mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 11:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
A tak w ogole to ostatnio Macierewicz sie zaktywawal, ze jego temat powrocil?


Nienawistnie milczy. :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 11:59 
Cytuj  
PO wyśle premierzyce bronkobusem po wrak tupolewa :D


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 12:13 
Cytuj  
Czemu ja nie mam mieć wpływu na to co się dzieje w moim kraju, skoro mam tam mieszkania kupione, pieniądze zainwestowane, skoro żyje tam moja rodzina? Zapłaciłem przez te lata emigracji więcej VAT w PL niż zapłaci Mietek spod budki z piwem w Pcimiu Dolnym przez całe swoje życie pewnie, więc o jakim nie dokładaniu się do PKB mówisz Lord?

Myrnar dobrze prawi. Normalne kraje dbają o swoją emigracje, bo liczą, że ona kiedyś wróci i przywiezie ze sobą doświadczenie, kontakty, kulturę organizacji, kulturę pracy, kapitał na otwarcie biznesu i stworzenie nowych miejsc pracy.
Tylko u nas politycy się cieszą, że ludzie spierdalają i nie chcą wracać.

Straszenie Macierewiczem...przypomnijcie mi, co on takiego zrobił, co rzeczywiście uderzyło w przeciętnego obywatela i sprawiło, że mu się żyje gorzej.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 12:30 
Cytuj  
jakoś ten schemat o biednych terenach i niewykształconych słabo się zgadza z realiami, chyba że to ta inna rzeczywistość PO

Poziom wykształcenia pokrywa cie częściowo z terenami gdzie wygrał Duda, poziom bezrobocia podobnie, tam gdzie głosowano na Komorowskiego bezrobocie największe, poziom zadowolenia ( dyskusyjna sonda ) tez wskazuje na podobny podział czyli więcej zadowolonych tam gdzie głosowano na Dude.
Mapki i wyniki ogólnie dostępne w intenetach.

Pytanie, więc dlaczego tak uparcie PO wciska nam bzdury ?
Pytanie drugie, czy mimo to że tereny z mniejsza ilością wykształconych, z większym bezrobociem i większą biedą można nazywać frustratami i ciemnodworem tylko dlatego że głosowali w większości na komorowskiego? nie, to nam wciska PO od 12 lat.

Obrazek

Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 12:53 
Cytuj  
Zgadza się Embe. To jest celowy zabieg majacy pokazac, ze PO to kultura i bogactwo, a PIS bieda i chamstwo.

U mnie na Mazurach jest bieda i prostactwo jak chuj a wygral Komorwski zdecydowanie. To samo zachodniopomorskie, takich dzikich ludzi jak tam nie spotkałem nigdzie w Polsce i tez wygral Komorro.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 12:59 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
@mrynar
trochę przeceniasz te emigracje- oni niby faktycznie są ambasadorami kraju, z tym że w tym przypadku ( tak jak i w innych) liczy się efekt śnieżnej kuli- niech będzie 3 mln Polaków na wyspach, niech większość idealnie żyje i pracuje, wystarczy , że kilku przyłapią jak siedzą pod mostem, piją, nic nie robią i jeszcze wyłudzają jakieś zasiłki do tego dodać jakieś morderstwo z udziałem 1 ( jednego) Polaka) i już jest jazda po Polakach, którzy przyjechali na wyspy- stad zagrywki Camerona i mają one coraz większe poparcie Brytyjczyków- taka prawda

To wynika jedynie ze słabego państwa, które pozostaje jedynie eksporterem taniej siły roboczej i cieszy się zerowym prestiżem w świecie. Patrz chujowa i indolentna klasa polityczna. Stąd nic gorszego niż Komor Sen nas nie mogło spotkać może być jedynie lepiej. Nie łudźmy się, że to państwo może uratować jakiś Duda czy inny Kaczyński. To jest prywatny folwark, z kapitałem własnym na poziomie 30% reszta to kapitał zagraniczny. Pozostaje tylko płakać, że Potop Szwedzki zakończył się fiaskiem a Niemcy dostali baty pod Stalingradem :-)


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 13:04 
Cytuj  
Słabe wnioski. Glosowanie bardziej pasuje do mapy wygranych w sejmie. Podkarpacie, lubelskie, podlaskie, świętokrzyskie, małopolska to są wszystkie od lat tereny glosujące na PiS i tam Duda wygrywał. Tz ściana wschodnia


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 13:10 
Cytuj  
Na podstawie exit poll rozkład jest inny niż to co chce wierzyć embe i mrynar:

Wśród osób posiadających wykształcenie podstawowe i gimnazjalne zdecydowanie zwyciężył Andrzej Duda. Różnica procentowa wyniosła 65,7 proc. do 34,3 proc. na korzyść kandydata PiS. Podobne poparcie Duda uzyskał w grupie osób z wykształceniem zasadniczym zawodowym - 60,2 proc. do 39,8 proc.

Bardziej wyrównana walka trwała o grupę wyborców posiadających wykształcenie średnie i pomaturalne. W niej Duda osiągnął 53 proc., a Komorowski 47 proc.

Bronisław Komorowski zwyciężył jedynie w grupie Polaków z wykształceniem wyższym. Od tych wyborców Komorowski uzyskał 56 proc. poparcia, a Duda 44 proc.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,1797 ... zszym.html

Niezła PiS-owska propaganda się tu robi.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 13:15 
Cytuj  
O Tor, Ty będziesz wiedział na pewno co takiego strasznego zwykłemu szarakowi ten Macierewicz zrobił przez te niecałe 2 lata.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 13:17 
Cytuj  
Nie mam pojęcia, a czemu pytasz?


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 13:20 
Cytuj  
No bo serio nie pamiętam :D
Przecież coś musiał ludziom zrobić, że nim straszą i jeszcze do niedawna całkiem skutecznie.

Te wszystkie korpoludki się go boją jakby im co najmniej ze 20% z wypłaty zabierał.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 13:21 
Cytuj  
Odnośnie wykształcenia.
Duda - doktor prawa.
Komorowski - niby magister, ale musiał wygrać w czipsach od teścia, bo przecież nie miał szans zdać matury w czasach gdy nie uznawano jako usprawiedliwienia upośledzenia umysłowego.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 13:23 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Na podstawie exit poll rozkład jest inny niż to co chce wierzyć embe i mrynar:

Wśród osób posiadających wykształcenie podstawowe i gimnazjalne zdecydowanie zwyciężył Andrzej Duda. Różnica procentowa wyniosła 65,7 proc. do 34,3 proc. na korzyść kandydata PiS. Podobne poparcie Duda uzyskał w grupie osób z wykształceniem zasadniczym zawodowym - 60,2 proc. do 39,8 proc.

Bardziej wyrównana walka trwała o grupę wyborców posiadających wykształcenie średnie i pomaturalne. W niej Duda osiągnął 53 proc., a Komorowski 47 proc.

Bronisław Komorowski zwyciężył jedynie w grupie Polaków z wykształceniem wyższym. Od tych wyborców Komorowski uzyskał 56 proc. poparcia, a Duda 44 proc.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,1797 ... zszym.html

Niezła PiS-owska propaganda się tu robi.


Jedno drugiemu nie przeczy. Koles po zawodowce spod Warszawy albo Krakowa może zyc na wyższym poziomie niż osoba z wyższym wyksztalceniem z Pomorza Zachodniego albo z Mazur. W każdym bądź razie nie jest tak, ze biedne, zacofane regiony glosowaly na Dude, a bogate na Komorro.

Patrzac na mape bezrobocia, która wrzucil Embe to raczej powinno się mowic o scianie polnocnej, bo tam sa w tej chwili najbiedniejsze regiony Polski.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 13:26 
Cytuj  
@Tor, montezuma
Wyjaśnię Wam to jak krowie na rowie, prosto i łopatologicznie (prosty ze mnie człowiek, na Dude glosowałem to i pewnie z małego miasta i niewykształcony :) )
PO zawiodło swoich wyborców, obiecali reformy, uproszczenie systemu podatkowego itp.
Mieli do tego wyśmienite warunki, 8 lat większość w sejmie, 5 lat większość i prezydenta.
Ze swoich obietnic nie zrobili nic, ba zrobili dokładnie odwrotność. Wprowadzili podwyżki podatków i innych obciążeń obywateli.
Platforma która się mieni obywatelską nie zrobiła nic żeby nasz społeczeństwo stało się bardziej obywatelskie, z roztaczanej przez PO wizji nowoczesnego społeczeństwa zachodniego wprowadzono jedynie gender srender i inne wymysły homo lobby w innych sprawach sprowadziła obywatela do poziomu zera. Już nie wspominam o państwie policyjnym które ostatnimi czasy się wyklarowało.
Do tego pierdylion afer i obłędny poziom marnotrawieni grosza publicznego. Mam wymieniać dalej dlaczego ludzie powiedzieli dość czy dotarło?
Dlatego też uprzejmie proszę skończcie pierdolić.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 13:27 
Cytuj  
Magister historii który docenia 1000letnie stosunki sąsiedzkie z Rosją i nie wie, że konstytucja 3 maja była 1 w Europie.

Korwin ma gest :wink:
https://www.facebook.com/OdnowaPolski/v ... 0/?fref=nf


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 13:31 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
No bo serio nie pamiętam :D
Przecież coś musiał ludziom zrobić, że nim straszą i jeszcze do niedawna całkiem skutecznie.

Te wszystkie korpoludki się go boją jakby im co najmniej ze 20% z wypłaty zabierał.


Wiesz, jak wiceprezes głównej opozycyjnej partii usilnie próbuje udowodnić zamach, zmieniając co roku teorie i kombinując jak z gówna bat ukręcić, to ludzie mogą się obawiać czym zajmie się po zdobyciu władzy przez jego partię. Dla mnie również taki człowiek nie ma kwalifikacji do pełnienia funkcji publicznych. I uprzedzając argumenty, zgadzam się, że z całym śledztwem Polska radzi sobie słabo i było trochę nieprawidłowości, ale w żaden sposób nie uprawnia to do wyciągania absurdalnych twierdzeń, które stawiał Macierewicz.

Natomiast spora część ludzi to debile i dadzą sobie wmówić wszystko, na podstawie bzdur, stronek w internecie czy jakichś książek.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 13:34 
Cytuj  
polska radzi sobie slabo? w ogole sobie z tym nie poradzila, wiec jak dla mnie w tym przypadku, po i pis wychodza po rowno.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 13:47 
Cytuj  
No czyli na życie szarego obywatela nie będzie miał wpływu, bo ani wojny Rosji nie wypowie, ani stosunków nie zepsuje, bo Rosja ma nas w dupie i to ona dyktuje jakie są stosunki.
Może co najwyżej służby weźmie w garść i zamiast rządzić krajem wezmą się do służby krajowi...

Zamachu może szukać i w sumie ma do tego prawo "dzięki" postępowaniu PO, które zamiast robić międzynarodowe śledztwo i wywierać przez międzynarodowe struktury presję o zwrot wraku i skrzynek, to oddała całość w ręce Rosji w dniu katastrofy.

Czyli generalnie tak jak myślałem...gęba medialna oszołoma, a w rzeczywistości strachy na lachy, zwykły szarak może spać spokojnie, bo bardziej mu zagraża Niesioł podnoszący rękę za kolejnym podatkiem i cieszący się z emigracji niż Antek, który co najwyżej będzie próbował wydostać wrak i skrzynki z Rosji.

Obrazek


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 13:52 
Cytuj  
Zwykły szarak to i godził się z tym, że go pan co tydzień kijem okłada, bo pańszczyzna nie odrobiona.
Rzeznik napisał(a):
Może co najwyżej służby weźmie w garść i zamiast rządzić krajem wezmą się do służby krajowi...


Czyli PiS-owi, bo oni tak rozumieją służby co pokazali jak rządzili.

Rzeznik napisał(a):
Zamachu może szukać i w sumie ma do tego prawo "dzięki" postępowaniu PO, które zamiast robić międzynarodowe śledztwo i wywierać przez międzynarodowe struktury presję o zwrot wraku i skrzynek, to oddała całość w ręce Rosji w dniu katastrofy.

Sam sobie zaprzeczasz, bo twierdzisz, ze to Rosja dyktuje warunki. Więc mogli coś oddać czy nie? Polska komisja przeprowadziła prace, nie wierzysz w ich wynik to twoja sprawa.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 180
Dołączył(a): 24.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 14:09 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
@Tor, montezuma
Wyjaśnię Wam to jak krowie na rowie, prosto i łopatologicznie (prosty ze mnie człowiek, na Dude glosowałem to i pewnie z małego miasta i niewykształcony :) )
PO zawiodło swoich wyborców, obiecali reformy, uproszczenie systemu podatkowego itp.
Mieli do tego wyśmienite warunki, 8 lat większość w sejmie, 5 lat większość i prezydenta.
Ze swoich obietnic nie zrobili nic, ba zrobili dokładnie odwrotność. Wprowadzili podwyżki podatków i innych obciążeń obywateli.
Platforma która się mieni obywatelską nie zrobiła nic żeby nasz społeczeństwo stało się bardziej obywatelskie, z roztaczanej przez PO wizji nowoczesnego społeczeństwa zachodniego wprowadzono jedynie gender srender i inne wymysły homo lobby w innych sprawach sprowadziła obywatela do poziomu zera. Już nie wspominam o państwie policyjnym które ostatnimi czasy się wyklarowało.
Do tego pierdylion afer i obłędny poziom marnotrawieni grosza publicznego. Mam wymieniać dalej dlaczego ludzie powiedzieli dość czy dotarło?
Dlatego też uprzejmie proszę skończcie pierdolić.

This. Też tak to widzę i z bulem słucham sobie codziennie rano od kilku dni radia TokFM, w którym "experci" zastanawiają się co nie tak poszło w kampanii komorro, jakich chwytów i podstępów użył dude oraz jak to będzie rzutować na przyszłe wybory... :wtf:


_________________
jem kanapke

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.