mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 13:13 
 
a co ja mam do mmorpg.pl?
Główka boli?

Xanth to pizdencja totalna i nie nadaje się kompletnie na moderatora.

I żeby było jasne - Kabra w dalszym ciągu uważam cię za złodzieja. Ostrzeżenie absolutnie NIC nie zmieniło w tej kwestii.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 13:29 
 
I zeby bylo jasne - jebie mnie opinia sfrustrowanego kolesia, ktory placil dzieciom za 'zemste' na forum internetowym i ktory juz ewidentnie nie wytrzymuje cisnienia rozmowy z pikselami.
Za kogo trzeba uwazac ciebie zostawiam do oceny kazdemu z osobna. Zreszta to jak cie ludzie na tym forum traktuja i to ile razy ci to forum dziekowalo za wspolprace powinno ci dac do myslenia.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 14:39 
 
Takie bajki to opowiadaj kumplom z podworka. Jakby cie tak to jebalo to bys po prostu to zlal. A co do tego kto tu jest naprawde nie chciany na tym forum to rzecz dyskusyjna. I marek na pewno nie jest faworytem.


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 15:49 
 
Wow, to musi boleć. Być niechcianym przez "piksele" na forum, na którym spędziło się ponad 450 godzin tylko na pisanie postów (zakładając, że 1 post = 5 min).

Smutne życie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 16:21 
 
Kabra po prostu mi się nie podoba to jak "załatwiłeś" kolegę z forum. I tyle.
Żadne bany, warny, lizanie mi rowa tego nie zmienią.. Ja nie Xanth..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 cze 2012, 23:39 
 
Xanth napisał(a):
W grze publicznej udostepniasz swoj IP i porty gry na ktorych wisisz, wlamywacz przechwytuje twoja sesje i wlazi na konto, w miare proste do wykonania. Pret w dupe Blizzardowi, ze tego nie zabezpieczyl.

X.


Xanth dzisiaj nablużnił w topiku o D3, a jak zwróciłem mu uwagę to usunął mój post - pozostawiąjąc swoje bluzgi.

Pręt ci do dupy panie X. za taką moderację. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 06:20 
 
Ciekawe ze wszyscy podkreslaja ze nie jest to forum dla slabych psychicznie, ze flames etc, "specyfika". Wystarczylo ze moderator zadzialal minimalnie i juz wszyscy placza jak male dzieci. Wroc. Duze dzieci.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 10:16 
 
bo moderator powinien wiedzieć kiedy ma działać, a kiedy nie ma działać. I powinien wiedzieć, że zasady dotyczą też jego. Flamesy są od flamowania - sama nazwa wskazuje. Ale jak komuś babcia powiedziała, że powiedzenie na kogoś "kurwa" - to grzech, a "chuj" - to nic wielkiego i potem zaczyna swoje "zasady" wprowadzać na forum to robi się szum.
No a po drugie - powinien sam się przynajmniej do swoich zasad stosować - a nie kasować bluzgi we flamesach, a samemu bluzgać w pozostałej części forum...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 10:19 
 
Mark24 napisał(a):
Flamesy są od flamowania - sama nazwa wskazuje.

Kto tak i kiedy powiedzial? Flamesy są do "ostrzejszych rozmow", a nie do bezgranicznego bezholowia. I tak wlasnie beda przemnie traktowane. Mam nadzieje, ze przez was tez. Czasy bez moderacji wlasnie sie skonczyly, przyzwyczajcie sie do tego. Albo proscie Ferdka o zmiane regulaminu.

X.

PS. Pokaz mi Marku te posty z bluzgami, ktore niby skasowalem. Bo ja ci moge pokazac te, ktore nie sa skasowane. A jesli cokolwiek jest kasowane, to nie z powodu bluzgow (chyba, ze te wykraczają daleko poza rynsztok).

I dla przypomnienia:

Zasady korzystania z forum mmorpg.pl
-FLAMES: ataki osobiste, dyskryminujace lub ofensywne wypowiedzi nie beda tolerowane i groza kasacja posta lub nawet usunieciem z forum.
-OFFTOPICS: produkcja wiadomosci nie zwiazanych z tematem, tak jak w przypadku flamow nie jest pozadana i może prowadzic do kasacji wiadomosci lub tymczasowego zawieszenia.
-REKLAMY: banery, posty reklamujace, linki serwisów nie mogą być zamieszczane bez wyraznej zgody administracji forum.
-SPAM: wiadomosci nie zwiazane z tematyka forum beda kasowane, a uzytkownik zawieszony.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 10:55 
 
Xanth napisał(a):
Czasy bez moderacji wlasnie sie skonczyly, przyzwyczajcie sie do tego.


A skad ta zmiana?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 12:13 
 
candidoser napisał(a):
Xanth napisał(a):
Czasy bez moderacji wlasnie sie skonczyly, przyzwyczajcie sie do tego.

A skad ta zmiana?

Moze byc, ze z okazji nowego engine? A na serio, to stad, ze jest tu jeszcze moderator, ktoremu jeszcze sie chce. Brak moderacji nie wynikal z przyzwolenia na lamanie regulaminu, tylko z braku moderatorow i adminow pojawiajacych sie na forum czesciej niz raz na miesiac. A, ze z nowym silnikiem pojawila sie opcja "moderator globalny", to grzechem bylo by z niej nie skorzystac.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 12:36 
 
Xanth napisał(a):
Brak moderacji nie wynikal z przyzwolenia na lamanie regulaminu, tylko z braku moderatorow i adminow pojawiajacych sie na forum czesciej niz raz na miesiac. A, ze z nowym silnikiem pojawila sie opcja "moderator globalny", to grzechem bylo by z niej nie skorzystac.

X.

Czyli mam rozumieć, że od jakichś 10 lat miałeś chrapkę na wymoderowanie tego działu, bo Ci się nie podobał (łamał regulamin) ale nie byłeś w stanie z braku "moderatora globalnego", a dramy i tematy (dla niektórych legendarne) z asztonami, kablami, działalnością kaki, szadhuna itd. to był jedynie wyniki tego, że Ferdek olał sprawę bądź nie miał czasu na wymoderowanie?


_________________
Duh, winning

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 12:43 
 
Od władzy niektórym się w dupie przewraca niestety :roll:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 12:47 
 
Tak, mialem chrapkę i przewrocilo mi się. Cos jeszcze?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 13:07 
 
Wlasnie wyobrazilem sobie zaboleq, marka i huragana jako moderatorów... o ja pierdole ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 13:10 
 
zaboleq napisał(a):
Od władzy niektórym się w dupie przewraca niestety :roll:


A czy to nie ty chciałeś ostrzejszej moderacji po tym jak ci Braxis odszedł od schematu w wypowiedziach ?

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 13:12 
 
Xanth napisał(a):
candidoser napisał(a):
Xanth napisał(a):
Czasy bez moderacji wlasnie sie skonczyly, przyzwyczajcie sie do tego.

A skad ta zmiana?

Moze byc, ze z okazji nowego engine? A na serio, to stad, ze jest tu jeszcze moderator, ktoremu jeszcze sie chce. Brak moderacji nie wynikal z przyzwolenia na lamanie regulaminu, tylko z braku moderatorow i adminow pojawiajacych sie na forum czesciej niz raz na miesiac. A, ze z nowym silnikiem pojawila sie opcja "moderator globalny", to grzechem bylo by z niej nie skorzystac.

X.

Weź może lepiej skorzystaj ze sznura w szopie ;)
Moderuj sobie wszystko, ale flames? KAM AN!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 13:16 
 
Xanth, zrozum że na tym forum nie jest nam potrzebna druga grecja.

Nagle komus sie zachcialo zmienic engine i teraz wielka feta bo mozna nagle warnowac i banowac in 3 second bo wszystko latwo, przejrzyscie etc.
Jak komus sie wczesniej nie chcialo, to byl dupa a nie moderator i nadal jest. To ja poproszę o warny dla każdego, kto napisał "kabel" albo zainsynuowal, że jestem złodziejem. Pewnie zaraz palniesz, że prawo nie działa wstecz, ale to nie prawo tylko admińska samowolka.

Przez tyle lat takie burdy się działy, nie powiem kto mega trollował a kto był wzorowym forumowiczem - każdy wie jak było. I teraz nagle bierzesz się za moderację? Wyjeb najlepiej całe forum jak Zarri :).



@Dana
Bo Kabra to było przegiecie już i to nie tylko we flames, tak samo moraltalch. Co innego napierdzielać się we flames a co innego obrażać ludzi w każdym topicu, bo się z nimi nie zgadzasz(cześć Kabra).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 13:17 
 
zaboleq napisał(a):
Od władzy niektórym się w dupie przewraca niestety :roll:

Nie ma sprawy, jak ktos bedzie cie bluzgal, to to oleję.

zaboleq napisał(a):
I teraz nagle bierzesz się za moderację?

Bo teraz dostalem taką funkcję. I jak pisalem juz wczesniej, nie mam zamiaru ani ochoty moderowac wstecz.

X.

PS. Zawsze mozesz zlozyc skarge na moją moderację do administracji forum.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 14:03 
 
mmo miało właśnie ten klimat, że było free for all pvp teraz to już nie to samo.. forum jak każde inne. ;>
W sumie tyle lat się to kręciło i było ok.


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.