mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 12:43 
 
HOW TO KILL KABRAXIS

Chyba musze zmienic nick na mniej popularny. :/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 12:44 
 
Kabra - Dwie osoby fizyczne, rękojmia za wady - art. 556 i nastepne kc.
Zwrot 10 dni nie działa przy osobie fizycznej.


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 12:52 
 
Kabraxis napisał(a):
HOW TO KILL KABRAXIS

Chyba musze zmienic nick na mniej popularny. :/


To już wiadomo skąd masz nicka blizz fanboyku. ;>

http://diablo.wikia.com/wiki/Kabraxis


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 12:56 
 
Nigdy sie z tym nie krylem.

Tylko jedno musze fixnac:

Cytuj:
blizz north fanboyku


To by sie teraz zgadzalo. :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 20:37 
 
Abstrachując od tego jaka jest rzeczywiście prawda - to powiem tylko jedno.

Gdybym sprzedawał jakieś konto - to bym wysłał kupującemu absolutnie wszystkie dane w pierwszym mailu.
Łącznie z adresem wpisanym w konto, secret answer i inne duperele. Jakby był mail przypisany do konta - to bym tracił te 20 sekund czasu raz na jakiś czas, żeby go zmienił na swojego dopóki by tego nie zrobił. Nie ma, że 'nie chcę' dostaje od razu komplet danych i tyle. Postępowanie w inny sposób i wysyłanie np. tylko logn /pass czy niepełnych danych jest dziwne.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 12:20 
 
Atherius napisał(a):
To już wiadomo skąd masz nicka blizz fanboyku. ;>

http://diablo.wikia.com/wiki/Kabraxis


Cytuj:
Kabraxis is a demon that appears in The Black Road. He is also known as Banisher of the Light and the Thief of Hope.


coś w tym jest


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 13:14 
 
sula napisał(a):
Gdybym sprzedawał jakieś konto - to bym wysłał kupującemu absolutnie wszystkie dane w pierwszym mailu.


No jak ja sprzedawałem podałem wszystkie dane do konta (email, hasło, secret answer) + dane do konta email na którym zarejestrowana jest gra.

I jebie mnie co się dalej z kontem stanie, ja nie mam możliwości go już odzyskać, bo wszystkie drogi zamknięte są chyba.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 13:24 
 
Huragan napisał(a):
embe napisał(a):
kolejna nauczka by nie kupować kont battlenet bo sprzedawca to potencjalny oszust, a że blizz pomaga w odzyskiwaniu kont "kradzionych" od lat każdy wie, więc teoretycznie jak ktoś sprzedaje takie konto to z założenia jest już oszustem i kur... zapamiętajcie to raz na zawsze !


Mowisz jakbys nigdy nie sprzedawal kont do WoWa :)) TY OSZUSCIE !!!!!!!!!


zawsze były to osoby, które mnie znały, więc zmienia to wszystko
jak jakiś random sprzedaje to nie dziwne że po paru dniach sobie konto odzyskał jak Kabraxis i udaje że wszystko ok


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 14:31 
 
Razoth napisał(a):
sula napisał(a):
Gdybym sprzedawał jakieś konto - to bym wysłał kupującemu absolutnie wszystkie dane w pierwszym mailu.


No jak ja sprzedawałem podałem wszystkie dane do konta (email, hasło, secret answer) + dane do konta email na którym zarejestrowana jest gra.

I jebie mnie co się dalej z kontem stanie, ja nie mam możliwości go już odzyskać, bo wszystkie drogi zamknięte są chyba.


I ja zrobilem tak samo. Kolega dostal login/pass, SQ/SA i cd key do Diablo z pudelka. Na przepisanie danych konta mial tydzien czasu i nie sa one w zaden sposob ukryte jesli znasz w/w dane (wlasciwie wystarczy sie zalogowac).
Email zostal zmieniony jeszcze przed podaniem danych. Tak wiec mial wszystko... co sie z tym stalo? Chuj wie. Dla mnie sprawa jest tak samo dziwna jak dla was. Wierz mi.

Takze mnie tez jebie co sie z tym kontem stalo. Ja dalem wszytko co potrzeba. Nie odpowiadam za to co sie stanie pozniej nie z mojej winy.
A jakakolwiek chec pomocy zabilo u mnie wyzalenie na forum i bezpodstawne oskarzenia. Bo nie mam czasu na takich ludzi.
Tyle. Po raz kolejny kurwa.


"jak jakiś random sprzedaje to nie dziwne że po paru dniach sobie konto odzyskał jak Kabraxis i udaje że wszystko ok"

Po raz kolejny przypominam ze wszelakie oskarzenia z dupy beda kierowane do moderacji z prosba o warna/bana.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 18:24 
 
Kabraxis napisał(a):
Na przepisanie danych konta mial tydzien czasu i nie sa one w zaden sposob ukryte jesli znasz w/w dane (wlasciwie wystarczy sie zalogowac).

Adres oraz imie i nazwisko sa czesciowo zagwiazdkowane, bez tego nie przywroci sobie konta jesli mial hacka.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 21:05 
 
Az sobie sprawdzilem na swiezo zalozonym koncie i:

Nie sa. Imie i nazwisko sa widoczne w calosci jak klikniesz "Contact & Shipping Adresses". Pelne imie i inicjal nazwiska jest widoczny od razu bez klikania gdziekolwiek. Czesciowo zamazane jest tylko i wylacznie pierwsze pole "adress" i numer telefonu, ktory jest calkowicie opcjonalny z tego co mi wiadomo. Dane osobowe, kraj konta, kod pocztowy, itd... wszytko jest widoczne. Wszystko to jest widoczne po zalogowaniu sie bez podawania innych danych (SQ/SA np.), choc ja oddalem to rowniez i jakby trzeba bylo przejsc dodatkowe uwierzytelnienie to nie byloby problemu.

Tak wiec dajta mi kurwa spokoj. :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2012, 21:17 
 
O lol faktycznie imie i nazwisko jest teraz pokazywane, wczesniej byly widoczne tylko pierwsze 2 litery jak dobrze pamietam, po cholere to zmieniali.
No ale ulica w adresie dalej jest zagwiazdkowana o ile oczywiscie podawales adres przy zakladaniu konta do Diablo. :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2012, 11:48 
 
Ja przepraszam oficjanie kabraxis-a - nie jest złodziejem.

Ale zdanie o gnojku podtrzumuję. Tak się nie załatwia spraw.

Właśnie mi też się wjebali na moje konto w Diablo III ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2012, 18:34 
 
Kabraxis napisał(a):
Chuj wie. Dla mnie sprawa jest tak samo dziwna jak dla was. Wierz mi.


Mi tam to lotto, trzeba wiedzieć jak kupować. Ja jak sprzedawałem konto, to wszystko zrobiłem podręcznikowo w chuj. Lepiej się nie dało. Jak bym kupował - oczekiwałbym od sprzedawcy tego samego, zwłaszcza od prywatnego a nie od sklepu. Kto nie oczekuje - traci, jego brocha. Od początku nie chciało mi się wierzyć, że kogoś ojebałeś. Drama zabawna ale drugiego "Kabelgate" nie będzie. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2012, 18:43 
 
Kupowanie czyjegoś konta to w ogóle fail.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2012, 22:58 
 
Atherius napisał(a):
Kupowanie czyjegoś konta to w ogóle fail.


this.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2012, 23:04 
 
Kto kupuje czyjes konto powiien od razu dostawac bana w grze :> Brawo Kabra ze kolesia wyruchales...tak trzymac, tepic leniwych graczy.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 11:38 
 
Samsie sie wyruchal jak juz co.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 20:47 
 
Huragan napisał(a):
Kto kupuje czyjes konto powiien od razu dostawac bana w grze :> Brawo Kabra ze kolesia wyruchales...tak trzymac, tepic leniwych graczy.

jaki faszysta

**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 20:27 
 
i dobrze kabra zrobiłeś dałeś mu wszystkie dane a że miał lenia to juz nie twoja wina..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.