mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 14:00 
Cytuj  
@Ash
Fakt, zagłosuję na którąś partię i przez najbliższe cztery lata będę narzekał, jak jest chujowo.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 14:18 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Albo pojde za glosem ludu i PSL:) moj dziadek jest w PSL juz 40 lat.. wiec moze zeby mu sprawic przyjemnosc zaglosuje na Ludowcow...


wybory nie są jak cukierki - dla przyjemności, tylko aby mieć wpływ na to co się dzieje w państwie.


Wiesz jak nie mam na kogo glosowac bo nikt mnie nie przekonuje... To nie moge sprawic wielkiej przyjemnosci bliskiej osobie?? Ktora do tego jest ciezko chora??

Nie wiem czy ty tak bys postapil... ale nie jestes w takiej sytuacji wiec nie wiesz jak bys sie zachowal.

Ja kocham swojego dziadka bo nie mialem Ojca i to on mnie wychowywal i postapie tak jak serce mi podpowiada... I nikt nie bedzie mi tu o jakis cuekierkach nawijal...

Napisalem tez rowniez ze sie wacham. Jezeli juz nie Psl to napewno PO.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 14:34 
Cytuj  
PO - to dla mnie takie najmniejsze zlo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 14:49 
Cytuj  
Keii napisał(a):
@Ash
Fakt, zagłosuję na którąś partię i przez najbliższe cztery lata będę narzekał, jak jest chujowo.

"Teraz to im pokaze! Nie zaglosuje na nikogo, niech maja swoje, skurwysyny!!!11"


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 15:12 
Cytuj  
Za Keii.
Właśnie tej opcji brak mi w ankiecie.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 15:30 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie pójdę głosować


slusznie, ci ktorzy uciekli z Polski nie powinni miec prawa glosu.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 17:14 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Przecież jest LiD


Nie, nie jest. Chyba wczoraj (moze przedwczoraj) mlodziez wszechpolska zarejestrowala partie o nazwie lewica i demokraci :)


pozdrawiam

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 17:17 
Cytuj  
Lil napisał(a):
roball napisał(a):
Nie pójdę głosować


slusznie, ci ktorzy uciekli z Polski nie powinni miec prawa glosu.


Lmao, prawdziwy Polak siedzi w Polsce na lewej rencie i pluje na ludzi ktorzy proboja cos w zyciu zrobic. kk

Ontopic: PO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 18:01 
Cytuj  
na PO


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 18:07 
Cytuj  
PO.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 18:30 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
UPR.
No chyba, że wystartują wspólnie z LPR to wtedy na PiS - byleby przeciw Tuskowi...


to samo, jak będę akurat w polsce zagłosuję na jakieś LPR - przynajmniej będzie śmiesznie, a Polska będzie na nagłówkach prasy zachodniej :lol:

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 18:46 
Cytuj  
Krasnoludki ftw.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 18:49 
Cytuj  
PO.

Jak poraz kolejny zrobi si taki syf w kraju za rok @ 2 lata to spierdalam z polski i nie przyznam sie do bycia polakiem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 19:20 
Cytuj  
cypis napisał(a):
"Teraz to im pokaze! Nie zaglosuje na nikogo, niech maja swoje, skurwysyny!!!11"

Tego "fuck the system" doszukujecie się trochę siłę. Podchodzę do sprawy spokojnie, ale nie będę głosował na kogoś, kogo nie popieram. Wolę takie podejście, niż olanie wyborów - frekwencji nie będę zaniżał.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 19:55 
Cytuj  
roznica praktyczna jest zadna, miedzy tym co masz zamiar zrobic a siedzeniem na dupe w domu, wiec nie wysilaj sie.
to co robisz robisz chyba tylko dla siebie samego, albo nie wiem, dla rodziny, zeby powiedziec 'bylem przy urnie'. Tylko ze niewazne jest to czy przy niej byles tylko co do niej wrzuciles. Zauwaz ze dla wszystkich nie wymienionych w zdaniu poprzednim twoja postawa nie ma najmniejszego sensu. Tak jak nikogo nie obchodziloby gdybys wydlubal sobie oko widelcem. Chyba ze jestes attntn whr i chcesz zeby ludzie glaskali cie po glowie za twoja rebeliancka postawe.
Nie wiem czy przemyslales to co robisz, wybory sa po to zeby zaglosowac na partie ktorej poglady sa najblizsze twoim, zeby ludzie na ktorych oddasz glos mogli cie w jakimstam stopniu reprezentowac. Jesli nie znajdujesz kogos z kim moglbys sie w stu procentach zgodzic, to oddajesz glos przynajmniej na kogos z kim zgadzasz sie najbardziej (z dostepnych opcji).

szkoda ze okolo 60% polakow nie rozumie systemu demokratycznego, i oddaje swoje glosy na krasnoludki, albo ugrupowania ktore nie maja najmniejszych szans sie dostac do sejmu, na przyklad UPR, ktore cenie, ale na ktorych nie zaglosuje ze wzgledu na to ze i tak nie maja szans, wiec uwazam ze moj glos przyda sie bardziej platformie.
Przykro mi, Keii, ale jestes wlasnie jedna z takich osob. ":("


_________________
Obrazek
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 19:57 
Cytuj  
PO, chociaz przewiduje powtorke z rozrywki...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 20:03 
Cytuj  
;(

Posłuchaj Ash, wytłumaczę jeszcze raz, wyraźnie. Wybory to obywatelski obowiązek, przed oddaniem głosu człowiek podpisuje się na odpowiedniej liście, więc jest odnotowany. Jeśli na liście mam ludzi, którzy przy władzy już byli i nie zrobili wiele dobrego (lub zrobili wiele złego), to na prawdę nie chcę głosować na "mniejsze zło". Obojętnie, jak duże by nie było, najbardziej dostaną w dupę obywatele.

Polecam lekturę tego.
Szczególną uwagę zwrócić na:
Cytuj:
Zobaczymy, czy wyborcy uczynią z tego typu głosowania swoją strategię. Jeśli tak, to będziemy świadkami rodzenia się nowej postawy politycznej, akceptującej uczestnictwo w życiu publicznym, ale nie tę ofertę, którą przedstawiają wyborcom partie. Będziemy świadkami powolnego, choć na razie szczególnego, odchodzenia od bierności politycznej.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 20:06 
Cytuj  
Opis ostatniej opcji jest imo nieprawidłowy, sugeruje że ta odpowiedź jest niemile widziana. Niech się specjalista wypowie ale to jest po prostu chyba wadliwe.


_________________
O.o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 20:13 
Cytuj  
heh, bo to co ty robisz to nie jest biernosc polityczna, tak?

wiesz ze oddanie falszywego glosu, lub nie oddanie glosu wcale jest rownoznaczne z glosowaniem na to na co glosuje wiekszosc? Jak to sie ma do 'biernosci politycznej'?


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 20:21 
Cytuj  
Dokładnie, każdy kto nie pójdzie do wyborów lub będzie odstawiał jakieś błazenady (najgorsze że do swojego debilizmu dorabiając sobie ideologie) tak naprawde zagłosuje na PiS, bo zaręczam was że ich moherowy elektorat zgłosi się w komplecie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.