mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 10:23 
Cytuj  
Oj tam jedni mają problem z kupnem swetra inni z zabawką dla dziecka. ;p


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 10:59 
Cytuj  
Polecam też odwiedzić sklepy z pod szyldu "puszysta pani" może akurat coś się trafi.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 11:51 
Cytuj  
Niestety muszę się z Tczewiakiem zgodzić. W tych skurwiałych galeriach są ubrania na gości gabarytów szczotki do kija. W wakacje chciałem kupić spodenki to XXL ledwo na nogę wchodziły. T-shirty jak kupuję to od razu też XXL z marszu. I tu problemem nie jest sam brzuch ale one są po prostu w barkach za wąskie (a żaden ze mnie koks.) Całe szczęście są firmy jak Pretorian w których mają normalną rozmiarówkę ale tam chyba swetra nie znajdziesz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 12:12 
Cytuj  
-cze
-siema
-co tam?
-a nic, probuje byc zabawny
- i co napisales?
- a to:
Piszpan napisał(a):
- cze
- siema
- co tam?
- a nic, zalozylem temat na forum bo swetra nie moge kupic.
- o kurwa.

- o kurwa

mozna z tego zrobic jebany swiateczny lancuszek


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 12:57 
Cytuj  
Też mnie to rozczarowanie spotkało. Ubrania w galeriach sa dla emo pedałów niestety. Już dawno przyzwyczaiłem się do kupowania XL a nwet XXL.
Facet to facet a nie jakies zalosne chucherko wysrane z koziej dupy.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:03 
Cytuj  
facet jak facet, ale czasem mam wrazenie, z ejestescie po prostu grubi, albo nei wiecie gdzie cos kupic ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:10 
Cytuj  
tak jakby poza galeriami nie było innej możliwości zakupu dobrych ciuchów


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:15 
Cytuj  
Najchudszy nie jestem, ale mam t-shirty elki jeszcze z czasów liceum i sa duzo luzniejsze od XL z reserve itd. Ich koszule maja takie gejowskie wciecia na biodra i ogolnie sa dosyc obcisle. Gejochujnia i tyle.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:17 
Cytuj  
nie boj sie pokazac bajsepsa.


_________________
.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 14:18 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Najchudszy nie jestem, ale mam t-shirty elki jeszcze z czasów liceum i sa duzo luzniejsze od XL z reserve itd. Ich koszule maja takie gejowskie wciecia na biodra i ogolnie sa dosyc obcisle. Gejochujnia i tyle.


Koszule slim fit sa zajebiste. Dopasowane, a nie rozciagniete jak worek po ziemniakach. Spojrzcie w lustro i zrozumcie, ze gdyby nie zarost, to moznaby sie pomylic i sprawdzac wam rozwarcie. To nie "pedalskie" szmatki, tylko wasza tusza, durne swinie.

Wesolych Swiat!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 14:40 
Cytuj  
Cytuj:
Koszule slim fit sa zajebiste. Dopasowane, a nie rozciagniete jak worek po ziemniakach.

W Polsce panuje przekonanie, że koszula powinna być jak worek na ziemniaki.
Slim fity są ok formalne do pracy. Ale wieczorem wolę trochę luźniejsze koszule.

Bardziej mnie boli jak wchodzę do sklepu i widzę same brokaty,czaszki, chujowe kraty, róż itp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 15:03 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Spojrzcie w lustro i zrozumcie, ze gdyby nie zarost, to moznaby sie pomylic i sprawdzac wam rozwarcie. To nie "pedalskie" szmatki, tylko wasza tusza, durne swinie.

No to się mylisz. Największy problem jest w barkach. To, że wystaje bebzon to pół biedy, ale to, że się ruszać nie można stanowi już problem. Facet to facet - nosi cegły, bele drewna, potrafi narąbać tego do kominka. Frajer dla którego wysiłkiem jest siateczka z zakupami, a jako hobby ma taniec zamiast picia piwa to pizda, a nie żaden facet. Idź ciągnąć dalej minifiuty swoim tańczącym koleżankom i wypierdalaj mi z topicu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 15:14 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Idź ciągnąć dalej minifiuty swoim tańczącym koleżankom i wypierdalaj mi z topicu.


This. HEHE.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 15:20 
Cytuj  
kurwa mać tczewiak, masz tyle z faceta jak ja, więc przestań pisać takie macho teksty, bo jeszcze ktoś będzie chciał cię sprawdzić i pojawi się w necie twoje zdjęcie z prawdziwym dildosem.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 15:26 
Cytuj  
tczewiak kup sobie kurwa bilet za 100zl do londynu w obie strony i kupisz sobie pincet swetrow.
co za kurwa niedorajda zyciowa :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 15:32 
Cytuj  
W londku zdrój mają normalniejszy wybór?
Bo w zeszłym roku dało się kupić w Gdańsku normalne swetry. To teraz jakaś moda na tańczących cweli w obcisłych koszulkach z chujowymi czapeczkami.
W jukej jestem średnio co 2 miesiące, ale jakoś nigdy w celach zakupowych tam nie łaziłem.

@Niah: nigdzie nie wątpiłem w Twoją męskość :P tylko tych pizdeczek co uważają, że jak komuś nie pasuje "slim fit" to znaczy, że spasiona świnia. Zresztą leszczyka co mieści się w takowego slim fita to bym zabił masą jakby przyszedł ze swoim ulubionym dildo ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 16:46 
Cytuj  
Nie ma co owijac, bo nadwaga u panow w srednim wieku o standard w dzisiejszych czasach. Poprostu jak sie mialo 20 lat to mozna bylo zrec wszytsko, raz na jakis czas troche za pilka pobiegac i sie nic nie odkladalo. Tyle ze potem sie podbija do 30 powoli i ten system sie nie sprawdza juz. Nagle trzeba uwazac co sie je i ile sie je, lub prowadzic regularne treningi. Tyle ze obzarstwo i lenistwo jest latwiejsze oczywiscie. Latwiej jest powiedziec, ze "facet" musi pic piwsko i miec brzucha, bo to jest meskie, wtf? A otylosc, nadcisnienie krwii i zawaly serca, jako normalka w dzisiejszych czasach, to pewnie z powietrza sie bierze.

Takie moje przemyslenia, ktore bazuja na obserwowania znajomych czy najblizszej rodziny (a dokladnie z obserwowania jak sie swiniaki spasly :) ) . No chyba, ze na forum naprawde mamy tylko same Adonisy bez grama tluszczu i wyrzezbionych barach jak u byka.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 16:57 
Cytuj  
Zaslyszane pewnego dnia w silowni

koksu w srednim wieku (na oko 45+ ) rzuca do mnie tymze slowami

- masujesz ?

odpowiadam ze cwicze pod sztuki walki i nie jest to moim priorytetem
na co koksu odpowiada

- lubisz kobiety z duzymi cyckami? ,no...tak samo one lubia duzych facetow

kurtyna :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 21:57 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=iZy_7hakFOM


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 22:16 
Cytuj  
to meter? widze kurtke :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.