mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 20:55 
Cytuj  
Ciii, ciii, spokojnie :smile: wdech, wydech :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 21:27 
Cytuj  
Cytuj:
tak mnie zastanawia jedno, bluzgacie na kazdego kto nie jest po waszej stronie(czyt. nie gra na OSI w tym przypadku)


Bzdura. Poczytaj, bo nie chce mi sie juz poraz enty pisac, ze tak nie jest, tylko wszystko zalezy co, kto i jak pisze, przy okzji pierdolac glupoty.
Cytuj:
, i jeszcze wyzywacie go od dzieciakow mimo iz nic wam nie zrobil.

A co rozumiesz przez pojecie ZROBIL? Hm? Jesli ktos zartuje, od razu widac. Jesli ktos wyklada powaznie jakies racje, to sorry, ale powinien wypowiadac sie adekwatnie do swojego wieku. Jesli pierdoli jak pierdoli, ocenia sie go na tej podstawie.
Cytuj:
moze zastanowcie sie nad swoimi slowami zanim je wypowiecie/napiszecie.

O to jest dobre, tylko skieruj to wlasnie do tych co pisza aby pisac, robia z siebie posmiewisko i praktycznie niz maja pojecia o znaczeniu slow, ktore kleja. Wazne zeby bylo reprezentacyjnie, z polotem i groznie HAHAHA.

[/quote]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 21:33 
Cytuj  
pierwsze madre slowa ..nie znasz mnie w irl wiec powaga twojej oceny jest gowno warta.
wy z OSI jestescie jak zdarta plyta...a zdarte plyty sie wylacza i wyrzuca bo zepsuliby gramofon.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 00:29 
Cytuj  
smiem zauwazyc, ze wiekszosc inwektyw wychodzi od "dzieciakow"
przepraszam za trudne slowo :<
rozumiem, ze Aldatha generuje wode na mlyn.
jakze on musi byc malo dowartosciowanym obiektem, ze potrzebuje pieprzyc glupoty, zeby inni zwrocili na niego uwage...
dla mnie to zamkniety temat. chyba, ze Pan Aldatha che sie obrazac dalej.
najlepiej niech sie obrazi na caly swiat. moze to uchroni nas od jego wypocin.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 01:03 
Cytuj  
Cytuj:
2002-10-02 22:33, Aldatha napisał:
pierwsze madre slowa ..nie znasz mnie w irl wiec powaga twojej oceny jest gowno warta.
wy z OSI jestescie jak zdarta plyta...a zdarte plyty sie wylacza i wyrzuca bo zepsuliby gramofon.

Sluchaj synku uogolniasz ocene do wszystkich grajacych na osi palancie jeden.
W zasadzie od poczatku tego topica to robisz, jestes chory i to ciezko.
Nie wiem o co ci chodzi i po chuj wyciagasz jakies posty sprzed roku, szukasz usprawiedliwienia wlasnego zachowania czy glupoty ?
A tak na marginesie wcale nie masz bardziej krysztalowego harakteru niz inni chujku jeden.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 09:12 
Cytuj  
Oyci3c moja wypowiedz odnosila sie raczej do wypowiedzi shchoopack'a, ale dobra, konczmy ten temat, ani OSI nie przekona Free, ani odwrotnie wiec niepotrzebne sa te spory o to kto ma racje


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 09:34 
Cytuj  
Lobo - tu wcale nie chodzi o to czy osi czy free bla bla bla...
Tu chodzi o to ze Aldatha jest debilem, bo wyciaga jakies posty sprzed roku i na ich podstawie (oczywiscie samemu nie majac pojecia o sprawie) robi szum ze jacy to gracze osi sa zli i zaklamani, a potem sie glupio wykreca ("nie znasz mnie irl, wiec...") jak go ktos objedzie za to co napisal

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 09:39 
Cytuj  
wspomnialem ze mam to w dupie?
zdanie paru psycholi ktorych nie znam malo mnie obchodzi...szczerze mowiac mam niezly ubaw czytajac te pelne nadecia posty w wykonaniu ludzi z reg shardow..
Toll nakrecana laleczko masz racje ...jestem zakompleksionym piece of shit , ktorego nikt nie kocha i musi wlazic na grupy dyskusyjne by ktos zostal jego przyjacielem...musisz byc kurde wrozka :smile:
Shchoopack kretynie od free wszystko sie po prostu zaczelo najezdzaliscie na tych ludzi daleko przed tym jak tu zawitalem..to tez o was swiadczy, szukaliscie pretekstu chyba...zreszta hehe...chetnie z wami sie jeszcze podroczę ale chyba juz nie macie na to ochoty :smile:
i ja rowniez...eat my shorts


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2002-10-03 10:44 ]</font>

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 09:49 
Cytuj  
Wszyscy debile maja w dupie to ze sa debilami - niczym sie tu nie wyrozniles.

Po raz kolejny udowodniles tez ze jestes glupim gnojem - zaczales temat, a jak skonczyly ci sie jakiekolwiek argumenty, zaczales plakac ze my gramy na osi i dlatego tak na ciebie najezdzamy.
Zamknij sie juz, bo z wlasna glupota nie wygrasz

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 10:32 
Cytuj  
najbardziej wkurza mnie na forch to, ze jezeli nie odpowiesz na post to jest to zle, a jezeli odpowiesz, to glupia dyskusja moze sie ciagnac w nieskonczonosc.
dajmy Panu Aldatha miec ostatnie zdanie i skonczmy te glupoty.
niech dzial Flames bedzie dla biednych, zakompleksionych Panow Aldatha'ow. Niech sobie pisza do siebie listy typu "dlaczego bloob jest glupi" i niech sie ciesza, ze udalo im sie przeczytac kilka postow z innego forum typu "twoja dziewczyna" czy cos tam.
Powodzenia w doroslym zyciu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 12:05 
Cytuj  
schoopack zaluje ze kiedykolwiek zobaczylem twoj skretynialy nick na battlenet.pl... :sad:
moje zycie byloby radosniejsze bez ciebie , nie mam zamiaru juz cie bluzgac ani kogokolwiek z OSIOWYCH pajacykow , a teraz odpowiem w stylu Taunisa : ssssuck my dick motherfuckers...a teraz spadajcie do swojej kochanej ultimki . Toll o moje zycie sie nie martw zyczylbym tobie zeby sie tak wiodlo jak mnie :smile:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 12:26 
Cytuj  
wiedzialem, ze odpowie.
hehe


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 12:48 
Cytuj  
ja tez wiedzialem ze odpowiesz :smile:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 14:49 
Cytuj  
hihi
wiedzialem, ze ty wiedziales, ze ja wiedzialem, ze ty odpowiesz.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 14:56 
Cytuj  
ja to przewidzialem ze bedziesz wiedzial ze ja wiem o tym co ty wiedziales :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 15:34 
Cytuj  
...

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 15:43 
Cytuj  
Cytuj:
2002-10-03 11:32, Toll napisał:
najbardziej wkurza mnie na forch to, ze jezeli nie odpowiesz na post to jest to zle, a jezeli odpowiesz, to glupia dyskusja moze sie ciagnac w nieskonczonosc.
dajmy Panu Aldatha miec ostatnie zdanie i skonczmy te glupoty.

Powodzenia w doroslym zyciu.




w koncu sam powiedziales toll "dajmy panu aldatha miec ostatnie zdanie" wiec nie dziw sie ze odpowiada :<

a jasne ze moze sie ciagnac w nieskoczonosc jesli bedziesz komentowal potem

w duzym stopniu sie w tym momencie nie roznicie
-apropo... wiesz ile aldatha ma lat piszac "powodzenia w doroslym zyciu" ?:(

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 15:56 
Cytuj  
rofl
dopiero teraz przeczytalem inne poprzednie posty

nudzilo mi sie .. chyba jak wam :sad:
podziwiam cie aldatha ze chcialo ci sie postnac linka z sosy boardu
i to zdanie ze skaza na brylantowych postaciach czy whatever
ja pierdole :sad:

sory toll za przed ostatnie( razem czy odzielnie :grin:)? ??! zdanie w moim poprzendim poscie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 15:56 
Cytuj  
Wiek nie oznacza bycia doroslym.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 15:59 
Cytuj  
a co oznacza?
z reszta czy mozna oceniac kogos po wypowiedziach na glupim forum czy jest dorosly

kazdemu odpierdala w necie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.