mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 16:57 
Cytuj  
Żałosne są teksty typu, że jak ktoś nie idzie na sylwka to nolife itp. itd. Ja na sylwka nigdzie nie idę (a mam podwójną okazję do świętowania, bo mam urodziny). Dlaczego? Bo nie mogę, opiekuję się starszą osobą a nikt w sylwestra nie przyjdzie na zastępstwo, niestety :( I tak się zastanawiam, kto jest bardziej nolife - ten co pisze, że jak ktoś nie idzie na sylwka, czy ten co nie idzie, bo nie może, bo np. się kimś opiekuje... No comments

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 17:14 
Cytuj  
Źle to zrozumiałeś. IMO chodziło o ludzi, którzy mają możliwość pójść na impre, a nie chcą, bo wolą grać w WoWa.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 17:22 
Cytuj  
Znaczy ja mam dwie mozliwości pójścia na impre , ale nie skorzystam a to dlatego że poprostu będe zmęczony po świętach i pragne odpocząć :)

ale oczywiście coś % się wypije 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 18:37 
Cytuj  
Ehh ja nie pójde na żadną impreze bo zwyczajnie ich nie lubie :P. Chociaż mam gdzie iść(i po co) to bardzo dziękuje zostaje w domku :P. I będe na przemian albo grał w WoWa albo oglądał jakieś filmy, albo pracowal nad czymś innym... Ja nie wiem dla mnie sylwester niczym nie różni się od takiego poniedziału czy niedzieli czy innego dnia w tygodniu przez 365 w roku :P.

2 sprawa. Nie wiem z czego tu sie cieszyć. Że znowu jest się rok starszym toż to masochizm :P

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 18:52 
Cytuj  
Kazda okazja jest dobra do picia ;f


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja


Posty: 19
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 18:58 
Cytuj  
No ci co zostaja przed WOWem to nie beda mieli przynajmniej lagow, a moze sie myle? i cala spolecznosc WOWa to Nolify? :> heh ciekawe by bylo wejsc do gry tak lekko przed 12 i zobaczyc kto w gildi jest nolife :D

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 20:26 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Kazda okazja jest dobra do picia ;f


Blizz pier**** nas i nie wypuszcza dodatku ..............

..........pijemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 21:09 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Kazda okazja jest dobra do picia ;f


Popieram!!!
ktos napisal , ze dla niego sylwek jest jak kazdy inny dzien.
- wspolczuje.
ja traktuje sylwestra wyjatkowo.
Zawsze Zajebista zabawa z przyjaciolmi (~45osob) , na kwadracie XD
Zawsze milej , (nie mile ;) ) wspomnienia.
hehe
Uwielbiam Sylwka!


Co do No life- jak ktos nie ma gdzie sie podziac , to pewnie ze to fajny pomysl zrobic sylwka w wowie.
Natomiast jesli ma gdzie isc , to juz chyba nałóg :P

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 21:15 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ze wszsycy co siedza sami w domu sa zalosni i do dupy.

No bo to jest zalosne :P
Oznaka duzego uzaleznienia od gry, albo osoba jest tak beznadziejna ze nikt ja nie chce zaprosic lol



Sam jestes zalosny, nie pomyslales moze ze niektorzy sa samotni, badz przykuci do wozka inwalidzkiego, jezeli tak piszesz jestes sam siebie wart i tyle, myslisz ze jak ty jestes imprezowicz to wszyscy sa ?? No coz to swiadczy tylko o tobie. Btw pewnie na miejscu dla niepelnosprawnych tez parkujesz swoja bryke, ehh :/


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 21:25 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
...

Widac ze rozumiesz co czytasz ;/
Tu chodzi o wybor, a nie jego brak

PS. Juz nie chce rozbuchiwac tematu, ale w twojej wypowiedzi jakas taka straszna dyskryminacja wzgledem osob niepelnosprawnych. pFFfff robic z czlowieka totlana ofiare losu tylko z powodu kalectwa, gg....


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 20 gru 2005, 21:37 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 21:35 
Cytuj  
lol

Osobiście... miałem do wyboru...

- wyskoczyć na dwie domóweczki
- pójść z dziewczyną odstawioną na maksa w suknie a ja w garnitur na jakiś drętwy bal...
- pójść na imprezę w stylu 'unc unc unc' albo 'sweet pink ladies' co moja girl preferowała...

Więc wybór padł tak -> przed sylwestrem pofatyguje się do Wawy żeby pobawić się na jakimś techno party... potem powrót do domu i harówa w pracy... a w dzień sylwestra jako, że nie mam ochoty na żaden bal zostawiam klucze dziewczynom (znajome i maine girl), niech się one zajmą jedzonkiem w czasie gdy będę pracować... po powrocie do domu jadę do hurtowni z alkocholem, zakupuję parę zgrzewek piwka, zawożę to do domu... czekam na gości i niech się impreza kręci w czasie gdy ja będę sobie chilloutował się przy dobrej muzyce, wysoko procentowym alkocholu czy też przed TV... Podstawa to ludzie którym ufasz co więcej z którymi chcesz się dobrze bawić...

Piękne... aczkolwiek nie wiem czy wytrzymam tempo ;-)

And the life goes on...

SvD.

[edit]
Uwierzcie mi... chciał bym spędzić sylwestra przed TV paczką chipsów w obecności mojej lady... nie da rady :(


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 22:01 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Żałosne są teksty typu, że jak ktoś nie idzie na sylwka to nolife itp. itd. Ja na sylwka nigdzie nie idę (a mam podwójną okazję do świętowania, bo mam urodziny). Dlaczego? Bo nie mogę, opiekuję się starszą osobą a nikt w sylwestra nie przyjdzie na zastępstwo, niestety :( I tak się zastanawiam, kto jest bardziej nolife - ten co pisze, że jak ktoś nie idzie na sylwka, czy ten co nie idzie, bo nie może, bo np. się kimś opiekuje... No comments


ten co siedzi w domu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 22:13 
Cytuj  
ja mam dosc imprez w roku, i jakos sylwestrowa nie jest czyms wyjatkowym, ale niestety moja kobieta uwaza inaczej wiec...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 22:45 
Cytuj  
@up

U mnie podobnie, jakoś nie czuje żeby ta noc była jakoś specjalna, nie robie sobie postanowień noworocznych i czasami nawet nie zauważe, że już po północy. Po prostu okazja do picia jak każda inna :D. Sam teraz jestem po 3 dniowej libacji i lekko mnie skręca na myśl o rozrobionym spirycie popijanym lipą z miodem ale raczej do sylwka mi przejdzie i wybiorę się gdzieś bawić.

Myślałem o tym żeby obczaić imprezkę we wrocku na rynku(będzie doda i krawczyk!!! :o ) ale obawiam się, że będzie zbyt duży tłok. Pewnie skończę na jakiejś domówce czy w innym akademiku.


_________________
Altaya | BF4

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 22:48 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
będzie doda i krawczyk!!!

Razem śpiewają? I gdzie Mandaryna? Do dupy z taką imprezą :E


_________________
Obrazek

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 22:49 
Cytuj  
A co nowe ich troje chcesz ? ;s


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 22:53 
Cytuj  
Doda, Krawczyk i Mandaryna. Boże broń...

Co do samego sylwestra - nie przepadam za większymi imprezami, ale liczy się to, że będę się bawił ze znajomymi ;)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 23:03 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Doda, Krawczyk i Mandaryna. Boże broń...

Co do samego sylwestra - nie przepadam za większymi imprezami, ale liczy się to, że będę się bawił ze znajomymi ;)


Dosłownie tak jak ja...

Jedna z nie wielu okazji gdzie można zebrać najbliższą ekipę...

W tym roku złożyło się u mnie takie coś, że większość ludzi wyjeżdza w następnym roku. Sam przeprowadzam się do Poznania znajomi jadą studiować albo wyjeżdzają z mojego miasta... eh... ostatnia okazja zebrania wszystkich w jednym miejscu.

SvD.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 23:12 
Cytuj  
się do Poznania
nie polecam poznan sux


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 23:16 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
...

Widac ze rozumiesz co czytasz ;/
Tu chodzi o wybor, a nie jego brak

PS. Juz nie chce rozbuchiwac tematu, ale w twojej wypowiedzi jakas taka straszna dyskryminacja wzgledem osob niepelnosprawnych. pFFfff robic z czlowieka totlana ofiare losu tylko z powodu kalectwa, gg....


:roll:
przeczytaj obydwa posty jeszcze raz...a nastepnie wyedytuj swoj post
ok?

Aenima napisał(a):
się do Poznania
nie polecam poznan sux


dziwne...jakoś tego nie zauważyłem..............
zreszta mówi się że poznań jest stolicą zachodniej części Polski


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 20 gru 2005, 23:18 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.