mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 10:14 
Cytuj  
kar zgadzam sie z toba orle antysemita i kaczor a huragan dureń co ma własna wersje histori

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 10:15 
Cytuj  
Obrazek


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 11:11 
Cytuj  
Pierdolenie. Huragan oczywiście trolluje.
Głupia baba najwyraźniej ma w sobie może z 1% z Żyda, bo robi z siebie attention whore.
Jej dziadkowie to pewnie były bolszewickie szmaty i zginęli za Piłsudskiego, a nie WWII.
W Polsce były polskie obozy koncentracyjne, ale nie w trakcie WWII, tylko wcześniej - dla więźniów politycznych, nie dla Żydów.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Miejsce_Od ... Kartuskiej

Po wojnie również działały obozy koncentracyjne - kierowane przez NKWD i Rosjan.
Trafiali tam AKowcy oraz osoby, które w jakikolwiek sposób były podejrzane o wspieranie AK, bądź też posiadali jakiś majątek, na który łasili się "nowi włodarze".
Jeśli ktoś wspierał AK i Żydów, a ci ostatni poparli go przed NKWD to po kilku miesiącach wychodził wolno.

Generalnie podejrzewam, że zdecydowana większość społeczności Żydowskiej chętnie by na tę głupią picz nasłała chłopców z MOSADu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 13:12 
Cytuj  
Takie rzeczy to chyba mogą mohery zainteresować ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 16:04 
Cytuj  
no, taki huragan, wiesz ten podeszly wiek...


_________________
.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 19:56 
Cytuj  
skoro jest taka na nie to dla czego ma 'pseudo' niemieckie nazwisko?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 24
Dołączył(a): 6.06.2012
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 20:35 
Cytuj  
bo skoro okazalo sie, ze obozy byly polskie, to czemu ma biednych Niemcow nienawidzic? Przeca oni niewini sa. Z misja stabilizacyjna w Polsce byli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 21:36 
Cytuj  
Ratowali Żydów przed polskimi obozami koncentracyjnymi. W tym starego huragana.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 11:14 
Cytuj  
Wydaje mi się że ona strollowała Polaczków, żeby tylko zarobić. Ostatnio było na ten temat głośno w związku z gafą Obamy i wykorzystała sytuację.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 11:41 
Cytuj  
Biorac pod uwage to ze kazdy kraj wybiela swoja historie, ora to jaka wielka miloscia palamy do zydow nawet obecnie - babka mogla miec racje.

Oczywiscie to nie byly polskie obozy, tylko obozy na terenach polski, ale co do tego ze polacy w nich "pracowali" raczej nie powinnismy miec watpliwosci. Nawet obecnie jestesmy rak ksenofobicznym narodem z tak gleboko zakrzeniona nienawiscia do narodu zydowskiego ze potrafimy tworzyc jakiej listy lub doszukiwac sie w mniej popularnych lubianych osobach semickiego pochodzenia...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 11:44 
Cytuj  
jeszcze marka tu brakowalo...

jakby byly we francji pracowaliby w nich francuzi.W kazdym narodzie są jakies czarne owce. Ale nie byla to w polsce jakas zorganizowana dzialalnosc.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 12:02 
Cytuj  
Nie wiem czy byla to jakas zorganizowana dzialalnosc i nie chce mi sie szukac potwierdzenia lub zaprzeczenia. Ja tylko napisalem to co ty - w kazdym narodzie sa czarne owce a biorac pod uwage antysemityzm (nawet obecny) polakow bo przeciez obecnie nazwanie kogos zydem to najgorszy salonowy epitet to troche tych czarnych owiec musialo byc.

A co do historii kraju i jej wybielania przez rodzimych historykow to standardowa procedura. Pewne sprawy sie pomija zdawkowym komentarzem, a Innym poswieca caly akapit. Podobnie mozna pominac pewne nazwiska, a wytluscic inne.
Przykladow mniej lub bardziej znanych retuszowania swojej historii kazdy kraj ma mnostwo.
Bardzo mozliwe, ze ta pani zna troszke inna wersje historii od tej z naszych podrecznikow historii. Roznice w szczegolach, jakies niedopowiedzenie a odbior mogl byc zupelnie inny.


Ostatnio edytowano 9 cze 2012, 12:13 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 12:07 
Cytuj  
Lubimy? Część osób lubi. Ja się nie doszukuje i wypraszam sobie.

To, że jakiś tam % obozowych 'pracowników' to byli Polacy. Pewnie tak. Nikt temu nie zaprzecza.

Zrzucanie winy, że to Polacy czy Polska wymordowała miliony żydów jest jednak tak idiotyczne, że się w pale nie mieści.
Kraj został najechany, podbity, część miast ze stolicą włącznie obrucona w gruzy, większość kraju anektowana do 2 mocarstw, mniejszość terytorium okupowano. Potem jedno z mocarstw postawiło obozy zagłady i zaczeło mordować ludzi na masową skalę. Żadna z znaczących sił politycznych czy ogranizacji nie kolaborowała z Niemcami.
I to Polska i Polacy są odpoiedzialni za zagładę żydów i obozy były Polskie ? No kurwa...

To, że oprócz Niemców "pracowali" w obozach też jacyś Polacy i, że wśród Polaków byli szmalcownicy i inne kurwy (pewnie tysiące takich) wydające innych ludzi na śmierć czy na nich zarabiające - to nie znaczy, że obozy były Polskie albo, że naród czy społeczeństwo jako całość odpowiada za zagładę żydów.

W Polsce mimo, wrogości czy anty-semityzmu części społeczeństwa nie było ustaw norynberskich, nie było programu politycznego wymierzonego w żydów, nie było programu pozbycia się ich z kraju / społeczeństwa czy ostatecznie z powierzchni ziemi.

Kurwa nawet rządu kolaboracyjnego nie było, a przypominam, że w większości krajów europejskich takie były i dosłownie dostarczały one żydów do obozów.

Polska czy Polskie społeczeństwo czyste jak łza nie było, nie w taki sposób jak to propaganda szczególnie komunistyczna (choć nie tylko) przedstawiała.
Z tym, że stawianie nas na równi współodpowiednialnych czy wręcz bardziej odpoweidzialnych za zagładę jest takim skandalem, że naprawdę się nie mieści w głowie.

Na Polskiej ziemi zabito większość żydów, którzy zgineli w Holokauście dlatego, że:
a) tu była największa obok Rosji społeczność żydowska
b) geograficzno-logistycznie Polskie tereny były (i są) najlepiej położone.


Nie mówie, że tysiące Polaków do tego ręki nie przyłożyło - ale zachowajmy jakieś proporcję do jasnej cholery.

@Mark24

Jak ci się "nie chcę" szukać zaprzeczenia albo potwierdzenia to jaką wartość ma dyskusja z twojej strony czy w ogóle twoje przekonania na ten temat?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 12:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

A co do historii kraju i jej wybielania przez rodzimych historykow to standardowa procedura. Pewne sprawy sie pomija zdawkowym komentarzem, a Innym poswieca caly akapit. Podobnie mozna pominac pewne nazwiska, a wytluscic inne.
Przykladow mniej lub bardziej znanych retuszowania swojej historii kazdy kraj ma mnostwo.


Mowisz o wybieleniu naszej historii. A zdajesz sobie sprawe, ze w polskich szkolach historia o nazistach/sowietach tez jest bardzo splycona? Jak to sie ladnie mowi by "nie szerzyc nienawisci".

Ilu autorow, tyle historii. Polakom nie powinno zalezec, zeby sie wybielac na zasadzie, ze nie bylo donosow na żydów. Ale w skali do obozu to jest nie do porownania. Ale przypisywanie polakom "polskich obozow smierci" nalezy pietnowac.

nie lubie tego portalu ale co mi tam
http://lukaszrzepinski.salon24.pl/42445 ... ali-polacy


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 12:23 
Cytuj  
Ale sula zamiast sie unosic i mi tu udowadniac jacy to z nas polakow swietlani rycerze bez skazy, wez pod uwage co ta pani napisala. Dziesiatki tysiecy antysemitow to i obecnie by sie w Polsce znalazlo...
Troche zdrowego rozsadku i logicznego myslenia zamiast powtarzania frazesow z podrecznikow historii do podstawowki. A tak to jestes taki typowy polak-pieniacz.

Nie mam czasu na udowadnianie czegokolwiek i nie chce mi sie. Tyle.


Highlander - kazdy narod wybiela swoja historie. Ile razy mam to napisac by dotarlo?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 12:55 
Cytuj  
To teraz dopiszcie sobie do tego Armię Ludową i ich udział w eksterminacji Żydow. Okupacja w Polsce to nie tylko byli nazisci, to byli takze i sowieci, a oni rownie zajadle mordowali Żydow. Głownie ludźmi z AL (i wczesniej jako GL - Gwardia Ludowa).

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 13:01 
Cytuj  
ale sowieci lepiej sie starali bysmy tego na historii nie mieli ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 13:18 
Cytuj  
Dziesiątki tysięcy antysemitów to i w UK się znajdą.
Także cały świat to chuje, łącznie z Żydami, którzy też swoich w trakcie WWII sypali.
Tak sobie myślę, że ta pizda mogła pomylić Polaków z Litwinami lub Ukraińcami, którzy to formowali bataliony SS.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 13:45 
Cytuj  
Moj wujek byl w Waffen-SS. Jak sie wojna skoczyla to zostal komunista i zamiast hitlera powiesil sobie na scianie stalina. :)
W sumie Polakow w SS bylo kiladziesiat tysiecy, ale wiele innych narodow tez mialo swoje dywizje.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 15:20 
Cytuj  
Cytuj:
Dziesiatki tysiecy antysemitow to i obecnie by sie w Polsce znalazlo...

Co jest o tyle zabawne, że my praktycznie nie mamy u siebie Żydów.
I tak mi się wydaje, że większy problem z ruchami neonazistowskimi i więcej przypadków antysemityzmu i rasizmu (i to w trochę poważniejszej formie niż wypisywanie hasełek na murach i śpiewanie chujowych piosenek na meczach) jest na zachodzie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.