mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 21:50 
Cytuj  
chcesz faktow wejdz na strone ratsow i w dzial download i przy okazji obejzyc screeny i spojz jakie dopalacze maja powlanczane ...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmadeael dnia 2002-01-27 21:51 ]</font>

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 21:53 
Cytuj  
KromeR wysłał: 2002-01-27 21:21
Cytuj:
Moze laleczki woo-doo sobie zmontujcie jakies... Bedziecie mogli sie wyrzywac na sobie w domowym zaciszu...


:grin:

Czyżbyś posiadał taką? KromeR? :lol:
Mam nadzieje że nie z tych dmuchanych... no bo wiesz... jak szpile wbijesz to sssssssssss...... i nie użyjesz sobie :razz: :grin:
Lubisz domowe zacisze? Czy dlatego Lords są Hiden? :razz: (niebawem "chaos" sprawdzi... ) :lol:

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:10 
Cytuj  
konrador wysłał: 2002-01-27 21:44
Cytuj:
tak tak my juz to wiemy
slyszalem ze vhailor to slyszalem ze konrador tamto slyszalem ze na osi to tak graja a na sc to tak :/ pieprzycie glupoty jak stare cioty przy kawie i nic z tego nie jest prawda
prosze o fakty a nie pomowienia i domysly :[


fakty powiadasz?
Hmmm... daleko nie trzeba szukać! Chyba Vhailor konkretnie powiedział:

Cytuj:
Vhailor wysłał: 2002-01-27 18:36
Beast, odpuść sobie. Przecież:
1. Oni są mądrzejsi
2. Oni wiedzą lepiej
3. Oni tak wolą
4. Jesteś z OSI to i tak gówno wiesz... nawet na temat moderowania
5. Wystarczy team konrador-Vhailor. Po co jeszcze na Tobie mają wieszać psy
6. Jeszcze się dowiesz, że jesteś cham a oni to ta pop kultura RPG i wybrani


na co Zhorran jedynie odparł: :wink:

Cytuj:
Zhorran wysłał: 2002-01-27 20:52

Mam takie male zastrzezenie do postow Vhailora,otoz slyszalem juz od wielu osob ,ze ten czlowiek ma swoje zdanie i szkoda marnowac czas zeby probowac mu cos wytlumaczyc - on wie lepiej


Hmmm... konradorze... wszystko nawet w obrębie jednej strony... kłopoty z oczami? (bo nawet nie śmiem przypuszczać że piszesz post bez przeczytania poprzednich :wink: )
Aha...
Może niezręcznie zabrzmi... czy swój post pisałeś ... przy kawie? :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daemo dnia 2002-01-27 22:14 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:16 
Cytuj  
chcesz faktow wejdz na strone ratsow i w dzial download i przy okazji obejzyc screeny i spojz jakie dopalacze maja powlanczane ...

rofl nie musisz mi przedstawiac faktow
nie musisz mi pokazywac jak gra 1/532409850349689 graczy z osi bo ja tam gram i wiem lepiej od ciebie i twoich kolegow ktorzy serwery i ludzi z ktorymi na codzien mam do czynienia znaja tylko z opowiesci jeszcze dalszych i co gorsze pewnie glupszych kolegow bo inteligentny czlowiek takich pierdol jakie wy opowiadacie by na pewno nie wymyslil

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:22 
Cytuj  
a ty daemo znowu nie rozumiesz tego co czytasz
zeby tylko to.. ty nawet przepisac 'daewo' nie potrafisz

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:25 
Cytuj  
z jednej strony prosisz o fakty a nie domysly potem mowisz ze wiesz lepiej ... zdecyduj sie chlopie ...

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:30 
Cytuj  
Asmadeaelu - wybacz konradorowi! :wink:
Jest nieco rozdarty wewnętrznie... :razz:

*

Posty: 126
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:34 
Cytuj  
konrador - w tym momencie to juz totalnie sie osmieszasz ,nawet najglupszy jak wy to mowicie "kwadrat z CL" po przeczytaniu poprzedniej strony nie bedzie mial watpliwosci kto tu naprawde jest "kwadratem".

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:34 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-27 21:50, Asmadeael napisał:
chcesz faktow wejdz na strone ratsow i w dzial download i przy okazji obejzyc screeny i spojz jakie dopalacze maja powlanczane ...


Normalnie nie wlaczam sie do takich dyskusji, bo to bez sensu. Jednak tutaj padlo cos skierowane w moja strone. Na mojej stronie jest wyraznie napisane, co jest legalne, a co nie. Dzieki temu kazdy moze wybrac, czy chce expliotowac czy nie.

Na free shardach, ludzie expliotuja jeszcze wiecej niz na OSI shardach, bo i bledow jest wiecej. Najczesciej korzystacie z bledow ekonomii i trzaskacie sobie kupe forsy. Tylko, ze u was informacje o bledach rozchodza sie kanalami, bo nikomu sie nie chce nawet stronki zrobic. Skoro macie 3000 kont na CL, to czemu widzialem chyba tylko 2 stronki z TRESCIA. Bo to nie jest stronka, kiedy zrobisz 3 frame napiszesz, ze gram na CL i kocham CL, a tutaj sa moje 2 obrazki jak zabijam szkieleta (po 20 godzinach treningu).

Tylko ze z Toba nie ma sensu dyskutowac, jestes prawdopodobnie jeszcze dzieckiem, co wnioskuje z bardzo licznych bledow ortograficznych i pustych argumentow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:35 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-27 21:53, Daemo napisał:
Czyżbyś posiadał taką? KromeR? :lol:
Mam nadzieje że nie z tych dmuchanych... no bo wiesz... jak szpile wbijesz to sssssssssss...... i nie użyjesz sobie :razz: :grin:
Lubisz domowe zacisze? Czy dlatego Lords są Hiden? :razz: (niebawem "chaos" sprawdzi... ) :lol:



Jestes jednak tempak i tyle. Dmuchana to mam z twoja podobizna przed blokiem. Okoliczne lumpy sie zberaja i dmuchaja ja w dupe :lol:

A co Mongolow... Jakbys sie zgubil to radze isc na N od Minoc.

Hyh tak sobie mysle ze powinienes sie zaczac leczyc na nogi...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 22:48 
Cytuj  
KromeR wysłał: 2002-01-27 22:35
Cytuj:
Jestes jednak tempak i tyle. Dmuchana to mam z twoja podobizna przed blokiem. Okoliczne lumpy sie zberaja i dmuchaja ja w dupe

ejno... znowu temat zszedł na dupy? :lol:
Cytuj:
A co Mongolow... Jakbys sie zgubil to radze isc na N od Minoc

Moonglow to wyspa wiec bez teleportera ciezko... po wodzie nie umiem iść chociaz ci z HL podobno chodzili :wink: :lol:
Cytuj:
Hyh tak sobie mysle ze powinienes sie zaczac leczyc na nogi...

A w Twoim przypadku pomogło? :grin:

**

Posty: 252
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:08 
Cytuj  
Coval: Szerlok to z Ciebie jest ... nie ma co :grin: do argumetow to nie jestem pewnien kazdy moze pwoiedziec twoje sa puste twoje sa glupie ... a co do bledow to np. moge miec dysortografie ... :sad: jesli kogos az tak raza bledy to nie moja wina ....

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmadeael dnia 2002-01-27 23:11 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:37 
Cytuj  
lmao :[ ide zaraz sie wyplakac tyle tutaj nienawisci
zhorran na pierwszy rzut oka inteligentny czlowiek ale widac jeszcze raz sprawdza sie regula ze pozory myla bo tez cos zaczynasz pieprzyc

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:39 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-27 22:48, Daemo napisał:
A w Twoim przypadku pomogło? :grin:


No tak czego sie spodizewac po panu Daemo :sad: Odpowiedz na poziomie... Hyh. ja pana czytuje to mi sie przypomina przedszkole i owczesne gadki...
/me/ - Jestes glupi!
/Daemo/ - Nie, ty jestes glupi!
/me/ - Jestes tempak!
/Daemo/ -Nie to ty jestes tempak!


Hyh. Szkoda gadac...
BTW jesli kilka osob ci mowi ze jestes przyglupi, cofniety w rozwoju tempak to chyba cos w tym jest nieuwazasz?

I jeszcze cos. Specjalnie dla ciebie napisze to drugi raz, dokladniej i duzymi literami:
JAK NIE ZNAJDZIESZ SIEDZIBY HL W MONGOLOW TO RADZE PRZEJSC SIE DO MINOC I RUSZYC NA N (POLNOC) I TAM SZUKAC. ZAPRASZAMY!
Comprende teraz?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:48 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-27 20:52, Zhorran napisał:
Mam takie male zastrzezenie do postow Vhailora,otoz slyszalem juz od wielu osob ,ze ten czlowiek ma swoje zdanie i szkoda marnowac czas zeby probowac mu cos wytlumaczyc - on wie lepiej (tak na marginesie napisze ,ze miedzy innymi o to ma pretensje do graczy z CL)

Owszem, mam swoje zdanie, ale czlowiek, ktory dozywa 40-stki ma juz chyba do tego prawo.
Nigdy i i nigdzie nie napisalem, ze wiem lepiej. Za to chetnie wdaje sie w sensowne, czasem bezsensowne polemiki.
I ostani zarzut - nie Zhorran, nie o to mam pretensje. Mam ja o to, ze gnoicie fakt istnienia OSI, odmawiacie prawa tworcow UO do wylacznosci, ze nie macie zadnego szacunku do ludzi, krorzy graja w UO od poczatku jej istnienia, ze jestescie non adherent na jakiekolwiek sugestie, ze zamiast: moze by to porawic osdpowiadacie - to nie OSI, u nas inaczej itd...
Mam wreszcie pretensje o to, ze stac was jedynie na fanatyzm nie poparty niczym poza wiara w wyzszosc cl nad wszystkim co poza nim zostalo stworzone.
Za to znamienne jest, ze poza CL ani DZ ani SC nie sa flamowani. (przez OSI-players). Czy nie wpadlo wam do glowy czasem pytanie - dlaczego?
Na koniec juz chce powiedziec, ze bede sie zawsze brzydzil taka postawa i nigdy, w zadnym wypadku nie bedzie ona miala mojej akceptacji. Podkreslam - postawa, nie CL.


_________________
Vhailor

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:54 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-27 23:08, Asmadeael napisał:
... a co do bledow to np. moge miec dysortografie ... :sad: jesli kogos az tak raza bledy to nie moja wina ....

Tak tak, Zawsze braki w wyksztalceniu i niechlujstwo jezykowe najlatwiej zrzucic za dysortografie, dysleksje... Takie to dzisiaj modne...


_________________
Vhailor

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 00:26 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-27 23:48, Vhailor napisał:
(...) Mam ja o to, ze gnoicie fakt istnienia OSI, odmawiacie prawa tworcow UO do wylacznosci, ze nie macie zadnego szacunku do ludzi, krorzy graja w UO od poczatku jej istnienia(...)


> Co do wylacznosci... Hm... Jezlei chodzi ci o to ze odmawia sie im zarobku na graczach grajac na emulatorze to coz. Fakt nie place 10$ za gre. Nie czuje sie przez to jakos zle czy cos takiego. Wszak kupilem gre i nie gram na serwerach OSI, a podkreslacie fakt ze na OSI placi sie za jakosc i obsluge. Za jakosc nie place (bo na CL jej przeciez nie ma*) albo inaczej, zaplacilem przy kupnie, a z obslugi OSI nie korzystam... Nie chce tu wchodzic w jakies puste spory czy cos. Poprostu wqrwia mnie jak wchodzi konrador na forum CL i nazywa mnie zlodziejem.
> Co do tych pionierow UO. Widzisz u mnie szacunek maja ludzie ktorzy sobie na niego zalsluza, a nie ci co sa w "starej gwardii" i poskramiaja "mlode wilki". Czesc ludzi z OSI ma go u mnie a czesc nie (np. w/w Konrador) i to samo dotyczy wszystkich na tym forum. Jak ktos sie zachowuje jak nadety bufon i zadzieral nosa to chocby gral w UO od 100lat to i tak mam go w d...

Cytuj:
2002-01-27 23:48, Vhailor napisał:
(...)Mam wreszcie pretensje o to, ze stac was jedynie na fanatyzm nie poparty niczym poza wiara w wyzszosc cl nad wszystkim co poza nim zostalo stworzone. (...)


Obiektywizm to ogolnie rzecz biorac towar deficytowy na forum :sad: PO jednej i po drugiej stornie...

Cytuj:
2002-01-27 23:48, Vhailor napisał:
(...)Za to znamienne jest, ze poza CL ani DZ ani SC nie sa flamowani. (przez OSI-players). Czy nie wpadlo wam do glowy czasem pytanie - dlaczego? (...)


A ktos pamieta od czego sie zaczelo? ja nie pamietam. Wiec nie wiem dlaczego tak jest. Kto pierwszy powiedzila jestesmy najlepsi, albo gracie na gownie i jestescie zalosni i do tego zlodzieje. Nie ma sensu wnikac.

Cytuj:
2002-01-27 23:48, Vhailor napisał:
(...)Na koniec juz chce powiedziec, ze bede sie zawsze brzydzil taka postawa i nigdy, w zadnym wypadku nie bedzie ona miala mojej akceptacji. Podkreslam - postawa, nie CL.


Amen.


*To jest poglad niektorych i nie znaczy ze ja tak mysle. Zostalo to nieraz dobitnie stwierdzone przez niektore osoby i nie widze powodu do dyskutowania na ten temat. Jest to typowy przyklad wykorzystywania argumentow drugiej strony do wasnych celow. Porsze jednak aby wszelkie cytowania tego fragmentu byly opatrzone tym przypisem --> glownie do konrador


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 00:37 
Cytuj  
Wejdz na uo.com. Jest tam umowa licencyjna z której wynika iz zabronione jest korzystanie z oprogramowania UO na serwerach innych niz prowadzone przez OSI.

Druga sprawa to modyfikacja i podmienianie plików UO co jest niezbedne by wejsc na serwer-emulator (login.cfg i klienta). O ile dobrze wiesz modyfikowanie oprogramowania bez zgody twórcy jest prawnie zabronione (również i nad Wisłą). To tyle gwoil wyjasnienia .


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 00:39 
Cytuj  
Panie KromeR! :razz:

Cytuj:
No tak czego sie spodizewac po panu Daemo :sad: Odpowiedz na poziomie... Hyh. ja pana czytuje to mi sie przypomina przedszkole i owczesne gadki...
/me/ - Jestes glupi!
/Daemo/ - Nie, ty jestes glupi!
/me/ - Jestes tempak!
/Daemo/ -Nie to ty jestes tempak!


jak Pan widzi to również Pański poziom :razz:
Cytuj:
BTW jesli kilka osob ci mowi ze jestes przyglupi, cofniety w rozwoju tempak to chyba cos w tym jest nieuwazasz?

Nie :grin:
Może Tobie to wmówili - i stąd Twoje kompleksy Huh?
Cytuj:
I jeszcze cos. Specjalnie dla ciebie napisze to drugi raz, dokladniej i duzymi literami:
JAK NIE ZNAJDZIESZ SIEDZIBY HL W MONGOLOW TO RADZE PRZEJSC SIE DO MINOC I RUSZYC NA N (POLNOC) I TAM SZUKAC. ZAPRASZAMY!
Comprende teraz?

A jesli znajde? :smile:
skąd wiesz od którego save bedzie dzialal CL? :razz: :wink:

Aha - jeszcze jedno... jak ci nerwy puszczają to nie lecz się na nogi... :razz: :grin: :lol:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daemo dnia 2002-01-28 00:47 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 01:01 
Cytuj  
Poprostu wqrwia mnie jak wchodzi konrador na forum CL i nazywa mnie zlodziejem.

jestes zlodziejem i nie mow ze tak nie jest bo siebie i nas oklamujesz
PRZECZYTAJ LICENCJE I NIE WYKRECAJ SIE OD TEGO
lamiesz prawo jest to jasno i wyraznie napisane

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.