mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2002, 01:51 
Cytuj  
a ja ich mialem za ludzi opanowanych


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2002, 15:50 
Cytuj  
zaraz wlezie konrador i zacznie sie pienic :grin:

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2002, 23:58 
Cytuj  
Wszyscy nato czekają :grin:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 14:27 
Cytuj  
Watpie zeby tu przyszedl, po co sie klocic z kretynami?

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 16:37 
Cytuj  
hehe nie musza tu przychodzic bo tam maja niezle flame wiazanki


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 21:05 
Cytuj  
Zauwaz roznice i to co napisales: tam.
Robia to na swoim podworku, tykaja swoje tematy, nie wpierdalaja sie do innych, nie kloca jesli problem nie dotyczy ich bezposrednio albo nie nawiazuje do spraw, z ktorym sa powiazani. Teraz rozumiesz?
Btw. moze juz byc nas, nie ich, bo tez gram na OSI i jak kazda wrona, kracze jak reszta, zreszta slusznie.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 21:32 
Cytuj  
wyrwaliscie jeden topic z wieloletniego forum.
ciekawe, komu chcialo sie czytac rozmowy graczy z roku 2001.
ten, ktory to przegladal pewnie ma bardzo duzo wolnego czasu.
albo garuje w wiezieniu, albo jest niedorozwiniety i siedzi non stop w domu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 00:31 
Cytuj  
Cytuj:

ciekawe, komu chcialo sie czytac rozmowy graczy z roku 2001.
ten, ktory to przegladal pewnie ma bardzo duzo wolnego czasu.
albo garuje w wiezieniu, albo jest niedorozwiniety i siedzi non stop w domu.




Toll zebys sie czasem qrwa nie zdziwil..
a jeden topic z wieloletniego forum wystarczyl zeby pokazac skaze na waszych brylantowych charakterach...

*

Posty: 91
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 08:38 
Cytuj  
To wyglada mi na kolejny wstep do niesmiertelnego tematu : " Wyzszosc Osi nad free shardami" (albo odwrotnie).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 08:41 
Cytuj  
Aldatha jestes chory, i to ciezko.
Wiesz o tym ?

_________________
Rishnak Uruk - COY Europa

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-10-01 09:42 ]</font>


Posty: 4
Dołączył(a): 1.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 20:23 
Cytuj  
Wy wszyscy chyba dawno wpierdol nie dostaliście??!! Jesteście zdrowo pojebani !!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 23:16 
Cytuj  
Scorpio twoje zdanie na moj temat delikatnie mowiac h... mnie obchodzi wiec daruj sobie wafelku ocenianie mnie bo mnie nie znasz i nigdy nie poznasz

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 23:37 
Cytuj  
Aldatha - Toll, Oyciec i Scorpio maja racje - Ty i ta pojebana zgraja beczacych jak kozy dzieciakow z tego topika jestescie wszyscy razem warci mniej niz pierdniecie trendowatego psa - zaluje ze kiedykolwiek cokolwiek dla Ciebie zrobilem :sad:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 07:25 
Cytuj  
Cytuj:
2002-10-02 00:16, Aldatha napisał:
Scorpio twoje zdanie na moj temat delikatnie mowiac h... mnie obchodzi wiec daruj sobie wafelku ocenianie mnie bo mnie nie znasz i nigdy nie poznasz

To nie zdanie tylko diagnoza a co do reszty - i dobrze to moze byc zarazliwe


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 08:58 
Cytuj  
Aldatha - Toll, Oyciec i Scorpio maja racje - Ty i ta pojebana zgraja beczacych jak kozy dzieciakow z tego topika jestescie wszyscy razem warci mniej niz pierdniecie trendowatego psa

- to teraz ty mnie posluchaj Shchoopack..
nie tobie sie wypowiadac o mojej wartosci czy kogokolwiek innego z "dzieciakow" - moze gdybys mnie znal z 3-4 lata to bym sie moze troche przejal tym co nabazgroliles ...
ale tak to mam to szczerze powiedziawszy w dupaku..dla mnie ty i cala reszta nie maja zadnego znaczenia . W zyciu jeszcze nie poznalem ludzi ktorzy oceniaja innych miara tego w jaka gre komputerowa graja , to juz nawet nie wywoluje smiechu tylko pogarde..
, takze bawcie sie dalej w swojej warszawce , czy na popijawach u hergara i zatapiajcie sie coraz glebiej w swojej smietance , mam nadzieje ze sie nia kiedys udlawicie..

zaluje ze kiedykolwiek cokolwiek dla Ciebie zrobilem :sad:


- tego akurat sobie i mnie mogles oszczedzic... moze powinienem zawsze grac na free jak Eva i olac cie totalnie ...moze i jego jeszcze wyzwiesz przeciez gral na SC , DZ - co z tego ze jest rownym gosciem :sad: .

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2002-10-02 09:59 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2002-10-02 10:00 ]</font>

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 10:04 
Cytuj  
nikt cie nie ocenia po grze, w ktora grasz.
oceniaja cie ludzie czytajacy to, co napiszesz.
sam sobie krecisz bat na dupe, a potem starsz sie z tego wyciagnac uzywajac malo wyszukanych argumentow.
twoj poziom jaki prezentujesz uwlacza ludziom, ktorzy czytaja to forum.
gdyby to ode mnie zalezalo po prostu bys dostal bana.
mozesz mi zaufac, ze jezeli pojawisz sie z takimi wypocinami na forum catskills, to znikniesz zanim zdazysz nacisnac "Wyslij".


_________________
Obrazek

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 10:05 
Cytuj  
Oceniam cie po tym co piszesz na tym boardzie i dlatego jestes dla mnie nic nie warty...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 16:43 
Cytuj  
tak mnie zastanawia jedno, bluzgacie na kazdego kto nie jest po waszej stronie(czyt. nie gra na OSI w tym przypadku), i jeszcze wyzywacie go od dzieciakow mimo iz nic wam nie zrobil. moze zastanowcie sie nad swoimi slowami zanim je wypowiecie/napiszecie.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 19:14 
Cytuj  
zostaw ich lobo...oni juz sie kisza we wlasnym sosie...

sa jak te dupki z bigbrothera 2 : wszyscy weszli na jednego bo osmielil sie powiedziec swoje zdanie i swoj swiatopoglad.
dobry przyklad i znakomicie oddaje sytuacje .
Uwazacie sie za wyluzowanych twardzieli...heh , zrobcie sobie i mnie przysluge i nie oceniajcie ludzi po wypowiedziach w internecie czy tego ze gra na free zamiast na OSI , jestescie tak cholernie ograniczeni i wąsko-myslacy ze az szkoda mi slow...bawcie sie dalej ale bezemnie , mam wlasciwie wazniejsze rzeczy do roboty niz bezsensowna rozmowa z wami..
Toll mam w dupie ciebie i twoje grozby banem..internet to najmniej wazna rzecz w moim zyciu so fu! , ...a wlasnie ...gracze z CL dopiero co postawili znow serwa ...ci ludzie pokazali jak potrafia byc zorganizowani : wy zas nawet co do spraw gildiowych na siege nie potraficie sie dogadac...jesli to sa palanty wedlug was to ja wole zeby otaczali mnie tacy ludzie niz napuszone pajace z OSI...


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2002-10-02 20:17 ]</font>

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 20:08 
Cytuj  
Cytuj:
... zrobcie sobie i mnie przysluge i nie oceniajcie ludzi po wypowiedziach w internecie czy tego ze gra na free zamiast na OSI ...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2002-10-02 20:17 ]</font>


A co, jesli wolno wiedziec, Ty zrobiles w swoim ostatnim poscie?

Nie znam Cie irl, wiec oceniam cie po tym co piszesz. Mam w dupie gdzie grasz Ty czy ktokolwiek inny - jak piszesz takie gowno na publicznym boardzie i masz pretensje ze Cie ktos ocenia na podstawie tego co napisales, to musisz byc ograniczony

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.