mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 00:11 
Cytuj  
Jakim trzeba być zjebem, aby doszukiwać się w LOTR związków z biblią. Mówię konkretnie o LOTR.
Po geodezji bez pleców to będziesz jednak te frytki podawać.

Jak ja lubię zjebów od matur/prac licencjackich na forach...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 17
Dołączył(a): 5.02.2013
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 00:23 
Cytuj  
po pierwsze chciałbym żebyś nie wyzywał mnie od zjeba, po drugie to był jedyny temat z WP, a ta tematyka mnie interesuje, a po 3 mam już solidne plecy na geodezje ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 00:24 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jakim trzeba być zjebem, aby doszukiwać się w LOTR związków z biblią. Mówię konkretnie o LOTR.
Po geodezji bez pleców to będziesz jednak te frytki podawać.


Chocby z tego powodu, ze J.R.R. Tolkien byl gorliwym katolikiem:
http://pl.wikipedia.org/wiki/John_Ronald_Reuel_Tolkien
Cytuj:
W jednym z wywiadów Tolkien potwierdził jeszcze raz swój silny związek z Kościołem: "Jestem wierzącym rzymskokatolickim chrześcijaninem[31]". Jeden z jego synów został katolickim księdzem, a sam J. R. R. przetłumaczył starotestamentową Księgę Jonasza.


Posty: 17
Dołączył(a): 5.02.2013
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 00:33 
Cytuj  
no to myśle, że kolega już tak ostro skakał nie bedzie teraz, bo sie przekonał, że gówno wie ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 00:36 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Chocby z tego powodu, ze J.R.R. Tolkien byl gorliwym katolikiem:
http://pl.wikipedia.org/wiki/John_Ronald_Reuel_Tolkien

No był. Ewangeliczne przesłanie z pewnością jest we Władcy obecne, chociaż Tolkien nie wali nim po łbie jak Lewis (który rzekomo nawrócił się na katolicyzm za sprawą Tolkiena) w swoich kronikach Narnii. Tylko, doszukiwanie się takich skojarzeń jak tam powyżej (mój nowy faworyt obok lembasów: Niziołki hebrajczykami Śródziemia) to jest jakaś parodia.


Posty: 17
Dołączył(a): 5.02.2013
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 00:44 
Cytuj  
Spisałem wszystkie wątki jakie widziałem, żadnego z nich sie nie domyśliłem samemu, ale jak ktoś o nich pisał to starałem sie jakoś każdy z nich sobie wytłumaczyć.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 01:10 
Cytuj  
Pójdziesz na geodezję, oblejesz pierwszy rok i będziesz w ostateczności lał colę w Mc'u.

Chłopie. Jak chcesz z takim podejściem do czegoś dojść? Myślisz, że całe życie będą Cię prowadzić za fiuta? Chcesz znać smutną prawdę? Dopóki będziesz zapierdalał dla kogoś to będziesz nikim.

Poświęć czas na rozwój osobisty, zacznij robić business plan aby w przyszłości chociaż odrobinę coś liznąć tego czym nazywa się ,,doświadczenie życiowe''.

Zacznij może od napisania coś o sobie? Skąd jesteś? Co Cię inspiruje? Kto jest Twoim mentorem? Wrzuć nam zrzut ekranu z pulpitu. Wtedy się dowiemy czy faktycznie zdasz maturę czy nie.

Pozdrawiam,
Tsunami


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?


Posty: 17
Dołączył(a): 5.02.2013
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 01:37 
Cytuj  
Pokaże Ci pulpit a Ty powiedz mi kim jestem...

http://imageshack.us/photo/my-images/44 ... uuqmt.png/

Chyba jesteś osobą z pogranicza realisty i pesymisty co? Ja jestem 100% optymistą. Zdać mature to żaden problem. Zdać ją na miarę swoich możliwości i na tyle ile wyznaczyło się swój cel - to jest ważne. I nie pierdol że w życiu nic nie osiągne. Bo mimo, że w Polsce ciężko o prace, to jestem osobą zaradną i dam sobie w życiu rade.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 01:39 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Chocby z tego powodu, ze J.R.R. Tolkien byl gorliwym katolikiem

I co z tego?
W LOTR nie ma nawiązań do biblii. Połączenie z mitologiami wszelakimi są za to w silmarilionie.
Też pierdoliłem o LOTR na maturze - na szczęście to przechodzi (faza na lotr).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 01:42 
Cytuj  
nie podoba mi sie jerzy dudek na pulpicie. Jestes gejem? jestem na nie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 01:50 
Cytuj  
Patrq94 napisał(a):
Pokaże Ci pulpit a Ty powiedz mi kim jestem...

http://imageshack.us/photo/my-images/44 ... uuqmt.png/

Chyba jesteś osobą z pogranicza realisty i pesymisty co? Ja jestem 100% optymistą. Zdać mature to żaden problem. Zdać ją na miarę swoich możliwości i na tyle ile wyznaczyło się swój cel - to jest ważne. I nie pierdol że w życiu nic nie osiągne. Bo mimo, że w Polsce ciężko o prace, to jestem osobą zaradną i dam sobie w życiu rade.



Masz dudka na pulpicie, chcesz zdawać maturę i radzić sobie w życiu. Gud Luk!


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 01:52 
Cytuj  
theman ty matury nie zdałeś?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 17
Dołączył(a): 5.02.2013
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 01:54 
Cytuj  
Jestem fanem piłki nożnej, sam też gram (póki co w juniorach), jeszcze tydzień temu miałem innego piłkarza na pulpicie. A poza tym podoba mi sie nie tylko dudek ale też design całej tapety.

@tczewiak - skoro jest taki temat na maturze? to musi być w tym prawda, może i bym posłuchał Twojego zdania jakbyś mi pokazał jakiś dyplom dr literatury czy coś w tym stylu...

@Tsunami to czekaj na wiadomość ode mnie jak to zarabiam kilka ładnych kafelków miesięcznie, mam dom, rodzine, samochód, wykształcenie i jestem szczęśliwy. Bo coś jak próbuje Ciebie odgadnąć to jesteś nieszczęśliwym studentem bez przyszłości i kasy... Albo bezrobotnym ;D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 02:01 
Cytuj  
Patrq94 napisał(a):
3. Gandalf - Jezus
9. Aragon jako Chrystus


:roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 02:02 
Cytuj  
Tak, bo tematy maturalne układają doktorzy hehe. A swoją drogą doktorat z literatury i tak jest chuja warty. Mniej niż przeciętny inżynier :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 02:03 
Cytuj  
Patrq94 napisał(a):
Ide na geodezje i tam duuużo zarobie, a sie nie narobie ;)


Patrq94 napisał(a):
jak to zarabiam kilka ładnych kafelków miesięcznie


:roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 02:05 
Cytuj  
Przecież nokiuś2 pisał w czasie przyszłym.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 02:06 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
theman ty matury nie zdałeś?


Zdałeś.

Patryq94 napisał(a):
@Tsunami to czekaj na wiadomość ode mnie jak to zarabiam kilka ładnych kafelków miesięcznie, mam dom, rodzine, samochód, wykształcenie i jestem szczęśliwy. Bo coś jak próbuje Ciebie odgadnąć to jesteś nieszczęśliwym studentem bez przyszłości i kasy... Albo bezrobotnym ;D


Ogarnij się tępa, niedouczona pokrako, zmień dilera i zejdź na ziemię. Teraz zachowujesz się jak jakaś osiedlowa gwiazdorzyna, bujasz się z jednorożcami i walisz konia pod rysowane dzieci jak jeden z naszych forumowych wyjadaczy.

Weź się za budowę pantofelka - zacznij od czegoś zamiast siedzieć na dupie. Masz wykształcenie? Bez matury? Nawet by Cię na zmywak nie wzięli do Jukeja.

Spaliłeś kiedyś piątkę haszu z bratem i wypiłeś szampana? Nie? To spierdalaj.


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?


Posty: 17
Dołączył(a): 5.02.2013
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 02:10 
Cytuj  
No musze sie zgodzić, że inżynier jest więcej wart. Nie układają ich doktorzy tylko zwykli poloniści. Ale chodzi mi o to, że Ty nawet polonistą nie jesteś, więc skąd możesz wiedzieć cokolwiek o wątkach biblijnych w WP? Ja nie wiem, więc prosze ludzi o pomoc.


Haha, komuś tu nerwy puszczają widzę ;DD To fakt, matury jeszcze nie mam, ale mimo to już miałem prace za 2 koła netto (legalną w Polsce), więc to Ty nie pierdol. Nie miałem okazji palić haszu, a Ty sie tak tym nie szczyć. Szampan jest dla kobiet, pozdrawiam^^

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 02:12 
Cytuj  
No dobra, przesadziłem, sorki.

Damy Ci jeszcze jedną szansę, ale musisz namalować krowę. Może być w paincie. Mamy wróżbitę na forum (tczewiak), który Ci powróży z obrazka.

Czekamy na obrazek!


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.