mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 21:57 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Idz dalej podrywac Rapsie

Tits or gtfo!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 22:04 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
To zalezy od zasad gry... jedne pozwalaja na to a inne nie.

OK. Czyli zasady twórców mówią, że nie masz ściągać filmów, gier, muzyki i książek. Stosujesz się do tego?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 22:11 
Cytuj  
WC to starzy cheaterzy sa. Brudy wychodzily juz od Warhammera. Kruzer czy pies to elita boterow tej hakjerskiej ferajny !


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 22:12 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Brudy wychodzily juz od Warhammera.


Mam nadzieję, że od tego czasu trzymasz ich na radarze.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 22:33 
Cytuj  
Kapitan_Pimpol napisał(a):
widze nie zrozumiales (jak zwykle) wiec Ci jeszcze raz napisze, cheatowanie to co innego niz botowanie.
jak juz przeczytasz powyzsze 3 razy, to sie gleboko zastanow. Teraz mozesz przeczytac to co sam wkleiles a dokladnie ten fragment:
Cytuj:
cheating or using hacks, bots, or modifications

jak widzisz chetowanie jest wymienione oddzielnie od botowania.



Nie. Huragan ma rację. "Cheating in any form" = Oszukiwanie w jakiejkolwiek formie. Boty podchodzą pod oszukiwanie w jakiejkolwiek formie. Za to słówko "cheating" przed słowami "or using hacks, bots, or modifications" odnosi się bardziej do oszukiwania bez jakichś programów zewnętrznych, jakimi są na przykład te boty, hacki i modyfikacje*. Bot to cheat według twórcy gry, na serwerze którego grasz. Każdy nie półmózg wyciągnie to z kontekstu wypowiedzi. Bez względu na to czy, się z tym zgadzasz czy nie - Łamiesz regulamin, który ten twórca wymyślił, a na który się zgodziłeś. Więc jesteś oszustem. Z angielskiego "cheater". Więc można powiedzieć, że "cheatujesz". A właściwie zaboleq, jeżeli dobrze wszystko to zrozumiałem.

Tyle w temacie. Na następny raz nie próbuj być mądry i łapać za słówka w języku, którego najwyraźniej nie rozumiesz bo:
a) Nie wychodzi Ci.
b) Nawet jakby Ci wyszło, to każdy tutaj widzi, że chwytasz się brzytwy aby "nie przegrać dyskusji z Huraganem" Opinie o botowaniu możesz mieć jaką chcesz - To twoja indywidualna sprawa. Ale to jak próbujesz na siłę pokazywać kto ma dłuższego e-peena przed pikselami (w tym Huraganem) łapiąc za słówka, zamiast zrobić to dyskusją - jest żałosne.

*tu chodzi zapewne blizzowi o zostawienie sobie furtki, jak i o wszystkie programy ingerujące w grę.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 20 cze 2012, 22:35 przez WithnesS, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 22:35 
Cytuj  
Spierdalaj kucyku pony do swojej krainy. Najlepiej zabierz na swoim garbatym grzbiecie jeszcze huragana:F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 22:37 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Co jak co ale te chmurki i kucyki mnie pokonały i usmiałem się zdrowo. Ciekawe jakie dropy mają:E.


:FFFFFFFFFFF


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 22:57 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
go go.... wymyslaj dalej swoje usprawiedliwienia dla oszukiwania w grach :)


jak zwykle glupota... ech jeszcze raz przeczytaj i pokaz mi gdzie cos usprawiedliwiam? jedynie pokazuje ci roznice...

WithnesS napisał(a):
Nie. Huragan ma rację. (..) BLA BLA BLA BLA (...)


jestes debilem i w sumie moglbym na tym zakonczyc ale powiem dalczego. Cheating w angielskim ma dwojaki wydzwiek. Oszukiwanie jako takie i cheatowanie, spolszczone slowo okreslajace uzywanie cheatow. Czyli ingerancja w kod gry aby np za posrednictwem jednego guzika stac sie niesmiertelnym, przechodzic przez sciany, dopalic sobie milion golda itp. Botowanie nie zalicza sie do cheatowania, a do oszukiwania (mimo ze w angielskim to jest to jedno i to samo slowo). Wniosek z tego taki ze Zarri nie ma racji, a ty probujac byc madrym wyszedles na debila... tadam

WithnesS napisał(a):
Tyle w temacie. Na następny raz nie próbuj być mądry i łapać za słówka w języku, którego najwyraźniej nie rozumiesz bo:
a) Nie wychodzi Ci.
b) Nawet jakby Ci wyszło, to każdy tutaj widzi, że chwytasz się brzytwy aby "nie przegrać dyskusji z Huraganem" Opinie o botowaniu możesz mieć jaką chcesz - To twoja indywidualna sprawa. Ale to jak próbujesz na siłę pokazywać kto ma dłuższego e-peena przed pikselami (w tym Huraganem) łapiąc za słówka, zamiast zrobić to dyskusją - jest żałosne.


Tyle w temacie. Na nastepny raz nie probuj byc madry bo:
a) jestes po prostu glupi wiec probowanie nic nie da
b) jesli uwazasz ze jednak dasz rade to patrz punkt pierwszy i nie probuj nawet pisac posta bo jest to zalosne
:wink:

*

Posty: 99
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 23:23 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Kapitan_Pimpol napisał(a):
widze nie zrozumiales (jak zwykle) wiec Ci jeszcze raz napisze, cheatowanie to co innego niz botowanie.
jak juz przeczytasz powyzsze 3 razy, to sie gleboko zastanow. Teraz mozesz przeczytac to co sam wkleiles a dokladnie ten fragment:
Cytuj:
cheating or using hacks, bots, or modifications

jak widzisz chetowanie jest wymienione oddzielnie od botowania.


Nie. Huragan ma rację. "Cheating in any form" = Oszukiwanie w jakiejkolwiek formie. Boty podchodzą pod oszukiwanie w jakiejkolwiek formie. Za to słówko "cheating" przed słowami "or using hacks, bots, or modifications" odnosi się bardziej do oszukiwania bez jakichś programów zewnętrznych, jakimi są na przykład te boty, hacki i modyfikacje*. Bot to cheat według twórcy gry, na serwerze którego grasz. Każdy nie półmózg wyciągnie to z kontekstu wypowiedzi. Bez względu na to czy, się z tym zgadzasz czy nie - Łamiesz regulamin, który ten twórca wymyślił, a na który się zgodziłeś. Więc jesteś oszustem. Z angielskiego "cheater". Więc można powiedzieć, że "cheatujesz". A właściwie zaboleq, jeżeli dobrze wszystko to zrozumiałem.


Przyglądałem się z boku całej dyskusji, mam w dupie temat, ale jak widzę jak niektórzy z was próbują być inteligentni na siłę to człowiek wątpi w ludzkość ;<

Cytuj:
Cheating in Diablo® III

"Blizzard Entertainment has always taken cheating in any form in Blizzard games very seriously, and that's no different for Diablo® III. If a Diablo III player is found to be cheating or using hacks, bots, or modifications in any form, then as outlined in the Diablo III end user license agreement, that player can be permanently banned from the game"


Cytat z dupy urwany. Posłużmy się lepiej tym, na podstawie czego blizz wyciąga konsekwencje czyli EULA. Mimo wszystko jest w niej zastosowana alternatywna z trzema zmiennymi :<.

Blizzard EULA napisał(a):
2ADDITIONAL LICENSE LIMITATIONS.A
use cheats, automation software (bots), hacks, mods or any other unauthorized third-party software designed to modify the Service, any Game or any Game experience

Wytłumacz mi na chuj blizzard używa enumeratywnego wyliczenia zabronionych działań? Dlaczego rozdziela pojęcie cheats/hacks/bots? Pozostaje tylko w odniesieniu do Twojego posta zacytowac klasyka
Cytuj:
Tyle w temacie. Na następny raz nie próbuj być mądry i łapać za słówka w języku, którego najwyraźniej nie rozumiesz bo:
a) Nie wychodzi Ci.
b) Nawet jakby Ci wyszło, to każdy tutaj widzi, że chwytasz się brzytwy aby "nie przegrać dyskusji z Huraganem" Opinie o botowaniu możesz mieć jaką chcesz - To twoja indywidualna sprawa. Ale to jak próbujesz na siłę pokazywać kto ma dłuższego e-peena przed pikselami (w tym Huraganem) łapiąc za słówka, zamiast zrobić to dyskusją - jest żałosne.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 23:51 
Cytuj  
sula napisał(a):
Już myślałem, że gorzej niż temat o Asmax-ie być nie może.
Życie jednak zaskakuje.

Ta, dla tego warto zaglądać na mmorpg.pl :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 23:55 
Cytuj  
Nie ma to jak kłócić się i prężyć kutasa o nazewnictwo, które nie ma znaczenia.

Nie ważne, czy botowanie nazwiemy oszustwem czy też nie - w grach "publicznych" jest to po prostu skurwysyństwo które powinno być tępione wszelkimi dostępnymi środkami. W Korei będą wpierdalać do więzienia / dawać grzywny - szkoda, że u nas nie zrobi się podobnie, pozbylibyśmy się śmieci z gier.

Kręci cię jak komputer gra za ciebie - wolna wola, ludzie mają różne odchyły, nie mnie to oceniać. Jeżeli jednak ingerujesz przez to w grę innych graczy, jeżeli przez twoje automatyzowanie gry inni cierpią - bo np. zalewasz AH itemami które zdobyłeś bez żadnego wysiłku i które ci się nie należą, to jesteś podłą kurwą którą trzeba zutylizować albo przynajmniej odseparować od zdrowego grona pozostałych graczy.

Cieszę się, że mogłem wyjaśnić ten temat. Nie ma powodu do dalszej dyskusji w tym aspekcie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 00:14 
Cytuj  
Z ta korea to jeszcze jeden aspekt jest, pod zabroniony handel wirtualnymi bytami mozna i pewnie podciagna pod ten paragraf handel kontami. Kontami, ktore sprzedaje sie nielegalnie juz teraz - ale nikogo to nie oburza tutaj notabene :)


_________________
Sathorn#2230

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 00:49 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Kręci cię jak komputer gra za ciebie - wolna wola, ludzie mają różne odchyły, nie mnie to oceniać.


co to w ogole za pytanie? tobie staje jak sam grasz bez uzywania botow? :wtf:

Razoth napisał(a):
Jeżeli jednak ingerujesz przez to w grę innych graczy, jeżeli przez twoje automatyzowanie gry inni cierpią - bo np. zalewasz AH itemami które zdobyłeś bez żadnego wysiłku i które ci się nie należą, to jesteś podłą kurwą którą trzeba zutylizować albo przynajmniej odseparować od zdrowego grona pozostałych graczy.

ciekawi mnie w jaki sposob to biedni gracze cierpia z powodu czyjegos bota farmiacego? Cierpieliby jesli jakis bot np kradl itemki, wykupowal wszystkie okazje z ah. Ale jesli bocik sobie farmi i zarzuca ah przedmiotami, to taki zwykly Jasio cieszy sie bo:
a) ma wiekszy wybor
b) wiecej itemo = nizsze ceny
czyli wniosek z tego taki ze bot ulatwia gre wszystkim :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 07:00 
Cytuj  
Taaa, zwlaszcza jak taki zwykly Jasio cos wyfarmil w pocie czola i teraz chce to sprzedac z zyskiem. Na pewno sie ucieszy z niskich cen.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 09:53 
Cytuj  
Kapitan_Pimpol napisał(a):

co to w ogole za pytanie? tobie staje jak sam grasz bez uzywania botow? :wtf:



Nie rozumiem dlaczego interesujesz się tym, na widok czego mi staje. Jesteś pedałem?

Natomiast odnosząc się do merytorycznej części twojej odpowiedzi, to już biegnę z wyjaśnieniami i własnym przekonaniem na ten temat. Na przykładzie Diablo 3.

Teoretycznie masz racje, gdyby wszyscy gracze mieli równy progres od premiery, to botowanie w jakiś sposób przysłużyłoby się większej ilości itemów na AH i wszyscy byliby szczęśliwi. Na dłuższą metę również masz rację, bo wszystko się pewnie koniec końców wyrówna. Problem w tym, że nie jesteśmy na dłuższej mecie.

Moja teoria na ten temat wygląda tak. Mamy sobie premierę Diablo 3. Wszyscy grają, niektórzy grają więcej. Nolify grają jak pojebani i szybko uzyskują dostęp do inferno. Błogosławieni nolify-exploiterzy, albowiem oni ze stołu pańskiego jadać będą - bum, w grze oraz na AH zaczynają pojawiać się wysokolevelowe itemy, które chuj wie skąd są, w dodatku liczba wyfarmionego golda u jednostki exploitującej też już jest, nazwijmy to "spora". Chodzi mi o gold bez żadnej "większej" sprzedaży itemów przez takiego hardkorowego exploitera. Nie jest to może kilkanaście/dziesiąt milionów ale powiedzmy, że więcej niż milion. Więc naturalnie chce się zarobić i itemów nie będzie się wystawiało za pietruszkę, trzeba się cenić.

W tym czasie Blizzard niszczy exploity, lub przynajmniej ich znaczną część. Przystępujemy do aktu drugiego w naszym dramacie.

Exploiterzy (lub wyjątkowo zapaleni [a przez wyjątkowo zapaleni rozumiem takich co grają w piwnicy matczynego domu] gracze) zarobili już dużo pieniążków i muszą grać uczciwie, ale z tym nie ma większych problemów, bo zarobili sporo. Kupili dobre itemy. Mogą sobie chodzić i robić wszystko, z większymi lub mniejszymi problemami ale mogą. Mogą również dyktować ceny w domu aukcyjnym, które przyprawiają o ból głowy. Jako, że jest ich mało, to przedmiotów też jest mało. Do brzegu o nazwie "inferno" dobijają kolejne statki. Tym razem osób mniej hardkorowych, ale jednak lubiących grać, czasem nawet sporo. I co widzą? = oh noes, na AH są takie ceny, że ja za chuja tego nie kupię w normalnym czasie. Sam nie wyfarmię sobie EQ, bo Blizzard to pazerne kurwełe i zmusza droprejtem do korzystania z AH. Trzeba kupić ale skąd wziąć pinionc?

I zaczynają się farmy waz, skrzynek, mięsnych stworzeń i tego typu podobnych zagrywek. Oprócz własnego grania, taki mistrz świata gry w komputer zapuszcza również pogram, który gra za niego. Przez co nadrabia spędzonym czasem niedostatki w hajsie i dzięki temu będzie mógł sobie pozwolić na kupno lepszego EQ za horrendalne kwoty i jakoś ruszyć dalej z progressem. Ilość golda ciągle się powiększa. Exploiterów wymiataczy / uczciwych graczy, którym się poszczęściło jest mniej niż tych, którzy nie mają na "farm status" inferno. Ceny się zwiększają

Akt trzeci.

Do brzegu o nazwie inferno dobijają normalni gracze, którzy nie mają żadnego ciśnienia - ot chcą po prostu sprawdzić sobie ten ostatni, niby trudny poziom ehmm... trudności. Wbijają do gry, biją się z pierwszymi mobami i stwierdzają: o kurwa. Kroki swoje oczywiście kierują na AH, bo jakże inaczej to rozwiązać w grze h'n's, przecież nie będzie się zdobywać itemów samodzielnie. Trzeba łączyć się we wspólnocie i wymieniać między sobą, nie ma grania singleplayer. Gracz otwiera AH i stwierdza po raz drugi, że: o kurwa. Ceny są w takim stopniu zawyżone przez "elity - oszustów / elity piwniczne", że tak na prawdę za chuja nic nie kupią sensownego. Oczywiście półśrodki są dostępne, ale z racji żenującego designu inferno półśrodki tu nie wystarczą, potrzebne są na prawdę dobre itemy. Takie po kilka milionów za sztukę. Można polować na okazje, ale zwykły gracz nie chce polować na okazje, tylko grać. Sam w grze ma średnie szanse na wyfarmienie czegokolwiek ponieważ Jay Wilson.

Po pojawieniu się RMAH najlepsze itemy w ogóle znikają z GAH. Normalny gracz jest ciemnej dupie.

Praktyka to będzie zapewne połączenie tego co napisałem -> nerf inferno (już niby był, nie wiem w jakim stopniu) -> więcej osób robi inferno -> więcej itemów. W końcu się to jakoś wyrówna. Jak dużo osób będzie robilo inferno to tak czy siak itemy zaleją pola pszenicy, ceny będą musiały zmaleć. Ale to potrwa. Trzeba też założyć, że ten crap o nazwie D3 pociągnie wystarczająco długo, a ja wcale nie jestem tego taki pewien.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 21 cze 2012, 09:59 przez Razoth, łącznie edytowano 3 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 09:56 
Cytuj  
O nadal drama widzę. Bawcie sie dalej obrońcy internetu. Ja mam fun i jebie mnie zdanie co poniektorych. Na szczęście są tez normalne osoby na tym forum.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 10:11 
Cytuj  
Razoth, w twoim rozumowaniu jest malutka luka:
- po patchu 1.0.3 dropy ilvl 63 sa wogole mozliwe na akt I wiec mozna sobie wyfarmic samemu itemy bez gah czy rmah, tyle ze zajmie to wiecej czasu
- jesli nawet blizz intencjonalnie zmusza graczy do korzystania z rmah (co nie jest prawda patrz punkt powyzej) to zawsze mozna grac na hc bez rmah.
Boty mimo ze nie sa neutralne dla systemu mnie nie obchodza bo kazdy moze robic co chce ze swoim kontem i zyciem, natomiast ja i wielu innych bez gah i rmah bawimy sie swietnie. Mam wrazenie ze sytuacja z ah nie pasuje tylko tym ktorzy chca miec wszystko jak najszybciej... ja tam wole bawic sie na dlugo potem jak wiekszosc juz przerzuci sie na nastepny wyscig szczurow :)


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 10:18 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Razoth, w twoim rozumowaniu jest malutka luka:
- po patchu 1.0.3 dropy ilvl 63 sa wogole mozliwe na akt I wiec mozna sobie wyfarmic samemu itemy bez gah czy rmah, tyle ze zajmie to wiecej czasu


True, wspomniałem o tym na końcu, że od tego nerfa sytuacja powinna iść ku poprawie. A jak będzie wyjdzie w praniu przez najbliższe dni / tygodnie.

Sathorn napisał(a):
- jesli nawet blizz intencjonalnie zmusza graczy do korzystania z rmah (co nie jest prawda patrz punkt powyzej)


Jest prawdą. Po prostu wytworzyła się taka przepaść między normalnymi graczami a hardkorowcami, że itemy pojawiały (pojawiają?) się za bardzo duże pieniądze i tak na dobrą sprawę zyski z AH dla Blizza nie są jeszcze dostatecznie wysokie, bo mało kupujących. Jeżeli więcej osób będzie robiło inferno, to więcej będzie sprzedaży na AH - a o to przecież chodzi. Z tego co się orientuję Blizzard dostaje za każdy sprzedany item dolara (poprawcie mnie, jeżeli się mylę) więc zależy im na ilości wystawionych itemów. Zdecydowanie lepiej dla Blizza, żeby pojawiło się np. dziesięć tysięcy itemów niż tysiąc.

Sathorn napisał(a):
to zawsze mozna grac na hc bez rmah.


True, na hc chyba trochę inaczej wygląda ekonomia. Ale ja pisałem o non-hc mode.

Sathorn napisał(a):
Boty mimo ze nie sa neutralne dla systemu mnie nie obchodza bo kazdy moze robic co chce ze swoim kontem i zyciem


True, na dłuższą metę, tak jak już wspomniałem. Na krótszą - osoba która jest w stanie przegrać kilka godzin + postawić bota na kilka godzin > osoba która jest w stanie przegrać kilka godzin. I tym oto sposobem rodzi nam się ta "przepaść".


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 21 cze 2012, 10:19 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 10:18 
Cytuj  
@żaboleq

Napisz jeszcze kilka razy, że cię to nie obchodzi. Może ktoś w końcu uwierzy.

----------------------------

@Sathorn

Wszystko fajnie z tym hc, z tym, że to jest hc.

Taka alternatywa by miała ręce i nogi, gdyby była "liga" bez AH /RMAH, ale i bez hc.

Tylko to by znaczyło mniej kasy dla Blizza i dlatego tego nie ma. Jeszcze jest kwestia zjebanych mechanik lootu pod RMAH, ale to już inna para kaloszy.

Podobnie zresztą z botowaniem w mmo(rpg) - samo botowanie, exploitowanie, etc mogło by być 'cool' i nawet oficjalnie dozwolone o ile byłyby także osobne serwery "no-botting".

Mam jednak przeczucie, że to by było nie na rękę domorosłym botterom / oszustom - których niby obchodzi tylko 'ominięcie głupiego grindu'.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 10:28 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
eagleeyes napisał(a):
Brudy wychodzily juz od Warhammera.


Mam nadzieję, że od tego czasu trzymasz ich na radarze.


o kurwa spadlem z krzesla...Raz rozwaliles mnie ta riposta :D :wink:

Zarri to cale mieszanie zabolka i WarCry nie trzyma sie kupy. Nasz TS stal sie bardziej TSem ogolnodostepnym niz TSem WarCry stricte, tak wiec daruj sobie te imaginacje na temat WarCry i cheatowania.

A ze Zabol botuje w grze singleplayer z opcja coopa na 4, to jego sprawa i tych 3 osob ktore beda z nim graly.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.