mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 11:19 
Cytuj  
Nie dyskutujesz już od kilku postów i poza tym masz mnie w ignore, nie pogrążaj się już, wystarczy chłopaku.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 11:22 
Cytuj  
Xanth, sorry ale sam zachowujesz się jak gówniarz. Kabra i ZarrSrari to chyba twoi dobrzy koledzy. To Kabra zaczął latać po boardzie i wpierdalać się ze swoją pseudo dyskusją i "swoimi" argumentami wszędzie. A ty mnie warnowałeś i banowałeś, że tego nie toleruje, bo niby kabra dawał jakieś argumenty? Przecież idiota by zauważył, że to flejm i nic więcej. Nawet Atherius to potwierdził i nie jedna osoba z działu GW2 i D3 ale co tam, ty jakos UltraMOD wiesz lepiej. Tylko jak to na polaczkowego moda w podeszłym wieku, coś Ci to średnio wychodzi.

Ja po prostu tego nie toleruje tego co robi kabra i tyle. On też nie pozostaje mi dłużny. Z tego co wiem, to kabra dostał chyba aż 1 warna, może 2? Na pewno nie bana. Widać Xanth, że kabrapies jest w twoim typie.

Zarri też jest kultową postacią do bana bo to idiota jakich mało. Przebija nawet mnie pod wieloma względami ale nadal sobie siedzi na forum, tylko coś cicho bo pewnieznowu chce jakieś forum skillować albo się na WC obraził.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 11:25 
Cytuj  
Wiem, że w chuj osób go zgłaszało, sam to robiłem, kilka miesięcy sukcesywnie rozpierdalał całe forum a xanth tylko zamykał zgłoszenia i nic nie potrafił zrobić. Sorry, ale w takim wypadku nie mam do niego szacunku jako moda, że nie potrafi zrobić porządku z jednym użytkownikiem a wiem, że większość zgłoszeń on zamyka. Stąd ten flame z mojej strony, jak się nie da po dobroci to trzeba kurwami rzucać, może w końcu coś podziała. :)


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 11:25 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Atherius napisał(a):
Kabra robił to samo i nikt nie wyciągnął konsekwencji

Jestes pewien, ze nikt nie wyciagnął konsekwencji? A do obowiazkow to mnie nie poganiaj, bo nie ty jestes od tego, randomie.

X.


Wyciagnal wyciagnal. :)

Nie daj sie xanth. Sztuka dyskusji mocno podupadla na tym forum wlasnie przez takich zabolkow, atheriusow i innych w stylu 'nie podoba sie to nie pisz'. Duzo szczekania - zero merytoryki w postach, zero kontrargumentow, tylko placz i frazesy w stylu 'to nei sa argumenty tylko flame'.

Trzeba sie zasmiac i dalej robic swoje. :)

I o ile atheriusa nawet szanuje bo pisze w topicach o tankach i ogolnie tam gdzie mu na tym zalezy to potrafi napisac normalnie i merytorycznie tak zabolek powinien dawno stad wyleciec wpizdu bo JEDYNE co robi to flame i manifestacji swojej obsesji na moim punkcie. To ze to oszust (udowodniony) i cziter (udowodniony) i jeszczze sie tym chelpi to juz laskawie pomine . ;)

Do tego kazdemu kto beczy ze 'kabra rozjebuje topici' polecam przeanalizowac np ten i zobaczyc kto je tak naprawde rozpierdala.
PROHINT: 'nie podoba sie to nie pisz bo nie mamy ci co odpisac poniewaz nie potrafimy' crowd rozpierdala topici. Z zabokiem na czele.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 paź 2012, 11:34 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 11:28 
Cytuj  
A co dostałeś "aż" warna ? :lol: Na bana to trzeba wybić całą rodzine i jakiś atak ddos zrobić.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 11:33 
Cytuj  
Jesli juz koniecznie chcesz widziec to dostalem na tym forum temp bana trzy-cztery razy, w tym dwa razy w tym roku. Ostatniego calkiem niedawno.

Musze tez napisac ze zaden nie byl z powodow moich rozmow na temat Diablo 3 w dziale z D3... why? bo one nie lamia regulaminu.

To wy lamiecie regulamin zmieniajac kazda dyskusje O GRZE w dyskusje OMNIE i o tym JAK LUDZIE PISZA i o idiotycznej tezie ze jak komus cos sie nie podoba to powinien milczec i o jeszcze idiotyczniejszej ze 'hejterzy' nie maja argumentow i nie licza na dyskusje tylko na flame. Ignorancja i brak argumentow rodza agresje i ataki personalne.

Tyle z mojej strony.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 paź 2012, 11:40 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 11:38 
Cytuj  
No tak myślałem, bo na dłuższy okres czasu znikałeś. :D
Ja też dostałem od motorniczego jak była ta moda na "przestrzeganie regulaminu" jakiś czas temu.
Ale bez nas to forum by było nudne i tyle.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 11:40 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Jesli juz koniecznie chcesz widziec to dostalem na tym forum temp bana trzy-cztery razy, w tym dwa razy w tym roku. Ostatniego calkiem niedawno.

Musze tez napisac ze zaden nie byl z powodow moich rozmow na temat Diablo 3 w dziale z D3... why? bo one nie lamia regulaminu.

To wy lamiecie regulamin zmieniajac kazda dyskusje O GRZE w Dyskusje OMNIE i o tym JAK LUDZIE PISZA bo ignorancja i brak argumentow rodza agresje i ataki personalne.

Tyle z mojej strony.


oj kabra doskonale wiesz, ze sam prowokujesz ludzi do takich zachowan. bo nawet podajac argumenty i tak w wiekszosci postow starasz sie komus dojebac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 11:42 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ale bez nas to forum by było nudne i tyle.


This.

Wybraz sobei forum zlozone z samych zabolkow i inisidow. ;)

W kazdym topicu z nowa gierka mentalna masturbacja na temat ilosci poligonow i skeletal meszow 8) , linki do botow i jaranie sie bo przeciez gra w ktora jak gram nie ma wad.

Brrrrrr..... :-?


Cytuj:
oj kabra doskonale wiesz, ze sam prowokujesz ludzi do takich zachowan. bo nawet podajac argumenty i tak w wiekszosci postow starasz sie komus dojebac.


To jest twoje wrazenie. Nie odpowiadam za indywidualne interpretacje madrosci zawartych w moich postach. :)
Owszem czasem szpila sie znajdzie ale zauwaz ze prawie (powyzej sobie pozwolilem na przytyk :) w sumie jestesmy we flames) nigdy personalna (w sensie ze nie zaczynam bo jak ktos zacznie to...). Ja dojebuje ogolnie. :)


I naparwde to nie jest moja wina ze niektorzy ludzie podchodza do niektorych duzych tytulow (takich jak GW2 czy D3) jak do religii, ze bronia go na sile jak Czestochowy zeby usprawiedliwic kolosalny hype i marketing itd... I ze traktuja krytyke tytulu jako osobista zniewage i uwazaja do tego ze forum dyskusyjne powinno byc miejscem do lizania developerow po dupkach.
Wczoraj np zaserwowalem dosc niepochlebna opinia nt Dishnored, ktore ogolnie sie podoba i obylo sie bez flame i uniesien honorem. Da sie? Da sie.
No ale to nie gra w ktora gra zabolek co wiele tlumaczy.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 paź 2012, 11:52 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 11:51 
Cytuj  
to nie jest kwestia tego czy sie da, czy nie.
raczej tego, ze ludzie przestaja zwracac uwage na twoja opinie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 11:54 
Cytuj  
Nie zgodze sie... dostalem pare odpowiedzi. Proponuje przeczytac zanim sie wypowiesz.

No ale na temat tego ze ty wiesz lepiej co robia i mysla ludzie na tym forum oraz na temat uzywania liczby mnogiej tez juz mielismy dyskusje. :)

Pozatym, ja OSOBISCIE nie zwracam uwagi na opinie tak na oko 3/4 userow tego forum bo nie warto jest parenascie (w porywach ponad 20 jak sa dobre momenty) osob ktore warto czytac i ktore maja odpowiednia wiedze i rozeznanie abym sie liczyl z ich opinia na temat np. FPSa czy RPGa. Dotyczy to kazdego forum zreszta.
Reszta tematow (nie o grach i branzy) poruszanych np w pogawedkach mnie nie interesuje na tym forum.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 paź 2012, 11:57 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 11:55 
Cytuj  
Ja mysle kabra ze ty mylisz i wiekszosc tutaj ludzi jedno pojecie.

Kwestia czy komus sie podoba jakas gra czy mu sie nie podoba jest kwestia gustu i tego co dany gracz oczekuje.Jednemu podoba sie to drugiemu tamto , takze nie mozna jezdzic po ludziach za to ze lubia GW2 , ze lubia MoPa , ze lubia D3.

Kazdy ma prawo do wyrazania swojej opinii i nic komus do tego jaka ona jest.

A tu duzo osob bierze chyba to za bardzo do siebie , zreszta twoje recenzje danych tytulow lacza sie czesto z osobistymi wycieczkmi pod adresem ktorys osob i z tego zazwyczaj powstaje flame.

A to jak wspomnial mendol ze delikatnie mowiac prowokujesz to z tym sie zgadzam w 100%...

Co do tego co mendol jeszcze napisal apropo opini i tego ze nikt ich nie bierze pod uwage to zgadzam sie.

Ja przykladowo 100x bardziej wole wysluchac opinii suli niz Twojej z ktorej nic nie wynika.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 11:59 
Cytuj  
Jak widzisz kabra, ani T2 ani PoE ani innymi nie wartymi tytułami się nie jaram tak jak ty(PoE może coś pokaże). Wręcz przeciwnie, T2 to dla mnie szajs i pisałem o tym kilka razy:). Ale nie wpadam tam co chwilę i piszę, że gra jest chujowa, że ludzie grający w nią to bezmózgi dając się ruchać w kakao i w ogóle skandal taki, że Katyń to przy tym nic. A ty właśnie tak piszesz. Nie potrafisz inaczej - i to się leczy akurat :).

I Mendol ma rację, sam prowokujesz. Nie będę Ci przytaczał twoich mizernych prowokacji bo szkoda na to czasu w pracy, ale ogólnie było tego sporo. To, że mod nie uważał tego za prowokujące to nie znaczy, że miał rację.

Dlatego nikt z Toba nie dyskutuje na poważnie i stałeś się drugim zarrim tego forum, bo Ty piszesz tylko w zajebiście negatywny sposób i próbujesz wmówić komuś, że to gówno i jesteś debil jak w to grasz. Dyskutują z Tobą bo czasami trzeba odpisać, jak flejmujesz i próbujesz komuś grę obrzydzić.


Twoje zachowanie:
Blood je zupę w barze mlecznym: "Ale pyszna zupa, serio - dawno takiej nie jadłem. Nie namawiam was chłopaki, tylko daje znać, że mi skamuje"
Kabra: "Pojebało CIę człowieku? Przecież oni to z gówna zrobili, kosztuje to jeszcze 200zł, do tego za ziemniaki trzeba dopłacić! Nie masz mózgu że to żresz czy coś innego Ci dolega. Jesteś frajerem, że dajesz im zarobić!"

Gdyby Ktoś z nas mówił w stylu: " Kurwa, kto nie gra w tą grę ten pojebany i w ogóle, idioci z was albo biedaki że was nie stać na kupno", to ok - ale nikt tak nie robi, tylko Ty.

Kwintesencja Ciebie :)

Nawet użyłeś słowa ameba ostatnio...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 12:01 
Cytuj  
Przestan prosze cie...

Nie bede ci po raz kolejny odpisywal na te steki bzdur i klamstw.
i po raz kolejny napisze ze nie odpowiadam na interpretacje moich postow. jesli jestes taka pizdeczka (a co tam we flames jestesmy) ze czujesz sie non stop urazony i ze non stop ci ktos cos wmawia to niezmiernie mi przykro.

Przerabialismy to juz i naprawde zabolku - to mozna leczyc.

I Deal with this (tm) ze moj negatywny i krytyczny styl bedzie tutaj obecny, bo jest potrzebny na forum gdzie sa tacy ludzie jak ty i jest potzrebny w 2012 roku gdzie 99% gier nie jest warta nawet spluniecia w ich strone.
Jesli nie potrafisz z nim dyskutowac i przerasta cie to to po raz kolejny musze cie prosic o ignorowanie moich postow. Oszczedzisz mnie czasu a sobie frustracji.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 paź 2012, 12:06 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 12:05 
Cytuj  
zapoznalem sie, zanim napisalem.
natomiast nikt z toba nie dyskutowal bo wyjatkowo nie bylo o czym.
dlatego zostales olany :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 12:07 
Cytuj  
Tak mendolku jasne, jasne...
/glaszcze

Wyjatkowo mnie tu na forum ludzie oleweja :)

Jakbym sie bawil w chujowego internetowego psychologa jak ty i tobie podobni to bym ci napisal ze to chyba odbicie jakis twoich problemow ale nie napisze. ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 12:10 
Cytuj  
no jedyna osoba, ktora zwraca na ciebie uwage jest zabolek.
w nic nie trzeba sie bawic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 12:14 
Cytuj  
Poczytaj sobie swoje posty tutaj: viewtopic.php?f=90&t=26214&p=959042#p959042
W sumie wszędzie gdzie się udzielałeś jest kolorowo.

Miłej lektury.

@Mendol
Ty też możesz poczytać bo też się tam wkurwiasz na Kabre ;).


Już nie pamiętacie jak to fajnie było w topiku o D3 :)?
Ehh słabą pamięc macie :/


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 12:20 
Cytuj  
@Mendol: No widzisz... to i tak jedna osoba wiecej niz liczba osob zwracajacych uwage na ciebie. Troche slaby wynik masz jak na kolesia, ktory uwaza ze wie co mysli kazdy user tego forum z osobna, uzywa liczby mnogiej do uargumentowania swoich opiniii ('my', 'userzy tego forum', itd...) i stawia sie w swoich postach na pozycji prawie ze wszytkowiedziacego. :)

Nie smiesz mnie.

@zabolek:

A nie laska zlinkowacc jeden post do gory? Prosze twoj post na ktory odpowiedzialem. Dokaldnie przed moim postem:

Cytuj:
1000 kulek z pasywami i pierdy modyfikatów nie czynią z PoE zajebistego H&S. Combat z dupy, lokacje z dupy, zerowy feeling i frajda z bicia mobów też nie. Jakąś tam niszę sobie znajdzie. Na pewno zapełnią ją hejterzy blizzarda:).


Już nawet do pseudo prosów dotarło, ze obecny system skilli jest ok i milion guzikow i wskaznikow nie sa nikomu potrzebne bo ostatecznie sprowadza sie to do copy->paste z google.


Nigga plz. Jak juz pisalem wielokrotnie. Ja flame nie zaczynam. Nie po to tutaj pisze. I jesli ty uwazasz inaczej to krzyzyk na droge bo mnie to niezmiernie jebie.

I jeszcze poprzedni moj post na ktory 'odpwiedzial' zabolek i mendol w jakze merytoryczny sposob:

Cytuj:
Ohhh przestan prosze. Nie bedziemy porownywac warcabow z szachami.

I jestem naprawde powazny w tym momencie. Na serio..... nie ma o czym dyskutowac.

A 3/4 tego co napisales to nieprawda - serio pograj wiecej niz te 20 lvli, pobaw sie na serio tymi skillami i gemami to zobaczysz jak "nie ma konsekwencji" i jak musisz dostosowac passive tree do skilli bo inaczej gleba, sprobuj zrobic ten full respec, sproboj ulozyc builda, poczytaj co bedzie w sklepiku a co nie. Potem EWENTUALNIE mozemy pogadac.

Przede wszystkim od czego powinienes zaczac to to ze w PoE BUDUJE sie postac od zera wlasnym pomyslem i masz REALNY WPLYW na kazdy, najdrobniejszy szczegol jej kreacji. Do tego nie masz na kadej postaci tego samego co inne postacie i nie masz na kazdej postaci dostepu do "wszystkiego". I to jest podstawowa roznica.

No i ja nigdy nie napisalem ze system skilli w D3 jest elestyczny. Naposalem ze nie daje poczucia customizacji i budowy postaci.

Zadam ci tez pytanie (moze roball nie usunie tych postow - oby).. podobal ci sie system "rozwoju" postaci w Dungeon Siege 3? Bo w D3 jest wlasciwie identyczny atm. Ile ma wspolnego DS3 z cala seria i prawdziwiym HnS to pozostawie do oceny tobie. Dla mnie taki system nie nadaje sie do HnS i koniec. Bo jest zbyt prostacki i nie masz kontroli nad zadnym aspektem budowy postaci. A przez to sie "zzywasz" z postacia w HnS - no bo chyba nie przez fabule jak w jakims Tormencie (LOL)?


Pozatym no offense ale runestony w D3 sa dosc rozczarowujace (wiekszosc). Zreszta podobnie jest w PoE. Znaczna wiekszosc to kosmetyka, choc maja w zanadrzu jeszcze pare fajnych do dodania.

Takw wiec nie przecenialbym zajebistosci i rewolucyjnosci systemu gdzie najwieksza decyzja bedzie wybor koloru particle effect, czyli wybor zywiolu obrazen i to czy skill bedzie stunowal czy zatruwal.
Bo wcale taki wielki wybor to nie jest - w PoE moge podjac 5 takich wyborow na kazdy jeden skil i dowolnie je polaczyc lub nie. I tbh moglo by to byc jeszcze badziej rozbudowane. Bo wcale to az taka fizyka kwantowa nie jest - ba!... D3 z JEDNA modyfikacja na skill wyglada wrecz smiesznie. Dlatego tez smieszne jest ze niektorzy zachowuja sie akby ten system mial zabijac superkomputery - BZDURA.
Min dlatego zreszta (ilosc modyfikacji skilli) system z D3 jest dziecinnie prosty przy tym z PoE. Matematyki nie oszukasz

PS. ASEKURACYJNIE postne to tez we flames choc roball podobno dal sobie siana z "moderacja".


Dokladnie ta sytuacja o ktorej caly czas pisze. Brak argumentow -> agresja w moja strone -> flame
Srslyy... nie osmieszajcie sie.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 paź 2012, 12:22 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 12:21 
Cytuj  
Co kbaraxis pisze nie wiem. Wiec mozesz sie nie wysliać i nie odpisywać.
Ale dla mnie stracił wszelką wiarygodnośc po tym jak:
1. Długi czas hejtował D3 przed premierą.
1a. Rozpierdalajac kazdy temat wrzutami o D3 tam gdzie akurat psowały i tam nie nie pasowały.
2. Potem rzeczone D3 kupił (poimo ze wiedział, że mu sie nie podoba ;s)
3. I dalej hejtował.

Jakby nie punkt 2 to byłoby ok. Ale kurwa. Ile trzeba mieć mózgu, zeby najpierw pod niebiosa pierdolić o tym jaka gra jest chujowa a potem ją kupić. A potem sie dziwić, że gry chujowe wychodzą. Pewnie ze wychodzą. Dlatego, że developerzy mają w dupie krytyke graczy. Liczą sie tylko słupki sprzedaży, a nie to że ktoś na forum jakieś żale wylewa.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.