mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 22:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
. I totalnie mam w dupie kto wygra. .


dlatego zastanawiamy sie z żoną - po kiego ci co wyjechali już dobrych kilka lat temu z Polski moga głosowac- już nie wspomnę o tych emerytach z SZikago
to powinno być jakoś ustalone- jest ktoś powiedzmy ponad 10 lat za granicą to nie ma prawa głosowac- - Polskę znają z przekazów rodzinnych albo znajomych ( Oj qwa bieda u nas bieda- podeślij co nieco ) albo w ogóle mają w dupie kto będzie rządził to po co to ich głosowanie- jaki to mam sens- bo być może wrócą za 30 lat?

dlatego mają prawo decydować o Polsce mimo , że w niej nie mieszkają?
- mówie tu oczywiście o tych którzy powiedzmy są za granica już min 10 lat- dla mnie to jakiś bezsens

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 25 maja 2015, 23:07 
Cytuj  
+1

mareczkowi to mogliby w ogóle zabrać obywatelstwo. :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 00:14 
Cytuj  
lordyp - gowniarskie zachowanie takie wyrywanie zdan z kontekstu:

Mark24 napisał(a):

Mam nadzieję, że ta partia przejebie z kretesem jesienią, zniknie i więcej się nie pojawi. I totalnie mam w dupie kto wygra. Nie ma szans by trafiło na gorszego.


A moze ty nie kumasz co czytasz?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 00:33 
Cytuj  
nie Mareczku- nie wyrwane
masz nadzieję ,że jedna partia przegra i masz w dupie kto wygra zamiast niej- ale sens jest ten sam- masz w dupie kto wygra (najważniejsze że przegra ten niedobry :) ) czyli nie ważne dla ciebie czy wygra Kaczyński , czy Kukiz czy Korwin czy jakieś katolickie Brauny- sens dalej ten sam- nie ważne kto wygra- to właśnie podkreśla , że w swojej wypowiedzi mam racje- jak nie jest ważne to dla ciebie to po co w ogóle zabierasz głos?
po co dyskutujesz?
przecież masz w dupie Polskę , bo ci dobrze na wyspie
dlatego chciałbym takim jak ty zabrać prawa wyborcze - żyj sobie gdzie żyjesz i nie wtrącaj sie do Polski bo i tak masz ją w dupie

tak z ciekawości- kiedy wyjechałeś z Polski- kto wtedy rządził ?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 06:27 
Cytuj  
wyrwane - zacytowalem calosc a ty dalej twierdzisz ze nic "nie wyrywales". Rotfl.

Wyjechalem w 2008, a nie zaraz po wejsciu do EU wiec rzadzilo wtedy juz PO. I znow ci gowniarzu nie wyszlo.
Rozumiem, ze jak kazdy lemmings uwazasz, za cala emigracja to wina PiSu. Glupis.
Tak w UK mi lepiej ale nie mam w dupie Polski. Tak jak kazdy emigrant ktory glosowal - gdyby mial w dupie to by nie glosowal. Proste i logiczne.
Moim zdaniem co podkreslalem juz kilka razy odniesiemy wielki sukces jak oderwiemy PO od koryta, jak rozbijemy klike rzad-media-sady, jak zlikwidujemy spoleczny rozlam. Powtorze: nie bylo i nie bedzie bardziej destruktywnych rzadow od PO. Tak uwazam i dlatego tak napisalem - to ze masz problemy z rozumieniem tekstu pisanego to naprawde nie moja wina.

I EOT z mojej strony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 07:09 
Cytuj  
lordyp napisał(a):

dlatego zastanawiamy sie z żoną - po kiego ci co wyjechali już dobrych kilka lat temu z Polski moga głosowac- już nie wspomnę o tych emerytach z SZikago


bo madre państwa utrzymują związki z emigracja, umożliwienie jej glosowania to jeden ze sposób na to. Emigranci to ambasadorzy danego kraju za granica, często tez ci ludzie wracają w końcu do kraju.

Emigranci sa zazwyczaj o wiele bardziej swiadomi politycznie niż przeciętny obywatel w kraju, którego np. latwo nastraszyć PISem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 08:22 
Cytuj  
"Przekonywał też, że Polacy boją się rządów Prawa i Sprawiedliwości. - Do mnie dzwonili ludzie i płakali, pytali, co z nami teraz będzie - mówił. - Z czegoś się bierze ta histeria - dodał. "
Oczywiscie Niesiolowski:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 08:26 
Cytuj  
ta, ogladalem go wczoraj.
przestalem bac sie macierewicza, niesiol bedzie mi sie snil po nocach :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 08:28 
Cytuj  
Niesioł > Macierewicz. Pierwszy to lekko pierdolnięty emeryt, drugi ma misję, a to znacznie gorsze.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 08:29 
Cytuj  
lekko? wez go posluchaj ostatnio.
macierewicz juz mial misje, teraz chce tylko udowodnic zamach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 08:30 
Cytuj  
Właśnie. Niesioł jest nie groźny, tylko plecie bzdury. Antek policmajster ma inkwizytorskie zacięcie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 08:30 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Niesioł > Macierewicz. Pierwszy to lekko pierdolnięty emeryt, drugi ma misję, a to znacznie gorsze.


Macierewicz to ostatni sprawiedliwy. Dzięki niemu bandyckie wsi które mordowało i okradało Polaków przestało istnieć.
PiS. Podziękuj i Spierdalaj.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 26 maja 2015, 08:41 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 08:32 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Właśnie. Niesioł jest nie groźny, tylko plecie bzdury. Antek policmajster ma inkwizytorskie zacięcie.


no tylko, ze takie bzdury powtarzane w kazdej telewizji zwiekszaja liczbe po'wskich fanatykow i potem wylewa sie to gowno w internecie.
macierewicz ma dobre podejscie i chcial dobrze, a nam troche palenia czarownic na stosie by sie przydalo.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 08:48 
Cytuj  
szkoda, ze PO wykluczylo jedynie zamach, a nie sama katastrofe w smolensku... Torbis chyba za mlodu musial konska dawke wiedzminowskiego "extended swallow" przyjac ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 09:23 
Cytuj  
@Marek
a ja sie zastanawiałem czemu tak wszyscy jada po Tobie na tym forum- już wiem :)
wytłumaczyłem ci sens całej wypowiedzi, udowodniłem ,że nie było żadnego wyrwania- ale oczywiście ty wiesz zawsze wszystko najlepiej
co do gówniarza to ci chyba nie wyszło - bo raczej jestem starszy od ciebie :)

@mrynar
trochę przeceniasz te emigracje- oni niby faktycznie są ambasadorami kraju, z tym że w tym przypadku ( tak jak i w innych) liczy się efekt śnieżnej kuli- niech będzie 3 mln Polaków na wyspach, niech większość idealnie żyje i pracuje, wystarczy , że kilku przyłapią jak siedzą pod mostem, piją, nic nie robią i jeszcze wyłudzają jakieś zasiłki do tego dodać jakieś morderstwo z udziałem 1 ( jednego) Polaka) i już jest jazda po Polakach, którzy przyjechali na wyspy- stad zagrywki Camerona i mają one coraz większe poparcie Brytyjczyków- taka prawda

czy są bardziej świadomi politycznie?- baaardzo górnolotnie to ujęte, trochę z tego wynika ,że wyjechali ci najlepsi, a tu bym się sprzeczał- dla mnie większym patriotyzmem jest pracowanie dla dobra Polski na miejscu ( poprzez tworzenie miejsc pracy, dodanie cegiełki do PKB) niż wybranie trochę łatwiejszego wyjścia- jest mi źle to wyjeżdżam tam gdzie łatwiej - teraz taki Marek często tu pisze jaki jest boss na emigracji jak to może sobie na wszystko pozwolić i śmieje się z tych co zostali- tu masz przykład tego bardziej świadomego emigranta :)

nie oceniam wszystkich wyjeżdżających tak samo- dla niektórych była to bardzo trudna decyzja- mam w rodzinei przypadki tych co wyjechali bo jako młodzi nie mieli żadnych perspektyw i teraz np w Norwegii odżyli , ale mam też przypadki lumpa , który siedzi w Anglii i dalej jest lumpem

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 09:34 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Właśnie. Niesioł jest nie groźny, tylko plecie bzdury. Antek policmajster ma inkwizytorskie zacięcie.


no tylko, ze takie bzdury powtarzane w kazdej telewizji zwiekszaja liczbe po'wskich fanatykow i potem wylewa sie to gowno w internecie.
macierewicz ma dobre podejscie i chcial dobrze, a nam troche palenia czarownic na stosie by sie przydalo.


Myślisz, że rekomendowanie ludziom zbierania mirabelek i szczawiu kogoś zachęca do PO? Antka trzeba potraktować jak łowców czarownic w Wiedźminie. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 09:39 
Cytuj  
mysle, ze niesiol celowo podkreca lemmingi i wyzwala w nich nienawisc podobna do tych co stali pod krzyzem.
zreszta patrze na to z usmiechem, bo wszyscy straszyli macierewiczem, a tu sie okazalo, ze po wypuscilo niesiola z klatki i sie rzuca jak wsciekly pies.

nie wiem o co ci z tym antkiem chodzi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 09:47 
Cytuj  
Ciekaw jestem czy ktoś z jest w stanie podsumować obiektywnie Macierewicza, opieranie się na jego pracy przy katastrofie pod smoleńskiem jest gówniane, no chyba że bierzemy retorykę PO i że zniszczył wsi, to mamy drugie gówno medialne, no i na koniec jak to antek chciał wieszać ludzi w lustracji, mamy trzecie gówno łatwe do łykania przez wyznawców KLD-UW-PO/PZPR-SLD.


Niesiołowski: "po wyborach dzwonili do mnie ludzie i płakali"
pierdolona sekta partyjna


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 10:45 
Cytuj  
Tak apropo Niesiołowskiego, za młodszych lat byłem na spotkaniu z nim na pewnej uczelni wyższej, gość przemawiał do studenów, a robił to tak jakby przemawiał do ograniczonych umysłowo kretynów. Arogancja i jeszcze większy protekcjonalizm.

Jak usłyszalem jego wypowiedzi o szczawiu i mirabelkach czy inne wysoki to zero zdziwienia. Na żywo właśnie sprawiał wrażenie człowieka, który ma taki pogląd na rzeczywistość i to mniej więcej sądzi o reszcie społeczeństwa.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 11:20 
Cytuj  
lordyp - poddaje sie. Zacytowales cala moja wypowiedz, nic absolutnie nie wyrywajac z kontekstu a potem to nawet udowodniles. I tylko ja widzialem, ze odniosles sie do jedynie do jednego zdania. Niech ci bedzie - wrzucam do Ignore. Szkoda czasu.
W akcie laski wywalam stamtad Atheriusa ;)

A tak w ogole to ostatnio Macierewicz sie zaktywawal, ze jego temat powrocil?


Ostatnio edytowano 26 maja 2015, 11:21 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.