mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 659 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 12:22 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Que? Skąd pomysł, że pisałem do Ciebie lub o Tobie? Opisywałem sytuację, którą znam z kręgu własnych znajomych. Jak odebrałeś to osobiście to może masz jakiś problem, bo nie mam pojęcia jak zarabaiasz na życie.

ma salon z motocyklami :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 13:09 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Gadacie jak stare babcie. Ja pierdole.

Motor to pewien styl zycia. Wolnosc, ktorej nie skumaja kolesie jadacy przepisowe 70 swoim samochodzikiem.

Motocyklisci czasem kogos zabieraja do grobu, ale zazwyczaj gina sami, albo z pasazerem, ktory sie godzi na szybka jazde.

Duzo wiecej przypadkowych ofiar powoduja kierowcy samochodow, ktorzy nie potrafia jezdzic, albo im sie wydaje ze sa bogami na drodze.

Zaden motoclista nie wyjezdza na droge, zeby zginac, jak zapierdala to tam gdzie to sie wydaje bezpieczne, a ze czasem ktos mu zajedzie droge jak ta babcia z opowiesci lamoona to juz sa sprawy losowe.

Zeby nie bylo - sam nie jezdze motorem (chyba ze jako pasazer), ale mam wielu kumpli ktorzy jezdza. Moj zajebisty kolega sie kiedys zabil na motorze, ale zginal tak jak zyl - bardzo szybko.

Oczywiscie debili wsrod motocyklistow nie brakuje (tak jak wszedzie), ale sa w zdecydowanej mniejszosci, bo kazdy sobie zdaje sprawe, ze motor to latwa smierc.


nie rozumiem czy jezdzac na motorze mam jakies inne ograniczenia niz autem? jeden i drugi jak mu cos wyjedzie zazwyczaj ginie. wiadomo ze auta powduja wiecej wypadkow bo jest ich wiecej. wiadomo ze czesto sie widzi tez debila ktory jedzie autem i sie zachowuje gorzej niz motocyklista. ale jest jedno ale 99% motocyklistow jezdzi szybciej niz ci w autach i nie zwaza na ograniczenia itd. nie wiem moze motor i ta moc pod udami doaje jakiejs supermocy ktora koniecznie trzeba wykorzystac. moze to tak motor wplywa na ludzi nie wiem za czesto nie jezdzilem ale biorac pod uwage statystycznego uzytkownika auta i scigacza to tych debilowatych zawsze bedzie wiecej po stronie 2 sladow.

z pasazerami jest roznie jak taka malolata wsiadzie bo kolega chce ja podwiezc 100 m to zwykle ten kolega musi poszpanowac mimo ze pasazer jasno mowi bez szalenstw.

co do filmiku i reszty motocyklistow, nie kumam kolesia po kazdym hamowaniu musi od razu w pizde manetke? zeby po 2 sek hamowac? a jakby ktos z auta musial wyjsc bo nie wiem zaslabl albo kierowca mial atak serca a pasazer bedzie chcial wyjsc. toz on by go zabil.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 14:15 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
nie wiem moze motor i ta moc pod udami doaje jakiejs supermocy ktora koniecznie trzeba wykorzystac

Dokladnie tak wlasnie jest, wielu nie potrafi sie opanowac i musi odkrecac to tylu ile fabryka dala. Szczerze mowiac tez tak mam, czesto nie potrafie sie powstrzymac, a jestem stary dziad, ktory juz wyrosl ze strzalow adrenaliny, na szczescie mam wzglednie slabe moto (i nie chce mocniejszego), na ktorym na za wiele sobie pozwolic nie moge. I teraz wyobraz sobie mlodego szczawia na R1...

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 14:49 
Cytuj  
Dla mnie jeśli chodzi o miasto to 600 pojemności to maks. Sam śmigam na 500 i póki co wystarczy. Później pewnie przesiąde się na jakiegoś Horneta i na tym planuje pozostać.


Ktoś kto świadomie kupuje coś na 'tor' i jeździ tym po mieście, to równo pod sufitem nie ma.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 14:50 
Cytuj  
Może i samochodziarze powodują znaczną częsć wypadków z moto typu wymuszenia itp. Problem w tym, że motor znacznie trudniej zauważyć nawet gdy jedzie z rozsądną prędkością. Motory nawet lubię, ale gdy jadę samochodem to niestety motocykliści mnie wkurwiają bo muszę na nich zwracać większą uwagę, pilnować gdzie są itp :/.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 14:53 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=LCTokUT-_08
bus driver knocks a cyclist off his bike

omg


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 16:12 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... 5Bci82yjyA
tak

http://www.youtube.com/watch?v=fRT_5yOq ... re=related
albo tak


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 16:34 
Cytuj  
Havok napisał(a):
muszę na nich zwracać większą uwagę, pilnować gdzie są itp :/.

Rozsadny motocyklista pilnuje wszystkie samochody w swojej okolicy z bardzo duza uwagą, wrecz stara sie myslec za kierowcow samochodow i nie wpierdala sie tam, skad trudno mu uciec. Z tym, ze debili widac bardziej i robia reszcie zla opinie. Co zreszta bylo widac dzis w promieniu 10 km od Sluzewca (takiego spędu motocykli jak dzis to chyba nigdy tam nie bylo).

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 23:10 
Cytuj  
Xanth - a ile pali ten tówj Simson ?


_________________
OrleOko czuwa...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 23:47 
Cytuj  
embe napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=w5Bci82yjyA
tak


wina gościa na motorze


edit:

Cytuj:
Ostatni weekend - pierwszy prawdziwie wiosenny w tym roku - stał się okazją do nieoficjalnej inauguracji motocyklowego sezonu. Po czterech, pięciu miesiącach bierności, amatorzy jednośladów odkurzyli swoje maszyny i ruszyli na polskie drogi. I jak wskazują policyjne statystyki, część z nich niestety z nich nie wróciła. W sobotę i niedzielę w wypadkach drogowych zginęły 34 osoby, z czego dziewięć to motocykliści. Jeden ciepły weekend wystarczył, by obok co czwartej ofiary dopisać status "motocyklista".


mówiąc szczerze, to nie dziwie się, skoro motocykliści nie trzymają się pasów ruchu


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 23:51 
Cytuj  
W miescie 6, na trasie ponizej 5.

Nie trzymaja, bo nie musza, bylo tu juz o tym. W skrocie: przepisy pozwalaja motocykliscie poruszac sie miedzy samochodami. Jak chcesz szczegolow, to uzyj szukajki, nie bede ponownie cytowal kodeksu.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 00:12 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Nie trzymaja, bo nie musza, bylo tu juz o tym. W skrocie: przepisy pozwalaja motocykliscie poruszac sie miedzy samochodami.


i to jest właśnie popieprzone w krd


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 00:14 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Xanth napisał(a):
Nie trzymaja, bo nie musza, bylo tu juz o tym. W skrocie: przepisy pozwalaja motocykliscie poruszac sie miedzy samochodami.


i to jest właśnie popieprzone w krd

??

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 02:22 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
Enhu napisał(a):
Xanth napisał(a):
Nie trzymaja, bo nie musza, bylo tu juz o tym. W skrocie: przepisy pozwalaja motocykliscie poruszac sie miedzy samochodami.


i to jest właśnie popieprzone w krd

??


bo święte krówki się przepychają między samochodami zamiast poruszać się wyznaczonymi pasami ruchu

gdyby motocykliści byli ograniczeni do pasów ruchu to nie było by tyle wypadków z ich udziałem


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 03:42 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
bo święte krówki się przepychają między samochodami zamiast poruszać się wyznaczonymi pasami ruchu

gdyby motocykliści byli ograniczeni do pasów ruchu to nie było by tyle wypadków z ich udziałem

Tu chodzi raczej o poruszanie się w korkach co nie wpływa w jakiś wielkim stopniu na bezpieczeństwo. Nie spotkałem jeszcze motocyklisty, który nie trzymałby się pasa jadąc w normalnych warunkach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 08:05 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
gdyby motocykliści byli ograniczeni do pasów ruchu to nie było by tyle wypadków z ich udziałem

Gdyby motocyklisci jechali jak samochody, to bys stal w duuzo dluzszym korku.

X.

PS. Abstrahujac od pasow ruchu, musze sobie zrobic taka kamizelke:

Obrazek


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 08:17 
Cytuj  
Taki napis powinien być na autobusach :p

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 11:06 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Gdyby motocyklisci jechali jak samochody, to bys stal w duuzo dluzszym korku.


no tak, bo liczba motocyklistów jest jakaś zatrważająca

wczoraj jednego z podporządkowanej przyjąłem na maskę - 3s do setki? zdążę

prawie


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 11:32 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
no tak, bo liczba motocyklistów jest jakaś zatrważająca

Gdyby jednak 10 ustawilo sie jeden za drugim przed toba (motocykle czesto wystepują tabunami), to bys dopiero klął, prawda?

Enhu napisał(a):
wczoraj jednego z podporządkowanej przyjąłem na maskę - 3s do setki? zdążę

Rownie dobrze mogles trafic na debila w samochodzie, zamiast na debila na motocyklu. I tu, i tu sie zdarzają, z czego w samochodach ich jest o wiele wiecej, tylko przestales zwracac na nich uwage. Ja ich widze na codzien, co chwila ktorys chce mnie zabic.

X.

PS. W tamtym roku w Warszawie, w godzinach szczytu kilkunastu motocyklistow pokazalo, jak wyglada normalna jazda motocykli w korku. Wiesz jaka byla reakcja kierowcow? Bluzgi i trabienie. Wiec kurwa zdecydujcie sie, mamy stac z wami, czy jechac w pizdu?

PS2. Dla rownowagi: http://www.tvn24.pl/28377,1738684,0,1,m ... omosc.html


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 12:30 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Rownie dobrze mogles trafic na debila w samochodzie, zamiast na debila na motocyklu. I tu, i tu sie zdarzają, z czego w samochodach ich jest o wiele wiecej, tylko przestales zwracac na nich uwage. Ja ich widze na codzien, co chwila ktorys chce mnie zabic.


Nie lubię generalizować ale niestety ogólnie to debili na drodze (bez względu na to czym kierują) jest zdecydowanie za dużo. Masa ludzi jeździ po prostu bez wyobraźni i to chyba najbardziej mnie osobiście wkurza.

Z motocyklistą miałem problem jeden raz za to dość osobliwy. Ze 2 lata temu wiozłem ojca do lekarza. Środek tygodnia, środek dnia - korki na ul Słowackiego. Jak ktoś zna Gdańsk to wie, że o tej porze poruszanie się tam odbywa się w tempie max. 20 km/h. Poruszając się wolno w pewnym momencie zauważyłem, że gość jadący w przeciwną stronę przyhamował przepuszczając kobietę wyjeżdżającą z parkingu. Ponieważ skręcała na mój pas ruchu to również przyhamowałem wpuszczając ją przed siebie. Ponieważ było lato i szyby miałem opuszczone usłyszałem mimo gwaru ulicznego jakiś trzask dochodzący zza pojazdu. Nie było to zdecydowanie uderzenie we mnie więc się nie przejąłem tylko pojechałem dalej jak ruch posunął się do przodu. Odjechałem może ze 300-400 metrów aż nagle słyszę z tyłu specyficzny sygnał klaksonu motorowego i w lusterku widzę jakiegoś gościa pędzącego na złamanie karku środkiem drogi (między pasami). Koleś mija mnie i w miejscu zawracając ustawia mi motor przed samochodem blokując mnie i ruch totalnie. Zsiada z motoru i wygrażając mi pięścią, klnąc niczym szewc stara mi się jednocześnie coś powiedzieć. Uspokoiłem trochę gościa żeby się dowiedzieć o co chodzi. Koleś drze się na mnie, że mam natychmiast zawracać bo spowodowałem wypadek itd itp. Patrzę na gościa jak na kosmitę bo na prawdę nie miałem pojęcia o czym gada. Mówię mu żeby zabrał motor sprzed mojego samochodu i nie blokował ruchu. Gość do mnie "spie*"/"wypier*" itd. - stoi mi przed maska i zaczyna gdzieś dzwonić z komórki. W momencie jak wsiadłem do samochodu z zamiarem wyminięcia go i odjechania zatrzymuje się obok autobus, otwierają się drzwi i kierowca krzyczy do mnie: "Panie, nie daj się pan wrobić! Drugi motocyklista próbował pana wyprzedzać po prawej, zagapił gadając z tym drugim i wywalił jak pan żeś przyhamował. Wszytko widziałem bo stałem w zatoczce obok i to się działo przede mną". Spisałem nr linii autobusu, nr boczny pojazdu i godz. zdarzenia tak na wszelki wypadek gdyby koleś miał mi robić jakieś smrody ale na szczęście do niczego takiego nie doszło.

W każdym razie, chciałem powiedzieć, że to hasło "patrz w lusterka, motocykle są wszędzie" jest bardzo prawdziwe. Tylko że dlatego, że większość motocyklistów kombinuje ciągle jak tu ominąć inne pojazdy. Z tej racji raz jadą z lewej, raz z prawej ciągle gdzieś znikając z pola widzenia. Oczu z tyłu głowy nie mam, a jechać patrząc w kółko w lusterka też się nie da. Siłą rzeczy większość czasu człowiek patrzy przed siebie aby w coś lub kogoś nie wjechać. Oczywiście przed manewrami skrętu czy zmiany pasa sprawdza się lusterka i martwą strefę ale to jest ułamek czasu poświęcany na obserwację drogi. Tak więc to hasło to tak na prawdę niewiele daje bo jak będzie za mną jechał gość podobny do wyżej opisanego to prędzej czy później napyta sobie biedy bo żaden kierowca nie jest w stanie śledzić przez cały czas co się dzieje dookoła jego pojazdu. Przydało by się jakieś hasło dla motocyklistów też, bo widocznie nie zdają sobie sprawy z tego, że po prostu dzięki dużemu przyspieszeniu, małym gabarytom i zwrotności ich pojazdy są czasem trudne do dostrzeżenia.


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 659 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.