mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 18:27 
Cytuj  
No ja wiedzialem od razu hehe:)
Ale prawda jest taka, ze nikt poza tymi komu powiedziales na calym serwerze nie trzepal tam FP.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 19:00 
Cytuj  
Brakuje jeszcze stronki w stylku NO-Nolife <- bo to nie jest sprawiedliwe, ze jedna osoba ma wiecej czasu na gre - wystarczy miec sporo kasy na zycie i mozna grac kilkanascie h dziennie ( tak jak wystarczy miec sporo kasy do kupowania itm ).

Szczerze mowiac ja nie widze roznicy czy dane 100g ma osoba A czy osoba B na danym serwerze, i tak to tam jest i tak... a to, ze osoba B szybciej dzieki temu zdobedzie itm X nie ma wiekszego znaczenia. Nie rozumiem ludzi ktorych to boli. Zas argument, ze w ten sposob osoba B sobie psuje zabawe jest smieszny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 17:20 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Brakuje jeszcze stronki w stylku NO-Nolife <- bo to nie jest sprawiedliwe, ze jedna osoba ma wiecej czasu na gre - wystarczy miec sporo kasy na zycie i mozna grac kilkanascie h dziennie ( tak jak wystarczy miec sporo kasy do kupowania itm ).

Szczerze mowiac ja nie widze roznicy czy dane 100g ma osoba A czy osoba B na danym serwerze, i tak to tam jest i tak... a to, ze osoba B szybciej dzieki temu zdobedzie itm X nie ma wiekszego znaczenia. Nie rozumiem ludzi ktorych to boli. Zas argument, ze w ten sposob osoba B sobie psuje zabawe jest smieszny.

Ja osobiscie mam gdzies to czy ta osoba sobie psuje zabawe czy nie. Chodzi o rowne warunki gry dla kazdego. Ja nie kupuje itemow czy kasy bo gram dla frajdy, a nie dla szpanu sprzetem. Niech chociaz bedzie namiastka rp na serwerze ze ludzie sami zdobyli to co maja. Zwlaszcza jesli jest w grze pvp, a itemy daja duza przewage. Druga strona to sytucje,gdzie farmerzy zajmuja spoty z dobrymi dropami, bo chca na tym zarobic. Tak jak napisalem najlepse wyjscie to dwa typy serwerow, dla kupujacych i dla nie kupujacych.

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 23:18 
Cytuj  
Organizacja nogold to banda znudzonych bumelantow. Niech sie zajma czym spowaznym, a nie promowaniem chorych idei. A jak kogos stac i ma ochote to niech i wyda na gold w wowie oszczednosci zycia. Jego sprawa. a Chinskim framerom nie zazdroszcze... przerabany zawod


_________________
Czarz :: Warr ::

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 12:43 
Cytuj  
ja nie kumam... mi wisi jak ludziom idzie gra... no chyba że ten ktoś sie tym, że jest taki bogaty sie przechwala...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 13:17 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
no chyba że ten ktoś sie tym, że jest taki bogaty sie przechwala...

I niech sie przechwala, co ci do tego? Mama nie nauczyla wlasnego nosa pilnowac?

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 13:49 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
I niech sie przechwala, co ci do tego? Mama nie nauczyla wlasnego nosa pilnowac?

X.


Moment, powoli, trzeba bylo poczekac na highlandera, a teraz czat im zepsules no :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 14:12 
Cytuj  
-.- nie wypowiadam sie jak cos mnie nie interesuje...

btw. ja przynajmniej nie wyciagam starych tematow (a jak juz nie az tak starych by nie robic nowego)


_________________
.

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 18:39 
Cytuj  
Jak ktos ma wciągającą pracę i nie ma czasu na farmienie kasy w grze, za to ma duzo prawdziwych pieniążków, i kupuje za nie wirtualną kasę to jego sprawa. W koncu jak sami mowicie, ten gosc gra DLA PRZYJEMNOŚĆI. Chyba farmowanie godzinami kredytów/golda nie jest przyjemnością? Wiekszosc musi to robić by "zyc godnie" w grze. Ale nie kazdy ma na to czas. A ze na to konto zarabia kupę szmalu w RL i za nią sobie kupuje tą przyjemność, to zabranianie mu tego jest zwykła zazdrością. Jesli wg Was psuje sobie zabawę, to co Wam do tego? A jesli mówicie, że moze komuś innemu psuć zabawę, to w jaki sposób? Poprzez to, ze ta druga osoba będzie z zazdroscią patrzec na jego uber ekwipunek?
To tak jak ja bym patrzyl na goscia co gra 24/7 i osiagnal prawie wszystko co mozna i zazdroscil mu ze ma na to czas. I co? Mam zbierac team na robienie stronki /www.nohardcoreplayers.org? Bez przesady.

A ta cala stronka i akcja jest dzieckiem albo nudów, albo głupich umyslow, przepełnionych wlasnie zazdroscią.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

*

Posty: 96
Dołączył(a): 28.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 14:41 
Cytuj  
Wiecie co, trochę się dziwię, że tak bardzo dużo jest tu zwolenników handlu real cashem.

Nie zdajecie sobie sprawy, że to nakręca ceny w grze tych itemków?
Jakiś uber item, którego jest mało, jeśli w real kosztuje 100 zielonych to w grze raczej nikt kto ma dużo gotówki sobie na niego nie pozwoli, bo cena będzie tylko rosła w walucie gry.

Jeszcze jeśli taki itemek jest tylko ładny, jak w GW, gdzie każdy dobry miecz jest taki sam ze statystykami, lecz ceny są od kilku tysięcy golda za gladiusa do kilku milionów za crystalline, to wysoka cena jakoś ujdzie.
Ale gdy różnica jest też w skuteczności? To co wtedy? Lepsze itemki będa mieli ci których stać na to...

Aha, jeszcze jedno, jak uważacie, że kupowanie za real cash jest ok, to jak zapatrujecie się na boty farmiące na przykład? To w sumie też metoda na gold i itemki, a że nieuczciwa, to nic, co?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 15:00 
Cytuj  
Indoctrine napisał(a):
Lepsze itemki będa mieli ci których stać na to...

Albo maja czas na to zeby farmowac cash. 500 golda to niecale 100 zlotych.
Mozna tyle zarobic przez dwa dni rozdajac ulotki kilka godzin. Kazdy moze. A ingame gold farmujesz chyba troszke wolniej.


_________________
Obrazek

*

Posty: 96
Dołączył(a): 28.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 15:24 
Cytuj  
No, za ulotki to 5 złotych/godzina jest maks..

Ale to nie o to chodzi, jaki jest sens, jeśli normalną drogą, grając nie da rady się dorobić niektórych rzeczy?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 15:52 
Cytuj  
Indoctrine napisał(a):
Ale to nie o to chodzi, jaki jest sens, jeśli normalną drogą, grając nie da rady się dorobić niektórych rzeczy?

Da sie, tylko po co?
Jak dostajesz 5zl/h (czyli wyjatkowo marna stawke) to masz grind 25g+/h. A nikt Cie nie zgankuje, nie stracisz durablility i nie musisz wydawac na bandaz ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 15:53 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
I niech sie przechwala, co ci do tego? Mama nie nauczyla wlasnego nosa pilnowac?

Uczyła... Ale ja poprostu nie lubie jak ktoś sie przechwala... Nie wszystko jest do wyuczenia...


_________________
Obrazek

*

Posty: 96
Dołączył(a): 28.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 17:02 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Da sie, tylko po co?
Jak dostajesz 5zl/h (czyli wyjatkowo marna stawke) to masz grind 25g+/h. A nikt Cie nie zgankuje, nie stracisz durablility i nie musisz wydawac na bandaz ;)


No tak, to teraz się zapytam, po kiego wogle zaczynać od 1 poziomu z jakims badziewnym sprzętem.. Albo lepiej, niech firmy wszędzie wprowadzą konta premium, gdzie będzie cennik za itemki i super.

Tylko gdzie tu przyjemność z zabawy??

Ogólnie chodzi o to, że dzięki handlu itemami i kontami, masa graczy niedoświadczonych potrafi nieźle się rozbijać. Ma max postać wylewelowaną przez eksperta, uber itemki i rulezuje. Wiem, że to zależy od gry, w niektórych to nic nie da, ale w na przykład starym dobrym Diablo dobre itemki i postać to 90% sukcesu, 10% to skill... :D
W niektórych innych online też tak jest... A szkoda...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 17:26 
Cytuj  
Indoctrine napisał(a):
Tylko gdzie tu przyjemność z zabawy??

A co ci do tego, z czego ktos ma zabawe? Jeden sie bawi zbierajac znaczki, inny pierdzac pod koldra. Ciebie tez nie nauczono pilnowac wlasnego nosa?

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 18:11 
Cytuj  
Dokladnie, a może zrobilem jedna postac i teraz za cholere nie chce mi sie powtarzac znudnego( dla mnie) procesu nabijania lvl i chce sie pobawic na high lvl?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 18:16 
Cytuj  
Boze co za bezsensowny topic, ktos zarabia 10k $ na miesiac naprzyklad ale ma malego pena, wiec kupuje wypizdzonego w kosmos warriora w wow for example i rozpierdala wszystkich wokolo bo jeszcze placi hilerowi 50g/h, zazdroscicie mu? To znaczy ze macie jeszcze mniejsze peny niz ta osoba, czy to tak ciezko zrozumiec ze jeden czerpie fan z roleplayu, drugi z lvlingu (L2) inny z craftingu, inny z bycia uber po pracy za swoj real cash etc? Zychoo podal idealny przyklad, jesli zarabiasz kase i chcesz miec super mega wypasa odkladasz wyplate i kupujesz, potem pogrywasz dla funu ale masz za to mase czasu na cos innego, sory ze tak chaotycznie, ale zazrdosc jest plytka i widze ze niezly naplyw na forum mamy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 19:47 
Cytuj  
Handel game contentem jest wbrew eula.

FIN.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 20:27 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Handel game contentem jest wbrew eula.

FIN.

nie sprzedaje sie contentu tylko czas potrzebny na jego zdobycie, a sam content jest przekazywany za free jako akt dobrej woli

FIN.


_________________
retired...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.