mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 11:00 
Cytuj  
Zgodze sie z mrynarem, ze FB jest ciekawy jesli sie go uzywa do tego by dowiedziec sie co w danej branzy sie dzieje. Ja gownie FB uzywam do poszerzania moich zainteresowan muzycznych prowadzac https://www.facebook.com/EBMIndustrial i dzieki temu mam kontakt z wieloma wykonawcami i artystami na biezaco :>
Wprowadzenie platnych linkow mnie wkurwia, bo ogranicza to dotarcie z nowosciami muzycznymi do osob, ktore zapisaly sie do subskrybcji mojego kanalu. Ludzie kanal subskrybuja a FB tylko czesci z nich przekazuje informacje, ktore pokaza sie na moim kanale i to jest wkurwiajace

Jak chca zarabiac na tym kase, to prosze bardzo niech wprowadzaja platne linki dla firm komercyjnych, ktore tez zarabiaja na facebooku, ale organizacje czy strony non-profit powinny miec ta mozliwosc za darmo (tak jak bylo zawsze).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 11:24 
Cytuj  
ciekawy to by byl, gdybym mogl sobie sprawdzac profile znajomych/linki bez rejestracji.
a tak to na drzewo :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 11:42 
Cytuj  
swoja droga to coraz wieksza popularnosc zaczyna zdobywac http://vk.com/ :) Moze wysiudaja facebooka niedlugo. Na razie maja "tylko" 100 mln userow, a FB 800 mln, ale czas pokaze... od FB ludzie odchodza a do vk dochodza .
w VK mozna przegladac profile nie bedac zarejestrowanym, wiec cos dla ciebie Mendol :>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 12:46 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
swoja droga to coraz wieksza popularnosc zaczyna zdobywac http://vk.com/ :) Moze wysiudaja facebooka niedlugo. Na razie maja "tylko" 100 mln userow, a FB 800 mln, ale czas pokaze... od FB ludzie odchodza a do vk dochodza .
w VK mozna przegladac profile nie bedac zarejestrowanym, wiec cos dla ciebie Mendol :>


A czym to się w ogóle różni od facebooka, bo wygląda w pizdu podobnie?

Ja facebooka wykorzystuję tylko do zaglądania do grupy którą założyliśmy ze znajomymi. Można o wiele łatwiej się dogadać na wypad gdzieś. Czasem ktoś wrzuci jakąś fajną ofertę wyjazdu czy czegoś. Lepsze to niż dzwonić do 10 osób z pytaniem czy ktoś ma ochotę na coś.
I nie wiem kto by płacił jakąś kasę żeby jego post był podświetlony. :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 13:13 
Cytuj  
Plastusie będ płacić.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 14:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ciekawy to by byl, gdybym mogl sobie sprawdzac profile znajomych/linki bez rejestracji.
a tak to na drzewo :)

dokładnie, przynajmniej nie ma jak na nk "ostatnio twój profil oglądali ..."


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 15:32 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Lista znajomych i przegladanie kto idzie chlac dzisiaj. Oto do czego uzywa sie fb, a nie jakies pedalskie dzielenie sie durnymi przemysleniami.

No od tego jest mmorpg.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 15:43 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Huragan napisał(a):
swoja droga to coraz wieksza popularnosc zaczyna zdobywac http://vk.com/ :) Moze wysiudaja facebooka niedlugo. Na razie maja "tylko" 100 mln userow, a FB 800 mln, ale czas pokaze... od FB ludzie odchodza a do vk dochodza .
w VK mozna przegladac profile nie bedac zarejestrowanym, wiec cos dla ciebie Mendol :>


A czym to się w ogóle różni od facebooka, bo wygląda w pizdu podobnie?


nie wiem jeszcze, ale zdziwilem sie zdeczko jak przeczytalem, ze maja juz 100 mln userow :) A to jest duzo wiecej niz Google+ ktory ma tylko 65 mln. Spotkalem juz kilka kapel muzycznych, ktore maja swoje profile na vk.com zamiast na fb.

Przetestuje to cudenko wkrotce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 16:32 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
No od tego jest mmorpg.pl

Kiedy ostatnio poszedles chlac z kims z mmorpg.pl?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 16:58 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
nie wiem jeszcze, ale zdziwilem sie zdeczko jak przeczytalem, ze maja juz 100 mln userow :) A to jest duzo wiecej niz Google+ ktory ma tylko 65 mln. Spotkalem juz kilka kapel muzycznych, ktore maja swoje profile na vk.com zamiast na fb.

Przetestuje to cudenko wkrotce.


VK jest od dawna, z czasow kiedy rynek serwisow spolecznosciowych byl troche bardziej roznorodny. Tyle ze w strefie bylego ZSRR.

Tutaj ladnie widac jak FB zjadal konkurencje (tbh mylslalem, ze w Brazylii i Indiach nadal rzadzi Orkut, ale zupelnie wylecial ostatnio).
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5erg ... o1_500.gif


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 14 cze 2012, 17:04 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Junkier napisał(a):
No od tego jest mmorpg.pl

Kiedy ostatnio poszedles chlac z kims z mmorpg.pl?

X.

Cytuj:
Lista znajomych i przegladanie kto idzie chlac dzisiaj. Oto do czego uzywa sie fb, a nie jakies pedalskie dzielenie sie durnymi przemysleniami.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 06:06 
Cytuj  
Huragan - no trochę pojechali po bandzie, żądając opłat za podstawową funkcjonalność o której sami wcześniej pisali, że będzie zawsze za free. Drugi microsoft.

Ja tam mam wyjebane na nasze-klasy i inne facebooki. Dokładnie w tym samym miejscu mam (nie napiszę dokładnie gdzie bo Xanth nadal moderuje to forum) co porabia mój znajomy chinol czy kolega z podstawówki którego nie widziałem od 20 lat... Wszystkie te portale społecznościowe są dla ludzi cierpiących na nadmiar wolnego czasu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 09:47 
Cytuj  
Jak czytam ze komus wyskakuja GDZIEKOLWIEK reklamy to mnie ogarnia sad face. Jakim cudem takie projusery nie maja zainstalowanego adblocka ? Albo noscripta ? :) :)

Edit:
Zreszta, who gives a fuck jesli chodzi o te oplaty :) Ilosci bzdur ktore ludzie wypisuja i tak sie nie da czytac. Na polowie userow mam ustawione zeby nie pokazywalo od nich zadnych inf, bo pierdoly typu zjadlam obiad z rodzina lub pyszna poranna kawa - mam lekko wyjebane.

FB jest uzyteczny i to bardzo, jesli ktos potrafi sobie z nim poradzic do swoich celow :D

Ale sie rozpisalem :]


_________________
Be cool,be Ziolo.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 08:04 
Cytuj  
A nasza-klasa? też użyteczna?
fotka.pl?
grono?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 08:58 
Cytuj  
ale co ty porownujesz... fb mozna przeciez uzywac jako rss'a na dobra sprawe i o to tu nam chodzi, zamiast przegladac pierdyliard stron lookam na sciane facebooka i juz wiem co tam ciekawego pisza, choooj ze znajomymi


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 09:01 
Cytuj  
łaaał....

kogo dodać do znajomych by uzyskać taką funkcjonalność? ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 09:10 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
łaaał....

kogo dodać do znajomych by uzyskać taką funkcjonalność? ;)


Nie dodajesz do znajomych tylko like'ujesz strony z newsami

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 09:12 
Cytuj  
jak będę chciał newsów to sobie wejdę na stronkę z newsami. Działa bez facebooka. Sprawdzone.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 09:13 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jak będę chciał newsów to sobie wejdę na stronkę z newsami. Działa bez facebooka. Sprawdzone.


spoko, ale subskrybujac na facebooku updatuje ci sie in real time :) wiec duzo wygodniejsze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 09:39 
Cytuj  
Facebook users dzielą się na trzy grupy.
Tych co marnują tam czas
Rebeli, którzy się nie przyznają, że mają, bo to mało hipsterskie i alternatywne
Tych, co potrafią z tego skorzystać 2-3 razy w tygodniu, by wiedzieć gdzie jest chlanie, ktoś zdechł czy też ktoś nie potrzebuje w czymś pomocy.
Ja tam wypierdalam z dubskrybcji czy jak to się tam zwie wszystkich, którzy rozwodzą się nad glębokością swego życia, odbytu czy też ilości facetów, którzy ich rzucili w danym miesiącu.
Oczywiście nie potrzeba fb jeśli ma się 5 znajomych w miejscu zamieszkania, ale jak ktoś ma ich kilkunastu, a do tego dziesiątki rozpiżdżone po całym kraju/Europie to fb staje się całkiem przydatny.

Promować i tak będą nastolatki więc wyjebane.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.