mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 13:26 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-19 13:01, Dwutlenek napisał:
Karol my chyba z Wytrzymalosci Materialow mielismy tego samego wykladowce :smile:


No jak PW Mechanika Ogolna to ten sam chuj :wink:
Przebijal go tylko gosc od kreski (nie ma nic gorszego niz 50cio letni asystent z tytulem only magistra)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 13:29 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-19 13:02, Crategus napisał:
wszystko git i fajnie ale z jednym sie nie zgodze. postow "na temat" bo odcedzeniu wszystkich konradoro-podobnych jest ogrom :razz:
W koncu jakby na to nie spojrzec, gro zarejestrowanych uzytkownikow tego forum to gracze clse... prawda?


No tak - ale ja DOKLADNIE NAPISALEM (choc bez caps locka wtedy :wink:)
1. Posty 'flamowe'
2. Posty kwalifikujace sie na forum "UO przedszkole" :grin:

P.S. Nie staram sie flamowac newbiesow ale po prostu trzeba odroznic pytanie "jak wsiadac na konia i jak ruszac myszka" od dyskusji na temat strategii walki PvP (btw: byl tu KIEDYKOLWIEK taki topic? musialem przeoczyc...)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 13:32 
Cytuj  
eh dobra crategus nie ma sily z toba gadac
jestes po prostu glupi i uparty.. ale zyj sobie dalej w bledzie i dochodz dlaczego to ja ciebie wiekszosci graczy i waszych nazi-gmkow ktorym lizecie dupe na kazdym kroku nie lubie

dwutlenku tak sie sklada ze u lekaRZA bylem dosc niedawno i powiedzial ze juz mi przeziebienie przeszlo.. zadnych powiklan nie wykryto za to tobie proponowalbym sie zglosic do logopedy/czlowieka ktory nauczy cie po ludzku sie wyslawiac

panie andrzeju kozakowski ja sie tutaj produkuje i pisze a ty nadal tkwisz w swojej glupocie :(
koncze temat bo smutno sie robi

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 13:42 
Cytuj  
Cytuj:
koncze temat bo smutno sie robi


Eeeee... jak sie umawialismy?
Ty miales grac tego zlego a ja tego dobrego i teraz sie wycofujesz? :grin:

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 13:45 
Cytuj  
No tak - ale ja DOKLADNIE NAPISALEM (choc bez caps locka wtedy :wink:)
1. Posty 'flamowe'


ano- ale ich juz jest znikoma ilosc :lol:

2. Posty kwalifikujace sie na forum "UO przedszkole" :grin:

Jesli ktos zaczyna grac na se, to wiadomo ze wszystkiego nie wie. Jesli sie pyta na forum cl, to w sumie jest to na temat :smile:

P.S. Nie staram sie flamowac newbiesow ale po prostu trzeba odroznic pytanie "jak wsiadac na konia i jak ruszac myszka" od dyskusji na temat strategii walki PvP

Kto wie, na CL moze niedlugo inaczej bedzie sie wsiadac na konia :wink: A pytanie jest jak najbardziej rzeczowe ;P
No ale- wszedzie jest duzo NB- na CL jest ich bardzo duzo :grin:. Gdy osi startowalo z uo, byli sami NB :wink: Dajcie im zyc :lol:


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 14:02 
Cytuj  
Sure ze tak - sam bardzo chetnie odpisuje newbie. Tyle ze rozmowa byla nie o tym czy ich olewac czy nie (bo tu chyba mamy jedyny "topic" w ktorym wszyscy maja takie samo zdanie) ale o tym "ile tresci jest w 4 tys. postow na CL".
Moje zdanie bylo takie ze nie duzo wiecej niz na innych.

P.S. A co do liczby newbie to tylko pozazdroscic. Taka ilosc "dawcow nerek" moze redow z OSI (czyli 99% PL graczy na SP) przyprawic o zawrot glowy :grin:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 14:21 
Cytuj  
Każda dyskusja, choćby na jaki temat nie była, po włączeniu się w nią Konradora przeksztalca się we flamownie. Jak zakładam jakiś wątek, to mam cicha nadzieje, że konrador się tam nie wpisze... tylko że zwykle sie wpisuje, a po jego poscie nikt juz nie pamięta czego wątek dotyczy, tylko wszyscy zaczynja się obrzucać błotem.
W ten sposób to forum przestaje byc źródłem porad i dyskusji, ba własciwie KAZDY wątek kwalifikuje sie na flames.
Rozwiązania są dwa:

1. Ignorować posty konradora i odpowiadac na poprzednie, jakby jego wypociny nie istniały. To trudne, bo czasami widząc jaki poziom jada wlewa tu konrador nie moge się powstrzymać.

2. Kasować każdy post konradora nie będacy poradą merytoryczną,a obelgą czy złośliwościa. To z kolei jest trudne dla moderatorów, bo moce przerobowe tego frustrata są olbrzymie, i namierzenie wszystkich jego postów graniczy z cudem.

Jak macie jakies pomysly co z tym zrobić (szkoda prznosić na flamesy każdy watek) to dopiszcie, jak nie-zawsze mozna zastosowac sie do moich porad. Lub nie- ale wtedy będzie po staremu. i konrador się ucieszy!

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 14:29 
Cytuj  
widzisz mastyl oni po prostu za mna szaleja :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 14:50 
Cytuj  
___________
2001-12-19 13:32, konrador napisał:
dwutlenku tak sie sklada ze u lekaRZA bylem dosc niedawno i powiedzial ze juz mi przeziebienie przeszlo.. zadnych powiklan nie wykryto za to tobie proponowalbym sie zglosic do logopedy/czlowieka ktory nauczy cie po ludzku sie wyslawiac
__________
Po pierwsze u zlego lekaRZa byles.
Po drugie to jak sie juz czepiasz mojego wyslawiania sie, to zrozum glupcze ze ja sie tu nie wyslawaim tylko pisze. Żeby wiedziec cokolwiek o moim wyslawianiu sie, musialbys mnie uslyszec. Niestety jesli mnie kiedys uslyszysz to pewnie tez dostaniesz w dziob :wink:
Nie ma jednak strachu, nie spotkamy sie... swiat nie moze byc az tak straszny, zebym Konradora jeszcze zywcem spotkal.
No tak a logopeda mnie juz napewno ortografi nie nauczy.
Konrador najsmieszniejsze jest, ze Ty sobie nie zdajesz sprawy jaki Ty biedny i glupi jestes. Prawda jest taka, ze robisz wszystko zeby inni Cie nie lubili. Wyluzuj sobie, cos mi sie wydaje, ze ludzie i tak Cie nie lubia nawet bez Twojej pomocy.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 14:54 
Cytuj  
_______________
2001-12-19 14:21, Mastyl napisał:
Każda dyskusja, choćby na jaki temat nie była, po włączeniu się w nią Konradora przeksztalca się we flamownie. Jak zakładam jakiś wątek, to mam cicha nadzieje, że konrador się tam nie wpisze... tylko że zwykle sie wpisuje, a po jego poscie nikt juz nie pamięta czego wątek dotyczy, tylko wszyscy zaczynja się obrzucać błotem.
W ten sposób to forum przestaje byc źródłem porad i dyskusji, ba własciwie KAZDY wątek kwalifikuje sie na flames.
______________
Ja naleze do tych co sie daja prowokowac...
niech mi ktos da uprawnienia moderatora to ja go bede sumiennie kasowal, bo jestem tu codziennie :grin:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 15:02 
Cytuj  
ponownie dziekuje za troske :) ale ja nie jestem tutaj po to zeby zawierac nowe przyjaznie:<

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 15:12 
Cytuj  
a ja tu jestem, by zawierac nowe przyjaznie dla odmiany, co sobie zreszta w pozniejszym zyciu bardzo chwale. prosze wiec nie przeszkadzac mi w tym.
co do PL graczy na OSI nie wypowiem sie, gdyz nie gralem tam dluzej niz miesiac i to raczej z warunkow techicznych niz finansowych, lecz przykre jest ze 99% polskich graczy to PK. mi osobiscie wystarczy gdy jest ich 1%, czyli mniej wiecej tyle ile w realnym swiecie tamtego okresu, porownujac oczywiscie fantasy do okresow historycznych i pomijajac wszelakiego typu masowe wybryki typu wojna. wnioskuje z tego, ze nadal niestety wiekszosc "graczy" ma tyle samo wspolnego z RPG, co ja z gra w bejzbol.
konrador - czy do ciebie dociera jakakolwiek argumentacja, ze niejestes na tym forum u siebie, a takze ne jestes tu mile widziany? a to ze nauczyles sie kiedys obslugi fotoszopa (vide logo mmorpg by konrador, kiepskie i przecietne imho), czyli wykazales sie nie dosc ze inteligencja, to jeszcze checia tworzenia czegos, wcale nie upowaznia cie do tego, by tworczosc innych ludzi mieszac z blotem, czy czym tam zwykles. jesli czujesz sie taki mocny i taki bardzo w porzadku chroniac prawo, udaj sie moze do jakiegos gangu rozprowadzajacego narkotyki w szkolach i tam uzeyj swej elokwencji. tylko udaj sie osobiscie prosze, przynajmniej bedziemy mieli juz tu z toba spokoj.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 15:16 
Cytuj  
__________
2001-12-19 15:02, konrador napisał:
ponownie dziekuje za troske :smile: ale ja nie jestem tutaj po to zeby zawierac nowe przyjaznie:<
__________
A szkoda bo to by byly jedyne Twoje :mad:

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 15:34 
Cytuj  
Panowie (i Panie :smile:) a teraz proponuje wrocic do dyskusji na temat "Strefy Cienia" zanim bede zmuszony przeniesc thread na inny board.

Pozdrawiam

Beast


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 15:44 
Cytuj  
dwutlenek z toba to sie gada jak z pieciolatkiem
-glupi jestes
-a nie bo ty
-a nie bo nie
-a nie bo tak..
dlugo tak mozesz? sam cos wymysl.. albo lepiej nie

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 16:14 
Cytuj  
Co mam wymyslec? Z Toba sie inaczej nie da...
mozesz sobie pojsc gdzies indziej, jak Ci sie nie podoba.
A tak swoja droga to wlasnie zaczalem sie bawic w Twoje gierki, tylko ze zamiast Twojego podtekstowego obrazania to wale prosto z mostu.
Gowniaz jestes i tyle, nawet jak pisze tego posta to mi sie niedobrze robi, ze bede musial czytac Twoja odpowiedz.

Chociaz moze i poczytam z radoscia... Ile w tym ironi, ze przyglup chce udawac madrego za pomoca postow, za ktore nikt go nie lubi... heh

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 16:42 
Cytuj  
Gowniaz jestes i tyle, nawet jak pisze tego posta to mi sie niedobrze robi, ze bede musial czytac Twoja odpowiedz.

a ty jestes analfabeta.. gowniarzu :(
naucz sie pisac/wyslawiac/whatever
wtedy podyskutujemy bo jak na razie to ciarki przechodza mi po plecach jak czytam twoje posty
end
wiecej nie bede czytal 'waszego' boarda bo jak to ktos kiedys powiedzial - moj pies sklecil by bardziej sensowne posty od waszych srajac na klawiature

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 17:20 
Cytuj  
ze tez dales sie sprowokowac...
konrador...
zaczynasz sie denerwowac ?
przeciez mozna tak ladnie ich zapedzic w rog (kozi)
sami sobie potem zaprzeczaja :smile:
nie ma nic fajniejszego, jak sterowanie rozmowa :wink:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 17:58 
Cytuj  
nah poprostu nudzi mi sie to juz i tyle...
dyskusje sie skonczyly :(

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2001, 19:33 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-19 13:01, Dwutlenek napisał:
Karol my chyba z Wytrzymalosci Materialow mielismy tego samego wykladowce :smile:


nie schlebiaj sobie :/


_________________
Vhailor

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.