mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:29 
Cytuj  
wiem, ten topic stworzyłem, bo miałem nadzieję, że dowiem sie czegoś wiecej o tych sesjach od osób, które wiedzą na ten temat więcej, a o drużyne pytanie to było tylko dodatkowe, lecz zanim to wyjaśniłem to wszystko zamieniło się w flamesy i dopiero teraz sie uspokoiło


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:39 
Cytuj  
Nie znam Cie, moze jestes rzeczywiscie super-inteligentnym czlowieczkiem, ale z Twoich slow wnioskuje ze jestes tylko bucem.

HEHE
<3

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:51 
Cytuj  
nie twierdze że jestem "super inteligentny", ani buc, tylko jestem mądrzejszy i bardziej odpowiedzialny od większosci mojej klasy i mam prośbe do moderatora, administratora czy kogoś, aby zamknął ten temat - proszę
jeszcze jedno chciałbym wytłumaczyc na spokojnie - ludzi się nie da oceniać po ocenach, bo to bez sensu, jedni charują, inni są uzdolnieni a inni mają wtyki(czyli mają w rodzinie nauczycieli), a inni... cuż - tu sie nie bedę lepiej wypowiadał


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:59 
Cytuj  
Deni napisał(a):
nie twierdze że jestem "super inteligentny", ani buc, tylko jestem mądrzejszy i bardziej odpowiedzialny od większosci mojej klasy


Jakbys byl moim synem to bylbym dumny za twoje oceny ale klapsa to bys dostal za brak skromnosci :roll:

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 20:02 
Cytuj  
zostałem sprowokowany! a na dodatek byłem wkurzony (prywatne sprawy) i tak wyszło, że sie pochwaliłem - normalnie (jak zreszta napisałem) nie wywyższam się, ale dziś mam zły dzień od 5 rano i mam nadzieje że jutro będzie inne, bo człowieka może nerwowo taki świat wykończyć(nieszczęścia chodzą parami, albo i czwórkami)
i zauważcie, ze dzisiaj jest taka jakby moja rocznica bo dokładnie miesiąc temu przyłączyłem sie do tego forum, ech... zrządzenie losu!


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 20:05 
Cytuj  
Deni napisał(a):
zostałem sprowokowany! a na dodatek byłem wkurzony (prywatne sprawy) i tak wyszło, że sie pochwaliłem - normalnie (jak zreszta napisałem) nie wywyższam się, ale dziś mam zły dzień od 5 rano i mam nadzieje że jutro będzie inne, bo człowieka może nerwowo taki świat wykończyć(nieszczęścia chodzą parami, albo i czwórkami)


Chlopie, tobie normalnie kobiety trzeba....tylko upewnij sie ze masz 16lat....

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 20:17 
Cytuj  
skoro jestem w 1 gim to nie mam 16 lat, a zły dzień moze sie zdarzyc kazdemu

MODERATORZY, ADMINI - PROSZĘ ZAMKNIJCIE TEN TEMAT!


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 20:34 
Cytuj  
To jak masz 15(14?) lat, to musisz poczekac jeszcze rok...

Tego ci trzeba!

Obrazek

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 20:38 
Cytuj  
PO PROSTU WIEDZIAŁEM ŻE TEN TEMAT TU WYLĄDUJE

PONAWIAM PROŚBĘ DO MODERATORÓW I ADMINÓW JAKO ZAŁOŻYCIEL TEGO TEMATU, ŻEBYSCIE GO ZAMNKNĘLI


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 20:46 
Cytuj  
Temat zostal przeniesiony na odpowiednie forum - zrobil bym to juz "2 strony watku temu" ale moderator tez ma prawo czasami sobie pospac :D

Nie zauwazylem zeby ktos Cie obrazal naduzywajac slow powszechnie uwazanych za obrazliwe.
Jesli wyczerpales temat - przestan odpisywac.
Jesli uwazasz ze juz napisales za duzo - wyedytuj swoje posty i "podziekuj za rozmowe".
Nie wolaj rodzicow i adminow zeby bronili Cie przed reszta piaskownicy - dla mnie zarowno Twoje posty jak i wiekszosc odpowiedzi na nie jest rownie zalosna.
EOT z mojej strony.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 21:06 
Cytuj  
popoprawiałem to już dawno ale jeszcze nie podziękowałem za jakże INTERESUJACĄ I FASCYNUJACĄ dyskusję
a więc dziękuje i zegnam sie z państwem, życząc dobrej nocy!


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 21:14 
Cytuj  
Moze trafisz do programu dzieciaki z klasa ?
-To jest niemozliwe zebys mial w klasie samych drechow ... jak dalej tak pojdzie to i rodzicow tak bedziesz nazywac ; [

Jezeli dziennie siedzisz 4 h przed kompem , a potem lekcje i nauka to jestes dzieckiem bez dziecinstwa IMO :< Zmien szkole lepiej , skoro rzeczywiscie takie tam drechy ...

Aha.. jeszcze jedno , jezeli rzeczywiscie u ciebie sa takie bezmozgi to nie jest problemem miec 5,65 srednia... I to na koniec podstawowki ... u mnie w klasie byla srednia ocen calej klasy 5,35
-z czego w podstawowce/gimnazjum oceny sie dostaje za lizanie dupy i dobre checi a nie za nauke ;[

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 22:42 
Cytuj  
Phi, na koniec podstawowki mialem wyzsza srednia, z kim kto mial 5.25 nie bede sie w sesje bawil.
:]

PS. Radze ochlonac, bo poniosly cie nieco emocje - tylko sobie zaszkodziles brakiem opanowania.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 23:56 
Cytuj  
Chlopak ma wysoka samoocene, ale co w tym zlego? Zalozyl natomiast sensowny topik, a jak zwykle poleciala cala masa wybitnych wypowiedzi od tych samych osob co zwykle. Czy tak ciezko jest nie odpowiadac jak sie nie ma nic ciekawego do powiedzenia?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 00:14 
Cytuj  
Yyyy?
Chlopak normalnie dostal odp; co to jest sesja rpg, czy one sa dalej popularne i czy zrobimy z nim sesje.

Odp to link, tak i nie.
Reszta to nabijanie sie khe khe~

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 00:28 
Cytuj  
A nie wydaje ci sie , ze odpowiedzi typu tak, nie , buzka itp. nadaja sie na irc, gg czy jakis inny czat?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 00:32 
Cytuj  
To juz swoja droga, ale przyjzyj sie jak sam autor tematu zwinnie przechodzi na OT :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 00:35 
Cytuj  
Ja swoja opinie wyrazilem na samym poczatku krotko i tresciwie, bo wiedzialem, jak to wszystko sie skonczy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 00:44 
Cytuj  
Pije do tego, ze trafialy sie juz kwiatki w stylu armwrestlingu, sniadan w mcdonaldzie itp. , ktore przeszly bez echa. Natomiast post o sensownej tematyce zostal gladko "storpedowany". Moze niektorzy nie sa swiadomi, ze nie sa sami na tym forum i moze kogos taki temat zainteresowac. Zalozmy temat we flames "Zbijamy sie z kolegi x bo ma nascie lat i zadaje glupie pytania" . Niech sie wyzyja.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 07:00 
Cytuj  
E tam no ale sesja przez gg...
Słuchaj... poszperaj sobie w necie, napewno są fora poświęcone papierowym RPG. Duża szansa, że znajdziesz tam ludzi chętnych na grę.
Dodatkowo może nawet na żywo.

Możliwe też, że jakaś pana się trafi :]
Wtedy 4h przed kompem + reszta na naukę, da się spędzić w przyjemniejszy sposób.
Tylko wówczas musisz zapomnieć o mówieniu o sobie takich fajnych rzeczy o swojej mądrości i wyższości nad durnymi kolegami. Bo na dłuzszą metę tego nikt nie zniesie.

To tyle jeśli chodzi o rady od wujka Dwutlenka...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.