mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 14:42 
Cytuj  
olac :<
gosc nawet nie wie co sam mowi, po co sie w ogole meczyc z debilizmem? (pytanie retoryczne:P)
jak takich widze to mi ich zal :< wiecie o co chodzi... niedorowbiony jakis - jak go rodzice robili ktos zapalil swiatlo
HEHE!~
czuj sie sflamowany


_________________
Ikspil

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 14:46 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 13:32, Taunis napisał:
[ciach...]


Chlopie, odpusc juz sobie, zamknij ryja i nie kompromituj sie.
Ojci3c podsumowal cie perfekcyjnie


_________________
Vhailor

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 14:47 
Cytuj  
"Stupidity should be rewarded with death"

:grin:


_________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Stupidity should be rewarded with death ...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 14:55 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 14:00, Oyci3C napisał:
Taunis az mi kurwa wstyd, ze grasz na naszym serwie:((( Wez spierdalaj gdzie Ci dobrze i przestan pierdolic glupoty bo to co mowisz nie trzyma sie kupy ni dupy:((



Nie wiem czy sie mam smiac, czy plakac... Wiem jedno - jestes niezwykle prostym czlowiekiem. Nawet nie chce mi sie ripostowac - bo obrzucanie sie z toba bluzgami jest bezsensowne. Nie wspomne tu tez o twoim malym kutasku, na znak swej dobrej woli...

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 14:57 
Cytuj  
roflololololmao
ale nie smieszne :<
sam mowisz cos o kulturze i osi, czyli o rzeczach o ktorych nie masz pojecia a potem walisz wspanialy teks podbijajacy serca wszystkich o "malym kutasku"
*placze*


_________________
Ikspil

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 14:58 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 14:42, Ikspil napisał:
olac :<
gosc nawet nie wie co sam mowi, po co sie w ogole meczyc z debilizmem? (pytanie retoryczne:P)
jak takich widze to mi ich zal :< wiecie o co chodzi... niedorowbiony jakis - jak go rodzice robili ktos zapalil swiatlo
HEHE!~
czuj sie sflamowany



Tez pozdrawiam twoich rodzicow, i proponuje abys dokonal aktu reprodukcji wraz z Oyc3m - moga wyjsc z tego polaczenia ciekawe skutki (choc maly kutasek jest niewykluczony)

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 14:59 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 14:57, Ikspil napisał:
roflololololmao
ale nie smieszne :<
sam mowisz cos o kulturze i osi, czyli o rzeczach o ktorych nie masz pojecia a potem walisz wspanialy teks podbijajacy serca wszystkich o "malym kutasku"
*placze*



*mysli czy znizyc sie do poziomu wspolrozmowcow i zaczac rzucac blotem"

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 15:02 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 14:46, Vhailor napisał:
Cytuj:
2002-01-12 13:32, Taunis napisał:
[ciach...]


Chlopie, odpusc juz sobie, zamknij ryja i nie kompromituj sie.
Ojci3c podsumowal cie perfekcyjnie



odpowiem na twoj post, pomimo tekstu o zamknieciu ryja (toleruje takie wybryki, bo nie kazdy mial szczesliwe dziecinstwo)

aktem kompromitacji jest mowienie o tym ze na OSI nie ma RPG - czyzbym sie mylil? A jesli uwazasz ze ojciec podsumowal mnie perfekcyjnie, to sam znizasz sie do jego poziomu...

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 15:11 
Cytuj  
odpowiem na twoj post, pomimo tekstu o zamknieciu ryja (toleruje takie wybryki, bo nie kazdy mial szczesliwe dziecinstwo)

to moze nie toleruj
co nam zrobisz?
hmmm powiesz jakie mamy "male kutaski"?
straszne :<
szkoda ze tylko rozmiar "kutaskow" u ludzi ciebie interesuje

aktem kompromitacji jest mowienie o tym ze na OSI nie ma RPG - czyzbym sie mylil? A jesli uwazasz ze ojciec podsumowal mnie perfekcyjnie, to sam znizasz sie do jego poziomu...

wow jakie emocje :<
na osi nie ma rpg? wlasnie kilku ludzi napisalo ze jest, chyba masz problemy z czytaniem
i to jest prawdziwe rpg
a nie durnota typu "mam sile jak 50 ludzi" albo "osiagnalem juz 5 krag umiejetnosci w mieczach", czy tez"moja babcia ma 53 krowy, 34 swinie, i 13 kurczakow" przy podawaniu numeru gaddu gadu
jakby smarkaczy z cl nikt nie trzymal za morde to nie wiem co by zostalo z cl
a sami GM to rowniez czesto 10 letni smarkacze, lubiacy sobie "ulzyc" wyklinajac graczy od "chujow"
wszystkie opisane powyzejh przypadki sa autentyczne :<


_________________
Ikspil

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 15:23 
Cytuj  
Cytuj:

aktem kompromitacji jest mowienie o tym ze na OSI nie ma RPG - czyzbym sie mylil? A jesli uwazasz ze ojciec podsumowal mnie perfekcyjnie, to sam znizasz sie do jego poziomu...

wow jakie emocje :<
na osi nie ma rpg? wlasnie kilku ludzi napisalo ze jest, chyba masz problemy z czytaniem
!!!i to jest prawdziwe rpg!!!



Wybacz ale pozostawie to bez komentarza... Moze w koncu na ten watek wpadnie ktos, dla ktorego RPG znaczy co innego niz Diablo lub Ultima Online.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 15:27 
Cytuj  
widze ze kolega taunis zbacza z tematu kierujac flamy gdzies gdzie poczuje sie pewniej ^^ nie watpie ze w temacie malych tzw 'kutaskow' masz spore doswiadczenie ale omfg to juz nawet smieszne nie jest :[
tlumacz juz lepiej vetsom jak to wygladaja osi shardy bedzie zabawniej...

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 15:34 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 14:42, Ikspil napisał:
olac :<
gosc nawet nie wie co sam mowi, po co sie w ogole meczyc z debilizmem? (pytanie retoryczne:P)
jak takich widze to mi ich zal :< wiecie o co chodzi... niedorowbiony jakis - jak go rodzice robili ktos zapalil swiatlo
HEHE!~
czuj sie sflamowany


Ikspil pytanie retoryczne to nie tylko takie bez odpowiedzi, ale tez takie ktorego nie trzeba zaznaczac etykietka "retoryczne". Wez pod uwage ze nie kazdy jest takim cwiercinteligentem jak ty sam i czesc ludzi wyczuwa w wypowiedziach ironie itp. (nie oceniaj ludzi po sobie...) Jak opowiesz dowcip to tez musisz na koniec powiedziec "to byl dowcip" zeby sie ludzie mogli zaczac smiac ? A twoj tekst z robieniem i swiatlem jest na poziomie przecietnego siedmiolatka. A to "HEHEHE" to kolejny przyklad zaznaczania zdania. Ale w tym przypadku sie zgodze. Jak ktos na to patrzy to w zyciu by nie pomyslal ze to zart, wiec twoje "HEHEHE" podkresla poziom inteligencji.
Tekstu "mozesz sie czuc sflamowany" juz nie skomentuje. Bo poziom tego posta pozwalal by na sflamowanie conajwyzej 3 letniego dzieciaka (a i tak znalezli by sie tacy 3 latkowie co cie przerastaja poziomem inteligencji)

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 15:35 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 15:27, konrador napisał:
widze ze kolega taunis zbacza z tematu kierujac flamy gdzies gdzie poczuje sie pewniej ^^ nie watpie ze w temacie malych tzw 'kutaskow' masz spore doswiadczenie ale omfg to juz nawet smieszne nie jest :[
tlumacz juz lepiej vetsom jak to wygladaja osi shardy bedzie zabawniej...


nie moj drogi - ja tylko wspomnialem o dolegliwosciach jakie mecza OyCa... A raczej zaznaczylem ze o nich nie wspomne :grin:

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 15:35 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 14:47, Polko/Aen napisał:
"Stupidity should be rewarded with death"
:grin:


Nie badz taki surowy. Jak by tak bylo to liczba ludnosci Polski zmniejszyla by sie o polowe i nie bylo by wsrod nas konradora... *uczcijmy to minuta ciszy*

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 15:38 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 14:57, Ikspil napisał:
roflololololmao
ale nie smieszne :<
sam mowisz cos o kulturze i osi, czyli o rzeczach o ktorych nie masz pojecia a potem walisz wspanialy teks podbijajacy serca wszystkich o "malym kutasku"
*placze*


To jest dobre. Slyszalem o ROTFL slyszalem o LOL, ale nie slyszalem jeszcze "roflololololmao". To musi byc wytwor twojego malego ograniczonego mozgu albo piosenka z repertuaru Arki Noego. A jak masz kompleks malego kutaska to idz o tym pisac gdzie indziej. Wiem ze to latwiej podzielic sie z ludzmi problemami ale to nie poradnia seksuologiczna tylko forum.

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 15:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 15:11, Ikspil napisał:
to moze nie toleruj
co nam zrobisz?

Jesli myslisz takimi kategoriami ze mozesz gadac wszystko bo net zapewnia ci anonimowosc to idz stad spierdalaj ograniczony umyslowo czlowieczku o malym kutasku.
Cytuj:
hmmm powiesz jakie mamy "male kutaski"?
straszne :<

jak sobie tlumaczysz ze male jest piekne to moze nie straszne, ale jak by spojrzec prawdzie w oczy...
Cytuj:
szkoda ze tylko rozmiar "kutaskow" u ludzi ciebie interesuje

poczekaj az trafisz na jakas dziewczyne ktora ci sie spodoba i sie okaze ze rozmiar kutaska i ja interesuje, coz to bedzie za rozczarowanie...
Cytuj:
wow jakie emocje :<
na osi nie ma rpg? wlasnie kilku ludzi napisalo ze jest, chyba masz problemy z czytaniem

i co ze napisali ? moga se pisac co chca, ale jak dalej beda mieli takie argumenty jak konrador to i moga pisac ze ty masz duzego kutaska a i tak im nikt nie uwiezy.
Cytuj:
i to jest prawdziwe rpg
a nie durnota typu "mam sile jak 50 ludzi" albo "osiagnalem juz 5 krag umiejetnosci w mieczach", czy tez"moja babcia ma 53 krowy, 34 swinie, i 13 kurczakow" przy podawaniu numeru gaddu gadu

Yeeeeaaaahhh ! To jest to ! A na OSI jest tak: Ile masz sily ? 100. Zabawne ! Ja tez ! Ile masz sily ? 100. Rety coz za niespodzianka, ja tez. Ile masz sily ? 90. O kurde newbie jakis, pewnie z pol godziny temu zaczal... A ile masz w mieczu ? 100. No popatrz, ja tez ! To jest esencja RPG !
Cytuj:
jakby smarkaczy z cl nikt nie trzymal za morde to nie wiem co by zostalo z cl
a sami GM to rowniez czesto 10 letni smarkacze, lubiacy sobie "ulzyc" wyklinajac graczy od "chujow"
wszystkie opisane powyzejh przypadki sa autentyczne :<

jak by smarkaczy na cl nikt nie trzymal za morde to wygladalo by to tak jak to forum. Nikt cie nie trzyma za morde i widac jakie sa efekty. A co do GMow z CL to wiekszosc z nich mogla by byc twoim starym (nieobrazajac nikogo z CL!)

[/quote]

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 15:53 
Cytuj  
"A na OSI jest tak: Ile masz sily ? 100. Zabawne ! Ja tez ! Ile masz sily ? 100. Rety coz za niespodzianka, ja tez. Ile masz sily ? 90. O kurde newbie jakis, pewnie z pol godziny temu zaczal... A ile masz w mieczu ? 100. No popatrz, ja tez ! To jest esencja RPG !"

ambrozja... ambrozja...

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 15:56 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 14:00, Oyci3C napisał:
Taunis az mi kurwa wstyd, ze grasz na naszym serwie:((( Wez spierdalaj gdzie Ci dobrze i przestan pierdolic glupoty bo to co mowisz nie trzyma sie kupy ni dupy:((

Oyci3c znoof blysnal. Obronca ucisnionych nadciaga. Autorytet sie wypowiedzial. Klaniajcie sie ludzie. Dobrze ze to co ty piszesz to sie trzyma i dupy i kupy (jesli wiesz o jakiej kupie mowie)

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 15:58 
Cytuj  
POzatym tyle sie wypowiadacie o RPG. A jesli uwazacie ze to co jest na OSI to RPG to swiadczy tylko o tym ze zwyklego (czyt papierowego) RPG na oczy nie widzieliscie. Mozesz sobie tlumaczyc ze to RPG, mozesz to sobie wmawiac, mozesz to wmawiac innym, ale i tak to NIE BEDZIE RPG.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:03 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 15:58, Khernan napisał:
POzatym tyle sie wypowiadacie o RPG. A jesli uwazacie ze to co jest na OSI to RPG to swiadczy tylko o tym ze zwyklego (czyt papierowego) RPG na oczy nie widzieliscie. Mozesz sobie tlumaczyc ze to RPG, mozesz to sobie wmawiac, mozesz to wmawiac innym, ale i tak to NIE BEDZIE RPG.


Co ty gadasz w oogole? przeciez OSI trzyma klimat! Bardziej od kazdej "papierowej" podrobki RPG :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.