mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 07:28 
 
A pisałem w "trade board", żeby nikt nie kupował, bo odzyska konto, to mod usunął posta a teraz jest płacz osoby, która się wjebała na minę. :)
Na prawdę nie trzeba być nostradamusem, żeby przewidzieć taki przebieg zdarzeń..


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 07:35 
 
Biorac pod uwage tlumaczenia Kabry, to chyba czas najwyzszy dla niego odwiedzic apteke. Np. tutaj:
http://www.docsimon.pl/kategorie/leki-p ... oncentracj


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 07:46 
 
Widzisz kabra - a nie powinieneś mieć wyjebane, to twój klient, który w 100% wywiązał się ze swojej strony (zapłacił ci). A ty po otrzymaniu pieniędzy sam piszesz, że "masz wyjebane". Do tego te durnowate tłumaczenia - masz pierdylion maili których nawet nie pamiętasz, milion haseł których nie pamiętasz i 10mln loginów których też nie możesz spamiętać. To na chuj ci one? Jak ty i tak nic nie pamiętasz i ~2dni po transakcji wszystko zapomniałeś a pudełko wyjebałeś do kosza? Kto tak kurwa robi?
I jeszcze podawanie jako argument, że Xanth coś od ciebie kupował i wszystko było OK. No rotfl... leżę i kwiczę normalnie. Teraz przynajmniej wiadomo dlaczego Xanth się tak zbłaznił przy moderacji topiców we flamesach...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 08:19 
 
no wedlug mnie to tez cos nie gra.
przy realizacji transakcji z reguly daje sie wszystkie niezbedne dodatki/udziela pomocy aby wlasnie pozniej uniknac juz kontaku z marudzacym kupujacym.
i to sprzedawcy powinno zalezec na tym aby jak najlepiej poinformowac klienta (co czyni wiele osob w naszym trade board).
a podejscie w stylu 'sprzedalem, dalem to co chcial, na reszte mam wyjebane i udaje ze po tygodniu nic nie pamietam' jest o wiele bardziej chujowe niz kabel.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 09:12 
 
Mendol napisał(a):
no wedlug mnie to tez cos nie gra.
przy realizacji transakcji z reguly daje sie wszystkie niezbedne dodatki/udziela pomocy aby wlasnie pozniej uniknac juz kontaku z marudzacym kupujacym.
i to sprzedawcy powinno zalezec na tym aby jak najlepiej poinformowac klienta (co czyni wiele osob w naszym trade board).
a podejscie w stylu 'sprzedalem, dalem to co chcial, na reszte mam wyjebane i udaje ze po tygodniu nic nie pamietam' jest o wiele bardziej chujowe niz kabel.


chlopak musi z czegos zyc.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 09:56 
 
Hehe kurwa piszesz bandzie kretynow co i jak a oni w kolko to samo jakby slowa pisanego nie portafili przeczytac.
NO ale to starndard an tym forum.

No coz.... :lol:

Napisze jeszcze raz:

1. Sprawa zamknieta z powodow, ktore opisalem wyzej.
2. Kupujacy mnie wkurwil i chocby teraz blagal na kolanach to mnie to nie interesuje. Przykro mi. Musicie to zakceptowac. Trzeba bylo myslec wczesniej i nie biec an forum zalic sie randomom ze Kabra mi zajebal konto bez dowodow. Koles zostal o tym poinformowany via PM. Poprostu nie bede z nim rozmawial. De facto dziwie sie ze jeszcze rozmawiam z wami ale to moja slabosc do tego forum. Mozecie kurwa sobie przyjac ze sie "obrazilem" bo napewno genialny mareczek to zaraz napisze.
3. Nie odzyskiwalem tego konta i nie mam do nie go atm dostepu.

I tak jak mowie - sprzedalem w swoim zyciu juz ok. kilkadziesiat CDkeyi do bet itd i kilkanascie kont. Pierwszy raz sa problemy i.. powtarzam... sa one wynikiem ignorancji i zachowania kupujacego. Mial wszystkie dane do tego konta - co z nimi zrobil - kurwa szczerze mowiac niewiem. Ja wiem ze jestem czysty i niestety pomoc juz w tej chwili nie moge.

I jesliby identyczna sytuacja nastapila dzis, zrobilbym to samo. Nawet jesli by mnie to kosztowalo to potem uzeranie sie z forumowymi "wiem lepiej" dziadkami i to ze juz nic tutaj nie sprzedam - whatever - sa inne fora.
Narzekanie bandy staruchow i proby pouczania mnie jak prowadzic interesy mnie smiesza i nic nie zmienia.

Oceniacie moje zachowanie jako chujowe? T R U D N O. Mysle ze jakos ten cios przezyje. :lol:

PS. mareczku idioto nie mieszaj do tego Xantha bo nie poswiadczyl za mnie, tylko napisalem ze moze moglby to zrobic bo kiedys kupowal ode mnie konta do EVE co jest faktem i infromacja dostepna pewnie w archiwum forum albo zakopana w Trade Board.
Srsly twoj debilizm nie zmienil sie ani troche mimo wielokrotnych banow - milo patrzrec ze pracujesz na kolejny,to forum bylo zdecydowanie lepszym miejscem bez ciebie.

A teraz wracam sobie pograc w PoE - nara. A forumowe dziadki niech roztrzasaja dalej mimo ze juz 5 razy napisalem ze szczegolami co i jak. Nie wiem w sumie po co zreszta bo to moja prywatna sprawa jest ale tak jak mowie, mam slabosc do tego forum i jego blaznow.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 cze 2012, 10:09 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 10:07 
 
Na twoim miejscu, jako uczciwy sprzedawca skontaktowałbym się z supportem Blizzarda i odzyskał chłopakowi to konto - a nie jakieś pierdalamento, że "kupujący mnie wkurwił" i "mam wyjebane". Tylko tracisz wiarygodność takimi tekstami.
Afera kablowa to przy tym pikuś.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 10:08 
 
Ad1 Sprawa jest otwarta i taka pozostanie dopoki jej tu wspolnie nie wyjasnimy
Ad2 Wkurwienie nie ma nic do rzeczy. Miliony klientow nie mogloby kupic chocby chleba jakby sprzedawca mial olewac tych, ktorzy go wkurwiaja. Nasz klient - nasz Pan. Przez ta sytuacje tracisz zaufanie wszystkich forumowiczow. Zapewne tez przylgnie do ciebie latka zlodzieja na zawsze. Pomysl czy warto i zwroc konto klientowi.
Ad3 Na to nie mamy dowodow oprocz twojego tracacego na wiarygodnosci slowa.


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 1 cze 2012, 10:09 przez eagleeyes, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 10:08 
 
Kabraxis napisał(a):
Definitywny EOT z mojej strony.

Kabraxis napisał(a):
Definitywny EOT z mojej strony.

Kabraxis napisał(a):
Definitywny EOT z mojej strony.

Kabraxis napisał(a):
Definitywny EOT z mojej strony.

Kabraxis napisał(a):
Definitywny EOT z mojej strony.

Kabraxis napisał(a):
Definitywny EOT z mojej strony.


:lol:

No i nie obrażaj użytkowników forum -> raport poszedł


Najlepiej niech montezuma pójdzie na policję to się skończy szarżowanie i kozaczenie zza komputerka jak do rodziców przyjdą smerfy. :)


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 10:11 
 
Tak czekam niech idzie na policje.

Powtrazam ostatni raz. Nie mam dostepu do tego konta i nie moge go odzyskac poniewaz wszystkie potrzebne do tego dane posiada (l?) kupujacy. Sam zjebal, potem zjebal jeszcze bardziej - za glupote i placz na forum bez dowodow sie placi.

Na serio mysle ze jakos pzezyje wasze oburzenie lol. Wyjasniajcie sobei wspolnie do woli. Ja palcem nie kiwne w tej sprawie.

Czesc. I chuj mnie wasze zdanie an ten temat obchodzi.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 10:13 
 
Nie miałeś grać w poe ? Pewnie pociskasz teraz w d3 słodko się rechocząc jaki to biznes zrobiłeś. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 10:22 
 
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 10:26 
 
Pomyliles tematy: viewtopic.php?f=18&t=39328


I jeszcze raz jesli ktos nie zrozumial- nie mam tego konta i nie moge go odzyskac. Tyle. Nie pasuje? OK. Faktow to nie zmieni.
Uprzedzam tylko ze wszyscy rzucajacy obrazkami, zlodziejami i oskarzeniami bez pokrycia beda zglaszani do banow jak leci. Mimo ze to flames.

Jak to kolega napisal...

Cytuj:
szarżowanie i kozaczenie zza komputerka


...jest dzisiaj modne (w czym zreszta autor cytatu wrecz bryluje bo nic innego na tym forum nie robi). Moj blad ze sie takim ludziom tlumacze choc nie mam z czego.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 10:37 
 
mrynar napisał(a):
Obrazek


Obrazek


---

Kolegą to twoim raczej nie jestem. :)
Trolować na necie fajnie, ale jak już chodzi o kasę, którą ten koleś wtopił to już nie za fajnie, ja bym tak tego nie zostawił.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 11:34 
 
Atherius napisał(a):
Trolować na necie fajnie, ale jak już chodzi o kasę, którą ten koleś wtopił to już nie za fajnie, ja bym tak tego nie zostawił.


Z tym ze ja nie mialem nic wspolnego z zadnym 'wtapianiem kasy'. Konto po tygodniu zostalo shakowane (najprawdopodobniej wg mnie), kolezka nie umial go odzyskac, uderzyl do mnie. ja pomimo ze nie znalem juz dobrych danych probowalem pomoc ale nie poszlo, wtedy on uniosl sie honorem i zjebal mi repe na forum wypisujac oskarzenia z dupy 'bo tak mi sie wydaje".

No to dziekuje, do widzenia. Ja z takim kims nie rozmawiam. I jebie mnie w tym przypadku "klient nasz pan".
Mam nadzieje ze zrozumiales calosc bo juz mi sie nudzi powtarzanie od paru dni tego samego.

I nie uwazam zeby moje postepowanie bylo naganne. A jesli mmorpg.pl tak uwaza to wybaczcie ale bede sie kierowal w zyciu czyms innym niz madrosciami mendola i jego przydupasa.

I jak napisal kolega wyzej w 'szarzowaniu zza komputerka" nie masz sobie rownych. Skoncz. do spolki z mrynarkiem ale on przynajmniej pisze tez normalne, merytoryczne posty.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 cze 2012, 11:37 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 11:36 
 
Kabraxis napisał(a):

PS. mareczku idioto nie mieszaj do tego Xantha bo nie poswiadczyl za mnie, tylko napisalem ze moze moglby to zrobic bo kiedys kupowal ode mnie konta do EVE co jest faktem i infromacja dostepna pewnie w archiwum forum albo zakopana w Trade Board.
Srsly twoj debilizm nie zmienil sie ani troche mimo wielokrotnych banow - milo patrzrec ze pracujesz na kolejny,to forum bylo zdecydowanie lepszym miejscem bez ciebie.




Jak dla mnie jesteś kurwa złodziejem i chamem. Osobiście, gdyby ode mnie ktoś kupił takie konto i pech chciał, że po 2-3 dniach konto zostało utracone to na pewno starałbym się mu pomóc. A jeżeli by się nie dało - zaproponowałbym mu jakaś gratyfikację. Niestety ale ty zachowujesz się jak totalny cham i prostak.

Gdyby ta transakcja przeszła przez amazona-ebay/paypal MUSIAŁBYŚ oddać 100% kasy i jeszcze dostałbyś negatywny komentarz. I moim zdaniem pięknie zasłużony.

Nawet jak jesteś 100% czysty i rzeczywiście nie miałeś ze sprawą nic wspólnego to zachowujesz się jak gówniarz. A z gówniarzami interesów się nie robi...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 11:42 
 
Tak, jestem w 100% czysty. Dzieki ze to w koncu przyznales. Tak, moze sie zachowuje - deal with this. Co dostajesz to wraca - stara madrosc ludowa. :) Widze ze zapomniales na obczyznie.

Post zgloszony za kolejne oskarzenia o zlodziejstwie i klamstwa bo mimo ze opisalem cala sprawe ze szcegolami parokrotnie ty nadal piszesz bzdury i przeinaczasz fakty.

"Gdyby ta transakcja przeszła przez amazona-ebay/paypal MUSIAŁBYŚ oddać 100% kasy i jeszcze dostałbyś negatywny komentarz. I moim zdaniem pięknie zasłużony. "

Ta transakcja miala isc przez allegro - kupujacemu sie spieszylo. Blow me. I nie, nie musialbym oddawac zadnej kasy bo ja ze swojej czesci umowy wywiazalem sie w 100% i to co sie stalo tydzien pozniej , nie z mojej winy i bez mojego udzialu mnie nie interesuje. Kpisz sobie lol? JA ODPOWIADAM za to co koles robi na kompie? JA ODPOWIADAM za to ze stracil konto powiedzmy przez keyloggera? JA ODPOWIADAM za to ze pomimo ze Blizzard oferuje conajmniej trzy sposoby zabezpieczenia konta (w tym dwa darmowe) koles kupil konto a potem go nie zabezpieczyl? JA ODPOWIADAM za to ze on mogl np. to konto shareowac albo poprostu sprzedac (i tez na to nie ma zadnych dowodow)? JA? Are You Fukin Kidding Me? Przestan prosze mnie rozsmieszac.


I nie, nie bede proponowal kolesiowi, ktory na publicznym forum zarzucil mi oszustwo i zlodziejstwo 'gratyfikacji'. Chyba kurwa za innym swiecie zyjemy mareczku. Przykro mi ale mnie nie wychowano wg zasady nadstawiania drugiego policzka i nie wychowano mnie tak zebym dawal po sobie jezdzic a potem jeszcze za to placil i przepraszal za nieudolnosc innych bo panu markowi emigrantowi sie nie podoba moje zachowanie. Ksiedzu kurwa naskarz.

Skoncz juz bo smiac mi sie chce i z ciebie i z reszty.
I na serio sprawa jest zamknieta tak, ze bardziej byc nie moze wiec 'bijecie martwego konia" jak to mowia u mareczka.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 12:27 
 
Jeśli chodzi o wiarygodność..

[huragan mode on]

Obrazek

[/huragan mode off]

To grałeś w końcu w to d3 czy nie ? :lol:


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 12:34 
 
No co ty.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 12:38 
 
Skocz na "hunt" jak za starych dobrych czasów a nie poe męczysz. ;>
http://www.youtube.com/watch?v=JAR6IbDZkyY

:]


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.