mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2012, 07:02 
 
Asmax napisał(a):
W sumie takie scierwo nie zasluguje na wlasny topic


I na tym Asmax powinienes zakonczyc bo z nim nie da sie niestety nic zrobic -> deal with it


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 maja 2012, 13:59 
 
Zaboleq pojechał tobie dzisiaj czy masz kiepski zapłon?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 07:30 
 
No kaczy to ogólnie dno ostatnio, i nekrofil forumowy, żeby takie stare kotlety odgrzewać :E. Niech sobie postuje dalej, ja robię EoT bo po co z nim czy szmataxem dyskutować.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 07:49 
 
zaboleq napisał(a):
No kaczy to ogólnie dno ostatnio, i nekrofil forumowy, żeby takie stare kotlety odgrzewać :E. Niech sobie postuje dalej, ja robię EoT bo po co z nim czy szmataxem dyskutować.


Ja bym na twoim miejscu zważał na słowa, Pan Kaczy to prezes dużej firmy, z jego koneksjami możesz nie znaleźć roboty w całej Polsce.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 08:10 
 
Racja Niah, ja już ogólnie z częścią tego forum nie będę prowadził dyskysji bo to sie mija z celem. Jeszcze pracy kiedyś będę szukał i będę musiał go przepraszać :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 09:42 
 
imo fajnie jakby jakies banany sie posypaly, bylaby ladna failowata drama... ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 10:00 
 
High to bardzo możliwe. Moderacja ostatnia bardzo "urosła" i posypały się nawet bany jakieś i warny. Z tym, że nikogo z trollowni jeszcze nie "ruszono". Aenimy pewnie nikt nie ruszy ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 10:01 
 
zaboleq napisał(a):
Z tym, że nikogo z trollowni jeszcze nie "ruszono".


Jak nie? Przecież dostałes.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 10:12 
 
Warna, ale Warna dostało sporo osób. Mając namyśli ruszono miałem namyśli bany. Pewnie na początku i tak będzie z tydzień bo widziałem, że ktoś już takiego dostał.

Śmieszne tylko, że nagle ktoś wziął się za sprzątanie i to we flames :wtf: . Rozumiem, że jak ktoś obrazi moje uczucia czy to religijne czy jakiekolwiek inne to też warn tak? Mogę zgłaszać posty każdego, kto mnie obraża albo kogoś innego?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 14:30 
 
Trzeba przyznac, ze ten warn byl zalosny.
Ja proponuje w ogole skasowac flamesy i zabronic sie klocic!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 15:21 
 
Mark24 napisał(a):
Trzeba przyznac, ze ten warn byl zalosny.
Ja proponuje w ogole skasowac flamesy i zabronic sie klocic!!


No dokladnie.

Tym bardziej, ze sprawa tego konta Kabry jest podejrzana. Najpierw mowi ze nie kupil, tylko gra u kumpla. Potem sie okazuje ze kupil, ale srzedaje za 30 zl bo to syf. Nastepnie okazuje sie, ze sprzedal po 170, a jak kupiec probuje dalej odsprzedac konto to nagle kotos zmienia haslo:

viewtopic.php?f=30&t=41017

Tlumaczenie tez jakies pokrecone, ze nie pamieta na jakim koncie mial d3 mimo, ze zakladal konto 2 tyg. temu napierdalajac w gre non-stop przez nastepny tydzien.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 15:45 
 
A to tego temat zamyka Xanth, na ktorego powolywal sie Kabra. Spisek!


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 16:01 
 
zaboleq napisał(a):
High to bardzo możliwe. Moderacja ostatnia bardzo "urosła" i posypały się nawet bany jakieś i warny. Z tym, że nikogo z trollowni jeszcze nie "ruszono". Aenimy pewnie nikt nie ruszy ;).


ja to chetnie zobacze banzora dla ciebie, moglbys sie domyslic chociaz...


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 17:47 
 
candidoser napisał(a):
A to tego temat zamyka Xanth, na ktorego powolywal sie Kabra. Spisek!


Spisek, nie-spisek. Po co zamykać wątek? Bo się bluzgają? Przecież od tego są flamesy...

Proponuję dać bana montezumie, bo on to zaczął!!!!111 :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 20:01 
 
jakby trwalo to dluzej to byloby weak.

http://demotywatory.pl/3814471/Wymarzona-praca - kabra moglby niezle dorobic ;d


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 08:05 
 
Highlander napisał(a):

ja to chetnie zobacze banzora dla ciebie, moglbys sie domyslic chociaz...


Oj high o co Tobie chodzi spammerze :)


Prawda jest taka, że nagle ktoś się obudził i teraz nagle robi porządki na forum - graty! Rozumiem, że nagle forum stanie się czyste jak tyłek niemowlaka i nawet 5-latek się nie zgorszy czytając posty elyty tego forum tak?

Sprzątanie we flames jest śmiechu warte i Xanth tutaj nieźle dał ciała imo i nie tylko. Skoro to flames i regulamin forum się nie zmienił to ten warm dla mnie z jakiego powodu niby? Xanth sobie zmienia regulamin forum czy daje warny według swojego widzimisie? Nie zliczę ile razy trolle obrażały mnie czyt kogoś innego. Ja też kogoś tam obrażałem z reguły w odwecie, bo Kabra nie potrafi np normalnej rozmowy prowadzić w jakimkolwiek dziale.

Praktycznie każdy ma coś mądrego do powiedzenia, tylko osoby pokroju Asmaxa, Kabry, Whitnesa czy ich alty i koledzy zawszę podłożą nawet mały ogień pod topic i sie zaczyna forumowa drama i flame. Zresztą widać to po tym, kto założył ten topic. Gdzie wtedy byłeś Xanth?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 08:13 
 
Po prostu dzieci dostaly nowe zabawki (nowy engine, a co za tym idzie warny i inne pierdy) to sie bawia. Za jakis czas im sie znudzi i wszystko wroci do "normy".


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 08:29 
 
Uważaj Candi, bo jeszcze obrazisz uczucia Xantha albo go bezpodstawnie oskarżysz, że się bawi warnami i cię ukarzę :roll:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 08:46 
 
Nie każde było bezpodstawne np Huragan, roball czy ty (sry, ale taka prawda, żeby kogoś oskarżyć, że jest złodziejem trzeba mieć mocne dowody)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2012, 09:17 
 
Niahu ale od tego jest flames, mnie cały czas ktoś spamuje, że kabel i wrzuca top z dupy do dyskusji. Kiedys może to i było smieszne a potem to tylko debile pisali i trza bylo to zlewac. Ktoś zakłada topik tylko po to, aby kogoś obraźić. Taka już rola tego forum chyba...

A to, że złodziej czy nie złodziej? Who cares, to jest flames, ludzie sie znacznie gorzej wyzywali i nikt nigdy nic z tego nie robil. A taki kabra, ktory leje na cały internet etc myślisz, że się tym przejmuje? Dla mnie bardziej obraźliwe jest słowo chuj/debil/idiota i co, warna/bana za to nie ma.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.