mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 35  Następna strona

Kto bardziej failuje?
czczew 34%  34%  [ 48 ]
kominek 27%  27%  [ 38 ]
laska z dildo 39%  39%  [ 55 ]
Liczba głosów : 141
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2012, 18:55 
Cytuj  
To może w pigułce jednak streszczę jak wyglądała "współpraca" z "blogerem".
Dla uproszczenia "ja" to firma.
1. Dla jednego z tutejszych forumowiczów przygotowywałem kampanię reklamową u kominka. Załatwiałem kontakt, przygotowywałem materiały reklamowe.
2. Zanim odbył się konkurs ww. u kominka, po drodze prosił mnie o zmiany na blogu (na platformie blox) w szablonie i funkcjonalności (generalnie przerabianie za pomocą operacji na DOM javascriptem). Nic go za to nie skasowałem. (2009)
3. Kominek prosi żebyśmy mu zrobili bloga od podstaw, na własnym sofcie. Ma wysłać specyfikację i mamy na to mieć 4 miesiące. Z zubi nie może się dogadać, oni go olewają, nie rozumieją i w ogóle na niczym się nie znają.
4. W międzyczasie supportuję mu kampanie reklamowe na bloxie. Bo chłopaczek nie radzi sobie ze wstawieniem swfa czy jpga tak jakby chciał.
5. 2 miesiące później kominek wysyła specyfikację w około 200 punktach (jak tylko znajdę ten "dokument" to się nawet nim podzielę). Głównie pierdolenie bez sensu, bo... patrz punkt 7.
6. Jako, że wysłał w najbardziej chujowym momencie kod pisany był po godzinach (speckę miałem dostać 2 miesiące wcześniej).
7. Przygotowywana jest grafika według wysłanej przez komina specyfikacji.
8. Jednak mu się nie podoba, bo zobaczył jakieś zagramaniczne blogi i chciałby jednak inaczej. Jednak nie chce prosto i przejrzyście, a napaćkane.
9. Termin robi się napięty, bo na kominka ponoć naciskają sponsorzy.
10. Siedzimy po nocach żeby mu to skończyć - po rozwiązaniu jakiegoś problemu z GRAFIKĄ komin zmienia zdanie i chce zupełnie inne rozwiązanie.
11. Wpada ekipa z zubi i bawi sie javasriptem, który w ogóle nie został jeszcze NA ZAMKNIĘTYM dla ogółu blogu zabezpieczony.
12. Dzwoni kominek i drze mordę, że ktoś by mógł mu podmienić artykuły na pedofilskie (taaaa - chodziło o to, że nie było z jakiś tam dziwnych przyczyn wycinania tagów z komentarzy przez 2 dni i zupi injectowało javascript :D).
13. Kominek obraża moją dziewczynę, określa mianem beztalencia i że powinna pracować w sklepie. Poszło o grafikę - jak się robi coś przez miesiąc, a potem trzeba zaczynać od podstaw, bo się pierdolonemu księciu polskiej blogosfery (jak się lubi określać hehe) coś odwidziało to nie ma się co dziwić, że spada efektywność i jakakolwiek motywacja.
14. Wyłączam telefon, ignoruję debila gdzie się da i mam wyjebane - niech się martwi sam o swoich sponsorów.
15. Temat na tym forum ;)

Generalnie tak - strona nie jest aktualizowana, działam pod zupełnie innym szyldem (i to absolutnie nie pod wpływem kominka).
Miało być tam kilka nowatorskich, fajnych rozwiązań, ale ta durna pizda myślała, że będzie sobie scenariusze w wordzie pisać, a system sam mu to przetłumaczy i będzie rozdawać ludziom trofea/achievmenty ;)
Nie brał pod uwagę, że praktycznie pod każdy taki konkurs trzeba napisać jakiś kod.

Jednymi słowy - debil.
Takich gości w normalnym świecie się kasuje potrójnie, a nie robi się im za darmo.
Nauczkę już mam.
Minęły 2 lata i teraz się z tego śmieję. Mam sobie bardzo dużo do zarzucenia - w punkcie 14 powinien był mu powiedzieć coś od serca, kazać wypierdalać, dokończyć projekt i zasponsorować kilku mniejszych blogerów, którzy by go wykończyli na rynku :P
Tak na serio zaś to po prostu dałem ciała, że brałem się za robotę po godzinach - spierdolił ze swoim terminem - to powinien być jego problem i powinien był czekać na mój wolny termin, a nie cisnąć to gówno na siłę.
Najlepsze jest to, że finalna grafika, którą mu zrobiło to znienawidzone zubi była taka jak od samego początku mówił, że nie chce :D

Dzięki za skan - tak się zastanawiałem czy coś napisał.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2012, 19:52 
Cytuj  
"jestem na jednym forum z gościem, który robił bloga dla kominka" to chyba całkiem niezły pick up line

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2012, 22:18 
Cytuj  
Jak ktoś czyta książkę kominka, a nawet ją kupił to spokojnie może zastąpić tczewiaka na tym forum w roli chłopca do bicia.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2012, 23:10 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Po prostu nie podeszło mu graficznie, zaczęło się przeciągać, a nikt inny grafiki za frajer robić nie chciał. Dalsze szczegóły są już objęte tajemnicą pomiędzy mną, a kominkiem i nie będę ich nigdzie wywlekać.



tczewiak napisał(a):
1.
2.
3.
4.
5.
...
14.
15.



:]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 01:37 
Cytuj  
Tomu - patrz wyżej - wypociny w książce...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 01:53 
Cytuj  
O Tczewiaku książkę napisali... Ło k*rwa!


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 07:45 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
tak sobie czytam książkę Kominka i trafiłem na taki tekst

Obrazek

Tczewiak, czy on przypadkiem nie o tobie pisze? ;)


Więc mówisz, że czytasz książkę Kominka...
Przydałaby się dodatkowa opcja w ankiecie. :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 07:53 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Varenthin napisał(a):
tak sobie czytam książkę Kominka i trafiłem na taki tekst

*obrazek*

Tczewiak, czy on przypadkiem nie o tobie pisze? ;)


Więc mówisz, że czytasz książkę Kominka...
Przydałaby się dodatkowa opcja w ankiecie. :]

co w tym jest failowego? czytałeś chociaż jej fragment?
http://wydaje.pl/ebooks/scrap/1324/Blog ... a-blogerow


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 07:56 
Cytuj  
Parafrazując słowa wielkiego mistrza Zycha:

"Tłumaczenie sie lub obrona faila jest jeszcze większą porażką od faila popełnionego"


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 08:12 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Parafrazując słowa wielkiego mistrza Zycha:

"Tłumaczenie sie lub obrona faila jest jeszcze większą porażką od faila popełnionego"

wiedziałem, że ktoś to napisze, ale ja mam totalnie wyjebane na opinie nieznanych mi osób z internetu ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 08:40 
Cytuj  
looser go die


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 09:25 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
looser go die

Aenima napisał(a):
looser go

Aenima napisał(a):
looser
:wtf:
dict.pl

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 10:01 
Cytuj  
żeby zaakcentowac,
Idiotic way of spelling "loser". Most often used by teens and adults with no more than a 2nd grade grammar level.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 10:33 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
żeby zaakcentowac,
Idiotic way of spelling "loser". Most often used by teens and adults with no more than a 2nd grade grammar level.

tomugeen napisał(a):
Parafrazując słowa wielkiego mistrza Zycha:

"Tłumaczenie sie lub obrona faila jest jeszcze większą porażką od faila popełnionego"


;P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 10:35 
Cytuj  
ban na dfo forum!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 10:43 
Cytuj  
Ale noia, to jest różnica znaczna:

Aenimka wytlumaczyl o co chodzi kolesiowi który sfailowal poprawiając go. Uswiadomil failzora, gdyż nieograniczona jest dobroć poteżnego bartosza.

Varethin czy jak mu tam sfailowal bo się tłumaczy z wlasnego faila. A ponadto cos mu sie glowie przestawiło i od czasu euro robi za elofajnego e-dziennikarzyne fejsowego od siedmiu boleści tu na forum.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 10:47 
Cytuj  
http://www.kominek.in/2012/01/10-typow- ... ie-sypiac/

Błagam.

Te wszystkie blogi i filmiki z YT to jedna wielka porażka. Siądzie sobie cieć albo cieciówa i nagrywają lub piszą byle co. Ludziom się podoba nie wiadomo czemu i machina się kręci do końca świata i jeden dzień dłużej. Na pewno kryje się za tym kasa. Czasami bardzo duża. Pamiętam, że oglądałem wywiad z blogerką modową. Mówiła, że nic na tym nie zarabia a ktoś w komentarzach napisał, że reklama na jej stronie sporo kosztuje.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 11:32 
Cytuj  
o tera jeszcze tomu tlumaczy bartosza, zeby nie bylo, ze bartosz sam sie tlumaczy.

tomu: i nie od czasu euro, tylko od czasu kiedy przerobil swoje zdjecie tak ze wyglada jak czlowiek.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 14:46 
Cytuj  
W poprzedniej robocie angażowaliśmy Kominka do akcji promocyjnej dla jednego z klientów firmy. Wyniki kampanii były bardzo ok (współpraca też, bo i on i my byliśmy zadowoleni), koszty nie były jakieś super kosmiczne, ale to było ponad 2 lata temu. Później faktycznie ceny poszły trochę do góry, ale serio w porównaniu z kosztami mediów jakiś kampanii banerowych to drobne.


_________________
Altaya | BF4

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 19:49 
Cytuj  
Widzę, że w książce użyto określenia "sztuka blogowania" intrygujące chyba zakupie tą pozycję. A swoją drogą, to pewnie zżera was zazdrość (ja trochę zazdraszczam), że to tczewiak a nie w jest bohaterem literackim :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.