategii w DAoC ? nie no, masz racje... nie jestem godzien...


o czym? jakies strategi? do nasa tez piszesz jak maja latac w kosmos? przeciez w obu przypadkach twoja wiedza jest tak samo mizerna.

Cytuj:
Patrze codziennie (wiesz niektorzy sie gola i czesza co rano...), a te instytucje poradzilbym raczej tobie chociarz za ta agresje... do internetu...


Naprawde? Moja agresja jest skierowana przeciw tobie glabie. Nigdy nie popieralem wymadrzania i jestem bardzo uczulony na tym punkcie. Chcesz dystutowac - to sie przygotuj, kup gre i pograj. Nie masz, nie grasz - nie dyskutuj. Chcesz wiedziec - zapytaj - krotko i zakoncz zdanie znakiem zapytania.

Cytuj:
Nno, dalej nie rozumiem po co tak skaczesz jak ta wsza na grzebieniu... skoro raz dyskusja byla miedzy mna a kim innym a dwa nie czytasz nawet textu ktory flammujesz... co ciekawie o tobie swiatczy... prawda ?


Jestes idiota - znow to udowadniasz. To tak samo jak sie klociles o moje doswiadczenie w EQ. Skad wiesz ze nie czytam tekstu ktory flamuje? Wytlumacze Ci cos:
po raz ktorys,
flamuje ciebie
teksty czytam - bo na ich podstawie dochodze do wniosku ze sa bezsensu i sie powtarzaja, mo i oczywiscie nie wnosza nic do sprawy strategii w daoc.
dyskusje na priva przeprowadzaj sobie na icq.
naprawde tak ciezko to zrozumiec ze jak cos dalej na public board to nie jest to do 1 osoby?

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 13:20 
Cytuj  
Alez mi sie chce odpowiadac na twoj post... ale nic, lubie miec ostatnie slowo poza tym za takie inwektywy... :smile:

Cytuj:
Ja wchodze na inne boardy? Ty naprawde jestes chory... Nie postuje poza daoc i flames.

Jezeli dobrze pamietam mowilismy o tytule posta i DO KOGO on jest... ale ty odwracasz kota ogonem... 2gi raz :smile:

Cytuj:
Wiem o co - o bezsensowane piepszenie. Od dluzszego czasu nie jestes w stanie zrozumiec jak ktos moze/smie grac w cos innego niz Ty, i odwieczne porownywanie PvP z PvM. Juz zaczelo sie to kiedys na boardzie o UO i wtedy milo ze nikt nie najezdzal na Ciebie to nbie zrozumiales. Ile razy mozna to samo tlumaczyc? 10? 20? Powiedz ile. Ja uwazam ze jak ktos nie pojmuje po 2 3 razie to jest idiota. Jestes idiota? Jak nie to nie zachowuj sie jak idiota. Co Ty mozesz wiedziec o strategii w daoc?? Tylko tyle co sobie wymyslisz - ale to nie ma nic wspolnego z tym jak to jest na prawde. Wiec po co te macenie wody , chcesz rozmawiac o strategi to zacznij grac. Nie grasz - zamknij pysk i opowiadaj o strategi na boardzie EQ.

Po solgloskach piszemy rz, chyba ze jest wyjatek ktorym pieprzenie nie jest (wiek/niedoksztalcenie ? :razz: )

Porownalem taunt z protectem... bo myslalem ze jak bedziesz to czytal... bedziesz mial wystarczajaco duzo "dowcipu" zeby analogicznie to sobie przedstawic... heh no coz moze nastepnym razem powinienem narysowac schemat ?

Heh chcialem usiasc i porozmawiac... ale widze ze sie nie da... Heh napisalem ladna maxyme (o tym ze Polakow jest za malo) ktora jak mi sie wydawalo jest inspirujaca, widac mylilem sie...

Cytuj:
A moim zdaniem Twoje posty nie byly zapytaniem/zaciekawienim/zglebieniem informacji tylko porownaniem/wymadrzaniem.

Zaciekawieniem/zglebieniem/porownaniem nie wiem w jaki sposob wymadrzaniem... heh na moje jestes troszke sfrustrowany... wszystko...

Cytuj:
o czym? jakies strategi? do nasa tez piszesz jak maja latac w kosmos? przeciez w obu przypadkach twoja wiedza jest tak samo mizerna.

Hmmmm jakbym im powiedzial "latajcie w kosmos jeszcze lepiej!" to by sie sprowadzalo do tego co podalem jako motto... ale porownanie DAoC do nasa nie jest zbyt trafne bo gdzies w tym porownaniu musisz tez umiejscowic EQ...

Cytuj:
Naprawde? Moja agresja jest skierowana przeciw tobie glabie. Nigdy nie popieralem wymadrzania i jestem bardzo uczulony na tym punkcie. Chcesz dystutowac - to sie przygotuj, kup gre i pograj. Nie masz, nie grasz - nie dyskutuj. Chcesz wiedziec - zapytaj - krotko i zakoncz zdanie znakiem zapytania.

Wiesz jest skromna roznica miedzy dyskusja a obrzucaniem miesem :smile: Wymadrzania heh wow... nie wiem skad to wziales ale jeszcze raz ci powiem (i tak bez celu bo zaraz za to tez sie rzucisz) ze chcialem podyskutowac o strategii ale jak widac na zalaczonym obrazku TYLKO ty jestes tu madry, ciebie TYLKO mozna pytac jeszcze z uklonem i to chyba z pochylona glowa bo jak od tamtego wladcy z azji (nie pamietam kogo) jak na ciebie spojrze to porazi mnie twoja wiedza... nie ? Abstrachujac od tego ktory miales level w EQ ? ale tak uczciwie...

Cytuj:
Jestes idiota - znow to udowadniasz. To tak samo jak sie klociles o moje doswiadczenie w EQ. Skad wiesz ze nie czytam tekstu ktory flamuje? Wytlumacze Ci cos:
po raz ktorys,
flamuje ciebie
teksty czytam - bo na ich podstawie dochodze do wniosku ze sa bezsensu i sie powtarzaja, mo i oczywiscie nie wnosza nic do sprawy strategii w daoc.
dyskusje na priva przeprowadzaj sobie na icq.

Masz racje, pomylilem sie, ocenilem ksiazke po okladce... czytasz text ktory flammujesz tylko go nie rozumiesz i flammujesz go dalej... :smile: a powtarzaja sie bo ty dalej mowisz cos innego... chcialem podjac polemike ty mowisz o wymadrzaniu sie... heh poprostu niektorzy ludzie nigdy nie dojda do porozumienia ?

Cytuj:
naprawde tak ciezko to zrozumiec ze jak cos dalej na public board to nie jest to do 1 osoby?

Chyba dajesz albo piszesz... a to podobno mi nerwy puszczaja :smile:

Wiesz podpisalo sie przed toba 10k obserwatorow i do nich nic nie mam :smile: ale dyskusja byla miedzy mna a kim innym... hmmm na co liczylem piszac "tylko" ? moze na minimum kultury z twojej strony... wiek/niedoksztalcenie ? (hehehe ale mi sie spodobalo :smile: )

- - - - -

W sumie moglem napisac tylko jedno zdanie ale odpowiedzialem na wszystkie z twojej strony inwektywy... heh nie wiem kogo zaraz zacytuje, wiem tylko ze to z tego boarda i tej osobie bardzo dziekuje ze to powiedziala bo ogolnie cytat mi sie spodobal :smile:

"Jak Bog chce kogos pokarac to z jego pogladow robi mu ideologie"-porownaj to ze swoimi postami heh moze dojdziesz do jakichs wnioskow...
chociarz... znajac zycie, nie starczy ci "dowcipu" i rzucisz sie na mnie (znowu)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 15:27 
Cytuj  
Cytuj:
Po solgloskach piszemy rz


Co to sa solgloski? :grin:

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 15:40 
Cytuj  
hehe

:grin:


_________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Stupidity should be rewarded with death ...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 16:09 
Cytuj  
Tuxedo, bez obrazy, ale jestes glupim, nadetym bucem
kthx


_________________
Vhailor

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 16:14 
Cytuj  
Cytuj:
Hmmmm jakbym im powiedzial "latajcie w kosmos jeszcze lepiej!" to by sie sprowadzalo do tego co podalem jako motto... ale porownanie DAoC do nasa nie jest zbyt trafne bo gdzies w tym porownaniu musisz tez umiejscowic EQ...

To nie bylo porownanie idioto, tylko pewna analogia... do zabierania glosu w sprawach, o ktorych sie nie ma pojecia... Ale to oczywiscie za trudne dla ciebie do pojecia. Leszczu, zamknij sie juz bo sie rzygac chce.
kthx

No i doloz sobie jeszcze pare tytulow do podpisu. Wtedy bedzie super l33t.

PS Sorki za 2 posty ale wkurwilem sie.

_________________
Vhailor [The Outcasts]
Siege Perilous
Shadowlords

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2002-02-15 16:19 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 16:18 
Cytuj  
Cytuj:
Po solgloskach piszemy rz

Co to sa solgloski? :grin:


O solgloskach nieslyszales ? no wiesz co ? phi no, do re mi fa sol la

nie powiesz mi ze o regloskach i migloskach tez nie slyszales ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 16:22 
Cytuj  
Cytuj:
Jezeli dobrze pamietam mowilismy o tytule posta i DO KOGO on jest... ale ty odwracasz kota ogonem... 2gi raz


Cyt Twoja wypowiedz "Dlaczego na mnie jedziesz za wchodze na inne boardy skoro sam to robisz ". Juz na sile odpowiadasz?

Cytuj:
Po solgloskach piszemy rz, chyba ze jest wyjatek ktorym pieprzenie nie jest (wiek/niedoksztalcenie ? )


Widze ze kolega uczony - a "solgloskach" to w jakim jezyku? Co do moich bledow to wiek nie - niedoksztalcenie w piasniu na kompie - od 20 lat to robie wiec jeszcze musze sie podszkolic.

Cytuj:
Porownalem taunt z protectem... bo myslalem ze jak bedziesz to czytal... bedziesz mial wystarczajaco duzo "dowcipu" zeby analogicznie to sobie przedstawic... heh no coz moze nastepnym razem powinienem narysowac schemat ?


Ale super dowcip - wyslij go MdM - wszyscy pekna ze smiechu!!!


Cytuj:
Heh chcialem usiasc i porozmawiac... ale widze ze sie nie da... Heh napisalem ladna maxyme (o tym ze Polakow jest za malo) ktora jak mi sie wydawalo jest inspirujaca, widac mylilem sie...


Usiadz sobie i pogadaj - czy ktos Ci broni?

Cytuj:
Zaciekawieniem/zglebieniem/porownaniem nie wiem w jaki sposob wymadrzaniem... heh na moje jestes troszke sfrustrowany... wszystko...


Pozwol ze moim zdaniem to bylo wymadrzanie.
Apropo - Twoj podpis jest taki duzy ze masz chyba jakies kompleksy?

Cytuj:
Hmmmm jakbym im powiedzial "latajcie w kosmos jeszcze lepiej!" to by sie sprowadzalo do tego co podalem jako motto... ale porownanie DAoC do nasa nie jest zbyt trafne bo gdzies w tym porownaniu musisz tez umiejscowic EQ...


Jakby Bush powiedzial "latajcie w kosmos jeszcze lepiej!" to tak, ale w Twoich ustach to byla by beka :wink:
Ja praktycznie nie lubie byc nie mily ale Ty naprawde jestes glupkiem - ja nie porownalem Daoc do Nasa tylko Twoje wypowiedzi o Daoc do wypowiedzi ktore moglbys robis o lataniu w kosmos. Chodzilo mi o poziom wiedzy.


Cytuj:
Wiesz jest skromna roznica miedzy dyskusja a obrzucaniem miesem Wymadrzania heh wow... nie wiem skad to wziales ale jeszcze raz ci powiem (i tak bez celu bo zaraz za to tez sie rzucisz) ze chcialem podyskutowac o strategii ale jak widac na zalaczonym obrazku TYLKO ty jestes tu madry, ciebie TYLKO mozna pytac jeszcze z uklonem i to chyba z pochylona glowa bo jak od tamtego wladcy z azji (nie pamietam kogo) jak na ciebie spojrze to porazi mnie twoja wiedza... nie ? Abstrachujac od tego ktory miales level w EQ ? ale tak uczciwie...


Ja pisalem o dyskusji - to co bylo na boardzie daoc, to co jest tutaj to sa flames. Wymabaczm Ci ta gafe.
Ja madry i tylko mnie pytac? Nie - tu to pomylimes mnie z kims.
Level w EQ ? Nigdy nie gralem w EQ - to Ty powiedziales ze "wiesz ze gralem z paroma osobami" to oczywiscie kolejny dowod na jakosc Twojej wiedzy :wink:

Cytuj:
Masz racje, pomylilem sie, ocenilem ksiazke po okladce... czytasz text ktory flammujesz tylko go nie rozumiesz i flammujesz go dalej... a powtarzaja sie bo ty dalej mowisz cos innego... chcialem podjac polemike ty mowisz o wymadrzaniu sie... heh poprostu niektorzy ludzie nigdy nie dojda do porozumienia ?



Zawsze mozna dojsc do porozumienia. Dlaczego uwazasz ze nie rozumiem tego co czytam? Masz jakis dowod?

Cytuj:
Chyba dajesz albo piszesz... a to podobno mi nerwy puszczaja

No nie wiem, mi nie.

Cytuj:
Wiesz podpisalo sie przed toba 10k obserwatorow i do nich nic nie mam ale dyskusja byla miedzy mna a kim innym... hmmm na co liczylem piszac "tylko" ? moze na minimum kultury z twojej strony... wiek/niedoksztalcenie ? (hehehe ale mi sie spodobalo )


Tzn uwazasz ze wszyscy co tu napisali sa bez
kultury? Ja uwazam co innego - ale juz o tym pisalem. W tym przypadku nie warto pisac wiecej niz 1 raz - albo zalapiesz za 1 albo juz nigdy (teoretyczne zalozenie)

[......]
Juz nie chce mi sie pisac... moze potem







<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: sosy dnia 2002-02-16 09:54 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 16:23 
Cytuj  
Cytuj:
Tuxedo, bez obrazy, ale jestes glupim, nadetym bucem
kthx


I musze zyc ze soba przez 24 na dobe ! hehe


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.