mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 21:56 
 
Enhu napisał(a):
Mmorpg.pl jest jedynym forum, jakie znam, na którym moderator może zabanować użytkownika

Opcja banowania dla moderatorow zostala udostepniona niecale 2 tygodnie temu, i tylko i wylacznie na prosby userow.

Fergerod napisał(a):
W razie nadużyć wyłącze natychmiastowo

Cytat z Ferga z 25 wrzesnia.

X.

PS. Wywalenie KAZDEGO konta zalozyciela tego watku naduzyciem nie jest. Koles zbieral sobie dlugo i nadal zbiera.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 22:04 
 
Xanth napisał(a):
Enhu napisał(a):
Mmorpg.pl jest jedynym forum, jakie znam, na którym moderator może zabanować użytkownika

Opcja banowania dla moderatorow zostala udostepniona niecale 2 tygodnie temu, i tylko i wylacznie na prosby userow.


No właśnie zdziwiłem się, że moderatorzy mogą banować użytkowników, a tu się okazuje, że to nowość na forum jest :wink:

anyway good work xanth


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 1
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 23:11 
 
Enhu napisał(a):
w sumie, banowanie jest słuszne, gdy może to zrobić tylko jedna osoba, a nie cała horda moderatorów. Mmorpg.pl jest jedynym forum, jakie znam, na którym moderator może zabanować użytkownika, na wszystkich innych jest od tego admin, moderator może co najwyżej poprosić admina o zabanowanie użytkownika, ale musi jeszcze dodać za co, i teksty w stylu "bo jest debil" "bo mnie wnerwia" itp skierowane do admina mogą spowodować co najwyżej jego śmiech

Z tym się całkowicie zgadzam. Gdy dostanę bana bezpośrednio od Beasta/Forgeroda przekonam się wtedy, że nic tu nie zdziałam, ale jak jakiś zakompleksiony szczyl (lub osoba, która się tak zachowuje) banuje mi bez powodu każde konto to delikatnie mnie to wkurwia (mimo, że kompletnie nie przeszkadza w dalszym udzielaniu się tutaj).

Smashie napisał(a):
@ autor tematu

wykurwiaj stąd

Kolejny półmózg, który nie potrafi się wysłowić.
Męczą mnie tacy ludzie.

R-snoOz napisał(a):
Phist ja nie wiem czemu sie dalej tu uzalasz nad swoim banem, z tego co pamietam to dostales kilka ostrzezen.

Ostrzeżeń? Rozbawiłeś mnie. Przecież właśnie o tym piszę, że ten niezrównoważony psychicznie moderator banuje mi każde konto bez ostrzeżenia i bez powodu.

R-snoOz napisał(a):
A to, ze nie wiele osob tutaj cie lubi to juz inna sprawa, wiec nie spodziewaj sie ze wszyscy zaraz stana w twojej obronie.

Nie w mojej a ogółu. Zostawcie takiego idiotę moderatorem,to poczuje się bezkarnie i taki ban przytrafić się może każdemu, bo karol miał np. zły humor bo szef go zjebał w pracy.

Xanth napisał(a):
PS. Wywalenie KAZDEGO konta zalozyciela tego watku naduzyciem nie jest.

Nie jest? Wydaje mi się, że jednak się mylisz. Zauważ, że jeśli nie zasłużyłem na bana IP (czyli teoretycznie całkowitego braku dostępu do forum) mam prawo zrobić i używać nowego konta. Tak jest wszędzie, począwszy od gier online, na stronach/forach internetowych kończąc.

Xanth napisał(a):
Koles zbieral sobie dlugo i nadal zbiera.

Uzasadnij. Znajdź przynajmniej jeden mój post, który jest sprzeczny z regulaminem forum.
Większość z was zna mnie z flames, a tutaj robię to do czego ten dział został stworzony.

Podsumowując:
Naprawdę pierdoli mnie to, że założę sobie codziennie nowe konto, czy zaloguję się ze starego. Jak widzicie nie jest to ŻADNYM problemem.
Chodzi mi jedynie o samą zasadę. Najlepiej jakby wypowiedział się na ten temat jeden z wiecznie nieobecnych Adminów i rozwiał wszelkie niejasności.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 23:30 
 
phist czy ty nie mozesz isc sobie w pizdu tak jak trade? Wszyscy byli by happy. Uzytkownicy nie musieli by czytac twoich postow, Ty nie dostaniesz bananem bo nie masz konta i tu nie zagladasz a modzi nie beda musieli cie banowac bo zakladasz nowe :) Imo probojesz (podkreslam) probojesz robic to co robil rage/trade ale *ujowo ci to wychodzi. Idz juz zrob nowe konto i zachowuj sie normalnie lub odejdz na wieki

Amen


_________________
oumn da lololegend

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 00:28 
 
rany boskie, jaki nudny typ:)
Doprawdy, uwierz, ze kazdy ma kompletnie w dupie Twoje osobiste dramaty zwiazane z Twoim uczestnictwem na tym forum. To nie jest paczka znajomych, ktora idzie na piwko, a Ty nie jestes zaproszony. To wbrew pozorom jest forum tematyczne, nie majacego zadnego powiazania z tym, co Ty na nim robisz, w zwiazku z czym jesli ludzie, ktorych absolutnie nie obchodzisz, maja czytac Twoje pretensje o to, ze nawet nie spluna w Twoim kierunku, to rowniez, beda mieli je, o dziwo, w dupie. Nie mowiac o najwazniejszej kwestii, czyli o tym, ze nic do tego forum nie wnosisz, newsow o niczym nie piszesz, tylko trujesz dupe wdajac sie w jakies bezsensowne dysputy, zasmiecajac thready i mniej wiecej otrzymujesz podobna reakcje do tej tutaj.

"Takie bydło, na które można nasrać a to udaje, że nic się nie stało."

Prosze, naprawde nic sie nie stalo, co by kogokolwiek tutaj w najmniejszym stopniu interesowalo. Fakt, ze Twoja perspektywa waznosci wydarzen podpowiada Ci szeptem, ze rzeczywiscie cos sie stalo, chocby skaly sraly nie bedzie nigdy oznaczac, ze nagle ja komus narzucisz. To mi przypomina natretny spam.
Doprawdy, who fucking cares, idz na priva wylewaj swoja dzienna porcje lamentu jakiemus adminowi, chuj wszystkich obchodzisz Ty, to co masz do powiedzenia na temat swoich przykrych doswiadczen i Twoje proby flamowania uzytkownikow, ktorzy mniej wiecej to wlasnie chca Ci przekazac. Odpowiadanie kazdemu kto cos takiego napisze, zeby sam spierdalal, jest przezabawne, jako ze to Twoj temat, Ty go rozpoczales i to Ty oczekujesz jakiejs reakcji z nim zwiazanej. Kumpli szukasz ? Uwazasz, ze ktos sie przejmie nierzeczywistym, wirtualnym banem na typa ktorego w ogole nawet nikt nie kojarzy? Czego wlasciwie oczekujesz po rozpoczeciu takiego threada ? Potwierdzasz wszem i wobec slusznosc tego, ze Cie stad wypieprzyli. Wracajac do tego wyzej wspomnianego przez Ciebie bydla, jestem swiecie przekonany, ze bydlo, trollu, sam tutaj wnosisz, a nawet cala wioske wprowadzasz.
Powtorze to, co inni juz powiedzieli, a uwazam, ze powinienes czuc sie zobowiazany zeby mi odpowiedziec, bym sam to zrobil:
wy-pier-da-laj

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 02:22 
 
Mysle, ze Alkirion bardzo ladnie to wszystko ujal w slowa. Tak jak mowilem - jesli komus nie podoba sie zachowanie jakiegos moderatora, moze zwrocic sie z tym do niego za pomoca PM lub ewentualnie poinformowac jednego z adminow. Kontynuowanie tego watku nie ma najmniejszego sensu, bo nic z waszego kurwiania nie wyniknie, takze zamykam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.