mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 384 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2012, 16:11 
Cytuj  
ryczautu ;d

dymac kadre kierownicza? wtf. to co maja powiedziec Ci nizej.

z tego to mi ktos mowi to na ogol to jest bzdura, zeby kierownicy mieli nadgodziny placone, bo jak samo stanowisko wskazuje, zajmujesz sie swoja dzialka a nei praca od 8 do 16.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2012, 16:26 
Cytuj  
Ryczałtu :P
Fizyczni maja godzinna stawke + 50% i 100% stawke za kolejne godziny, w zaden sposob nie sa dymani. Nie mowiac juz o operatorach :D

Ryczałt nadgodzin powinien odpowiadac ilosci godzin wypracowanych w miesiacu. Wiec te przykladowe 100 zl wypracuje w 2 dni i co potem? Tyram za darmo. A niestety wbrew opinii reszty ludzi, praca kierownika / inzyniera na budowie nie ogranicza sie do picia kawki w baraku i siedzeniu na necie, ba ja nawet nie mialem kiedy pojsc na ta kawe do baraku.
Fakt faktem, czekam z utesknieniem na czasy w ktorych bedziemy zarabiac choc w przyblizeniu tyle co w krajach zachodnich i kodeks pracy rzeczywiscie bedzie przestrzegany.


_________________
Pawson#2704

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2012, 16:37 
Cytuj  
no to Ci mowie, ze wiekszosc do tego podchodzi, ze kieras jest sam sobie winien, bo zle organizuje prace ;p tylko watpie by nabudowie tak bylo, ale korzysta sie z tego by nie placic ludziom wiecej.

u mnie placa nawet dyrektorom, ale u mnie to juz jest paranoja akurat :p bo nie tyraja tylko wiecej kawki pija ;)


_________________
.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2012, 17:44 
Cytuj  
przestrzegać prawa pracy?

Mówimy o budowlance gdzie pracownikom na papierze daje się minimalną krajową, a resztę w gotówce? :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 384 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.