mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1794, 1795, 1796, 1797, 1798, 1799, 1800 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2016, 20:04 
Cytuj  
Zapewniam cie że jakby ten cały cyrk zrobiło PO to Rzepliński jeszcze by zaklaskał razem z mediami jak to wspaniale udało się zrobić zmiany w TK.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2016, 20:27 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Przecież już nałożyli nowe podatki na banki, teraz na handel. Za biznes ma się zaraz brać Ziobro, niby walcząc z wyłudzaniem VAT. Jak się już okaże, że dziura dalej jest ogromna to będą podwyżki podatków, to chyba oczywiste. Podejrzewam, że uderzą w samozatrudnienie i małe przedsiębiorstwa na początek. Niszczony jest wymiar sprawiedliwości, w tle majaczy ustawa o sędziach, która ma ograniczyć niezależność. Budowane jest państwo kolesiów na niebywałą skalę. Inne partie brały posady w spółkach skarbu państwa, a ci chcą wszystko. Kryterium jest jedno: mierny, ale wierny.


Lemming lvl9000 achieved!!!
szkoda, że przez poprzednie dwie kadencje przyklaskiwałeś podnoszeniu tychże podatków i kasowaniu ulg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2016, 20:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
szkoda, że przez poprzednie dwie kadencje przyklaskiwałeś podnoszeniu tychże podatków i kasowaniu ulg.


Cześć Maruś. To szybko przykład podaj, bo jeśli nie to do Idioty Roku dojdzie Kłamczuszek Roku.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2016, 20:38 
Cytuj  
To by było niesprawiedliwe, przecież marek święcie wierzy w to co w miarę jego możliwości udaje mu się wywnioskować z naszych postów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2016, 22:40 
Cytuj  
Ja tylko czekam aż bańka pod tytułem zadłużenie pęknie i takie Embematołki zaczną płakać że cięcia wszędzie są bo trzeba Państwo ratować.
Ja tam się cieszę bo kurs funta będzie fajny :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 06:23 
Cytuj  
torbiś - ależ obroń się sam podając przykłady jak to narzekałeś na rządy PO przez ostatnie 8 lat. Bo podatków to oni trochę napodnosili. Powinno być zatrzęsienie postów podobnych do tego którego cytowałem. :lol:

Oyciec - dokładnie - wzrost zadłużenia za rzadów przewspaniałych epic. Oczywiście lemmingowo nie było zdolne zauważyć, że cała ta zielona wyspa i cud Tuska jest finansowana z pożyczonych pieniędzy, które przecież kiedyś trzeba będzie oddać. Podawałem link ile aktualnie kosztuje sama obsługa długu.

Nie mówię, że PiS robi dobrze (chociaż akurat opodatkowanie zachodnich korpo, wyprowadzających kasę poza granice jest imho in plus, a na pewno lepsze niż podnoszenie podatkom januszom i mirkom chociaż co tu dużo pisać w sumie i tak to się na nich w większości odbije) ale kurcze przestańcie w końcu robić z siebie debili. Jest o dobre kilka lat za późno - polityka PiS w przeważającej części niczym nie różni się od polityki PO. Gdzie były wasze posty pełne troski i hejtu przez poprzednie dwie kadencje?

2-3 miesiące temu Best wypuscił kolejną emisję obligacji. Fajnie ją skomentował - radzę przeczytać, chociaż w sumie biorąc pod uwagę czym zajmuje się ta firma, można się domyślić. I btw. żeby nie było nawet zaznaczył (dla debili), że zmiana rządów nie ma tu nic do rzeczy bo jest na to dużo za wcześnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 07:22 
Cytuj  
Idiota kłamczuszek, czyli jak zawsze.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 07:50 
Cytuj  
mnie tylko wkurwia ze euro sie umacnia wzgledem zlotego :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 08:00 
Cytuj  
Koniec z globalnym ociepleniem

https://www.fronda.pl/a/jak-pis-zatrzym ... 70470.html


Likwidacja inwigilacji

http://natemat.pl/178419,pis-pzobywa-si ... ieczenstwa


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 08:02 
Cytuj  
roball napisał(a):
hyhy~


hehe

Obrazek


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 08:02 
Cytuj  
ucza sie na bledach poprzednikow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 08:22 
Cytuj  
Słyszałem historie od kumpla co robił na plantacji w Holandii z trzema ciapatymi jak ramadam mieli. 2 stało robiło cień a 1 zapierdalal


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 09:31 
Cytuj  
Koło mnie jest spora firma zajmująca się fotowoltaiką i raczej ostatnie lata to był dla nich sukces, nie wiem jak teraz ale przypuszczam że nie cieszą się z rządów PiS.
Mimo że skuteczność ogniw słonecznych w naszym położeniu geograficznym nadal balansuje pod kreską opłacalności to EU wydaje nasze pieniądze na to bardzo efektywnie, oczywiście producentów Polskich tego nie ma na rynku, a chińskie produkty blokują skutecznie.

Co do inwigilacji, europejski rekord w ilości podsłuchów i wydanych pozwoleń nadal jest niechlubnym rekordem rządu PO-PSL, więc PiS musi się bardzo postarać.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 09:44 
Cytuj  
Tak mi się kojarzy z PiS-em:
https://www.youtube.com/watch?v=tNfGyIW7aHM
;)


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 10:31 
Cytuj  
embe napisał(a):
Mimo że skuteczność ogniw słonecznych w naszym położeniu geograficznym nadal balansuje pod kreską opłacalności to EU wydaje nasze pieniądze na to bardzo efektywnie,

Jaka granica opłacalności? Do granicy mamy bardzo daleko.

Farmy solarne w Kaliforni i Hiszpanii przeżywają cieżkie chwilę i przekraczają budżety produkując dużo mniej energii niż zapowiadano albo wręcz bankrutują.

http://elpais.com/elpais/2015/11/26/ine ... 53924.html

Tu międzynarodowa firma zajmuąca się energią solarną z HQ w Hiszpanii. To może być największe bankructwo w historii Hiszpanii. W USA jej oddział też bankrutuje.

Cała branża solarna ledwo przędzie, a jej "rozwój" był możliwy tylko i wyłącznie dzięki olbrzymim rządowym kredytom i dotacjom.


Fotowoltanika w Polsce, ja pierdole.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 11:48 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
torbiś - ależ obroń się sam podając przykłady jak to narzekałeś na rządy PO przez ostatnie 8 lat. Bo podatków to oni trochę napodnosili. Powinno być zatrzęsienie postów podobnych do tego którego cytowałem.[emoji38]

Oyciec - dokładnie - wzrost zadłużenia za rzadów przewspaniałych epic. Oczywiście lemmingowo nie było zdolne zauważyć, że cała ta zielona wyspa i cud Tuska jest finansowana z pożyczonych pieniędzy, które przecież kiedyś trzeba będzie oddać. Podawałem link ile aktualnie kosztuje sama obsługa długu.

Nie mówię, że PiS robi dobrze (chociaż akurat opodatkowanie zachodnich korpo, wyprowadzających kasę poza granice jest imho in plus, a na pewno lepsze niż podnoszenie podatkom januszom i mirkom chociaż co tu dużo pisać w sumie i tak to się na nich w większości odbije) ale kurcze przestańcie w końcu robić z siebie debili. Jest o dobre kilka lat za późno - polityka PiS w przeważającej części niczym nie różni się od polityki PO. Gdzie były wasze posty pełne troski i hejtu przez poprzednie dwie kadencje?

2-3 miesiące temu Best wypuscił kolejną emisję obligacji. Fajnie ją skomentował - radzę przeczytać, chociaż w sumie biorąc pod uwagę czym zajmuje się ta firma, można się domyślić. I btw. żeby nie było nawet zaznaczył (dla debili), że zmiana rządów nie ma tu nic do rzeczy bo jest na to dużo za wcześnie.

Eeeeeee ale to ten rząd zadłuża kraj kosmicznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 12:39 
Cytuj  
embe napisał(a):
Co do inwigilacji, europejski rekord w ilości podsłuchów i wydanych pozwoleń nadal jest niechlubnym rekordem rządu PO-PSL, więc PiS musi się bardzo postarać.

Chłopaki skutecznie dają radę. Godni następcy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 17:37 
Cytuj  
Sula :)

pseudoekologia jest tak popularna m.in. w polsce ze masakra. lobby producentow/importerow dopielo swojego i zgarnelo grube miliony. solary/fotowoltaika jakie to modne pro zachodnie proeuropejskie i ludzie wylaczaja myslenie i zwykla kalkulacje kosztow :) ale akurat wylaczanie myslenie bo cos jest modne proeuropejskie jest u nas bardzo popularne. jedna z najwiekszych firm w polsce watt upadla, masa importerow tez upadla. wystarczy ze skonczyly sie niczyje, unijne, rzadowe, a tak naprawde nasze pieniadze z dotacji. a ile przetargow w ktorych nie ma kto obslugiwac napraw gwarancyjnych. tak czy siak lody skrecone, reszta tez cos skubnela interes mozna zwijac.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 20:28 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Eeeeeee ale to ten rząd zadłuża kraj kosmicznie.


ale bardziej czy mniej niż PO?!? Masz jakieś dane?
W każdym bądź razie z długu jakie zaciągnęły poprzednie rządy a szczególnie PO, bo to ich rządy aktualnie dzierżą pałeczkę tych którę zadłużył kraj najbardziej, ciężko będzie ten kraj wyciągnąć. No ale przez moment mieliśmy zieloną wyspę i cudy Tuska.
Czy napisałeś chociaż jeden post o zadłużeniu kraju w iście w ekspresowym tempie przez rządy Tuska/Kopacz? Daj no linka please, żeby nie wyszło że to nie zadłużanie Ci przeszkadza, a ten kto zadłuża.

btw. cały mainstream milczy:
http://www.dw.com/en/street-protests-in ... a-19223360

Ja pierdolę, normalnie nie mogę uwierzyć. Historia zatoczyła koło i aktualnie cenzura pod fajowską nazwą "poprawność polityczna" osiągnęła apogeum jak za czasów komuchów i ZSRR.
Kuźwa my (polacy) to jednak mamy pecha. Z deszczu pod rynnę.

Czekam na argumenty profety, junkiera i torbiśka - którzy mi elekwentnie wytłumaczą że to nie cenzura, po prostu news mało ciekawy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 20:45 
Cytuj  
Gazety podziemne właśnie donisły:
http://wyborcza.pl/1,75399,19994265,fra ... estow.html


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1794, 1795, 1796, 1797, 1798, 1799, 1800 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.