mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 10:36 
Cytuj  
Ale i tak GO bylo najlepsze :razz:

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2001, 13:05 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-16 09:48, konrador napisał:
dlaczego na forum cl piszecie o sc? czy inni pisza o daoc w dziale o eq?

LOOOL, no i odezwal sie ten, co nigdy na forum CL nie wspomnial o OSI i zawsze pisze na temat :lol:
SROL!

*

Posty: 156
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 09:06 
Cytuj  
Ja specjalnie piszę tutaj bo jak bym napisał tam to wiadomo że wszyscy by powiedzieli że sc jest naj (a napewno tak nie jest :grin:)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 09:13 
Cytuj  
crategus to nie ja zaczynalem ten temat
jednak ty zawsze widzisz tylko to co chcesz widziec :(

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 09:29 
Cytuj  
Przynajmniej nie wlazimy na cudze forum i nie psujemy humoru ludziom ktorzy lubia SC... co wlasciwie dobrze o nas swiadczy :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dwutlenek dnia 2001-12-19 09:30 ]</font>

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 10:11 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-16 10:07, Soulless napisał:
OT - Pytanie.
Panie moderatorze, czy jest jaks szansa, na ustawienie sobie na tym forum kogos na ignore? Ot tak, zeby ich nie widziec nawet wcale? Z zasady nie lubie sie stresowac tym, czym nie musze, a poniewaz widze tu czesto wiele osob nie zwiazanych z CLSE, w tym jawnei lub skrycie bluzgajacych i wyzywajacych innych ludzi na przyklad od zlodziei, wolalbym je po prostu zignorowac.
Pozdrawiam.


Nic prostrzego - po prostu nie czytaj.


_________________
Vhailor

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 10:53 
Cytuj  
Vhailor a w Toim slowniku funkcjonuje pojecie - ironia ?


Posty: 21
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 11:33 
Cytuj  
Cytuj:
Z zasady nie lubie sie stresowac tym, czym nie musze, a poniewaz widze tu czesto wiele osob nie zwiazanych z CLSE, w tym jawnei lub skrycie bluzgajacych i wyzywajacych innych ludzi na przyklad od zlodziei, wolalbym je po prostu zignorowac.

Rozumiem cie dobrze - prawda czasem boli

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: kovval dnia 2001-12-19 11:34 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 11:59 
Cytuj  
nie kovval, prawda mnie nie boli, sumienie mam czyste i blyszcze pelnia aureola w ciemnosci. po prostu nie lubie jak do spraw CLSE wtracaja sie ludzie nie grajacy tam, bo przypomina mi to mentalnosc "zyczliwej sasiadki", ktora to mentalnosc nie podoba mi sie i nie jest przeze mnie akceptowana. jak sie na czyms nie znam, to sie nie wypowiadam, a jesli chcesz oskarzyc mne o bycie zlodziejem to zrob to imiennie z imieniem nazwiskiem na wierzchu pod moim adresem, a wierz mi, ze spotkamy sie w sadzie. ogolnie z ludzmi niepowaznymi i tchorzliwie anonimowymi nie bede rozmawial dalej na ten temat. EOT.


_________________
Obrazek

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 12:00 
Cytuj  
Coz, kazdy wie jacy to my wszyscy swieci jestesmy. Problem w tym, iz biorac statystycznie, polowa z Panow Pieniaczy jedzie na pirackich windach. Mi to wisi, sam akurat jade na org- taka praca- ale smieszy mnie sam fakt i zjawisko pieniactwa.
A juz w naturze nas Polakow lezy krytykanctwo podczas tego, ze sami zazwyczaj niczego nie robimy. Krytykowac kazdy potrafi- zrobic samemu- niewielu. Ciagnac dalej ta mysl- pamietam iz ktos dawniej wspominal, ze Panowie teraz najezdzajacy na SE wczesniej (duzo wczesniej nim powstalo SE) probowali sami takowy (darmowy) emulator postawic. I moze tu lezy przczyna wszystkich tych bluzgow? Zal, ze nie wyszlo? Zawisc? Wtedy nikt z "tych" Panow nie widzial problemu w nielegalnym uzywaniu klienta UO?. Tiaa, powtarzam sie.


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 12:02 
Cytuj  
hmm, chyba troche pomylilem watki ;0 ale i tak kazdy wie o co chodzi ;]


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 12:04 
Cytuj  
po prostu nie lubie jak do spraw CLSE wtracaja sie ludzie nie grajacy tam, bo przypomina mi to mentalnosc "zyczliwej sasiadki"

ja dlatego pisze na forum
ludzie nie majacy pojecia o uo wypowiadaja sie na jej temat i mowia jakie to jest zle itd a cl takie fajne i lepsze od wszystkiego - proste to jest dla ciebie wystarczajaco czy jeszcze nie? ile razy wam ludzie trzeba to samo napisac zebys w koncu pojal? no juz jak potrafisz wlaczyc przegladarke klikac i klepac w ta klawiature (chociaz bez sensu) to troche rozumu chyba masz?

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 12:14 
Cytuj  
konrador- Tobie po prostu przeszkadza to, ze ktos z grania na clse jest zadowolony.


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 12:18 
Cytuj  
konrador - postaraj sie bardziej, bo to po mnie splywa calkowicie i zupelnie jakie jest twoje zdanie na moj temat, poniewaz moje na twoj jest dawno juz ustalone i stabilne. otoz wykazujesz sie spora inteligencja oraz nadmiernym poziomem frustracji, zapewne z powodu kompleksu wyzszosci lub nizszosci, lub tez obu jednoczesnie. jesli chcesz mnie naprawde obrazic albo zdenerwowac proponuje od razu obluzgac cala moja rodzine, ale wtedy moze zechciec mi sie ruszyc dupsko i znalezc cie oraz wyciagnac konsekwencje prawne obowiazujace w prawie Rzeczpospolitej Polskiej, a nie dalekim USA.
OT do moderatora - prosze przeniesc ten watek na FLAMES.
ps. dobra koniec glupot, ide grac na CLSE. na forum nie bede odpowiadal na zadne flamesy pod moim kierunkiem, kto chce zapraszam na priv. lecz uprzedzam, ze mam taki zdrowy zwyczaj nie odpowiadac na poczte z legalnych lecz darmowych kont. EOT kropka.


_________________
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 12:34 
Cytuj  
No coz.. wtracam sie do spraw CLSE na takiej samej zasadzie jak wy wtracacie sie w sprawy innych np SC. A jesli chodzi o oskarzanie cie o bycie zlodziejem to nie musze tego robic - grajac na "darmowych" serwerach po prostu nim jestes. I naprawde nie rozumiem twojego wielkiego oburzenia - az tak bardzo boisz sie tego slowa to moze uzywaj jakiegos zamiennika np "umyslnie powodujacy straty finansowe". Ja np mam na twardzielu stos mptrojek ktorych jakos nie kasuje po 24h ale jednoczesnie zdaje sobie sprawe ze jest to najzwyklejsze piractwo i potrafie sie do tego przyznac - ty jak widze masz z tym powazne problemy. A co do moi danych osobowych to proponuje zebys poszedl na jakis dancing lub wieczorek zapoznawczy jezeli tak bardzo potrzebujesz nowych znajomosci.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 12:37 
Cytuj  
Zrodlem ewentualnej frustracji moze byc ilosc postow na forum CL - szokujaco wysoka :smile:
Jest to zreszta tak jak z flamami na autokaciku.pl - userzy BMW (mniejszosc) zawsze flamuja kierowcow "czinqueczento" :grin: chocby celem zamanifestowania snobizmu i tego ze "mnie jest stac".
A cienkole odpowiadaja zawsze "no bo wy jestscie dresiarze, byznesmeny "z teczka i komora" a cienkol to tez samochod" (sooory za porownanie :wink:)

Najsmieszniejszy jest tylko "skutek uboczny" tego zboczenia graczy OSI.
Produkuja coraz wiecej postow na forum CL co powoduje coraz wieksza frustracje zwiazana z poczuciem wyalienowania :smile:
A tak naprawde jakby z forum CL usunac topiki rozdmuchane przez Konradora, Vahilora etc oraz skasowac posty w stylu "jak sie wsiada na konia" to tego co by pozostalo mozna by policzyc na palcach obu rak (i nog :grin:)

Jedyna rzecza przykra w tym wszystkim (bo generalnie jest to zabawne) jest poziom dyskusji.
Jak to mawial moj wykladowca "Pana wiedza w dziedzinie wytrzymalosci materialow jest na pewnym poziomie... jest on bardzo niski ale jest" :grin:
I dlatego coraz trudniej sie to zaczyna czytac :sad:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 12:42 
Cytuj  
P.S.

Zapomnialem dodac ze odpowiadam na forum jednak (mimo tego ze Soulless oficjalnie zakonczyl topic i "tak ma kurwa byc" :grin:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 13:00 
Cytuj  
Mysle ze bez paru oszolomow jak Konrador i inni nadal byloby wystarczajaco duzo tematow na tym forum.
Co do jednego to sie musze zgodzic.. poczucie alienacji musi mocno doskwierac Konradorowi skoro sposrod prawie 400 postow 90% to bluzgi, oskarzenia, marudzenia pomowienia, itp...
Najwyzsza pora, poszukac lekaza, bo od tej frustracji to moze mu zylka peknac na czole.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 13:01 
Cytuj  
Karol my chyba z Wytrzymalosci Materialow mielismy tego samego wykladowce :smile:

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 13:02 
Cytuj  
wszystko git i fajnie ale z jednym sie nie zgodze. postow "na temat" bo odcedzeniu wszystkich konradoro-podobnych jest ogrom :razz:
W koncu jakby na to nie spojrzec, gro zarejestrowanych uzytkownikow tego forum to gracze clse... prawda?


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.